Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:07
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Co słychać na osiedlu Mieszkanie Tomaszów+?

Rozpoczęta pod koniec kwietnia 2020 roku budowa dwóch bloków „Mieszkanie Tomaszów +” dobiega końca. Budynki już stoją, trwają prace wykończeniowe. Położono również pierwszą w historii tego miejsca nawierzchnię na ulicy Borek dotychczas będącą jedynie z nazwy ulicą. Dziś jest już wyasfaltowana z chodnikami, zatoczkami parkingowymi oraz infrastrukturą przeciwpożarową. W najbliższym czasie również jedna z najstarszych tomaszowskich ulic – Krzywa prowadząca do nowego osiedla z ulicy Warszawskiej i ulicy Barlickiego, zyska nowe oblicze. Przejrzyjcie kilka zdjęć.

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

T.J. 30.12.2020 12:10
Aż miło popatrzeć, że będzie to jedno z najbardziej uroczych osiedli w naszym mieście. Blisko do Galerii czy Parku Bulwary, w końcu nasze centrum nabiera uroku.

123 30.12.2020 15:20
To nie jest centrum

Marek 31.12.2020 13:37
Chyba mieszkasz na Torbanowie i żal ściska. Ulica Św. Tekli obecnie Barlickiego była pierwszą ulicą w Tomaszowie, wtedy kiedy nie było jeszcze miasta po drugiej stronie Wolbórki z obecnym Placem Kościuszki. To tutaj budowano pierwsze domy i warsztaty tkaczy. Droga łączyła Ujazd z letnią rezydencją Hr. Ostrowskich na skarpie wiekowego boru, obecnie ul POW. Miasto po drugiej stronie zaczęto dopiero budować około roku 1820 a wcześniej przez 30 lat tu istniał zalążek przyszłego miasta z karczmą, rynkiem i domami pierwszych osadników

8867 01.01.2021 07:30
Świetna odpowiedź! Właśnie tak!

Maniek 30.12.2020 15:38
Na osiedle to by musiało powstać kilkanaście takich budynków. Ale dobre i to.

? 30.12.2020 18:00
Planowanych jest z sześć. W 8 (słownie: OSIEM), miesięcy wybudowali dwa. Mozna mnożyć zastzerzenia mniej lub bardziej wymyslone, pewne jest jedno: JEST a nie było. Państwo Polskie nie? Państwo Polskie beee? Z założenia? Łetam?

! 31.12.2020 11:04
Nie w 8 miesiecy, bo juz od roku powinni tam mieszkac ludzie :)

656 01.01.2021 07:23
W kwietniu 2020 zaczeli budować. Co tam wg Ciebie powinni / nie powinni to są Twoje oceny.

Maniek 31.12.2020 16:29
Po pierwsze, kilkadziesiąt nowych mieszkań na kilka lat to niezbyt dużo. Po drugie trzeba by znać szczegóły budowy żeby się wypowiadać. Można to zrobić w wysokim standardzie albo tanio po kosztach. A po trzecie to w ogóle nie rozumiem o co Panu/i chodzi.

Chwila euforii, lata rozpaczy 01.01.2021 08:31
Na jakich kilka lat? W kwietniu 2020 rozpoczęto tę budowę. W grudniu 2020 była na ukończeniu... Co do „wysokiego standardu”. Wynajmowałem kiedyś pokój w mieszkaniu z (jak się potem okazało), jeszcze większym gołodupcem niż ja, ale który wynajmował dużo większy ode mnie pokój za dwukrotnie wyższą cenę. Skończyło się tym, że ja mieszkałem kolejne kilka lat, on uciekł nie płacąc po połowie roku. Ale też na początku wywiał na temat standardu w tym PRLowskim bloku. Ogrzewanym bez jakichś awarii (no nie pamiętam by były jakieś przerwy w dostawie ciepłej wody czy prądu. Zresztą jeśli chodzi o mnie to bakciepłej wody nie jest bólem. Jeśli jest gaz, zasze można czajnik sobeie zagotować i zęby umyje się ciepłą, a reszta na morsa – ale nie było czegoś takiego), codziennie sprzątanym bloku ... Tyle, że z lat 70. XX wieku. I co w tym złego. Idziesz wynajmować norkę, widzisz gdzie, widzisz w jakich latach budowane. Ale ojojojoj ojojoj jak to sie nie unosił. Potem się okazało, że z rozbitej rodziny – ojciec go wyrzucił z mieszkania... Samo to jest oczywiście przykre, ale w konfrontacji z tym jego „nie w tym standardzie” brzmi komicznie. Głupek po prostu. Na początku nie dociekałem – miałem swoje obowiązki, których wypełnianiae zazwyczaj na tyle wyczerpywało, że nie było czasu, ale też co mi po tym, że zagnę raz czy drugi typka, z którym życiowo nie chcę mieć nic wspólnego. Ale po nieleczonych zębach już było widać ten jego wysoki standard. Po latach takie rzeczy wychodzą czarno na białym, ale po tym „wysokim standarzie” czy „ja urodziłem się w Warszawie” wtrącane po co drugim zdaniu sygnmalizuje już pozoranta. Raz jednak przy przypływie jesiennej melancholii, jakoś wieczorem rozmawialiśmy w kuchnii – bo ja go nigdy nie atakowałem słownie, chociaż fizycznie spokojnie mógłbym go zwiazać kablem ósemką od radia i zamknąć w lodówce po wyrzuceni pręcianych półek które wychodzą łatwo – ale to są obyczaje klasy społecznej do wyjścia z której aspiruje. Na wpoły więzienne. Kto nie potrafi wałczyć myślą temu pozostają piąchy. Kobiety? No mimo skormnych warunków na pewno miałem koleżanki o gładszych licach, węższych kibicach, odzianych nie w pstrokaciznę galeryjno–bazarową, a w beż, szarość, lekki wrzos. Tak było. Człowiek na obiedzie przyoszczędził z tydzień by napić się lampki wina w jakimś przyjemniejszym miejscu. Kwestia priorytetów. Ale wracajac do celi i rozmowy o skończonej zawodówce. Było nawet miło ale rozmowa została ścięta po tym gdy niefrotunnie zapytałem czy ma ukończoną tę zawodówkę. Bo to też nie jest tak, że skreśla się ludzi bez papierów w relajach prywatnych. Pewnie bym się z nim nie kolegował z własnej woli, no ale skoro mieszkamy razem, no to też właściwie co mnie to obchodzi na czym on tam skończył. No ale wtedy rozmowa zainicjowana przez niego zaczęła schodzić na te tory. Opowiadał o trudach obecnej i planach zmiany pracy. I została również przez niego ścięta bo „a co tam szkoły” i schronił się przed faktami – bo przecież nie przede mną – do pokoju. Oj tak. Wizerunkowo to był Elon Musk ...z jakiegoś marketu i to nawet gdzieś daleko o miejsca w którym mieszkaliśmy. Ja do tego nie podchodzę tak szyderczo, bo same jego spiracje są wartością. Jednak z tym stylem życia w prostackim neoliberalnym darwinizmie (jeśli wróci), nie daję mu za dużych szans. Tony bez sensu kupowanego jedzenia tuż po wypłacie, jakieś drogie idiotyczne przyrządy kuchenne – miksery, blendery tam nawet ekspres ciśnieniowy sobie kupił ...do wynajmowanego mieszkania którego nie zamieszkiwał z bliskimi , i na koniec ucieczka. Niooo! To jest ten wymarzony model życia. Chwila euforii i tygodnie rozpaczy. Tak, tak. „Wyższy standardzie” :)) Nikt poważny, bez kompleksów tak nie gada. Nie chcesz nie mieszkaj ale nie poniżaj ludzi tylko dlatego, że będą sobie mieszkać w mieszkaniu od rządu. Zresztą, jak pokazuje historia po 1989 roku, to też się będziecie łasić na to. Tak, tak, ja już was znam.

Maniek 01.01.2021 14:43
Rozpisałeś się bardzo, poruszając przy tym wiele innych spraw. Nikogo nie poniżałem, chyba masz problemy z poczuciem własnej wartości. TTBS jest zwyczajnie kiepsko zarządzaną spółką i nie mam ochoty tam zamieszkać żeby za parę lat zjechać do poziomu tomaszowskich ruder widocznych na kilku zdjęciach. Czynsze w TTBS-ie też do niskich nie należą więc nie ma się o co łasić jak to ująłeś.

4532 02.01.2021 12:59
TTBSowskie bloki pomiedzy Wierzbową a Panfil wyglądają nieźle. Jeśli natomiast chodzi pożydowskie rudery to trudno by czynsze były niskie skoro co roku coś się w nich sypie. Miasto przejęło zabudowę już przed wojną niezamożnego miasta. Większe kamienice należą do rzadkości, w w większości są to 1 piętrowe czynszówki. Mój ojciec twierdził, że w kwestii roszczeń żydowskich w sprawie tych nieruchomości to jest kwestia tylko większych miast i najlepszych lokalizacji na których nie budynek a ziemia pod nią jest wartością. U nas to są rudery budowane na czynsze przez zdegradowanych mniejszych właścicieli fabryczek. Taki Piesch przed wojną zbankrutował, ale w ogóle po wprowadzeniu ceł do Rosji po powstaniu Państwa Polskiego ściało im 40-50% zysków. Jako radzący sobie w niepodległej Polsce zakład wskazuje się jedynie Tomaszowską Fabrykę Sztucznego Jedwabiu w PRLu Wistom.

Mieszkaniec 30.12.2020 10:40
Co słuchać, ludziom zabrano komorki i podworko aby byla rozdielnia dla blokow i parking

ss 30.12.2020 11:32
tam chyba nic nie było. Spójrz na Google Street View jak to wyglądało w 2012 roku

Mieszkaniec 30.12.2020 19:52
Było tam gdzie zabierają kawalek placu

przyszły lokator 30.12.2020 14:34
Epoka komórek już za nami, powstaną tam parkingi na wasze pojazdy!

Mieszkaniec 30.12.2020 19:48
Nie epoka komorek nie minela gdzie teraz ludzie maja trzymac wegiel i drzewo. A jaki tam parking bedzie jak zabierają podworko na parking dla blokowiska

Dorota 01.01.2021 12:40
Epoka węgla i drewna w paleniskach już przemija, podłączą was do miejskiej sieci ciepła. W ten sposób unikniemy dymu za oknami nowych mieszkań.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama