Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 02:41
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Spółka utworzona. Zdonek Prezesem

Piłkarze RKS Lechii i siatkarze KS Lechii będą występować pod wspólną nazwą - KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA. Miasto utworzyło Spółkę Akcyjną, która ma zapewnić stabilność funkcjonowania zespołów, a także przyczynić się do dalszego intensywnego rozwoju sportu w naszym mieście. Dziś (27.03.2019) podpisano akt notarialny tworzący spółkę.  Prezesem zarządu ustanowiono Tomasza Zdonka. Funkcję będzie pełnić od 1 maja.  Do tego czasu będzie pełnomocnikiem spółki.

We wrześniu 2018 roku z inicjatywy prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko, Rada Miejska podjęła decyzję o utworzeniu Spółki Akcyjnej Klub Sportowy Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki z udziałem Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki. Radni określili kapitał zakładowy na poziomie 400 000 zł.

Utworzenie Spółki Akcyjnej, która będzie prowadziła sekcje piłki nożnej oraz piłki siatkowej sprawi, że Lechia Tomaszów Mazowiecki stanie się klubem zarządzanym profesjonalnie w sposób sformalizowany. W skład Pionu Sportowego Piłka Nożna wchodzą: Akademia Piłkarska, koordynator, grupy młodzieżowe i seniorzy, sztab  szkoleniowy, w tym trener, asystent  trenera, osoba odpowiedzialna za przygotowanie fizyczne, lekarz oraz fizjoterapeuta, a także kadra zawodnicza. Natomiast do Pionu Sportowego Piłka Siatkowa należą: Akademia Tomaszowskiej Siatkówki, koordynator, grupy młodzieżowe i seniorzy sztab szkoleniowy, w tym trener, asystent trenera, statystyk,  osoba odpowiedzialna za przygotowanie fizyczne, lekarz oraz fizjoterapeuta, a także kadra zawodnicza.

W ramach struktur KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA zostały utworzone dwie społeczne Rady Sportu dla poszczególnych dyscyplin, które są odpowiedzialne za m.in. konsultowanie i opiniowanie planów szkolenia dzieci, młodzieży i seniorów, w tym plany udziału w rozgrywkach poszczególnych dyscyplin w grupach wiekowych.

Finansowanie młodzieżowej i profesjonalnej  działalności sportowej ma odbywać się z kilku  źródeł. Oprócz wsparcia z budżetu miasta, Lechia zamierza pozyskiwać środki m.in. z prowadzonej działalności gospodarczej, od sponsorów i reklamodawców, ze sprzedaży biletów, karnetów i gadżetów.

Zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych, do czasu zarejestrowania spółki w KRS, jest ona w tzw. organizacji.

Przypomnijmy, że w sierpniu 2018 roku przedstawiciele klubów KS Lechia i RKS Lechia 1923 oraz prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia Spółki Akcyjnej. Ze względu na fakt, że przekazanie praw do rozgrywek i zmiana barw klubowych przez zawodników piłki siatkowej wiązałoby się z poniesieniem dodatkowych kosztów, podjęta została decyzja o utworzeniu Spółki w marcu 2019 roku i rozpoczęcie działalności, wraz z przekazaniem praw do rozgrywek w nowym sezonie, od lipca 2019 roku, a nie tak jak wcześniej zakładano pod koniec 2018.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jaseth 11.04.2019 21:18
Prezes z Platformy zespół siatkarski jest juz bez formy

sportowiec 10.04.2019 15:17
Pewne rzeczy wracają wtedy kiedy się rzuca bumerangiem pełnym zła. Wtedy zło wraca.Taka prosta zależność. Kto zatem sam hejtuje hejtowanym będzie.

jacki 04.04.2019 21:37
Siakarze jak usłyszeli kto jest Prezesem to do Plusligi też już nie chca.

Podatnik 06.04.2019 11:42
A ma kompetencje i doświadczenie na pluslige? Ciekawy jestem programu spółki. Pamiętam jak Pani Basia uczyniła Pana prezesa soecem od programu edukacji. Hasła tylko i porównywanie z programem obecnego prezydenta.

jacki 06.04.2019 19:58
Sorry, moje słowa okazały się prorocze.

Jadeth 11.04.2019 21:22
To jest racja. Pan chorągiewka z platformy nic dobrego nie uczyni

Rodman 03.04.2019 19:28
ten Pan tak na poważnie ? szkoda nawet komentować , mozna tylko wyrazić głębokie zdziwienie . Taki mamy klimat

Piliczanin 03.04.2019 15:08
A co z Pilica? W Tomaszowie tylko Pilica!

BRT 29.03.2019 18:12
Nie ma już chyba kim robić? Wszystkich się wyrzuciło to trzeba teraz powoływać tych, których jeszcze niedawno się sekowało.

jo 28.03.2019 23:55
Prezydent Witko się nie zna na sporcie i taki jest fakt. Słucha jakiś pseudo znawców, którzy mu źle doradzają, a poźniej wychodzą lapsusy taki jak ten, czy choćby przypadek Mazovii, gdzie ponoć za wspólpracę z WIDZEWEM chce im zabrać dotację (tą marną jałumużne tj 2000 złotych). Żenada i tyle.

Ja 29.03.2019 09:20
Ma pan świadomość, ze zapisanie nieprawdy w Internecie można odpowiadać przez sądem?

jo 31.03.2019 19:01
....a proszę bardzo. Się okaże czy prawda czy nie

Snarki 02.04.2019 13:33
Głupoty jakch mało

bez hejtu 28.03.2019 21:47
Pan przyszły Prezes jest osobą bardzo zapracowaną. Jest już prezesem Stowarzyszenia Emdek w Inowłodzu ( KRS 0000713190 wskazana PKD 94.99 - Stowarzyszenie na organizacji obozu zimowego tej zimy pewnie nie wykaże strat , choć warto przyjżeć się działalności bliżej , by wykazać operatywność i kreatywność prezesa . Do tego dyrektor GOSiR w Ujeździe . Człowiek pracuje i zna się na rzeczy, więc bicie piany niewskazane.

Ulka 28.03.2019 22:13
To dlaczego w tym Ujezdzie nie zostanie ? Jestem ciekawa

Fly 29.03.2019 15:34
Czy PKD 94.99 przewiduje możliwość organizacji obozów???

Kristofer 23 28.03.2019 20:43
Kolejny ......... Będzie tak jak z transparentną Barbarą 3 lata temu :) :) :) ale widocznie Witko lubi takich co mu będą wstyd przynosić. Szkoda trochę . ale cóż na własne życzenie ...

Znafca tomasiówka 28.03.2019 19:46
Do p. Zdonka: chłopie, w tym tomaszowskim syfie nie angażowałbym się w NIC ! To tomaszowsko-wistomowskie błoto utopi każdego, kto wychyli się ponad tę kałużę. Jeśli jesteś nauczycielem, siedź cicho i nie wychylaj się. Po co Ci te nerwy ?!

puls miasta 28.03.2019 14:52
A Żegota na wiceprezesa!!!

Podatniczka utrzymująca p.Zdonka 28.03.2019 14:11
Takimi ludźmi się Pan prezydent otacza nowy pan prezes spółki, pani dyr. wydziału kultury (taaaaaakkkkaaaa buzia OOOO), była wice prezydent, pani dyr.muzeum, pani od tomaszowskiej kultury. Wszystkim jak dobrze wiemy buzie dziamały na obecne władze i dziamają niektóre nadal, lecz Pan prezydent widocznie uważa że wrogów należy trzymać u siebie i ich wynagradzać. Choć głosowałam na pana prezydenta, teraz się tego wstydzę. Nie samymi inwestycjami miasto żyje !!! Choć pospólstwu takiemu jak w Tomaszowie, to wystarcza rzucić trochę kiełbasy, zaprosić gwiazdę za 100 tys na plac Kościuszki i gitara, wszyscy sie pobujają w lewo w prawo, światełka migają, ładnie sie w Tomaszowie zrobiło no tylko nikt się nie zastanawia że niebawem zawitają to Tomaszowa chude a wręcz chudziutkie lata. Wszystko to trzeba będzie utrzymać, długi spłacać alleee kochani krajanie nie przejmujcie się tym. Będą tworzone kolejne spółki dla "swych" i "nie swych" bo to przecież wyborcy. A wybory tuż tuż i coś mi się wydaję kto w nich wystartuję. Pozdrawiam

Mocherowy beret 28.03.2019 15:22
No przepięknie napisane. Widać mądra osoba z Ciebie którą umie wybiec w przyszłość i zobaczyć czym to się skończy a skończy się tragicznie no ale wtedy pan prezydent będzie miał to gdzieś bo jego długi będzie musiał spłacać 8 martwić się o nie jego następca a nie on sam

Ja 29.03.2019 09:24
Hahaha - jazu... co za stek bzdur. Jak opozycje do współpracy zaprasza to zły, jak nie zaprasza to zły. Zlitujcie się! Zeby moc myśleć o zawodowym sporcie poważnie spółka jest niezbędna! Mozne sprawdźcie jakie są wymagania przy wyższych ligach rozgrywkowych a później dziamajcie.

b e z n a dz i e j a 28.03.2019 14:07
P.Prezydencie ... to o pomstę do nieba woła. Ten człowiek tam, masakra

mieszkaniec TM 28.03.2019 14:06
Panie prezydencie a może dość błądzenia w kwestii sportu ? Nie można Panu odmówić sukcesów , jednak w tym temacie ewidentnie Pan sobie nieradzi . Przykład to Arena Lodowa i piłkarska Lechia . Nie chcę już wnikać w szczegóły ale pogonił Pan sponsora i prezesa nie dając nic w zamian . Bo to co tam teraz jest to właśnie to NIC . Może dobrze by było podeprzeć się wiedzą kogoś kto się w tym temacie orientuje ( tylko na boga nie Kowalik , jemu się tylko wydaje że coś wie) bo przecież nie musi się Pan na wszystkim znać .Sport trzeba czuć , a Pan Zdonek ? No cóż źle człowiekowi nie życzę ale to niestety nie jest dobry kierunek , pomijając nawet jego "uczciwość" . Obawiam się że takiej Lechii jak za rządów Panów MG i MW to długo , długo nie zobaczymy . Pozdrawiam wszystkich sympatyków sportu

Ja 29.03.2019 09:25
Pogonił sponsora? Serio uważasz, ze prezydent powinien chodzić na pasku u kogoś? Porażka..

Franek 29.03.2019 11:33
A uważasz że ktoś powinien chodzić na pasku prezydenta ? Dobrze napisane , nie ma pojęcia o zarządzaniu sportem . Gdzie są ci szumnie zapowiadani sponsorzy Areny i Lechii ? Na ten moment to utrzymuje to z NASZEJ kasy

ttt 21.04.2019 17:14
Z kulturą osobistą też jest na bakier.

e-podpis 28.03.2019 13:43
jedyny wniosek mi się nasuwa prezydenta nie otaczają fachowcy, strzela ze ślepaków na prawo i lewo kolejna kompromitacja

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama