Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:59
Reklama
Reklama

Bezpiecznie tylko za zamkniętymi drzwiami

15:30? To koniec pracy. Porządkujemy biurko i biegniemy na parking do zaparkowanego samochodu. Nareszcie możemy jechać do domu. Jeszcze tylko szybkie zakupy w osiedlowym sklepie i wbiegamy po schodach. Torby przeszkadzają, szukamy kluczy. Nareszcie są. Otwieramy drzwi i idziemy prosto kuchni, gdzie rozpakowujemy zakupione produkty. Mleko do lodówki, słoik kawy na półkę. Pokrojona na plasterki wędlina do próżniowego pojemnika? Dzwoni telefon. Nie ma chwili spokoju, przecież dopiero wróciliśmy do domu. Krótka rozmowa i już można odetchnąć. Szklanka wody mineralnej z lodem i cytryną i już siedzimy w fotelu. Pilot w ręku a dzieci nie ma w domu. Czas na relaks. Oczy same się zamykają i zasypiamy. W pewnej chwili bardziej czujemy niż słyszymy, że ktoś jest w naszym mieszkaniu….

- Niestety wielu osobom zdarza się nie zamykać drzwi własnych mieszkań - mówi komisarz Katarzyna Dutkiewicz Pawlikowska. - Często robią to z roztargnienia lub w poczuciu bezpieczeństwa jakie daje przebywanie we własnym lokalu. Wydaje nam się, że skoro jesteśmy wewnątrz nic złego nam nie grozi. Policjanci codziennie przekonują się, jak bardzo jest to złudne. Złodzieje tylko czekają na okazję, wchodzą do mieszkań nie pukając ani nie używając dzwonka. Gdy gospodarz ich zauważy opowiadają przygotowaną wcześniej historię i spokojnie wychodzą.

 

Złodziejom sprzyjają także wandale, którzy niszczą blokowe domofony. Dzięki nim pierwsza bariera, broniąca dostępu do naszego domu przestaje istnieć a na klatkę schodową ma dostęp każdy. - W naszym bloku domofony były uszkadzane już wielokrotnie. Efekt jest taki, że przestaliśmy już je naprawiać, ze względu na wysokie koszty - mówi pani Alicja Kamińska. - Często więc spotyka się na schodach osoby całkowicie nie znajome. Dlatego właśnie zawsze mieszkanie zamykam zaraz po tym, jak do niego wchodzę.

 

- Ja również zamykam drzwi na klucz od kiedy weszły mi do mieszkania dwie cyganki - dodaje Wanda Malinowska. - Dziecko spało w swoim pokoju a ja niczego nie słyszałam. Dopiero moją uwagę zwrócił płacz córki, która obudziła się i zauważyła nieproszonych gości. Dwie panie stały w przedpokoju trzymając w ręku należącą do mnie torebkę. Nie wiedziałam co mam robić, więc najpierw wyrwałam im z ręki moją własność a później złapałam za telefon. Złodziejek nie udało mi się zatrzymać a policjanci, którzy przyjechali po kilkunastu minutach już ich nie znaleźli.

 

Damskie torebki, to najczęściej kradzione przez zuchwałych złodziei przedmioty. Łatwo je zabrać, ponieważ są małych rozmiarów i najczęściej znajdują się w nich portmonetki z pieniędzmi i kartami kredytowymi.  Zostawienie ich więc w przedpokojach mieszkań to nie najlepszy pomysł.

 

- W ostatnim czasie do tomaszowskiej policji zgłaszały się osoby, którym z mieszkań zostały skradzione właśnie torebki - wyjaśnia oficer prasowy KPP Tomaszów. - Jak wynikało z policyjnych ustaleń, sprawca, za każdym razem działał w podobny sposób. Wykorzystywał otwarte drzwi, wchodził do mieszkania i dokonywał kradzieży.

Wszczęte przez naszą Policję śledztwo przyniosło pozytywne efekty. Przestępca został zatrzymany 27 czerwca. Okazał się nim być 24-letni mieszkaniec Tomaszowa. Młody mężczyzna już wcześniej dokonywał podobnych kradzieży, za co ma postawione zarzuty z Kodeksu Karnego. Poprzednio został zatrzymany 20 maja tego roku, za dokładnie takie same przestępstwo jak obecnie.

 

 - Podejrzany w okresie od 12 do 26 czerwca okradł 6 mieszkań, usytuowanych w różnych rejonach miasta - opowiada o okolicznościach zdarzeń Katarzyna Dutkiewicz Pawlikowska. - 12 czerwca na Popiełuszki wszedł do domku na działce, ukradł z portfela 100 euro, kolejna kradzież miała miejsce w mieszkaniu przy Polnej. Tam, w skradzionej torebce znajdowały się drobne osobiste przedmioty i dokumenty, ale nie było pieniędzy. Następnego dnia złodziej wybrał się na ulicę Czołgistów. Tam w torebce były pieniądze i dokumenty. 22 czerwca wszedł do mieszkania na Stolarskiej. Pieniądze pozostawione w torebce to 250 złotych, kolejnego dnia udał się również na Stolarską. 26 czerwca wszedł do mieszkania przy ulicy O. Lange. Tam w torebce oprócz dokumentów było 650 złotych.

 

Złodziej zabierał z torebek jedynie pieniądze, pozostałe rzeczy go nie interesowały. Pozbywał się ich w różnych miejscach. 27 czerwca policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna usłyszy zarzutu kradzieży w warunkach recydywy, grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

eurofan 01.07.2012 15:48
do kiki - cenię sobie uległość czarnoskórych ślicznotek i nie widzę powodu żeby lecieć aż do N.Y., skoro mam ich tutaj pod dostatkiem leżąc na słonecznej plaży w Senegalu.

kiki 01.07.2012 13:28
@8...bucu jedź do New York to czarnuchy nauczą cię pokory,tak,tak,właśnie oni.

eurofan 30.06.2012 17:30
do kiki- wypraszam sobie te bzdurne komentarze, dziś decydują zasobne portfele o kierunku rozwoju! biedny- to głupi i niezaradny przedstawiciel homo karmiony papką informacji która z kolei dalej pogrąża go w jego niedoli... i tutaj mamy prawdę o doborze naturalnym, gdzie przetrwają tylko ci silniejsi! nazwani przez kiki ,,nadętymi bucami,,.

kiki 30.06.2012 11:18
eurofan - nadęty buc patafian - ni człowiek ni zwierze

kiki 30.06.2012 11:13
@5...taki z ciebie eurofan jak ze mnie patafian.

eurofan 30.06.2012 10:07
co do błędów ortograficznych, niektórzy twierdzą że tak można bo jesteśmy w Unii gdzie używa się pisowni szybkiej na skróty nie zważając na styl czy tym bardziej ortografię a i tak czytający domyśli się o co chodzi, czas ,,gładzenia słów,, - bodajże minął bezpowrotnie...

Ad.1 29.06.2012 23:18
grzesiek ju był byś tak uprzejmy i poprawiał byś te wyrazy które się podświetlają czerwonym szlaczkiem - to na prawdę nie jest takie trudne a była by szansa, że dało by się to wtedy przeczytać - starasz się pouczać innych nie potrafiąc pisać, pomijając fakt, że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz bo informacje które zawarłeś w swoim poście pochodzą chyba z amerykańskich filmów akcji niejednokrotnie tak samo "inteligentnych" jak Twój bezwartościowy bełkot. Jak nie masz pojęcia o policyjnych procedurach, metodach konwojowania i doprowadzania osoby to nie zabieraj głosu bo się ośmieszasz to po pierwsze, po drugie idąc Twoim tokiem rozumowania wszyscy musimy nosić rękawiczki bo kelnerka podająca mi hamburgera mogła przed chwilą sikać i nie umyć rąk - albo Pan pracujący w banku który podaje mi rękę na powitanie również powinien nosić rękawiczki bo może sikał i mnie czymś zarazi.

jp 29.06.2012 11:10
Do wpisu 2 odezwal sie cenzor,wieczny student.

28.06.2012 13:53
@1: polecam wspólne wieczory ze słownikiem języka polskiego.

grzesiek ju 28.06.2012 13:27
niech kazdy wlasciciel jak i spoldzielnie wydziela osoby na hausmeistra i problem z glowy bedzie czysta klatka domofynow juz nikt nie bedzie niszczyc gdyz jesli spotka jakas osobe ktora nie miwszka tam dzwoni na policje przeciez to kurde prostrze jak cokolwiek inne bez jaj .jesli wlasciciele posesji nie maja zabezpieczen automatycznie powinno wzrastac ubez pieczenie budynku a i zarazem wslasnosci ubezpieczonego mieszkania . przeciez to jest naprawde proste tylko trzeba usiasc i zrobic dobry plan jak ma to dzialac .czemu ciemni ludzie zasiadaja na stanowiskach i nic nie potrafia zrobic macie takie smieszne problemy i syff na policjii nie potraficie nawet sprawdzic czlowieka zanim go zaczniecie szukac a to tez moze kosztowac was duzo kasy. jedno pytanie do fotki co nie ma policja kajdanek na rece by nie wyginac podejrzanego bez jaj to jest torturowanie i jesli by si epotknol ma prawo was oskarzyc. pozatym policjant powinien miec na recach rekawiczki ochronne.niie tylko po to by sie chronic przed mozliwoscia zakarzenia siebie jak i podejrzanego (przyklad mogl byc w toalecie i nie umyl rak )widze ze jest jak bylo tworza sie tylko instytucje i nikt nic nigdzie nie robi tylko chodzi wszystim o zbieranie kasy iby uperdolic zycie innym.a podejrzany powinien isc za jednym z policjantow a drugi powinien isc za podejrzanym he he totalna dupa.smiech. powiedzcie mi jesli podejrzany w tym wypadku mial AIDS i krew pod paznokciami i was zadrapal co wtedy ???

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama