Błagam - zainterweniujcie, nagłośnijcie. To codzienność przed SP 14. Dzieci nie mają nawet jak przejść po pasach, biegają między samochodami. Świadomość rodziców na poziomie pantofelka. Szkoła też nic nie robi w tej sprawie. Przed 8.00 nie ma jak przejechać, bo kierowcy parkują na środku jezdni!
10.12.2015 08:46
(aktualizacja 18.08.2023 04:46)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
JAzdaPolska
26.12.2015 16:27
czytam te komentarze i w głos się śmieje!!! większość tu waszmości nie ma pojecia o czym pisze i pier*** farmazony zatrzymać się i pozwolić dzieciakowi wysiąść z auta a zaparkować gruchota na pasach i to na trzeciego i pozostawić go tam to jest to o czym napisał autor artykułu a zdjęcia BARDZO DOBRE !!! Szkoda tylko że nikt kto mógłby wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje i dorzucić pare groszy do budżetu nawet na to nie wpadnie :(
20.12.2015 16:00
Karać! Karać! Karać!
#
19.12.2015 19:10
Ja też to samo twierdzę w stosunku do autora tego postu, że przydałaby mu się wizyta u specjalisty.
filonka
19.12.2015 16:28
każdemu wolno robić zdjęcia w takim przypadku a policja albo straż miejska powinna z tych zdjęć wyciągnąć wnioski,powinni tam się pojawić na to zaproszenie
MMa
17.12.2015 19:12
Kto zrobił te zdjeci ,czekam w Poniedziałek o godz 15 przed szkoła 21 grudnia,chyba ma nadmiar czasu przed świetami żeby zajmować śię pierdołami
xl
17.12.2015 19:03
To sie narobiło ,komus przeszkadzają samochody,innej dzieci przebiegajace przez ulice,innenu że niema gdzie parkowac, komus że korki na Słowackiego o 15-ej,a ja mam propozycie dla tych co im przeszkadza,niech ccccccccccccccccccccchodza na pieszo
17.12.2015 07:55
Ja nie miałem na myśli dzieci z Wiaderna czy Dąbrowy bo to logiczne , ale miałem na myśli te mieszkają w promieniu do 1,5 km i są przywożone przez mamusie .. A za moich czasów też dzieci chodziły na dwie zmiany sam często chodziłem na drugą zmianę ...
ada
16.12.2015 22:52
zycie uczy tylko jak sie cos stanie to jest wielki placz a odpowiada kto?? rodzic oczywiste, jest bardzo duzo dzieci jest tez duza samochodow , na pasach dziecko czuje sie zagrozone, pan z lizakiem przeprowadza dziecko jeden samochod sie zatrzymuje a drugi wyprzedza na pasach wiec nie ma sie co dziwic ze rodzice sie boja, kiedys byly inne czasy pod katem bezpieczenstwa tez nie bylo tylu warjatow na drodze tylu aut i tylu rozpuszczonych dzieci
Ciekawe
15.12.2015 08:04
mają po 6-7 lat? Wiesz ile jest klas pierwszych teraz w szkołach czy nie masz bladego pojęcia?
15.12.2015 11:07
Posłuchaj zapytaj się swoich rodziców i znajomych którzy mają po 40+ lat , jestem ten sam rocznik 71 czy nas rodzice zawozili do szkoły ???? ODPOWIEM CI większość dzieci w tamtych latach miało klucze na szyi na tasiemce i sami chodziliśmy do szkoły , bo nasi rodzice w tym czasie pracowali z Tomaszowskich zakładach i to w większości na trzy zmiany .... ja powiem z własnego doświadczenia , że w wieku 11 lat musiałem ubrać siostrę w to co naszykowała rano mama , zaprowadzić siostrę do przedszkola i potem samemu iść do szkoły ... życie uczy !!!! a w stanie wojennym jeszcze po szkole miałem zapisane gdzie mam się udać do którego sklepu w kolejkę i za czym ...... I jakoś daliśmy radę ... A dzisiejsze dzieci są trzymane przez mamunie pod kloszem rośnie nam pokolenie kalek !!!!!
17.12.2015 00:04
Wiesz jestem starszy od Ciebie i sam chodziłem z kluczem na szyi, te kilkaset metrów do szkoły. Ale tutaj w ogóle nie o tym mowa. Chcesz aby dzieci z Wiaderna albo Dąbrowy chodziły pieszo? Zastanów się trochę... Komunikacja miejska wszystkiego nie załatwi a Ty dalej nie masz pojęcia ile klas pierwszych jest w szkołach i że chodzą na dwie zmiany.
AAAA
17.12.2015 19:06
masz troche racji z tymi kaletami,dupe pod szkołe a w domu tylko kompuuterek
zenada
14.12.2015 22:42
Polak polaka w lyzce zupy by utopil wiec czego my wymagamy dla naszych dzieci. Kierowcy bulwers a zobaczcie co reprezentujecie na pasach przy szkole bezpieczenstwo po h.....u
haha
14.12.2015 22:37
Skoro dzieci maja same chodzic to proponuje pieta palec I do roboty z buta jak komus cos nie pasuje.
zawiedzony
14.12.2015 22:30
Czlowieku naprzeciwko szkoly jest teren prywatny zreszta Te komentarze to napewno nie pisza rodzice Bo bladego pojecia nie maja
śąsiad
14.12.2015 19:58
Gdyby któryś z rodziców miał głowe na karku to by najpierw się rozejrzał i pomyślał bo na przeciwko szkoły znajduje się wjazd na plac na którym jest dość miejsca żeby tam wjechało kilkanaście samochodów(powtarzam na PLAC nie parking przed sklepem) ale jak widać ciężko jest ruszyć d.pskiem i przejść te 30m do szkoły bo lepiej powkurzać innych kierowców. Tylko pałe wyciągnąć i lusterka poutrącać.
rodzic
14.12.2015 15:15
Powiem tak... tez przywoze dziecko do tej szkoly i niestety nie ma gdzie zaparkowac, nie ma gdzie sie zatrzymac nawet na minute chyba ze na srodku ulicy. Nie wymagajmy od dzieci 6letnich zeby same wszystko robily, kazde dziecko rozwija sie inaczej i kazdy wie na ile jego dziecko jest samodzielne. Jedno jest pewne dzieci do konca 3 klasy nie moga wracac same ani przychodzic. Nie dziwmy sie ze tak sie dzieje, ktos madry <a madrych w Tomaszowie nie brakuje> nie przewidzial parkingu pod szkola, raptem zaparkowac moze z 6 aut a dzieci jest troche wiecej, wezma sie za to jak jakas tragedia sie stanie. Zaparkowac nie ma gdzie to fakt ale sa tacy co prawie ze do szkoly potrafia wjechac tym autem. niech ktos w koncu zareaguje, moze ktorys radny albo zarzadca drog
aders
14.12.2015 20:19
hmmm w innych szkolach dzieci mogą same wracać i chodzić do szkoły. Nie pisze to o 1 klasie, bo to za małe dzieci ale np. na Niebrowie dużo dzieci idzie grupami razem do szkoły lub samodzielnie.
ooo
14.12.2015 12:51
Jeżeli życzeniem rodziców jast dowożenie dzieci to dyrekcja szkoły powinna się do tego dostosować i wydzielić teren na parking, a ma z czego bo tereny przy szkołach są duże, tylko trzeba je dostosować prawidłowo do potrzeb...
14.12.2015 13:06
kiedyś nikt dzieci nie podwoził do szkoły i było fajnie nikt nie narzekał , życie koleżeńskie kwitło na przystanku MZK oczekując po kilkanaście minut na Autobus .... a dzisiaj Mamusie i już zapomniały jak było kiedyś za ich czasów i teraz jakby mogły to by wjechały autem do szatni ....
Napisz komentarz
Komentarze