Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 01:26
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Nie chcą wylęgarni drobiu na ulicy Zawadzkiej

Mieszkańcy osiedla Niebrów, którzy zamieszkują je od samego początku pamiętają zapewne nieprzyjemne "zapachy" które docierały do nich od strony ulicy Zawadzkiej, gdy funkcjonowała tam wylęgarnia drobiu. Być może wkrótce obiekt taki znowu powistanie w tym samym miejscu. 22 lutego 2019 r. do urzędu miasta wpłynął wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa zakładu wylęgu drobiu” planowanego do realizacji przy ul. Zawadzkiej w Tomaszowie Mazowieckim.

Postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach toczy się w oparciu o przepisy ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2081 z późn. zm.) dalej ustawa ooś.

W myśl art. 71 cytowanej wyżej ustawy decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach określa środowiskowe uwarunkowania realizacji przedsięwzięcia.Te mogące znacząco oddziaływać na środowisko wskazane w art. 71 ust. 2 ustawy przedstawione są jako te wymagające uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Ta sama ustawa w art. 60 deleguje Radę Ministrów do określenia przedsięwzięć: mogących zawsze znacząco oddziaływać na środowisko oraz mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko, które łącznie tworzą umowną grupę „przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko”. Umowną, ponieważ w stosunku do części przedsięwzięć nie zostanie nałożony obowiązek przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko, rozstrzygając jednocześnie o wykluczeniu możliwości znaczącego oddziaływania na środowisko w wyniku ich realizacji.

- W przypadku przedmiotowego przedsięwzięcia, inwestycja zalicza się do grupy przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko. Inwestor, składając wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach załączył wszystkie niezbędne dokumenty wskazane w art. 74 ustawy ooś, co skutkowało uruchomieniem procedury administracyjnej. Prezydent Miasta Tomaszowa Maz. w myśl. art. 64 ust. 1 ustawy ooś wystąpił do organów opiniujących o zajęcie stanowiska, w przedmiotowej sprawie tj. wskazanie czy dla wyżej wymienionej inwestycji/przedsięwzięcia istnieje konieczność przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko, a w przypadku stwierdzenia takiej konieczności, poprosił o wskazanie zakresu raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko. Na dzień dziś Urząd oczekuje na stanowiska organów opiniujących - mówi rzeczniczka prasowa prezydenta, Joanna Budny.

W tej sprawie zapowidają się protesty mieszkańców. Petycję przeciwko lokalizacji (w załączniku) przygotował radny Jarosław Batorski. 

Rozpoczynam zbieranie podpisów pod petycją, którą złożyłem w dniu dzisiejszym. Pan Prezydent Marcin Witko wielokrotnie wykazywał zrozumienie dla problemów osiedla "Niebrów" i dzielnicy Starzyce, jak również wspierał działania na rzecz ich rozwiązywania, niejednokrotnie będąc samemu inicjatorem. Wierzę, że podobnie będzie również tym razem. Realizacja tej inwestycji zdecydowanie zaszkodziłaby zarówno komfortowi mieszkańców, wartości posiadanych nieruchomości i przede wszystkim ich zdrowiu. Dlatego podejmę wszelkie możliwe działania, aby nie dopuścić do postawienia zakładu wylęgarni drobiu w tym miejscu - mówi samorządowiec. 

Roldrob SA rzeczywiście zamiaerza na działce przy ul. Zawadzkiej wybudować wylęgarnię kaczek i gęsi. Inwestycja warta 30 miln złotych ma się rozpocząć w przyszłym roku. Firma zapewnia jednak, że wylęgarnia nie będzie szkodzić środowisku. Prezes Adam Sojka podkreśla, że nowoczesne wylęgarnie to prawdziwe cuda techniki. Obowiązują w nich bardzow wysokie standardy dotyczące septyki.

W nowym obiekcie przychodzić będziaa na świat około 10 milionów gęsi i 30 milionów kaczek rocznie.  W zakładzie będą panować sterylne warunki. Nie ma żadnych obaw co dp pojawienia się nieprzyjemnych zapachów, ponieważ pisklęta po wykluciu nie są karmione, a natychmiast przygotowywane do transportu i wywożone. Zakład nie będzie też emitował hałasu.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

hmmm 16.11.2019 17:40
a jakby tak w tym miejscu powstało centrum logistyczne? może ktoś ma takie plany ;)

Ajdejano 20.10.2019 22:11
Wpisy: moje i "Obywatela" maja najwięcej "plusów". Więc - "cóś" to oznacza .... Oczywiście, frajerzy z drobiarskich, zawsze się będą bronić. No to, może niech sobie zafundują taka wylęgarnię np. w rejonie Siedlec. I wtedy, jeszcze ich pogłaszczemy po ich zachodnich główkach.

Cenzura 20.10.2019 15:15
Kasują tylko te które kolegom z korporacji mogą się nie spodobać bo zawierają opinie popartą raportami instytucji państwowych.

ateista 19.10.2019 21:33
Jak kasujemy wpisy, to może wszystkie?

Osiedle Niebrów 19.10.2019 13:21
ciekaw jestem jakie persony zamieszkują to osiedle. Ciągle im cusik przeszkadza. A to za dużo śmieci na terenie (które nota bene sami rozrzucają, bo nikt z drugiego końca miasta im tego nie przynosi), a to za małe parkingi, a to siatka ogrodzeniowa jest przewalona ... itp. Jeszcze chwila a nawet skrzypiące drzewa zaczną szlachcie herbu "dwa psy..." przeszkadzać.

Jan 19.10.2019 20:37
wlasnie mam zdjęcie smochodu i nr .rejestracyjne autka co pan wyrzucił smieci do śmietnika na osiedlu i nie podniecaj się tak gosciu bo si spocisz.

Sylvi 19.10.2019 12:56
Gdzie i kiedy będą zbierane podpisy?

Będę głosował za 2gą kadencją prezydenta Dudy, a Ty? 19.10.2019 00:53
I to jest prawdziwe dzialanie na rzecz mieszkancow! Brawo Panie Batorski!

Sąsiadka 18.10.2019 21:08
Panie Prezesie zapewne stwierdzi Pan też, że nieprzyjemne zapachy nie pojawiają się nad Roldrobem. Zapraszam dzisiaj na ul. Warszawską za torami, smród jest nie do wytrzymania. Tak jest praktycznie co weekend, a w okresie letnim zdarzały się często takie wieczory, że nie dość, że gorąc to jeszcze ten fetor. No, ale przecież można, bo jakie służby dokonają kontroli w tym czasie skoro same nie pracują. Tak oto można zapewnić sąsiadom "czyste" powietrze jak w najlepszym "kurorcie".

z 19.10.2019 17:06
Smród jest ze śmietniska a nie z Roldrobu.

Sąsiadka 19.10.2019 19:36
To proszę stanąć między śmietnikiem i Roldrobem i dobrze się zaciągnąć to wtedy będzie wiadomo stąd ten aromat pochodzi. A po za tym jeszcze jedna kwestia czy wysypisko jest w stanie dozować takie zapachy w określonych godzinach, kiedy to odpowiednie służby nie są w stanie zareagować, czy to zależy od warunków atmosferycznych.

z 21.10.2019 20:55
byłem dzisiaj, poza smrodem ze śmietniska wymieszanym z zapachem rogali nic innego nie było tam czuć

Jan 27.10.2019 13:39
Z źle oceniasz Sąsidka ma racie w soboty kanalaźe czyszczą osadniki i ten syf leży w kontenerach do ponidziłku lub na na betonnie na zewnątrz i smród na caly zakład i okolice taka jest praktyka Roldrobu.

Ról 18.10.2019 17:12
Panie radny Batorski. Mieszka Pan I wychował mieszkając przez całe życie na piętrze wylęgarni na Orzeszkowej. Obawia się Pan że nowa wylęgarnia spowoduje ze stara na Orzeszkowej zostanie zlikwidowana. I wówczas Pana sytuacja mieszkaniowa się skomplikuje. Skoro to tak szkodliwe I uciążliwe to dlaczego nie wyprowadziliście się z lokalu mieszkalnego. Teraz zbiera Pan komitet obrony Pana mieszkania ? Sądzę że od radnego oczekujemy obrony interesu publicznego a nie własnego

Obywatel 18.10.2019 17:48
Wybudowanie wylęgarni w innym miejscu niż Niebrów jest w interesie publicznym a nie prywatnym radnego. Radny został wybrany w wolnych demokratycznych wyborach czego nie można powiedzieć o zarządzie prywatnej korporacji.

Public relations 18.10.2019 19:04
Argumentacja użytkownika Ról jest fenomenalna. Drodzy mieszkańcy mieszkacie i wychowaliście się mieszkając całe życie w Tomaszowie gdzie panuje smog. Skoro to tak szkodliwe i uciążliwe to dlaczego nie wyprowadziliście się z Tomaszowa. A teraz nawet organizujecie się by poprawić jakość powietrza w Tomaszowie by chronić swoje zdrowie. Od mieszkańców oczekujemy dbania o interes miasta a nie o swój własny.

Niebrowianin 18.10.2019 19:27
Od 2010 czy 2011 roku panie zorientowany Pan Radny Batorski mieszka przy ul. Ks. Skorupki, z krótką przerwa na Bardowskiego. Natomiast już widać, że się naraził bo już lecą ataki personalne. To że się wychował w takich warunkach pozwala tylko domyślać się że dzięki temu tak poważnie rozumie problem. Brawo Batorski. Nie dawaj się nastraszyc i obron Niebrów przed a smrodem.

Jan. 18.10.2019 15:36
Ten gość co porównuje wylęgarnie do lodowki to nima zielonego pojęcia na temat Jle tam jest odpadów i to jest dla nigo super zapach przy tak dużej produkcji jaką oni przewidują.

Ajdejano 18.10.2019 14:32
Do ateisty: Tak: wiem, jaka jest różnica i tez wiem, że z wylęgarni nie wydostają się perfumy. Przy okazji: dlaczego, ty-ateista, komunista, tak bronisz zagranicznej, kapitalistycznej spółki ROL-DROB, jeżeli ja piszę, że ci cwaniacy z zachodu, z powodzeniem mogą wybudować tę wylęgarnię na byłym wysypisku śmieci ?! Poza tym: jeżeli ktokolwiek ubliża innym, którzy mają inne zdanie od niego - nie ma żadnych argumentów dla tych, którzy jego tez nazywają debilem. A jeśli jeszcze przedstawia się jako ateista - to jest to miód na moje skołatane serce i nerwy. Sam grabisz przeciwko sobie, a potem masz pretensje do garbatego, że jego dzieci są proste. Pozdrowienia od starego czekisty.

ateista 18.10.2019 15:00
1) nie jestem żadnym komunistą; 2) na Orzeszkowej nie czuć nic z wylęgarni a jest ona już tam parę lat; 3) nikogo nie bronię, stwierdzam fakty; 4) to głównie Ty ubliżasz innym, którzy mają zdanie inne niż wszechwiedzący Ty; 5) a jeżeli stwierdzasz czyjąś osobowość, wiarę, poglądy po nicku to właśnie jesteś Debil

Vlad_Palovnick 18.10.2019 21:43
Nie zrozumiałes postu który komentujesz. Przeczytaj jeszcze raz fragment, w którym autor pisze o nicku i semantyce. Buziaki?

ateista 18.10.2019 09:21
sorry, muszę to napisać: ludzie to jednak debile; a czy jajka w lodówce też Wam śmierdzą i trzymacie je w hermetycznym opakowaniu?

Jan. 17.10.2019 20:20
Pan prezes niech posawi wylegarnie w Franci swych wlascicieli spółki a mieszkanców osidla niech zostawi w spokoju.

Ajdejano 17.10.2019 18:16
W tych czasach i po doświadczeniach z niedawnej przeszłości, pozwolenie na wybudowanie takiego syfu, to byłby największy błąd mieszkańców osiedla Niebrów. Będę pierwszy, który podpisze się pod petycją. Tomaszowskie zakłady drobiarskie to tylko jeden z oddziałów potentata ze wschodniej Polski, zarządzanego przez różnych ludzi zza granicy. Maja tyle kasiorki, że swobodnie mogą sobie wybudować wylęgarnię np. na dawnym wysypisku śmieci, przy wyjeździe z Tomaszowa do Warszawy.

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama