Internauci ostrzegają przed niebezpiecznymi pułapkami na tomaszowskich ulicach. Jedna z nich zlokalizowana jest w samym centrum miasta. Uwagę zwraca także profesjonalizm zabezpieczenia.
16.03.2016 23:28
(aktualizacja 18.08.2023 04:20)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
driver
05.04.2016 12:07
Nie denerwujcie się. Jadą w dniu kiedy pojawiła się dziura i nie była jeszcze oznaczona musiałem lekko odbić w lewo żeby do niej nie wpaść. Za mną jechał jakiś kierowaca debil z MZK i widząc , że inni kierowcy są zmuszenie omijać dziurę w jezdnie zaczął mnie naciskać i trąbić, że jak to strasznie zajeżdżem mu drogę. No cóż idiotów staram się nie oceniać, ale myślenie kierowcy choćby z mzk-i jest bardzo wskazane. To, że ja jadę osobówką a on autem pasażerskim dużym , nie zwalnia od obserwowania nie tylko własnego toru jazdy , ale całej drogi i analizowanie co może się wydarzyć. Od dawna mam bardzo złe zdanie o tych kierowcach.
*
18.03.2016 14:08
co to za ulica?
Jolka
18.03.2016 14:35
Pytasz, jakby to było na rogatkach Tomaszowa a to w zasięgu wzroku naszego Naczelnika z pomnika.
Stachu
17.03.2016 21:33
kurna zabezpieczenie jak na drodze w Unewlu a to przecież centrum naszego grodu
*
17.03.2016 16:25
A może mieli tam posadzić wysokie drzewo i umieścić tam kamerę.
Endrju Rondo
17.03.2016 15:22
Każdy kierowca powinien w samochodzie wozić komplet pachołków odblaskowych (co najmniej 5) i w takich sytuacjach oznaczać miejsca niebezpieczne. Tak mówi Prawo drogowe.
Rysio
17.03.2016 14:29
Swiatła powinni całkowicie wyłączyć. wtedy ruch odbywał by się płynnie. Ruch od Warszawskiej jest znikomy, natomiast z kierunków bocznych ogromny. Korki sięgają czasem 500 metrów. Z Kwiatowej skręcić się nie da w kierunku Warszawskiej bo wszyscy stoją, pomagają tylko życzliwi kierowcy.
Silv
17.03.2016 19:41
Niestety ale nie da się zrobić aby każdy miał dobrze. Warszawska była w opłakanym stanie teraz się to zmieni jednak musimy być cierpliwi. Pamiętaj, że kamery również monitorują jakoś ruch może nie robią tego tak jakbyśmy chcieli ale i tak nie jest tak źle, poza tym zawsze pozostaje nam objazd innymi uliczkami czasem naprawdę warto nadłożyć te 500m i niż stać 15 min w korku ...
marek
17.03.2016 11:56
Ja tez z jedna uwaga, ale z obserwacja pierwszego dnia zamkniecia ruchu na czesci ul. Warszawskiej.Otoz swiatla na skrzyzowaniu ul Szerokiej ,Warszawskiej i Grota Rowqeckiego dzialaja po staremu, czyli w dalszym ciagu dluzej swieci sie zielone dla ruchu Ul Warszawska a krucej naUl Szeroka , Groata Roweckiego. Od dzis ruch ul Warszawska nie istnieje a na ul Szerokiej i Grota, podwoil sie , Czy zarzadcy ruchu nie moga przeprogramowac tak swiatel zeby dostosowac je do zmienionego natezenia ruchu? Czy to jest takie trudne? Prosze o zainteresowanie sie tym problemem prowadzacych ten portal, moze bedziecie pomocni i rozwiaze sie choc w malym ulamku juz istniejacy problem
Silv
17.03.2016 19:39
Była już mowa o tym mowa, że na czas remontu nie nastąpi zmiana w programowaniu świateł... Nie było wtedy żadnego oburzenia...
marek
18.03.2016 07:33
To nie wiesz ze, pewne problemy wychodza w praktyce? A co to, nie mozna zmienic czegos co zle funkcjonuje? Co to za argumentacja? Dzieci masz przed sabą?
tomaszowiak
17.03.2016 10:43
Czy to foto naszego city przed ,,Rogiem Obfitości"? oby jak najszybciej jeszcze w tym roku wykonano remont tego fragmentu deptaka... do
Niki
17.03.2016 10:28
A ja jeszcze" zwaróce" uwagę na błąd w nagłówku , pełen profesjonalizm , poza tym zdjęcie dodane po 23, zdjęcie zrobione w ciągu dnia , później stała już tam zapora kierunkowa o czym już się nie wspomni? lepiej chyba tak prosto oznaczyć dziurę a potem przywieźć oznakowanie niż zostawić sama dziurę?Ludzie jak występuje sytuacja awarii to nie da się tego zabezpieczyć w 5 minut.
Napisz komentarz
Komentarze