Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 01:32
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Lechia znokautowana. Bolesna porażka na własnym stadionie

W niedzielę (13 października) piłkarze Lechii rozegrali mecz 12. kolejki rozgrywek trzeciej ligi. W pojedynku, który odbył na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej, piłkarze Mateusza Soboty rywalizowali z siedemnastą drużyną ligi tj. klubem Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

W czterech ostatnich spotkaniach ligowych, Lechia na 12 punktów możliwych do zdobycia, wywalczyła zaledwie cztery. Pogoń tegoroczny sezon rozpoczęła od pięciu porażek z rzędu, w którym strzeliła 5 goli i aż 16 straciła. Między szóstą, a jedenastą serią gier ligowych - nasz niedzielny przeciwnik zanotował  bilans 2 zwycięstw, remisu i trzech porażek. 

Słaba gra klubu z Grodziska Mazowieckiego przełożyła się na miejsce w ligowej tabeli. Gorszym zespołem od piłkarzy Pogoni, byli tylko zawodnicy KS Wasilików. 

Pierwsza połowa meczu, którą obserwowało około 311 kibiców, nie potoczyła się po naszej myśli. W 27 minucie błąd naszej defensywy wykorzystał Michał Strzałkowski. Wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki zanotował swoje czwarte trafienie w meczu, w dwunastym występie w tym sezonie. 

"Nic się nie stało, RKS nic się nie stało" - tak mogli zaśpiewać kibice Lechii po tym co zobaczyli w drugiej połowie, tylko czy znajdzie się chętny do śpiewu, kiedy widzi się drużynę grającą mało ambitnie, kompletnie nieprzygotowaną do sezonu na tym poziomie rozgrywkowym? 

W 53 minucie Pogoń rozwiązała worek z bramkami, kiedy to Damian Jaroń wykorzystał rzut karny. Dwie minuty później po raz drugi na listę strzelców ponownie wpisał Michał Strzałkowski i o trzech punktach mogliśmy zapomnieć. 

W końcowych fragmentach piłkarze Pogoni zdołali zadać Lechii jeszcze dwa szybkie ciosy. W 90 minucie, a następnie doliczonym czasie gry Patryk Szymański dwukrotnie zdołał pokonać Mateusza Awdziewicza.  Lechia przegrywa 0:5, obecnie zajmuje trzynaste miejsce w tabeli i ma już tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Marnym pocieszeniem jest to, iż 6 z 7 pozostałych - zaplanowanych na ten weekend gier, zakończyło się porażką gospodarzy. 

Nasz bilans po 11. kolejkach to 3 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek. Rywalom strzeliliśmy zaledwie 14 goli, straciliśmy aż 19. Lechia obecnie pochwalić się może zaledwie jednym wyjazdowym zwycięstwem w 6 meczach. Miejmy nadzieję, iż władze klubu szybko zareaguję i znajdą wyjście z tej patowej sytuacji, bo na dzień dzisiejszy z taką grą, Lechia pożegna się z 3 ligą. 

RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:5 (0:1)
Bramki
: Michał Strzałkowski 27, 55, Damian Jaroń 53-karny, Patryk Szymański 90, 90+2

RKS  Lechia: Mateusz Awdziewicz – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Bartłomiej Cieślik, Mateusz Bąkowicz – Artur Amroziński (57. Kamil Lewiński), Kamil Szymczak, Jacek Wuwer, Eryk Kaproń (74′ Dawid Świątek) – Kamil Kubiak, Bartosz Snopczyński (57. Adrian Marcioch).

Sędzia: Dawid Wiśniewski, asystenci: Michał Pereszczako, Paweł Wyszczelski.

Widzów: 311

 

 III liga 2019/2020, grupa: I
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Ostróda 12 29 9 2 1 28-10 4 1 0 13-4 5 1 1 15-6            
2.  Sokół Aleksandrów Łódzki 12 25 7 4 1 23-12 4 0 1 12-5 3 4 0 11-7            
3.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 23 7 2 3 17-11 3 1 1 8-4 4 1 2 9-7            
4.  Znicz Biała Piska 12 22 6 4 2 23-14 3 4 0 12-5 3 0 2 11-9            
5.  Legia II Warszawa 10 20 6 2 2 20-13 2 2 1 11-5 4 0 1 9-8            
6.  Huragan Morąg 12 19 5 4 3 17-13 2 3 2 11-9 3 1 1 6-4            
7.  Pelikan Łowicz 12 17 5 2 5 26-20 1 2 2 10-10 4 0 3 16-10            
8.  Olimpia Zambrów 12 16 4 4 4 20-19 3 0 3 13-10 1 4 1 7-9 2 6 2 0 0 8-2
9.  RKS Radomsko 12 16 5 1 6 18-19 4 0 3 13-8 1 1 3 5-11 2 3 1 0 1 3-5
10.  Concordia Elbląg 12 16 4 4 4 13-17 3 3 0 6-2 1 1 4 7-15 3 3 1 0 2 5-7
11.  Unia Skierniewice 12 16 5 1 6 21-29 2 0 4 8-16 3 1 2 13-13 1 0 0 0 1 1-3
12.  Broń Radom 12 15 4 3 5 15-16 1 2 2 4-6 3 1 3 11-10            
13.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 12 3 3 5 14-19 2 1 2 10-12 1 2 3 4-7            
14.  Ruch Wysokie Mazowieckie 11 11 2 5 4 16-18 0 2 3 8-13 2 3 1 8-5 1 3 1 0 0 2-0
15.  Polonia Warszawa 12 11 3 2 7 10-19 2 1 4 7-11 1 1 3 3-8 1 0 0 0 1 0-2
16.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 10 3 1 8 17-24 1 0 5 3-12 2 1 3 14-12 1 3 1 0 0 1-0
17.  Ursus Warszawa 12 10 2 4 6 10-16 1 2 4 8-11 1 2 2 2-5 1 0 0 0 1 0-1
18.  KS Wasilków 12 6 2 0 10 8-27 0 0 7 2-14 2 0 3 6-13            

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18 
 1  Sokół Ostróda      1-1    2-1      4-1  4-1          2-0           
 2  Sokół Aleksandrów Łódzki        2-3  3-1          1-0  4-1          2-0       
 3  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1               1-0          2-0    0-0    5-3     
 4  Znicz Biała Piska     1-1       5-0        0-0  0-0    3-2    1-1  2-1       
 5  Legia II Warszawa              1-1          1-2        3-0  2-2    4-0 
 6  Huragan Morąg 4-2      1-3           0-0      2-3  1-1  0-0        3-0   
 7  Pelikan Łowicz   1-1    2-4           1-1  2-3  4-1                 
 8  Olimpia Zambrów     1-2    1-3           4-1  4-1      2-1    1-2       
 9  RKS Radomsko     2-1    0-1  3-0           2-1        0-2    1-3    5-0 
 10  Concordia Elbląg 0-0    1-0                       0-0  1-1    2-0    2-1 
 11  Unia Skierniewice 0-6  2-3  0-1        2-1      1-3           3-2         
 12  Broń Radom   0-0      0-2    0-1  2-2             2-1           
 13  Lechia Tomaszów Mazowiecki                 4-1    5-3           0-0  0-5    1-3 
 14  Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2  2-2          3-4          1-4             1-1   
 15  Polonia Warszawa     0-1      0-2          4-3      0-2       2-1  0-0  1-2 
 16  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2  1-2        0-1  0-5          0-2             1-0   
 17  Ursus Warszawa   0-2    1-2  2-3      1-1      0-0  3-1  1-2              
 18  KS Wasilków 0-2          0-2  0-4  1-2      1-2  0-1          0-1      

 

tabele: www.90minut.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

EL 14.10.2019 18:32
to jakaś tragedia...prezydent Witko regularnie przychodzi na mecze, widzi chyba , że coś jest nie tak. w tym momencie powinny być szybkie decyzje , zmiany . W przeciwnym razie Lechia nie utrzyma się nawet w 3 lidze. jak dla mnie nie powinno być politycznych podziałów jeśli chodzi o inwestowanie w sport. pomyślmy o naszych dzieciach , to w nie powinniśmy inwestować, nie oszczędzając na wydatkach. Lechia to też marka, historia. dlatego jako lokalne społeczeństwo nie powinniśmy pozwolić, by po***dła.

T.ronaldo 14.10.2019 15:48
Nie ma juz nawet Baru i Hotelu ??? Co jest grane ???? Chodziłem tam na meczyk i na piwko. Teraz juz wogole nie ma po co. TRAGEDIA.

Dario 14.10.2019 11:43
Żegnaj trenerze

kibic 13.10.2019 20:32
Witko obrósł w piórka, już nie podaje wszystkim ręki jak przed laty. Często ucieka oczami od wyborców udając, że ich nie zna. Za to niczym satelity kręcą się koło niego osobnicy, którzy na obiektach sportowych najchętniej zbiliby kasę, a nie dopomogli jakiemuś klubowi.

K@rma kiedyś wróci 14.10.2019 10:54
Witko to taki typowy pisiorek . Mały , zakompleksiony człowieczek któremu wydaje się że na wszystkim się zna i nad wszystkim tak jak Jarek chce panować . Źle się to wszystko skończy , tak w kraju jak i w Tomaszowie

gdzie to wszystko jest? 14.10.2019 11:02
Nie ma to jak za Platformy. Wszystko w Tomaszowie i Polsce kwitło. A jaki stadion Lechii wybudowali!

K@rma kiedyś wróci 14.10.2019 11:52
Stadionu nie było , to fakt . Ale jakie mecze były ! Z GŁogowem , Tychami , coś się działo . A teraz miernota , goli nas kto chce . Nawet Lubochnia nas ograła . Szok . Po co nam teraz stadion jak klub w ruinie . Kto tam przyjdzie ? po co ? i dla kogo ? Nie ta kolejność chyba .

Piknik 14.10.2019 12:22
Bo był sponsor i kasa młotku! Że Peło rządziło to zbieg okoliczności. Czego oczekujesz od miasta jakim jest Tomaszów? Że dźwignie trzecioligowy klub piłkarski i może jeszcze awansuje do drugiej ligi? Od tego są sponsorzy, których de facto nie ma. Czyja to wina? Witki?

K@rma kiedyś wróci 14.10.2019 12:28
Trzeba było posłuchać młotku obietnic Witki przed wyborami , jak rozmawiał z kibicami i jakie plany przed nimi kreślił . Miernota i oszust .

K2 14.10.2019 12:45
Dokładnie kolego . Kreślił przed nami takie wizje że ho ho . Potrzebował tylko glosów do wyborów . To taki kłamczuszek jak Matołuszek nasz premier złotousty

Piknik 15.10.2019 07:11
Tzn. żeście frajerzy, skoro kupił w ten sposób wasze głosy.

Derby 13.10.2019 20:11
Piękny stadion na tą okręgowke będzie no i wielkie derby bo Pilica reaktywowana akurat za dwa lata jak znalazł...

Ferdek 13.10.2019 18:59
No cóż spółka jak widać to niewypał. Nie chodzi tylko o jej kierownictwo ale o brak wizji, pomysłu i funduszy. Gdzie te miliony które miała pozyskiwać, gdzie sponsorzy jakich miała przyciągnąć. Zarząd po prostu się na tym kompletnie nie zna. Dotyczy to też siatkówki. Wszystkie głosy o budowie stadionu dla kilku tysięcy kibiców za kilkadziesiąt mln czy też hali wielofunkcyjnej także za kilkadziesiąt mln trzeba włożyć między bajki. Najpierw trzeba mieć organizacje, drużynę, jasne cele, zaplecze finansowe i system szkolenia. W tej chwili panuje hsos i na boisku i w organizacji.

Kers 13.10.2019 17:33
Panie Witko jednocześnie remontouje pan stadion i rozwala najbardziej zasłużony klub w Tomaszowie. Jakie to ma ekonomiczne uzasadnienie ? Kto tam będzie grał , kto przychodził ? Jako mieszkańca bardzo mnie to interesuje bo bawi się pan za moje pieniądze.

Rks 13.10.2019 17:13
Do czego włodarz z Koziej Wolki doprowadza? Spółka, Media, Lans, Wybory? I co? I nic. Co z tego ze jest Spółka, jak Włodarz zapomniał dolać pieniążków. Ale co tam. Zdonek winien. Jak on rządzi? Straszne. Panie Zdonek. Może pensje Pan przekaże na tonąca w długach Lechię? A może włodarz przekaże? Panowie. Pokażcie ze Lechia leży wam na sercach( jeżeli takie macie) Po lewej stronie, pod żebrami- serce!!!!! Do czynów , dla dobra naszej Lechii Jeszcze prosze pamiętać o zrujnowanej Akademii. Ale co tam akademia. Do wyborów byli rodzice potrzebni, teraz niech sobie sami szkoła dzieci A za 4 lata znowu piękne hasła, kłamstwa i obłuda. Jan Wam po prostu nie wstyd?

Wujek 13.10.2019 16:16
Witko i Zdonek jesteście WIELCY . Dziękuję

Kibic 14.10.2019 14:01
No niestety, Witko chciał zrekompensować Zdonkowi zamknięcie MDK-u i dał mu posadę Prezesa w klubie, gdzie on na takich rzeczach niestety się NIE ZNA. Jego dni są już policzone, tylko najpierw Prezydent musi się odważyć spojrzeć we własne błędy.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 636

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 636

Cena: Do negocjacji Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisNa zdjęciu: Łóżko PB 636 w kolorze dąb sonoma z dzielonymi barierkami po jednej stronie łóżka. Akcesoria: Lampa przyłóżkowa. Szczególną cechą modelu łóżka PB 636 jest możliwość opuszczenia leża do poziomu 29 cm. Niska pozycja pozwala na większy komfort użytkowania osobom o niższym wzroście oraz redukuje w znacznym stopniu możliwość odniesienia urazu w sytuacjiprzypadkowego wypadnięcia. Zakres regulacji wysokości, pozwala na pracę opiekunów w optymalnych warunkach. Możliwość stosowania dzielonych barierek powoduje, że użytkownik nie musi być na stałe ograniczony barierami w przestrzeni łóżkaKolory standardowe: Kolory niestandardowe*: DETALE PRODUKTU:1. Położenie leża 29 cm od podłogi4. Pilot z blokadą poszczególnych funkcji2. Dekoracyjna osłona leża5. Podwójne koło z hamulcem3. Nowoczesny napęd podnoszenia leża6. Dzielona barierka (opcja)OPCJE:zmiana długości i wypełnienia leża • zmiana kolorystyki • dzielone barierkiPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze175 kgMaksymalna waga użytkownika140 kgRegulacja wysokości leża:od 29 do 72 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:207 × 106 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:118,6 kgKółka jezdne:100 mm z hamulcem FUNKCJEDO POBRANIA: Karta produktu PB-636 [PDF]
Wózek inwalidzki Meyra Nano X WERSJA STAB

Wózek inwalidzki Meyra Nano X WERSJA STAB

Aktywny wózek inwalidzki na stałej ramie otwartejW naszej ofercie dostępny jest wózek inwalidzki na stałej ramie otwartej, przeznaczony dla osób, które oczekują lekkości, wytrzymałości i bardzo dobrego dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.Rama wózka wykonana jest z wytrzymałego aluminium, stosowanego również w przemyśle wojskowym. Dzięki temu konstrukcja łączy trwałość z niską wagą i sprawdza się w codziennym, aktywnym użytkowaniu.Wózek można dopasować do sylwetki oraz sposobu poruszania się użytkownika. Dostępna jest szerokość siedziska od 30 do 50 cm, głębokość od 38 do 50 cm oraz wysokość oparcia pleców od 25 do 45 cm. Istnieje również możliwość regulacji wysokości siedziska – z przodu od 45 do 53 cm, a z tyłu od 36 do 51 cm. Różnica między przednią i tylną wysokością siedziska może wynosić do 10 cm, a kąt siedziska do 13 stopni, w zależności od długości ramy.Dużym atutem modelu jest płynna regulacja środka ciężkości, która pozwala lepiej dostosować wózek do poziomu aktywności i techniki jazdy. Wózek może być wyposażony w boczek aktywny, aluminiowy – stały lub wyjmowany. Jednoczęściowy stopień podnóżka wykonano z lekkiej i wytrzymałej płyty aluminiowej, a jego wysokość, głębokość i kąt można regulować.Model posiada wytrzymałą tapicerkę, przednie kółka w rozmiarach 4”, 5” lub 5,5”, a w wersji standardowej dostępne jest oparcie z rączkami do pchania lub bez nich.W ramach dodatkowych opcji można dobrać elementy stabilizacji, takie jak peloty, pasy piersiowe, kamizelki oraz zagłówki. Dostępne są także regulowane na wysokość rączki do pchania, szeroka gama modeli i kolorów kółek przednich oraz tylnych, bogata paleta kolorów ram i tapicerek, stopień podnóżka z oświetleniem drogowym LED, kółka podporowe oraz tylne wąsy.Z pełną ofertą wózków inwalidzkich można zapoznać się w naszym punkcie zaopatrzenia medycznego:Twój Sklep MedycznyTomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż i dostawy bezpośrednio do domów pacjentów.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama