Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:11
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

J. Batorski: Czy "ratujmy kobiety" ratuje kobiety?

We wtorek, 3 października, odbyły się w wielu miastach całej Polski demonstracje i marsze w ramach tzw. "czarnego protestu". Stanowiły one swoisty punkt kulminacyjny akcji zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawodawczym, obejmującym m.in. liberalizację przepisów prawa dotyczącego aborcji, dość przewrotnie nazwanego, "ratujmy kobiety". Miały również nawiązywać do zeszłorocznych protestów spod znaku czarnej parasolki. Tym razem jednak już frekwencja tak nie dopisała...

We wtorek, 3 października, odbyły się w wielu miastach całej Polski demonstracje i marsze w ramach tzw. "czarnego protestu". Stanowiły one swoisty punkt kulminacyjny akcji zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawodawczym, obejmującym m.in. liberalizację przepisów prawa dotyczącego aborcji, dość przewrotnie nazwanego, "ratujmy kobiety". Miały również nawiązywać do zeszłorocznych protestów spod znaku czarnej parasolki. Tym razem jednak już frekwencja tak nie dopisała...

Czarny protest w roku ubiegłym zgromadził nieporównywalnie większą frekwencję zarówno w dużych miastach Polski, jak i naszym Tomaszowie ponieważ była to forma sprzeciwu wobec projektu ustawy zaostrzającej prawo aborcyjne, złożonej przez Instytut "Ordo Iuris". Wówczas ta kwestia, a nie projekt liberalizujący, zmotywowała ludzi do wyjścia na ulice . Przyjęcie powyższego projektu skutkowałoby zdecydowanie zbyt głęboką ingerencją państwa w wyjątkowo delikatnych, trudnych i niezwykle indywidualnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy postulaty Ordo Iuris uważa się za słuszne, czy też nie, większość sejmowa zakończyła tę kwestię i uznała, że prawodawstwo nie powinno w tak trudne moralnie dylematy wchodzić. Tym bardziej za wybory podejmowane w tych ekstremalnych okolicznościach nie można karać. Osobiście mam przekonanie jaka postawa WYDAJE MI się słuszna, natomiast nigdy nie ośmieliłbym się użyć stanowczego określenia "JEST słuszna". Stąd i protest przeciwko takiemu kształtowi ustawy był bardzo zasadny.

Tegoroczny "czarny wtorek" był niejako finałem akcji "ratujmy kobiety". Muszę przyznać, że po zapoznaniu się z projektem ustawy nie wiem przed czym on ma kobiety ratować... Stąd moja moja odpowiedź postawiona w tytule będzie brzmiała - NIE. Stanowi on natomiast śmiertelne - niestety dosłownie - zagrożenie dla życia nienarodzonych kobiet, które nie ukończyły 12 tygodnia. Wielu tomaszowian, z którymi rozmawiałem na ten temat było przekonanych, że podpisy są zbierane przeciw zaostrzaniu przepisów aborcyjnych. Zapewne osoby związane z akcją będą twierdzić, że widocznie tylko akurat Ci, z którymi ja rozmawiałem mieli takie przeświadczenie, bo wszyscy pozostali na pewno szczegółowo znali omawiany projekt. Mimo tego pozwolę sobie jednak trwać w przekonaniu, że te kilka osób nie stanowi wcale takiego marginalnego wyjątku. Nie mam również zamiaru ukrywać, że jestem stanowczo przeciwny temu projektowi, a tym bardziej nie mam pojęcia co ma wspólnego daleko idąca swoboda aborcyjna z "ratowaniem"... To raczej przed nią należy ratować..

Można niestety przy tej okazji zaobserwować, że w konflikcie zwolenników PiSu z przeciwnikami zaczynają "ginąć" konkretne, a często bardzo istotne sprawy. Ktoś kto jest przeciwnikiem i uważa, że podpis pod daną petycją, wnioskiem, projektem, etc. będzie głosem przeciw tej partii to decyduje się na "autograf". Natomiast podpis pod tym projektem, z którym można zapoznać się pod linkiem

nie jest podpisem przeciw PiSowi. Niestety jest on jedynie przeciw wielu nienarodzonym dzieciom, które nie ukończyły 12 tygodnia rozwoju prenatalnego. Tu przewrotnie zgodzę się z wypowiedzią, która padła podczas tomaszowskiego wiecu - "bo wolność zaczyna się od dysponowania własnym ciałem" - bardzo się z tym zgadzam - WŁASNYM - natomiast nie nienarodzonego dziecka. Jest to bardzo słuszna teza i nie ma absolutnie żadnego związku z przekonaniami religijmymi, choć często można odnieść wrażenie, że próbuje się tą problematykę w taki sposób "szufladkować".

Jestem świadom, że jeśli moje refleksje kogoś zainteresują to spotka mnie całkiem sporo krytyki, więc już nie będę kontynuował poruszając temat tego jak prawie jednym tchem można mówić o "mowie nienawiści" i rażąco pejoratywnie wypowiadać się o "zamodlonych", by przejść do "zabobonów". Na koniec zatem pragnę tylko zachęcić osoby zainteresowane tematem wolności, swobody wypowiedzi i kwestii aborcji w innych krajach do zapoznania się z historią MARY WAGNER, w sprawie której z głębokim przekonaniem podpisałem petycję - SPRAWIEDLIWOŚĆ DLA MARY WAGNER. Nie mam wątpliwości, że ten podpis był złożony w słusznej sprawie, która miała znacznie więcej wspólnego z "ratowaniem" od "ratujmy kobiety"..


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

fan 09.11.2017 13:54
Jarko POLSKĘ Zbaw!!!

FirmaIks.pl 23.10.2017 13:27
Witam, jakie są zagrożenia dla kobiet skoro Polska jest drugim najbezpieczniejszym krajem dla kobiet na świecie?

biolog 23.10.2017 12:10
bardzo dobry tekst Panie Batorski

21.10.2017 01:54
Dam ci lajka bo widzę roztrzęsioną kobietę za klawiaturą;-)

Rita 16.10.2017 08:36
Na marginesie... Jesteś lekarzem ginekologiem? Może innym lekarzem? Może chociaż wykształcenie wyższe? Maturę? czy szanowny wupe, masz w głowie kupę?

13.10.2017 10:59
A ,,istota" z zaburzeniami genetycznymi (np. zespół Downa) jest człowiekiem? Bo przecież ciąże obarczone już niewielkim ryzykiem tych chorób usuwa się. A świnia jest człowiekiem skoro ma prawie takie samo DNA? To samo z gorylem...

13.10.2017 10:42
Kobieto nie masz pojęcia o czym piszesz. We wczesnym stadium ciąży jest największy margines błędu orzecznictwa. Jesteś w stanie usunąć dziecko, bo ci lekarz powiedział, że może urodzić się chore i dał na to np. 20%?

Nilu 13.10.2017 08:21
Wyjątkowo patologiczny komentarz.

pert 12.10.2017 22:05
może i są zabijane,ale trzeba wziąć pod uwagę w jakim środowisku się to dzieje najczęściej,bo tu można wywnioskować,że ma to miejsce najczęściej w niezbyt ogarniętych rodzinach typu patologia totalna,więc nei można każdego zabójstwa brać pod statystykę,bo kaurat wydażyło się to pod dachem rodzin mocno patologicznych gdzie rozumowanie i poczytalność tych ludzi jest poniżej normy ,a nie w jej granicach.

ja 10.10.2017 10:07
Pod tekstami lokalnych polityków zawsze jest nadmiar komentarzy. Połowę wpisów robią sobie sami. Sprawdziłam zeznania podatkowe pana co gryzie sumienie. Rośnie nam Jarosław 2 co zbawi kraj. Bez pracy, kapitału, rodziny. Wieczny bezrobotny bo trudno mówić o prowadzeniu firmy gdy zysk wyniósł niecałe 600zl miesięcznie i to po uzyskania 19000zl dotacji z PUP. Całe życie na garnuszku państwa. Za kilkanaście miesięcy 30ka na karku i czas na adopcje kota...

13.10.2017 10:44
Jako szowinista cieszę się, gdy widzę wpisy kobiet uwłaczające ich godności;-) ;-) ;-)

Xxx 28.10.2017 13:21
Ten pan to ciemny typ. Nikt nie sprawdza skąd ma kasę na conajmiej dwa wyjazdy w roku zagranice. Gdyby miał dochody to nikt by się niecczepial, żył z renty matki ale 800zl to niewiele. Firma? To tylko pralnia brudów. Nikt tez zysków nie prowadzi firmy wkładając chodzby na ZUS. Ci co znają tego pana prywatnie wiedza jaki to typ. Pokazuje to ze osoba z nieciekawa przeszłością, lewymi interesami bez problemu dochodzi do władzy. Wiadomo dlaczego, bo kolesiostwo będzie miało lepiej. Z reszta wystarczy tupnąć a chowa się po kontach a jego sprawy załatwiają jego kolesie. W końcu widzewiak.

fctm 09.11.2017 13:57
od WIDZEWA to wara kolego! A druga sprawa jeżeli kogoś tak opluwasz to zrób to podając swoje nazwisko , a nie chowaj się za monitorem komputera.

FCTM 09.10.2017 10:37
marudzicie ze czsu nie macie a te durne komentarze to piszą duchy ? hahaha

; 09.10.2017 10:59
Niektórzy piszą na służbowych laptopach.

Rita 09.10.2017 09:02
Pan nie ma prawa być za, albo przeciw! Kobieta ma prawo decydować o sobie i o tym, czy chce urodzić umierające dziecko, tylko po to żeby klecha znak krzyża mógł uczynić za kilka stówek. Nie ma pan pojęcia o czym mówi, więc niech pan zamilknie. Może jak pan świat chce zbawiać , lepiej zaadoptować niepełnosprawne dziecko i zajmować się nim do końca życia. Przegrał pan sobie tym artykułem.

Ale ty żyjesz, 09.10.2017 09:27
bo matka cię nie wyskrobała. Pomimo tego, że urodziłaś się duchowo umarła...

Rita 10.10.2017 13:26
To, że nie popieram instytucji KK, bo według mnie żeruje na ludzkości od wieków, strasząc piekłem i obiecując niebiosa za posłuszeństwo, nie oznacza że nie posiadam duchowości. Wierzę w dobro i zło, a skazanie niewinnego dzieciątka na powolną agonię, na oczach zrozpaczonych rodziców, którzy będą rozpaczać już do końca życia, to ZŁO. Nie chodzi o to by wyskrobywać dzieci! Ludzie! Można leczyć już prenatalnie, ale są przypadki, że już we wczesnym stadium, pada wyrok. Nikt nikogo do aborcji nie zmusza i jeśli ktoś chce donosić, licząc na cud - proszę bardzo... Ale nie każdy chce. Proszę usiąść chwilę w ciszy i pomyśleć o czym mówimy.

Maniek 07.10.2017 17:51
W takim razie odnosnie wpisu 49 nie wiem jakich macie mezow, ja musze dzieci niejednokrotnie sam zaprowadzic do szkoly, odebrac, ugotowac obiad czy posprzatac, kwestia tego kto z nas ja czy zona ma czas i mozliwosci. Jesli jedt tak ze mezowie leza a wy w tym czasie ogarniacie dom i dzieci to faktycznie, zacznijcie strajkowac.

08.10.2017 13:01
Sam sobie zaprzeczasz pisząc " ja musze dzieci niejednokrotnie sam zaprowadzic do szkoly, odebrac, ugotowac obiad czy posprzatac,". Tylko niejednokrotnie ... Z tego wynika, że najczęściej to robi twoja żona.

Nie 07.10.2017 15:16
ma co strzelać focha, przerażające dane.

AG 07.10.2017 13:52
Nie ma to jak wspinaczka na wyżyny hipokryzji. Głos w dyskusji zabrał mężczyzna, bezdzietny, samotny radny z mandatem środowiska centro-liberalnego, który popiera środowiska skrajnie katolicko-populistyczne. Panie "dobra rada" czas dać przykład, założyć rodzinę i znaleźć pracę.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama