Oddział wewnętrzny Tomaszowskiego Centrum Zdrowia znowu jest bez ordynatora. Kilka dni temu doktor Roman Bubiński zlożył rezygnację z tej funkcji. Obecenie jest w trakkcie trzymiesięęcznego wypowiedzenia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy powodem rezygnacji jest brak możliwości współpracy z zatrudnianym na oddziale białym personelem, w tym oczywiście z lekarzami.
10.10.2019 10:01
(aktualizacja 18.08.2023 13:14)
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Pracownik
11.10.2019 16:50
A może ktoś się zainteresuje że w tym miesiącu ratownicy medyczni z pogotowia nie dostali premi.
p
12.10.2019 16:11
A czy musieli, jakie to wybitne mieli zasługi.
p
10.10.2019 19:51
Czy w tym kraju odpowiada personalnie za ten wielki bałagan w służbie zdrowia (czekamy na informacje jeszcze przed wyborami).
Ajdejano
10.10.2019 17:14
Do szefa samorządowej komisji zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszystkiego najlepszego: czy nam, obecnym lub przyszłym pacjentom tego TCZ ktoś wreszcie jasno i po ludzku wytłumaczy - co na tej internie jest grane ?!?!?!
Przecież całe TCZ oraz ta interna istnieją za kasę, nie bogatego wujka z "hameryki", tylko za NASZE PODATKI !!! Czyli, inaczej pisząc - to my jesteśmy sponsorami tego burdelu.
Rip
10.10.2019 14:57
Wegrzynowski witko chudzik Debiec- grabarze TCZ
SA.
10.10.2019 17:18
A wcześniejsi szefowie to co...? Saldo na plusie mieli, cud miód i malinka... tak? Buaha ha he ha dobre!
Do sa
10.10.2019 18:24
https://www.prawo.pl/zdrowie/zadluzenie-szpitali-powiatowych-rosnie-konieczna-pomoc,346543.html
Może nawet taki tł.k jak ty zrozumie jak umie czytać ze zrozumieniem
do tł.ka SA.
10.10.2019 19:51
Pospolity cieciu no i czym żeś zabłysnął, bo pewnie ci się tak wydaje? Jedyni winni to ci wskazani u @Rip wyżej co? Nikt inny się do tego więcej nie przyczynił z poprzedniej wierchuszki? No to faktycznie tok rozumowania u ciebie ma niestety wieeele do życzenia. Ale to ty sam musisz do tegokiedyś dojść fachowcu od 7 boleści, bo nikt inny ci w tym nie pomoże.
Pralat
11.10.2019 07:54
Niech wezmą się za Debca w końcu. To jest zgroza.
Posterunkowy
11.10.2019 18:53
Starosta chyba nie jest świadomy co się dzieje ale reszta jest do odstrzału. To była zielona ekipa dobrze farbowana. Ale obrońca uciśnionych niejaki SA. tego chyba nie wie.
SA.
12.10.2019 18:57
@Posterunkowy - Nie zauważyłem tu żadnych ucieśnionych, no może poza tobą. Ja wskazałem jedynie, iż nikt nie dostrzegał "jedynie słusznych" posunięć poprzednich fachowców odpowiedzialnych za TCZ, a obecnych chciałoby się już rozliczać. Z twojego wpisu wynika, że to raczej ty nie jesteś zbytnio w tym temacie. No cóż, bywa.
obserwator
10.10.2019 14:38
A wypowiedzeń przybywa...teraz pielęgniarki będą masowo odchodzić...ale mają swoją "przełożoną"
pacjent
11.10.2019 10:33
i ciekawe jak one odejda, kto to popchnie do przodu, a pracują jak szalone
...
10.10.2019 14:14
Może oni jakaś gwara tomaszowska gadają i inteligent z Łodzi się z nimi nie dogadal?
SadMan
10.10.2019 13:01
Biedny doktor:/ wsadzony na minę przez kolegę. Jeszcze podpisał umowę z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia...:/
Mustafa
10.10.2019 12:47
A może problemem jest brak odpowiedniej ilości zatrudnionego personelu (lekarzy i pielęgniarek) i brak reakcji dyrekcji na zgłaszane problemy???
Pivula
10.10.2019 12:29
Czy odda ponoć pobrane pieniądze za samą decyzję o pracy i przejście do TCZ???
Pigułka
10.10.2019 12:10
.. Brak możliwości współpracy z zatrudnianym na oddziale białym personelem... Dobre żarty...
p
10.10.2019 15:12
Może konkrety.
Wyborca rozliczy
10.10.2019 11:51
To było do przewidzenia. Ale dobry zespół i ordynator byli niepotrzebni wiec ich pogoniono.
c.o. Ordynator
10.10.2019 11:42
Ale się człowiek natyrał. Szkoda chłopa. Powinni wypłacić odprawę za rok z góry, tak na otarcie łez i sobie znajdzie jakąś mniej wymagającą placówkę NFZ.
Napisz komentarz
Komentarze