Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 20:32
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Spotkanie wigilijne w Tomaszowskim Centrum Zdrowia

W czwartek, 20 grudnia 2018 roku, w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. odbyło się spotkanie wigilijne.

 

Krzysztof Zarychta, prezes TCZ, na to świąteczne spotkanie zaprosił wszystkich koordynatorów oddziałów, przedstawicieli władz samorządowych powiatu i miasta, przedstawicieli Rady Nadzorczej szpitala. Powitał między innymi: Wacławę Bąk, przewodniczącą Rady Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim, Leszka Ogórka, wicestarostę Powiatu Tomaszowskiego, Krzysztofa Kuchtę, przewodniczącego Rady Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim. 
Prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia złożył wszystkim uczestnikom spotkania najlepsze życzenia świąteczne i szczęśliwego Nowego Roku,  przede wszystkim zdrowia. Rozdał wszystkim opłatki i przyszedł czas na wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń. Następnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu i przy dźwiękach kolęd próbowali tradycyjnych wigilijnych potraw, wśród których były między innym: pierogi z kapustą i grzybami, ryba i inne potrawy wigilijne. 
 

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

abc 29.12.2018 16:15
Coś skromna liczba personelu, ale skoro prezes przypomina sobie o personelu tylko przy wigilii.

Mieszkaniec Popiełuszki 26.12.2018 23:15
Widać dobre znajomości z panem prezydentem ,skoro niektórzy nie otrzymali wystarczającej liczby głosów w ostatnich wyborach a jak się nagle okazuje dostali pracę w starostwie.Pytanie moje brzmi czy taka osoba która przez dwie kadencję nic nie zrobiła dla swojego okręgu wyborczego nawet nie spotkała się ze swoimi wyborcami jest wstanie dać coś miastu pracując w starostwie czy na to stanowisko nie było innych osób mniej medialnych udzielających się tylko na znanym portalu społecznościowym .

Półświatłowód 26.12.2018 10:48
Już ostatni off topic, ale śmieszny. Przynajmniej tak mi się wydaje. Klika codziennie w reklamy Google tutaj i czasem czytam i tak zamówiłem sobie telefon od Orange. Tzn by zadzwonili. Na początku 2018 roku gdy sam się internesowalem mój blok nie był podłączony pod światłowód. Teraz jest tak samo, mimo wiszące niedaleko wielgachnej reklamy na bloku przy Strzeleckiej. No ale telefonuje po kilku godzinach konsultantka, jak zwykle nie w porę, bo gdy ona spała nie spałem ja, a gdy ja śpię nie śpi ona ale dobra - no i pytam o to samo co rok wczesnieb czy mogę miec światłowód? Szuka szuka, podaję te same dane co ten sprzed roku (bo blok nadal nie jest podłączony) i nie powie że nie, tylko mówi, że mogę mieć "półświatłowód" :)) Jak bardzo prekaryjna musi być to praca, że ludzie po prostu kłamią tak ordynarnie. Nie bierzcie tego jesli naprawdę nie jesteście maniakami gier. Niedługo będzie 5G która będzie tym samym, a T-Mobile już w Polsce to wdraża. LTE jeśli dochodzi, bo często jest tak, że nie ma zasięgu mimo że na tej fatalnej do otworzenia mapce na stronie Plusa, pokazują że jest, ale jeśli dochodzi to do wideo spokojnie wystarcza. Większość sprzętu który mam jest jeszcze bez LTE i wszystko a co chce na YT oglądam bez zacięc. Nie zawalac komputerów zbędnym programami, aktualizować jak przychodzą mointy i tyle. Szybkość sieci to jest gadżet marketingowy jak cyfryzacja telewizji, która mi przyniosła tylko straty. Pięć pioloitow zamiast jednego, brak możliwości nagrywania na prostym VHSie, w kablowce też jedynie za dopłatą i tylko na dysk w ich skrzynce. Czyli jeśli chce sobie ruski film nagrać z RTR Planeta i potem obejrzeć na komputerze w innym miejscu to już nie. Mam za to nadawanie w 4k odbierane na telewizorach... z 1998 roku i 2000. I to się nie zmieni, dopóki nie popsują się. Światlowod to jest przestarzała technologia, jak cały Orange. Coraz więcej ludzi mieszka w domkach, których nie podłączania w ogóle, konkurencja bez kabli za 3 lata będzie oferowała to samo, a oni promują kłamiac przez telefon. "Będzie pan miał połświatlowod"

Chłopki zza morza 26.12.2018 09:38
Druga noc wygrywałem zdjęcia Tomaszowa na popularny portal stockowy. Wczoraj w dzień zarobowali mi mi 6 z dziesięciu. Wygrywałem cała noc. Dzisiaj dodawałem resztę, po czym skasował mi konto... Portal prowadzony po angielsku, wszystkie informacje tylko po angielsku, ale komunikat po tym gdy mnie wywaliło i nie mogłem się zalogować na ten sam e-mail wyświetli się po szwedzku... Jakiś systemowy tekst z tego co zrozumiałem po wrzucenie do Google translate. Niby hiper, super profesjonalne firmy, technologiczne zaawansowane, a ani be ani me co takiego złego zrobiłem? Wszystkie zdjęcia były moje, zrobione zwykłym smartfonem. Tam chyba chodziło to, że oni chcą za darmo takich uniwersalnych grafik które można używać na całym świecie, a gdy zacząłem tagowac miasteczkiem w środkowej Polsce i to druga noc, to postanowili mnie tak wypedzic. W Pixabay mi przynajmniej napisali - słaba jakość, w Pixabay jest głosowanie tych moderatorów wyniki się widzi. No i ok, trudno bym zdjęciem autobusu że smartfona 8 mpx konkurowal z Canonem za 20 tysięcy. Nie mam żalu, ale Skitter pierwsze zarobowali, wstałem, ucieszyłem się, wyłączyłem komputer poszedłem spać. Po kilku godzinach loguje się normalnie, moje zdjęcia wiszą, wyszukują się już, no to wgrywam następne i po 3 godzinach jeb! Facebook też tak na początku jeszcze przed Smoleńskiem mnie wyrzuca, gdy za szybko zdobywałem "znajomych" do kont do trollowania. Teraz piszą przynajmniej za łamie szybko ich zasady, możesz sobie je poczytać itd. Na początku była taka chamowa ni stąd ni zowad wylogowanie i nie możesz się zalogować bez słowa wyjaśnienia. Na Skitterze dziś nie trollowalem, jedynie do czego można się przyczepić, to że promuje sklep matki. To rzeczywiście koncern spożywczy o globalnym zasięgu :) Zresztą są dwa takie rogi, równie dobrze ktoś z kamienicy mógł wrzucać fotki nt Tomaszowa. Nie ma pozytywnych zdjęć z Tomaszowa, nie dziwny się że będą i nas źle mówić, bo nie ma nic pozytywnego w sieci. Popatrzmy sobie jak zilustrowano Wikipedia na temat Piotrkowa. Miastu dużo starsze, ale to Wiki to jest tylko tekst na temat historii. A już miasteczka na wschodzie, to są lata świetlne od nas w obszarze autopromocyji. W Mińsku Mazowieckim rozpisuja się na temat strugi która jest wielkości połowy naszej Czarnej. Coś jak Piasecznica. Maja ludzie po prostu w sercach zapisana troskę, jakaś walkę o swoje miejsce urodzenia, bo innego nigdy nie będzie. Jest takie jakie sobie zrobimy, po sprzątam, czy sfotografujemy. ... na Flickr ktoś z Tomaszowa wrzuca jakąś kamienice widać za przed remontem z zabitymi dechami na tym oknami.. Przykre. Tak robią nieraz żule bijący własne matki. Ze Żydzi często tak opisuja polskie miejsca - to jest dla mnie zrozumiałe. Czują się obcy w opresyjnym otoczeniu. Zasadne czy nie, nie ma co w to wynikać teraz. Ale taki defetystyczny przekaż często płynie od Polaków :( To jest taka manier wszędzie zielonej trawy tylko nie u siebie. Wracając do Skittera. Drugi nieprzyjemny incydent że szwedzkim biznesem ostatnio. Tuż przed świętami Rebtel wyłączył się zupełnie ale co ciekawe na e-mail przyszedł list z automatu, że "nie udało nam się odnowic abonamentu" Jakiego? Skoro wziąłem numer pre-paid który miałbyc darmowy? Druga sprawa, jakich pieniedzy chce sieć, która zamyka się 3 stycznia? Na szczęście spodziewałem się jakiegos fikolka na koniec z ich strony i zapisałem się do tego interesu karta powiązana z kontem na którym mam zwykle 0,14-0,18 zł. Tym razem bylo większe ryzyko, bo mam 4,58 zł ale i tak się odbili bo chcieli widocznie widocznie więcej. Trzeba pamiętać, że ten model interesu opartego na "subskrybciach" że podajesz dane z karty, to jest ryzykowne. A coraz częściej się z tym spotykam. Rebtel odchodzi jednak nieuczciwe. Nie zamawiałem żadnego internetu, a to u nich było tylko płatne i uaktywnić można bylo jedynie kodem USSD (tym zaczynający się * a kończącym #), nie korzystałem w ogóle z tego telefonu ostatnio, a mimo to coś chcieli pobrać. Żenujące. Na TVP Historia oglądałem wczoraj reportaż z tych wykopalisk z Wisły. Wtedy gdy niemal wyschla i wyciągnęli bardzo dużo lupow szwedzkich z czasów potopu. Całe fontanny wyrwane z polskich pałaców. Posadzki, wszystko co z marmuru. Część tych zaprzegow potopu się najczęściej w Wiśle. Ale cześć jest... w szwedzkich muzeach i jak wyjaśniano, całkiem legalnie, bo było to wówczas prawo łupu. Rewindukacje dzieł sztuki przewidziano w prawie międzynarodowym dopiero po II wojnie światowej. Chłopskie, nieokrzesane społeczeństwo dziś próbujące przedstawić się jako jakies wyższe stadium cywilizacji. Właśnie widać po Rebtel, po tym serwisie stockowym. Zwykle chamy, do XIX wieku gdy tam mają kilku ciekawych dramaturgow i muzyków to są chłopki zza morza.

Konflikt religijny i supremacja judaizmu 26.12.2018 01:30
Miły gest. Takie spotkania są potrzebne. Robią więcej niż biby integracyjne czy wyjazdy. To jest nasza tradycja. Jeśli mniejszości wiadomo jakiej, nie, no to co? Mamy sami zrezygnować z własneh tożsamości? Tu nie o religie chodzi, bo oni - w miastach w których mogą - gdzie ich kirkuty funkcjonują, to wybierają sobie właśnie mogiłę tam. A co? Na komunalnym, bez symbolów religijnych nie możnaby? Możnaby tylko oni nigdy judaizmu prywatnie nie zrezygnowali. Na nas plują pod każdym pretekstem. To nie jest konflikt kulturowy, czy jak teraz lubią pogardliwie wobec nas mówić, cywilizyacyjny. Czysto religijny. Przez całe dotychczasowe życie nie byłem specjalnie religijny, ale gdy zaczynam odnotowywać takie fakty jak teb do którego zachecam by wygooglować, dzielenie się opłatkiem, wszystkie ważniejsze katolickie celebry (jakby nie były nudne, ale w której religii nie są?), staram sie obchodzić. Google: Syn Władysława Gomułki pochowany na kirkucie w Zawierciu Dla wytrwalszych na YouTube: Conrad Festival 2015: Ślady judaizmu. Dyskusja: Agata Bielik-Robson, Adam Lipszyc, Przemysław Tacik Dla jeszcze wytrwalszych: ciekawe jak tam w Izrealu wygladają stostunki własnościowe na styku państwo / synagoga. Podkreślam zawężmy obserwacje do stosunków własnościowych. Szkoły religijne jak pozyskują lokale, świątynie to w sumie wiadomo, że na luzie i za free, ale dla porządku warto wypunktować. Z czego się finansują. Jak wyglądają i skąd pochodzą pensje. Ile mają nieruchomości nie zwiazanych z kultem. Bo u nas to kwiczeli jak kuria przejeła sypiący się budynek bidula.

rwd 24.12.2018 14:42
I tyrajcie co niektórzy za darmo.

Opinie

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: Wczoraj, 16:49 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić Nowe ekopracownie w Tomaszowie. Dwie szkoły z dofinansowaniem na nowoczesne wyposażenie Jak zapewnić dziecku opiekę w wakacje, gdy rodzice pracują? Sprawdźcie ofertę półkolonii! Wianki popłynęły Wolbórką. Biesiada Świętojańska połączyła tradycję, muzykę i rodzinną zabawę Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Filmowy początek wakacji w Heliosie. Supergirl, Minionki, horrory i wielkie powroty na ekran Biznesowe spotkanie na wysokości: jak nowoczesny taras widokowy w Warszawie robi wrażenie na klientach? 24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama