Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:57
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Czym skorupka za młodu nasiąknie

23 grudnia o godzinie 12:30, ochrona jednego ze sklepów przy ulicy Wschodniej zatrzymała trójkę nieletnich złodziejaszków. 12 letni chłopiec i jego dwie siostry (13 i 15 lat) ukradły sernik i 10 makowców o łącznej wadze 6 kg.

Po okiem kamer monitoringu małe złodziejaszki wrzucały łup do materiałowej torby a następnie spokojnie wyszły ze sklepu. Obsługa monitoringu zauważyła tą kradzież, jednak zanim pracownik zdążył zareagować, dzieci były już na zewnątrz.

 

Pracownicy sklepu wyszli za nimi, zatrzymując nieletnich kilka ulic dalej.

 

Dzieci są doskonale znane z innych kradzieży dokonywanych w różnych punktach na terenie miasta.

 

- Małe, niewinne buzie nie wzbudzają podejrzeń - mówki komisarz Katarzyna Dutkiewicz - Pawlikowska. - Nikt, kogo odwiedzają nie przypuszcza, że dzieci wchodzące do różnych sklepów, instytucji, kradną. Nie gardzą niczym, interesuje ich gotówka ale są zainteresowane wszystkimi przedmiotami które jest okazja zabrać.

 

Dlatego Policja apeluje, w szczególności do sprzedawców, o szczególne zainteresowanie, kiedy do sklepu wchodzą maluchy bez nadzoru dorosłych, interesują się różnymi towarami, którymi zazwyczaj nie są w zainteresowane dzieci. Często jedno z nich wchodzi na zaplecze przeszukując torby i portfele pracowników, a jego mali wspólnicy w tym czasie angażują obsługę sklepu.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zadbana 30.12.2012 16:35
do 41- ciekawe w którym sklepie będzie ten przystojniak??? - a może jeszcze jest kawalerem? uwielbiam ciacho w miłym towarzystwie!

WRÓŻKA 30.12.2012 14:16
No JAPA wreszcie bedziesz miał robote jako stróż makowcy a nie bedziesz siedział w domu i bąki zbijał na garnuszku matki

do cherry 29.12.2012 20:53
mogła byś to napisać jeszcze raz tylko po Polsku ?

cherry 28.12.2012 20:13
a ja pracowałam w sklepie dzieciecym dzieciaki przychodzily dwie dziewczynki i chlopiec chlopak wypytywal mnie ile to kosztuje a ile tamto a dziewczynki chowały fanty do torebki jak zlapalam je na goracym uczynku przyszla mama i mi oznajmiła ze jedna ze ma kuratora i powiedziała z=do nich ze maja kare za to ze daly sie przyłapac

znany cukiernik 26.12.2012 16:38
@35- japa, od jutra masz u mnie pracę na pilnowaniu makowców, lepiej zapłacić stróżowi jak póżniej użerać się z odzyskiwaniem towaru.

kicia 26.12.2012 14:46
Teraz byly ciasta, za chwile bedzie co innego.. w zaleznosci co im wpadnie w oko, by ukrasc.. "Dzieci sa doskonale znane z innych kradziezy dokonywanych w roznych punktach na terenie miasta" hmm.. pytanie czy za swoje wczesniejsze"wybryki&quot ; zostaly ukarane ? albo ich rodzice.. ? Wychodzi na to, ze nie poniesli wystarczajacych konsekwencji, bo dzieciaki robia NADAL co chca.. Gdyby wlepic kare pieniezna rodzicom, to by sie opamietali i dzieciaki trzymali w domu.. Ale jak sie nie interesuja to wyglada to tak, jak wyglada.. Bo dzieci sie WYCHOWUJE a nie ODCHOWUJE jak prosiaka !! Jezeli rodzina ma problemy to istnieja odpowiednie instytucje.. a nie.. Lache polozyc, tylek grzac w fotelu i narzekac "bo nie ma na to, na to i na tamto..." Tak wygodniej, czekac na zbawienie.. ale czasami warto poprosic o pomoc.. 7.NIE KRADNIJ.. w Dekalogu nie ma adnotacji do 7Przykazania, ze jak jestes glodny to kradnij, a jak chcesz ze wzgledu materialnych krasc to juz Ci nie wolno.. Kradziez to kradziez.. Za czyn sie odpowiada.. A napewno gdyby dzieciaki poprosily o jedzenie to czlowiek z dobrym sercem by sie znalazl.. Tak zostaly juz przystosowane do tego swiata, i krasc beda dalej.. Do odpowiedzialnosci trzeba pociagnac rodzicow, ze oni NIC z tym nie robia.. Bo dzieci nie sa tutaj winne.. One sa ofiarami nieodpowiedzialnosci swoich "STWORCOW" tak zostaly wy(od)chowane..

Sally 26.12.2012 13:44
@33 Kiedys bylam swiadkiem w Tomaszowie na ul. Czolgistow jak mlody 23 letni chlopak mowil do drugiego: "Ja do pracy za 1.5 tys nie pojde,co bede sie przepracowywal za marne pieniadze" szok,szok,szok :O

japa 26.12.2012 13:17
radzę w każdym sklepie z makowcami postawić stróża, bo to zanosi mi się na plagę kradzieży z powodu ubożenia tomaszowian! nadchodzi siedem lat chudych po siedmiu latach tłustych

jake 26.12.2012 11:13
I jeszcze powiedz, że teb znajomy odprowadza wszystkim pracownikom skladki ZUS, a każdy w takiego idealnego pracodace uwierzy :-)

maniek 26.12.2012 00:52
Te dzieci nie kradły bo były głodne i robiły to już niejednokrotnie, kradły bo tak zostały wychowane, w takim żyją środowisku, brak im poprawnych wzorców, brak im pewnie normalnej rodziny a wynikać to może z wielu przyczyn, których nie szukał bym raczej w kapitalizmie. Możliwe, że ich rodzice nie potrafili dostosować się do zmiany ustroju i braku pracy dla nic nieumiejących nierobów, którym wcześniej czy się stało czy leżało to się należało. Osobiście znam kilku bezrobotnych i w zdecydowanej większości nie mają oni pracy bo jej nie chcą mieć, brak im wykształcenia, chęci do pracy i zmiany swojego położenia bo łatwiej im żerować na swojej rodzinie, zapomogach z MOPSu, kuroniówkach itd. Ewentualnie mają wykształcenie wyższe nawet dwa czy trzy kierunki typu "szajs" jak na przykład pedagogikę w różnych odmianach i teraz mówią, że nie pójdą do pracy w fabryce czy do spożywczaka bo nie po to kończyli studia, żeby teraz zarabiać najniższą krajową. Inny przykład - mój znajomy ma firmę remontowo - budowlaną i płaci 10 zł na godzinę zwykłemu pomocnikowi, miał już masę młodocianych pracowników, którzy przepracowali dzień lub dwa i się zwalniali bo im za mało płacił i za ciężka robota a część z nich odchodziła po paru godzinach pracy nic nie mówiąc i przy okazji ginęły z firmy jakieś narzędzia bo im się spodobały. I później pewnie powiedzą, że dla nich nie ma pracy a w sezonie letnim często gęsto jest tak, że brakuje mu pracowników i mimo, że podnosi stawki do maksimum opłacalności nie ma chętnych lub jest och bardzo niewielu a ponoć jest takie bezrobocie.

tm 25.12.2012 23:43
przynajmniej PSIORY w tym temacie sie wykazaly.a i wlasciciel sklepu jest zaje,,,,,,a do portalu z tych dzieci dandziorow trzeba zrobic zaraz nagle.

Achaś 25.12.2012 22:33
ukradły 6 makowców, bo są głodne??????

kiki 25.12.2012 16:11
Jeżeli już dzieci z głodu w Polsce jedzenie kradną,to wzorem Korei Pólnocnej robić potrawy z psów, zlikwiduję się głód i nadmierny rozrost psiarni.

niestety 25.12.2012 15:19
Dzisiaj kradną bo głodne, jutro bo będą chciały mieć rower, a pojutrze bo przyda się samochód

Ola 25.12.2012 14:35
@22 p. Robercie masz Pan rację ale kogo to w naszym kraju obchodzi, skoro wszyscy mają politykę gdzieś

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama