Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 08:51
Reklama
Reklama

Gdzie się uczyć podczas zarazy?

Mimo zamknięcia szkół, nie tracąc czasu I LO – najstarsza tomaszowska szkoła średnia, przedstawia listę rekomendowanych źródeł dydaktycznych dostępnych bez opłat w internecie

Przypominamy również, że za darmo bądź jedynie za symboliczną opłatą, kilku dużych operatorów telefonii komórkowej na czas pandemii zaoferowało pakiety danych, które – wykorzystywane jedynie w celach szkolnych – spokojnie wystarczą na odtworzenie wszystkich materiałów z listy I LO. Nawet jeden gigabajt, a operatorzy dają więcej, umożliwia odtworzenie godzinnego nagrania na You Tube w jakości umożliwiajacej zrozumienie treści. Pamiętajcie, że każdym dniem bez nauki, odbieracie sobie szansę na lepszą pracę i życie w przyszłości. Egzaminy Was nie ominą, w Polsce ograniętej pandemią COVID-19, to jak będziecie do nich przygotowani zależy teraz dużo bardziej od Was samych niż podczas regularnych zajęć do lutego.

W Polsce młodzi ludzie zdawali matury podczas wojen. Wymagano wówczas od nich dużo wyższego poziomu niż w wielu szkołach w czasie pokoju. Wielu twierdzi, że również zachowanie języka, który jest fundamentem przetrwania każdej wspólnoty narodowej było możliwe w nieistniejacej na mapach, a żywej w sercach naszych przodków – Polsce, przez szkolnictwo odbywające się w dworkach szlacheckich, czy prywatnych mieszkaniach w miastach. Również w czasach PRL niezakłamaną historię uwzględniajacą tak fundamentalne dla naszej tożamości fakty, jak inwazje sowiecką ramię w ramię z Hitlrem, czy ludobójstwo katyńskie przekazywano głównie poza murami szkoły. Ukradkiem, po domach, choć nie mniej fachowo niż ex cathedra. Ludzie tak kształceni kończyli potem najlepsze politechniki, uniwerytety, szkoły zawodowe stając się elitą niepodległego po latach Państwa.

Nie ma co porównywać. Dziś mimo wyjątkowej sytuacji macie dużo lepsze warunki od nich. Warto korzystać z posiadanych możliwości w sposób rozsądny, rozrywkę przy użyciu nowych technologii ograniczyć do minimum, a skoncentrować się na pozyskiwaniu wiedzy przygotowanej dla Was przez osoby, które ze szkolnictwem związane są od lat.

Zachęcamy Uczennice i Uczniów tomaszowskich szkół średnich do zapoznania się z listą opublikowaną przez I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego.

Lista rekomendowanych źródeł dydaktycznych w formie PDFu jest dostępna pod komunikatem Dyrektor ILO na stronie liceum:  https://1lotomaszow.wikom.pl/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

#KulczykJestWPiekle 08.04.2020 00:31
Wyrzucilem wszystkie zdjecia z urzadzen mobilnych ktore mam. Z bolem serca, bo na szybko nie jestem pewien czy ktores nie byly z jakims potencjalem, a moglo mi sie tylko wydawac, ze je upublicznilem. Czesto to jest sa zdjecia w celu ktorych urzedzalem wycieczke na piechote na druga strone miasta. Ja to robie z doskoku jako swoj wklad dla wspolnoty. Maly ale sprawia mi to radosc. Tyle moge dac. Niestety czesto nie na takim poziomie organizacji pracy jakbym chcial i moglem po*** cos co jeszcze nie zassalem. No ale nie o tym teraz. Wyszystko oczyscilem. Wszystkie inne aplikacje instalowaly sie gdy urzadzenia byly powypychane nawet filmikami. Rowniez analogiczne telekomow. Testowalem aplikacje Playa, testowalem T-Mobile bo przez swieta dawali internet bez limitow za zainstalowanie. Wszystko dzialalo. Powyrzucalem, bo poza tymi bonusami to sa zbedne rzeczy. Mam czysty tablet, czyste telefony... Orange z Google Play: ciagle malo pamieci... Powyrzucalem wszystkie kilobajtowe apki. Jakis wygodniejszy kalkulator. Wygas puknieciem itd. To byly drobiazgi. Nadal malo pamieci. Ociezala, zbiurokratyzowana francuska panstowa firma proponuje fataknie zoptymalizowana aplikacje.. Bo ona wg tego co sie wyswietla nawet nie jest taka ciezka. (Wiem wiem :)) "mi dziala" "w zyciu ci sie nis udalo" Dobrze. Dla kogo to ma byc? Jesli kogos stac na sprzet z 128 GB pamieci wewnetrznej to potrzebne jest mu 30 GB bonusu danych? To sa absurdy wspoleczesnej Polski. I to nie panstwa a przeksztalconych kiedys NASZYCH, kiedys dobrych przedsiebiorstw, "sprywatyzowanych" w zlodziejski sposob. Za łapówy. Bóg wiedzial co robi gdy zabieral doktora z wiedenskiej kliniki wycinania wyrostka robaczkowego na najwyzszym swiatowym poziomie. W piekle sie smazysz doktorze Janie. Ale i my przez Ciebie do dzis cierpimy. Solorz nie daje niczego za darmo, ale jesli mowi ze siec dziala to dziala. Firma stabilna. Dzis pod wzgledem przeniesien pierwsza w kraju. Nie korzystam, bo jest za droga, ale majac Smart Dom, jakos da sie tam uklecic korzystna oferte, tyle ze nie bede Matki zostaiwal z telewizja z talerza, ktora zakloca kazdy powiew wiatru, przy zadrzewionym podworku, ale i zle nie zycze Plusowi. A to francuskie dziadostwo? Ciagle jakies problemy. Albo zasieg Ci znika w srodku nocy, albo standardowej aplikacji ktora akurat w danej chwlii stala sie niezwykle wazna, nie potria zrobic. Tam na pewno przez 100 biurek musialo to przejsc i dlatego. Gdyby zrobil ją jakis lotny nastolatek dzialaloby. Firma ma gigantyczne zasoby, nadal. Tak fatalnie zarzadzane :( Żal serce sciska, gdy w Tomaszowie na chodnikach spotyka sie jeszczs logo TPSA. Żal serce ściska...

#naukawdomu 29.03.2020 16:35
1. Moze nie za symboliczną opłatę ale za 22,50 przez trzy miesiace macie 50 GB w Play Next. Potrzebna jest karta bankomatowa Wasza lub rodzicow. 2.Bez karty platniczej, mozna przejsc do Red Bull Mobile z Play i miec 50 GB za 30 zl na zwyklym numerze na kartę. Z kazdej nieabonamentowej karty SIM w Play'u przechodzi sie do Red Bulla wpisujac tzw kod USSD (takie kody zaczynaja sie * a kończą #, mozna nimi sporo rzeczy zalatwiac). Red Bull dziala na infrastrukturze Play, firmy scisle ze soba wspolpracuja. Choc sa to osobne podmioty, to jednak np.: call center jest wspolne. Red Bull juz od wielu lat daje 50 GB, kiedys bylo nawet 100 GB za 30 zl. Zaoszczedzic na makdonaldzie i 23 lub 30 zl zainwestowac w przyszlosc. 3. Mozna tez bawic sie pre-paidami Orange, bo na kazdym dziala 10 GB darmo. Rowniez uaktywnia sie to kodem USSD. 4. No i oczywiscie jest tez Orange Flex (usluga subskrybcyjna taka jak Play Next, trzeba uzyc karty platniczej), ale w Tomaszowie szwankuje zasieg Orange, choc oczywiscie nie na tyle by nie obejrzec tych materialow szkolnych. Bedzie tylko od czasu do czasu zacinać. Orange Flex jest dla wszytkich 30 GB za 1 zl, dla uczniow 100 GB za 1 zl na miesiac na czas pandemii. Chociaz siec jeszcze nie powiedziala jak bedzie weryfikowac czy ktos jest uczniem lub studentem, wiec trzeba sie liczyc ze pewniejsze jest to 30 GB za zlotowke, a 100 GB na razie jest zadęciem marketingowym operatora. Szukajcie informacji na stronach operatorow i pamietajcie po zakonczeniu nizszej ceny, w aplikacji usunac dane karty platniczej. Samo usuniecie aplikacji z urzadzenia nie anuluje przyszlej platnosci. W Play Next mozna poprosic dodatkowo o usuniecie konta korzystajac z czatu w aplikacji lub e-maila uslugi. W godzinach pracy oni potwierdzaja przyjecie dyspozycji tak w ciagu 5-15 minut. Przychodzi tez potwierdzenie na e-maila, ktory podalismy podczas tworzenia konta w aplikacji. Chyba ze ktos swiadomie chce oplacac regularna cene. 6. Na laptopie mozecie korzystac z internetu z komorki po wlaczeniu funkcji tethernig / udostepnianianie internetu czy nazwana w zblizony sposob, w ustawieniach smartfona. To na pewno dziala w promieniu 70 metrow w mieszkaniu w bloku. Sygnal jest zabezpieczany haslem, ktory sami/e wymyslacie. Zabezpiecznie takiego Wi-Fi jest podobne do zabezpieczenia routerów zewnetrznych, na przyklad do korzystania z internetu kablowki. Sąsiedzi nie "zjedzą" wam limitu danych.

Za „Komputer Świat” 31.03.2020 18:08
„Orange przeprowadzi weryfikację użytkowników, którym przysługuje internet za złotówkę w trakcie pierwszego miesiąca korzystania z Orange Flex. Użytkownicy, którzy aktywowali EDUFLEX zostaną poproszeni o potwierdzenie statusu uprawniającego do skorzystania z akcji. W przypadku uczniów i studentów będzie to podanie numeru legitymacji, a nauczycieli – potwierdzenie zatrudnienia”

Prywatyzacja wg Kulczyka: sprzedac polskie panstwowe francuskiemu panstowemu... 31.03.2020 21:08
W celu zaoszczedzenia 158 zl (2x80 zl standardowej oplaty), francuskiej firmie musisz podac miejsce pracy, a ta bedzie wydzwaniac / mejlowac do pracodawcy, by potwierdzic, ze jestes nauczycielem :)) Pewnie nie beda tego robic, ale podanie nieprawdziwych danych - jest wyludzeniem. W sumie Zdanowska prezydent Łodzi przedstawila lewe papiery ws duzo wiekszej kasy i wlos jej z glowy nie spadl, no ale za 158 zl, beda gorliwsi. Taka logika liberalnej demokracji. Dziadostwo francuskie. Gdyby to byla nadal TPSA dostaliby wszyscy 200 GB, bez zadnych warunkow. Uczelnie w Polsce nadal, mimo USOSu, nie maja jednolitego systemu inforatycznego, te co sa sa nieaktualizowane, na tyle, ze gosc ktory od 15 lat pracuje w UK, w Polsce bywa raz na kilka lat na swieta, widnieje na UJcie jako pracownik uczelni, takze no rzeczywiscie jest to powazne kryterium w dostepie do wieksze paczki danych. Ciekawe jakbym podal numer legitymacji, sprzed 15 lat?

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama