W niedzielne przedpołudnie, gdy jedni kończą śniadanie inni wychodzą zarobić na nie. Dla mnie obrazki ściskające w gardle. Ludzie grubo po 60tce. Przyzwoicie - w sensie schludnie ubrani, raczej nie nadużywajacy alkoholu. Czy widok emerytów wybierających ze śmietników surowce wtórne będzie już nam towarzyszył zawsze?
30.01.2016 21:46
(aktualizacja 18.08.2023 04:46)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
?
02.08.2018 23:18
Skąd są te dane?
Rosja kontra uchodźcy
03.02.2016 19:15
Znalezione w necie.
,,Do Rosji zaczęli wracać uchodźcy, którzy tamtędy przedostali się do Norwegii. Migranci, którzy nawykli już do tego, że wszystko im wolno próbowali zachowywać się tak jak w Norwegii. W efekcie doszło do starć z lokalną ludnością. W Murmańsku grupa imigrantów próbowała zaczepiać dziewczyny w lokalnym klubie. W ich obronie stanęła grupa Rosjan. 18 migrantów trafiło do szpitala a 33 do aresztu. Żaden Rosjanin nie został aresztowany. W Riazaniu uchodźcy zmierzający dopiero do Europy, również zaczepiali kobiety i kradli towary ze sklepów. Jedna z takich grup trafiła na „kozacki patrol”, który sprawnie wymierzył im sprawiedliwość. Uchodźcy jednak nie zostali jedynie ukarani. Kozacy postanowili ich także nauczyć języka w efekcie czego cała grupa migrantów ćwiczyła wznoszenie okrzyku „Sława WDW” (Sława wojskom powietrzno-desantowym”.
<:>
03.02.2016 19:04
,,Ten scenariusz można streścić krótko: "Trzymać Polaków w ignorancji i niewiedzy tak długo, jak to możliwe. Gdy już Islam zostanie wpuszczony, rozpocznie się propaganda i urabianie społeczeństwa. Wmówimy im, iż należy nieść pomóc, iż to religia pokoju, że powinni się otworzyć na innych, należy się pochylić nad ich losem - wreszcie, iż Polacy nie powinni a nawet nie mogą być rasistami..." Czy nie jest oburzające i skandaliczne, iż aby się dowiedzieć co dzieje się choćby u naszego zachodniego sąsiada - w Niemczech - musimy przekopywać internet? Dlaczego przez te wszystkie lata jakikolwiek program publicystyczny bądź serwis informacyjny nie podawał tych jakże istotnych faktów odnośnie rozlewającego się ucisku Islamu w Europie? Czy mamy uwierzyć, że nie były to informacje istotne?,,
Olo
03.02.2016 16:54
To już jest Inwazja muzułmańskiej dziczy - pokaż ten film naiwnym!
https://gloria.tv/media/EQgWKv...EJ98b
aga
02.02.2016 20:00
ci starsi ludzie mieszkaja u mnie w bloku maja dosc duze emerytury chodza wieczorami i rano po smietnikach ....dawniejgrasowali po cmentarzu na smutnej to nie jest z biedy tylko z przyzwyczajenia ........
AK-47
02.02.2016 16:50
"Napastnicy wykrzykiwali też pogróżki pod ich adresem."- Dlaczego nie podali treści tych pogróżek?........Czyżby z powodu poprawności politycznej?
02.02.2016 16:05
Droga Olu ale my mówimy o uchodżcach w Polsce i co na nich tutaj czeka jakie swiadczenia ,....
Ola
02.02.2016 15:33
wcale Ci imigranci nie mają tak dobrze skoro ... Uzbrojone w łomy i noże grupy imigrantów z wielkiego obozowiska "Nowa Dżungla" w Calais zaczynają atakować domy tamtejszych mieszkańców...
http://fakty.interia.pl/raport...Id,2138589
mKIKI
02.02.2016 11:52
Ciekawe też jest, o czym nie pisze prasa, ile wynosi stawka żywieniowa na osobę dorosłą skoro na dziecko jest 9 zł.. Mam tutaj na myśli oczywiście ,,uchodźców,,.
Emeryt polski z najniższą emeryturą 760 zł/netto ma na wszystkie wydatki (komorne, energia, gaz, leki, żywność, środki czystości, odzież itp) około 24 zł/dzień. Należałoby ciało trochę opalić w solarium, ubrać się w burkę, udać ,,uchodźcę,, i nie trzeba grzebać po śmietnikach.
01.02.2016 22:11
mnie tylko jedno dziwi ????
na jednego Polskiego chorego w szpitalach wydaje się 5,80 zł dziennie na wyżywienie ,
Jak podaje Polski Czerwony Krzyż ponad 500 tyś. polskich dzieci jest głodnych lub niedożywionych codziennie i ma sie te dzieci gdzies ??? a na dzieci uchodźców stawka jest 9 zł dziennie na dziecko ??? PARANOJA w czym tamte dzieci są lepsze od naszych ?????
mKIKI
01.02.2016 18:35
Jeżeli jest to rodzina np 3 osobowa, to ten koszt będzie 3 razy wyższy.
mKIKI
01.02.2016 18:30
Dobrze zrozumiałam. 12 000 zł rocznie : 12 m-cy = 1 ooo zł/m-c. + dodatki to średni koszt wsparcia (pieniężnego i niepieniężnego). Więc to nie jest 1 000 zł/m-c tylko sporo więcej.
01.02.2016 18:01
mKIKI ale to jest na osobę nie na rodzinę !!!!! chyba żle zrozumialaś ???
cinek
01.02.2016 14:42
Jedni grzebią z biedy drugim starcza ale z nudów chcą dorobić parę złotych.
Onet
01.02.2016 11:14
"- Czterdzieści lat temu wierzyliśmy, że wolność zatriumfowała i zaczęliśmy orgię konsumpcji. Ludzie już nie wierzą w system demokratyczny, bo nie dotrzymuje obietnic. To kryzys demokracji - mówi prof. Zygmunt Bauman w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem "El Pais". "
Włodzimierz Kalicki
01.02.2016 12:24
Zygmunt Bauma to komunistyczny oprawca, Nawet jeśli nieraz maracje niewarto go słuchać, bo już wielokrotnie zdarzało mu się krętaczyć. To są ponure postaci w historii Polski.
AK-47
01.02.2016 14:54
I Sowiecki oficer milicji, agent NKWD, utrwalacz "władzy ludowej" zwalczający według komunistów "bandy" czyli żołnierzy legalnego Rządu RP.
Napisz komentarz
Komentarze