Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 03:52
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Ktoś to tak wymyślił

Tydzień Antoniański zbliża się powoli do końca. Obchody ustanowienia patrona dla miasta i powiatu może nieco zbyt rozciągnięte w czasie były jednak sporą atrakcją dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Były też okazją do zaprezentowania dorobku i talentów tomaszowskiej młodzieży. Okazuje się, że kompleksów mieć nie powinniśmy a dzieci i młodzież mamy utalentowaną. Dotąd imprezy, które stanowiły okazję do sympatycznego spędzenia czasu, nie stanowiły dużej uciążliwości. Niestety ktoś wymyślił, by w sobotę zamknąć od rana dla ruchu całe centrum miasta. O ile niedzielę można byłoby jakoś znieść, to sobota niestety wydaje się być mocno problematyczna. Przy obecnych remontach drogowych (które przeciągają się w nieskończoność) i licznych objazdach zamkniecie centrum to nie był chyba najszczęśliwszy pomysł.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ajdejano 25.06.2016 11:38
Do "narwańca" - Autora tego materiału powyżej: i widzisz Kolego ?! Co się dzieje we wpisach do tego materiału ? Wszystkich zupełnie nie obchodzi to, o czym napisałeś, obchodzą każdego tylko takie lokalne prymitywne jatki: kto - kogo załatwi. No, niestety, ja też dokładam do tych jatek swoje "pięć groszy", a może nawet - rozpoczynam te jatki. Jednak moja "zasługa" jest taka, że przynajmniej odkrywam to nasze lokalne, wistomowsko-mazoviecko-tomteks owskie czerwone towarzystwo. To towarzystwo - to typowe, postkomunistyczne badziewie. Jednak, moja nadzieja jest podtrzymywana w tym, że ta postkomuna jest systematycznie dołowana przez prawdziwą prawicę. I to jest to "słońce", które mnie popycha do tych moich wrednych wpisów przeciwko czerwonemu badziewiu. PS. Proletariusze wszystkich krajów - ŁĄCZCIE SIĘ !!! I Po czesku: HOLODUPKI - HOP DO KUPKI !!!

dw 23.06.2016 23:52
Jak nie były remontowane drogi wszyscy narzekali. Jak są remonty jest jeszcze gorzej. A przecież mieszkamy w mieście gdzie z jednego końca do drugiego idzie się spacerem maksymalnie godzinę. Naprawdę nawet w niedzielę trzeba wsadzać cztery litery w auto, nie można iśc na spcer zwłaszcza jak pogoda dopisuje? Korzystniej dla zdrowia, bez korków, przy sprzyjającej pogodzie. Za obecną władzą nie przepadam, ale za koncert dziekuję. To było duże wydarzenie w tej naszej mieścinie, gdzie nikomu nie można dogodzić. P.s. czemu idąc ulicą widzi się przeważnie smutne, wręcz zgorzkniałe twarze? Może gdyby Tomaszowianie nauczyli się dostrzegać pozytywne zmiany w mieście(a takie są, jakby na to nie patrzeć) byłoby wszytkim lepiej, a napewno przyjemniej

xXx 21.06.2016 20:04
Czytaj ze zrozumieniem mocherze , A dni Tomaszowa ignorancie sa świetem całego miasta , a nie grupy fanatyków religijnych. Kult świętych to balwochwalstwo .

Ajdejano 21.06.2016 16:34
Do wpisu nr 32: no i widzisz misiaczku ?! Na zaledwie trzy wpisy dla ciebie - dwa masz w plecy, a tylko jeden na+, który ty, albo ktoś od ciebie ci dali. I po co się beznadziejnie wysilać ?! Jeżeli po koncercie Rubika, tak szybko zapominasz - czy Rubik miał kartkę, cze też jej nie miał - to może intensywnie zacznij brać lecytynę ?! To dobrze działa na tych z zanikami pamięci i tych przestarzałych dziadków (żeby nie powiedzieć - dziadów) z zanikami pamięci. Pozdrowienia dla producenta lecytyny.

lecytyna dla Ajdejano 21.06.2016 20:22
Znów bido intelektualna pouczasz i ubliżasz. Lecytynę to bierz ty misiaczku garściami bo zapomniałeś się odnieść do wpisu nr. 13 , który cię trafnie podsumował i wszyscy oprócz ciebie z nim się zgodzili. Czekistą nie miałeś możliwości zostać ale w ORMO jestem pewny , że też nie miałeś wysokich notowań.

xxx 21.06.2016 20:57
Brawo , słuszna ocena tego arbuza . Ale jemu to nawet lecytyna nie jest w stanie pomóc , bo to były komuch żebrzący na kolanach u pisiorów o chociażby jedno ich łaskawe spojrzenie . U nich takich arbuzów co niemiara nawet u nas w tym naszym małym Tomaszowie co trzeci w pisie to były komuch !!!

abc 22.06.2016 09:17
ty masz wszystkie w plecy, mundrusiu <śmiech>

dziad do panicza z porcją hydroxyzinumVP 22.06.2016 19:02
Ze wszystkich p. chorób i ułomności najsmutniejszy jest brak zdrowego rozsądku. I tylko p. to sam wymyślił.

juzek 20.06.2016 14:26
Jesli byłby to płatny koncert większa połowa widzów nie kupiła by bileów poprostu nie sta mieszkańców także mieliśmy frajdę przeżyc coś fajnego za FREE ....

z Polnej 20.06.2016 17:23
Racja! przynajmnieJ 90 zł na głowę trzeba byłoby zapłacić 5x90=450 pln. tak jak u mnie. I niewielu tomaszowian wykupiłoby bilet, dziękujemy za Koncert!

xxx 20.06.2016 14:13
władza sama się zabawia za pieniądze podatników a podatników ma w d....

he-man 20.06.2016 09:54
Zamknięcie centrum miasta nie byłoby tak uciążliwe, gdyby łaskawie policjancie, którzy pilnowali by nikt nie wjechał na Piłsudskiego od strony ul. Antoniego kierowali ruchem, a sygnalizacja świetlna była wyłączona. Wtedy ruch przebiegałby dużo sprawniej. A tak korki tworzyły sie już na ul. Głowackiego. Ktoś powinien ponieść odpowiedzialność za nieumiejętna organizacje ruchu w trakcie imprez i remontów. Bo to juz nie pierwsza tego rodzaju wpadka.

multi99 20.06.2016 10:55
zgadzam si z tobą , na półtorej godziny przed koncertem pod pomnikiem Kościuszki stały w pewnej chwili 3 radiowozy na kogutach a tak normalnie cały czas 2 i policjanci na służbie ha ha hi hi przy radiowozach zamiast rozbijac korek co chwile tworzacy się na światłach przy Kosciele św Antoniego ...

kiki 20.06.2016 08:48
Koncert orkiestry p. Rubika był wspaniałym zjawiskiem kultury masowej narodu ! Miał on miejsce w Tomaszowie Mazowieckim na PL. Kościuszki. Kto nie był niech żałuje....wspaniałe widowisko i zabawa ! Brawo PiS i wszyscy we władzach miasta i powiatu przy wsparciu duchownych Archidiecezji Łódzkiej.

multi99 20.06.2016 07:35
organizatorem wczorajszego koncertu byli : Starostwo Powiatowe Prezydent Miasta Arcybiskub Łodzki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego !!!! i Wszystkie zakłady w Tomaszowie i Powiecie .... Pan Prezydent pieknie wszystkim podziekował za pomoc finansową poza tym w autobusach MZK na plakatach informujących o koncercie na dole są podani sponsorzy koncertu... Przestańcie siac panikę i powielać ten stek bzdur !!!!

AdamTM 20.06.2016 13:34
Główni sponsorzy jakby nie patrzeć kasę dali z naszych kieszeni ;/ a mało to nie wyszło, ciekaw jestem jaki % kosztów dali pozostali sponsorzy prywatni ? 10, może 20.

multi99 20.06.2016 14:24
nie przesadzajcie dostalismy coś za DARMO !!!! w Poznaniu ceny biletów na taki sam koncert wynosiły od 70 zł w dalszych sektorach do 150 zł na osobę przy samej scenie .... Dla potwierdzenia podaje link z cenami biletów... https://biletyna.pl/event/Piot...22777.html

...teżciekawskiki 20.06.2016 17:29
Już zapominam, ale chyba Piotr Rubik miał kartkę i wymieniał: SP- nazwisko UM-nazwisko Abp-nazwisko MKiDN-nazwisko. multi nie lubi czy nie zna nazwisk i imion?

mama Jasia 20.06.2016 07:20
To i ja zapytam: czy prawdą jest, że wczorajszy koncert kosztował 150 tys. złotych?

_inny... 20.06.2016 07:18
Kolejny raz pytam: KTO ZA TO PŁACI ? DLACZEGO Z KASY MIASTA ? DLACZEGO z FUNDUSZU NA BASENY PRZYSZKOLNE???

Normalny 20.06.2016 08:05
Ktoś ma duże problemy emocjonalne, proponuję melissę lub dobrego lekarza ;)

multi99 20.06.2016 09:42
Podaj kolego konkretne żródło skąd masz takie informacje ????? Bo ja w odpowiedzi 21 podałem ci konkretnych sponsorów i zródło finansowania koncertu !!!

.. 19.06.2016 22:52
panuje wsród polskiego społeczeństwa taka dychotomia- bo albo się jest po stronie jednej ,albo drugiej .Wszystko to jednak bez jakis konkluzji,które realnie prowadziłyby do uzdrowienia ,ale uzdrowienia dla niektórych ma nie być.To ciężko zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi,ale nasze interesy nie są zbieżne z tymi co wkręcają.Wiele stron ma słuszne i niesłuszne argumenty, trudno być bezkrytycznym fanem jednej opcji wcześniej,teraz czy w przyszłosci.Zamiast tracic czas na ,,parkowanie i igrzyska,,dajcie przyszłość realną nowym pokoleniom wielkich Słowian i przetrzyjcie oczy,uszy bo dużo światowych atrakcji was omija.na rodzimym podwórku to np.obowiązek hpv,nowa bajka 1066...,a w przyszłosci to podatek katastralny zawarty w traktacie li..i inne atrakcje. zawsze patrzmy energią serca ,bo duch święty nie zawsze przemawia przez usta ubranych w bogate szaty,a jest w sercach drobnych,dobrych i rozumnych umysłach i z tym właśnie tylu innych ma problem....myślcie,czytajcie historia,fakty,zawarte w wielu źródłach..konkluzje...powod zenia.

..gdzie dwóch się kłóci tam trzeci...korzysta 19.06.2016 21:34
i nie zawsze te interesy będa zbieżne z naszymi.

kiki 19.06.2016 12:52
Ojej...prawda którą w sposób przystępny - pisząc zrozumiale dla każdego, strasznie bodzie, każdego bez mała, kto jest innej "orientacji"...a przecież nie jest przedstawicielem Orientu.

januszex 19.06.2016 12:26
Ajdejano przeczytaj swój wpis i sam się zastanów czy kogoś obraziłeś...moherowy ćwoku ;) ---> to takie naprowadzenie bo może sznurek trzymający uszy sa na to nie wpadnie. i rada za darmo na koniec: w upały nie noś beretu bo jak widać szkodzi. merytorycznie nawet nie próbuję polemizować bo i tak nie zrozumiesz

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama