Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 01:24
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Obwodnica z petycją

Trwa zbieranie podpisów pod petycją dotyczącą budowy południowej obwodnicy Tomaszowa Mazowieckiego. Dokument został przygotowany z inicjatywy prezydenta miasta Marcina Witko i zostanie przekazany prezesowi Rady Ministrów. Pod petycją może podpisać się każdy tomaszowianin popierający tę inicjatywę. Ciężarówki rozjeżdżające miejskie ulice stanowią jeden z najważniejszych i nierozwiązanych od lat problemów. Budowa obwodnicy na tę chwilę jest konieczna, jednak nie rozwiązuje ich w sposób ostateczny i systemowy. Przybędzie nam kolejna droga do utrzymywania ale nadal tysiące ciężarowek będzie woziło piach z okolicznych kopalni, emitowało hałas i zanieczyszczenia, a to one przecież sa głównym kłopotem a nie ruch tranzytowy, który zlokalizowany jest w częsci północnej miasta. Rozwiązaniem, o jakie powinniśmy zabiegać jest transport kolejowy (chociaż niektóre osoby twierdzą, że piasku nie da się wozić pociągami). Tyle, że huty szkła budowane sa w miejscach, gdzie nie ma bocznic kolejowych.

Działania w kierunku wyprowadzenia z tomaszowskich ulic, a zwłaszcza z centrum miasta, ruchu ciężkich pojazdów prowadzone są od dawna. Do starań o budowę obwodnicy Tomaszowa Maz. przyłączyły się także wiejska gmina Tomaszów Maz. i powiat tomaszowski. Jednak szacowane koszty zadania (wybudowanie ponad 11 km dróg oraz obiektu mostowego na rzece Pilicy), opiewające na ponad 120 mln złotych, przekraczają możliwości finansowe samorządów.  

Przygotowana petycja dotyczy ujęcia Tomaszowa Mazowieckiego w planowanym przez polski rząd programie „Budowa 100 obwodnic”, który ma być skierowany do małych i średnich miast. Da to możliwości pozyskania środków zewnętrznych na zrealizowanie tak potrzebnej naszemu miastu inwestycji.

‒ Samo ogłoszenie programu nie oznacza jeszcze, że Tomaszów Mazowiecki znajdzie się w gronie miast wskazanych do budowy obwodnic. Takich miejscowości, które będą się o to ubiegać, jest znacznie więcej niż sto. Chciałbym zatem prosić mieszkańców o wsparcie naszych działań i składanie podpisów pod petycją. Mam nadzieję, że będzie to silny argument dla przyszłego rządu, że Tomaszów Mazowiecki bardzo obwodnicy potrzebuje, i że taka obwodnica w końcu powstanie – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Tylko pierwszego dnia, w ciągu niespełna dwóch godzin, petycję w sprawie budowy południowej obwodnicy Tomaszowa Mazowieckiego podpisało ponad dwieście osób. Dokument dostępny jest w Urzędzie Miasta (w punkcie informacyjnym na parterze budynku A), a także w Informacji Turystycznej na pl. Kościuszki. Podpisy można składać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy magistratu oraz w godzinach pracy IT. Do UM mogą zgłaszać się także osoby, które chciałyby pomóc w zbieraniu podpisów pod petycją. W załacznikach do niniejszego artykułu możecie pobrać także listy poparcia. 

Jak dowiedzieliśmy od prezydenta miasta przebieg obwodnicy będzie się różnił od prezentowanego wcześniej. Ma ona biec śladem planowanej od lat drogi S74, chociaż nie da się uniknąć (podobno) przeprowadzenia jej w sąsiedztwie Grot Nagórzyckich 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ajdejano 18.10.2019 17:40
Dp m&m: ja już widziałem kilka "koncepcji" (żeby nie powiedzieć: antykoncepcji) obwodnic wokół naszego grajdołu. Koncepcja nr 1: jedziemy od Opoczna - przed torami na Ludwikowie powstaje obwodnica wzdłuż torów (od wschodniej strony) w kierunku na północ ( do Wistomu) - po drodze miałby być wykonany nowy most na Pilicy (obok kolejowego) i dalej wzdłuż torów do ul. Ujezdzkiej. Koncepcja nr 2: od strony Łodzi, m.innymi poprzez tereny pomiędzy Zaborowem i Łaziskiem (w rejonie rurociągów wodnych dla Łodzi z Brzustówki do Rokicin, dalej do Zawady i Kolonii Zawada - Dąbrowa - Wola Wiaderno-tereny pomiędzy Tomaszowem i Nagórzycami - nowy most na Pilicy, dalej w rejon Sławna i dalej do DK 74 do Kielc. Piękne antykoncepcje, tylko kto przyklepie budowę dróg do tych pomysłów z: Łodzi i potem do Opoczna, Żarnowa do DK 12 i DK 74. Już dawno temu, piotrkowiacy przyklepali zupełnie inne rozwiązania. I teraz my, tomaszowiacy, możemy się kręcić wokół własnego ogona do u.s.r.a.n.e.j śmierci. Jednak, z perspektywy czasu, w tym miejscu należy wspomnieć działania p. Jacka Kowalewskiego, którego nie należy potępiać, a docenić.

m&m 17.10.2019 20:12
Jak ktoś zrobi petycję, żeby plan budowy obwodnicy w tym miejscu wywalić w kosmos, to jaśnie podpisze. Obwodnica Tomaszowa tylko od północy!!

Ajdejano 17.10.2019 18:30
Do tego kogoś poniżej: bardzo dobrze napisałeś/napisałaś. Święta racja, tylko że ta Twoja racja jest podszyta obawą przed powrotem tej zafajdanej komuny, tych zafajdanych, czerwonych służb, dobrze ustawionych w różnych i bardzo ważnych dla Polski instytucjach. Mnie ta obawa też dotyka i wiem, że ludzie ciągle mają jeszcze za kołnierzem tę obawę przed czerwonymi krasnalami. Chociaż aktualni polityczni "wodzowie" ,również i z prawej strony, też: albo boją się czerwoniaków, albo już się nie boją, ale sami zaczynają kombinować. I tu jest pies pogrzebany.

. 16.10.2019 21:17
Gdyby pan prezydent Witko nie startował w ostatnoch wyborach z własnego komitetu, a tak jak za pierwszym razem z PiSu, miasto spokojnie na liście inwestycji rządowych by się znalazło. Teraz jedyna nadzieja, ze kontakty z prezydentem Dudą, które umożliwiły budowę Areny Lodowej w Tomaszowie, a nie jak zakładał rząd PO-PSL w Warszawie, nadzieja, ze kontakty Duda-Witko nie pogorszyly się. A Duda bedzie ponownie wybrany. Inwestycje to decyzje, a te poejmują KONKRETNI ludzie. Petycje oczywiscie podpisze, ale takich inicjatyw w innych miastach bedzie na peczki.

. 16.10.2019 22:24
Doprecyzując: A MIEJMY NADZIEJĘ, że prezydent Andrzej Duda będzie ponownie wybrany. Dzisiaj nic nie jest przesądzone. Liczy się każdy głos. Interesy postkomunistów zostały poważnie naruszone, wiec to nie jest ani nie będzie tak, że pogodzą się się z wynikiem jednych czy drugich wyborów i pójdą na swoje. Ich dzieci przez lata najczęściej dorastając w warunkach, których większość mogła im tylko pozazdrościć, nie wypracowały sobie ani pozycji zawodowej, ani kompetencji, które pozwalałby na stabilną pracę na wciskanym przez ich rodziców tzw. wolnym rynku. Przez 30 lat wszystko sprowadzało się do konstruowania świata innym, w sytuacji gdy samemu korzystało właściwie jedynie z zasobów Państwa Polskiego. Żerując na nim a to w formie wprost posad wręcz dziedziczonych, ale też firemek, fundacyjek, fikcyjnych stowarzyszonek które bez Państwa nie przetrwały by pięciu lat. Jeśli nie mają innego wyjścia, kończy się na lichwie tzw „doradztwie finansowym”, niemal działającym jak dawniej domokrążcy, choć dziś najczęściej przez telefon. Ale to jest na chwilę, zwykle kończy się plajtą. Dlatego jeśli chcemy równych szans, bez preferowania postkomunistycznych rodzin, musimy mocno obstawać za swoimi racjami, nie zniechęcać się, nie popadać w rozpacz, nie wyjeżdżać stąd. W kraju pomiędzy dwoma imperiami - dziś gospodarczym i militarnym, życie nigdy nie było tak łatwe jak na zachodzie. Ale z drugiej strony można spojrzeć na to inaczej. To tylko wyostrza ambicje. I mimo, skromnych warunków mamy jednych z najlepszych na świecie lekarzy - konstruujących rozwiązania, które potem kopiuje się w USA i teraz w Chinach, mamy najlepszych na świecie siatkarzy. No i Lewandowskiego, którego doskonałość powstała ... Zniczu Pruszków. To jest właśnie Polska. Nic nie jest na pewno, ale może się udać. Może w końcu w zamkniemy w Polsce PRL raz na zawsze. gdzie pochodzenie ojca, jego kontakty towarzyskie nie będzie definiować życia następnym pokoleniom w rodzinie. Bo to zwyczajnie, chol.ernie niesprawiedlliwe.

Józka 16.10.2019 20:00
Ważniejsze jest połączenie S8 z Tuszyna do Tomaszowa, a obwodnica przez tak piękne tereny to skadal! Obwodnica tak ale po północnej stronie miasta!

Ajdejano 16.10.2019 15:30
Inicjatorzy tej petycji i lokalne media (teraz właśnie Pan - p. Mariuszu) traktują ludzi - czytelników tych mediów jak debili. Bredzicie "cóś" o petycji w sprawie tej obwodnicy, ale nikomu nie wpadnie do głowy, aby do takiego apelu w tej sprawie - ŁASKAWIE DOŁĄCZYĆ KAWAŁEK OBSRANEJ MAPKI Z LOKALIZACJĄ TEJ OBWODNICY. Powyższe wyjaśnienie też jest dosyć mętne, o czym świadczą wpisy poniżej. Nie można było się do tej informacji lepiej przyłożyć ?!

M76 16.10.2019 14:45
Chwila....bo czegoś tu nie rozumiem... Jeśli ta droga,ma w zasadzie służyć ciężarówkom z piaskiem,bo ruch tranzytowy odbywa się po północnej stronie miasta...to może niech kopalnia partycypuje w kosztach budowy tej drogi,a jeśli to zbyt duża inwestycja,to mam tańsze rozwiązanie. Niech kupi tereny po byłym Wistomie,tam zbuduje sobie bocznice kolejową,piasek z kopalni wywozi pociągami ,a z terenów Wistomu będą piasek odbierać ciężarówki .... W takim wariancie wystarczy przebudować drogi dojazdowe do S8 i chyba po problemie będzie . A jeśli chodzi o tereny pod budowę ... akurat w tamtych okolicach spora cześć lasu,to stary las liściasty,jakby nie było płuca tej części miasta,zanim ktoś pomyśli o wycięciu...niech coś zrobi z tymi kopcącymi piecami.

m&m 16.10.2019 14:18
Buuuu. Jestem za obwodnicą, ale na północ od miasta poprzez tereny przemysłowe i nie atrakcyjne a nie przez piękny teren okalajacy nasze miasto oraz w pobliżu powiekszajacych się sypialni Tomaszowa czyli ogólnie okolic, gdzie ludzie uciekają przed zgiełkiem.

zejk 16.10.2019 10:56
"Rozwiązaniem, o jakie powinniśmy zabiegać jest transport kolejowy (chociaż niektóre osoby twierdzą, że piasku nie da się wozić pociągami). Tyle, że huty szkła budowane sa w miejscach, gdzie nie ma bocznic kolejowych." Akurat kopalnia Biała Góra ma swoją bocznicę kolejową, a huta w Niewiadowie ma linię kolejową przez płot i wystarczy dobudować kilkaset metrów torów. Ale z koleją jest w naszym kraju wiecznie pod górę i kiedy sto lat temu można było wybudować 100 km linii w kilkanaście miesięcy tak teraz jest problem, żeby wybudować kilkaset metrów w kilka lat.

MS 16.10.2019 11:47
Problem w tym, że Biała Góra nie dostarcza piachu do Ujazdu.

Abc 16.10.2019 18:43
No ale dostarcza grudzień las

zejk 17.10.2019 12:32
Tak się składa, że na stacji bratków na LK25 odchodzi bocznica do kopalni Grudzeń Las. openrailwaymap.org podaje nawet, że jest czynna.

as 17.10.2019 18:32
Nie piach, a piasek.

Wyborca 16.10.2019 10:36
Poproszę o mapkę z planowana obwodnicą. W internecie pod postem Prezydenta niepochlebne opinie co do lokalizacji i niszczenia lasów i grot.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama