Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 03:56
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Miasto zaczyna "wygaszać" wsparcie dla Dużej Rodziny 3+ ?

Podniesienie cen biletów na basen dla posiadaczy Karty 3+ o 300%.

W dniu wczorajszym udałem się na basen przy Zespole Szkół nr 4, gdzie podczas zakupu biletów (jestem posiadaczem Tomaszowskiej Karty Dużej Rodziny 3+) miła Pani przy kasie poinformowała mnie że od 1 kwietnia 2016 r. cena biletów wzrosła o 300% tj. z 1 zł na 3 zł. Nie chodzi o to ze 3 zł to jakaś kosmiczna cena ale o to że:
- po pierwsze, na stronie Urzędu Miasta w Katalogu ulg dla posiadaczy Karty 3+ widnieje cena 1 zł.
- po drugie, po co było szumnie trąbić na prawo i lewo jak to Miasto wspiera rodziny wielodzietne, natomiast jak te ulgi zaczynają być zabierane to jest to robione "po cichu" (chyba dlatego od 1 kwietnia żeby wszyscy pomyśleli że to jakiś tani żart).
- po trzecie, o ile realnie mogą wzrosnąć wpływy dla basenu przy wzroście kwoty o 2 zł od osoby (nie wierzę że na basen przychodzi dziennie więcej niż 10-ciu posiadaczy Karty, co daje ok. 600 zł na miesiąc - przy całkowitych kosztach utrzymania to kropla w morzu), a z kolei dla kogoś z rodziny wielodzietnej zapłacić za wyjście na basen 5 zł a 15 zł to już jest różnica. Jeśli popatrzymy na nowy cennik basenu to ulga dla rodzin 3+ została zdewaluowana.


Na koniec nasuwa się kilka pytań: czy termin podwyżek zbiega się przypadkowo z terminem przysługiwania kasy z programu 500+ ? Skoro rodzice dostali "ekstra kasę" to czemu parę złotych od nich nie wyciągnąć? Może podnieść tez ceny na drugim basenie, na kręgielni itd. ?

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

taka ja 23.05.2016 08:34
komiczne to jest to że dzieciaki z 10 muszą płacić za basen który odbywa się w formie zajęć obowiązkowych;) w 12 tego absurdu nie ma ;)

ateista 19.05.2016 12:34
@21 przykład "z dupy" bo: w takich sytuacjach pomaga MOPS, bo od tego jest; BTW a jeżeli rodzina przez wiele lat dobrze prosperowała, to mogła coś odkładać "na czarną godzinę" a nie wszystko "przeżerać". BTW 2 - u jedynaka też mogą oboje rodziców zachorować, i co wtedy?

ateista 19.05.2016 11:12
@19 - nikt nie każe się rozmnażać jeżeli nie stać go na utrzymanie wielu potomków

Przykład... 19.05.2016 11:25
Tu nie chodzi o rozmnażanie celem pobierania wsparcia od państwa tylko są rodziny które przez wiele lat w miarę dobrze prosperowało a obecnie np jedno z nich zachorowało i jest na rencie ,więc dochód rodziny zmniejszył się znaczącą a co za tym idzie to to że bez pomocy i wsparcia np państwa dzieci nie stać by było na basen jak tego jedynaka.Więc co ma wybierać które już z dorastających dzieci poddać przymusowej eutanazji,życie to niejebajka nie zawsze jest z prądem.Pozdrawiam.

maniek 17.05.2016 21:46
Proponuje autorowi artykułu pożyczyć książkę z matematyki od dziecka jeśli chodzi do podstawówki i przestudiować ją gruntownie bo według autora 1+300% = 3 :)

17.05.2016 21:49
Z całą pewnością w ten sposób liczy się przyrost procentowy. Ludzie, kto Was matmy uczył? Na szczęście znowu królowa nauk jest na maturze.

Topielec 17.05.2016 14:41
Miałem karnet na basen - normalny - zakupiony w miesiącu marcu za 80 zł. Zdziwienie moje było wielkie, gdy podczas wizyty po 1 kwietnia "minuty" zostały pobrane według nowej stawki karnetu tzn 100 zl. Tłumaczenie ze taka stawka obowiązuje teraz było średnio zabawne.... Po ok tygodniu i pewnie masie skarg na.tego typu działania.... Na karnecie pojawiło się dodatkowe 20 zl celem wyrównania stawki karnetu..... Można? Można.....

Maniek 17.05.2016 07:16
Wystarczy, że władzuchna przestanie mnie okradać z moich ciężko zarobionych pieniędzy, osoba zarabiająca brutto 2200 zł po odjęciu składek dostanie do ręki 1470 zł. Z tych pieniędzy zrobi zakupy w których jest 23% VATu to zostanie 1131,9 zł. Nie wspomnę o innych podatkach jak na przykład akcyza za paliwo czy abonament RTV to wyjdzie na to, że władzuchna zabierze mi 70% moich zarobków. A na koniec przekupią mnie moimi własnymi pieniędzmi i dadzą 500 zł na dziecko :) Super.

Kazik 16.05.2016 11:28
Trzeba spłodzić kolejne dziecko to wpadnie 500 zeta... Kiedy to się skończy ?? Kto wybierał tych ludzi ??

K22 16.05.2016 11:55
Tak, Państwo powoli zaczyna dobierać nam się do rozporków, teraz chce regulować prokreację. Kto wybierał? Jak myślisz, bo ja myślę, że Ci co należy im się 500+ oraz ci co leżą krzyżem.

PiKa 16.05.2016 11:16
Ktoś nie pomyślał przy wprowadzaniu stawek!!! Dla "Dużej rodziny" po 1 zł a ulgowy 8 zł? Wg takich stawek to cała rodzina 3+2 pójdzie za 5 zł, a jedynak z mniejszej rodziny za 8 zł? - sprawiedliwe to???

K22 16.05.2016 11:53
Masz rację, właśnie o tym piszę w moim komentarzu nr 6.

Przykład... 19.05.2016 10:40
Na jedynaka pracuje dwoje rodziców, na troje i więcej dzieci pracuje również dwoje rodziców mimo że wydatki są trzykrotnie wielokrotnie większe więc pomoc dużej rodzinie jest uzasadniona.

rwd 16.05.2016 09:12
Nareszcie.

Mama 16.05.2016 08:06
To chyba nie chodzi o to że autora nie stać na trzy złote i po co mu wypominać aby chleb kupił .chodzi o to że takie ulgi powinny być na bieżąco aktualizowane a na stronie urzędu jak byk widnieje w ulgach 1 zł a minęło trochę czasu już od 1.04

K22 16.05.2016 08:30
Doskonale wiem o co chodzi. Jednak sprawa jest wielowątkowa i przy tej okazji można poruszyć inne kwestie, równie istotne.

jam 16.05.2016 07:56
musieli zebrać kasę na marsz w obronie życia i rodziny

K22 16.05.2016 07:55
Lubię to! Najlepiej mieć właśnie roszczeniowe podejście do życia. Taką postawę buduje obecny rząd, zwłaszcza wśród rodzin wielodzietnych. Że to niby im wszystko się należy, a innym, a zwłaszcza pierwszemu dziecku to już zupełnie nic. A podnieść opłaty za basen, pewnie, jeśli coś jest nierentowne, to trzeba podnieść opłaty za korzystanie. Ja mam jedno dziecko i za wejście z nim na basen, za czas około 1h 20 min. płacę 23 zł. I nie narzekam. Jak kogoś na coś nie stać, to niech nie korzysta z tego. Proste. Nie stać Ci na 3zł to po prostu tam nie idź, lepiej kup dziecku chleb. To tak jak z tymi "dziadami" co jeżdżą wypasionymi furami, a nie stać ich na zapłacenie 1 zł za 0,5 h parkingu, będą krążyć po mieście dotąd, aż znajdą miejsce na zaparkowanie tam, gdzie nie muszą zapłacić za parking. Żeby tylko płacić nie musieli. O zanieczyszczeniu powietrza i tak już zanieczyszczonego w naszym mieście nie wspomnę.

fred 16.05.2016 07:23
Kiedy wreszcie zrozumiecie ze te wszystkie ulgi- dopłaty to o dupę potłucz ,to jest najprostsza obietnica rządzących . By swoje przywileje jakoś nie raziły narodu jak na przykład kwota wolna od podatku jakie mają itp. I tymi ulgami ciemny lud kupują w wyborach . Dlaczego nikt kto pcha się do koryta nie zaproponuje takiej strategi gospodarczej by obywatel godnie zarabiał i nie liczył na jałmużnę .A sami garściami korzystają z przywilejów . A najgorsze jest to ze świadomie z obłudą -kłamstwem w czystej postaci obiecują wiedząc ze to jest nie do zrealizowania . Jak to nazwać obietnice Dudy jak nie spełni tych dwóch obietnic to poda się do dymisji .Oszust i kłamca .

15.05.2016 22:37
Ups. To chyba coś mi umknęło.

Tomaszowianin 15.05.2016 22:34
"Z pustego to i Salomon nie naleje" - przecież wiadomo, że gdzieś musieli zabrać. Co się dziwicie? Sobie rząd nie zabierze. A i przecież na darmową komunikację też musi być :)

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama