Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:06
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Tropimy absurdy drogowe. Ulica Grota Roweckiego

Przed długi czas remontowany był odcinek drogi powiatowej 4339E czyli ul. Gen. Grota Roweckiego od ul. Warszawskiej do ronda z ul. Spalską ( chociaż swędzi mnie pióro, tym rondem jak i ul Popiełuszki zajmę się jak skończą prace na tym odcinku). Kierowcy narzekali, że tak długo remontowany był ten odcinek, a teraz jakoś nikt nie napisze, że, warto było czekać i móc delektować się równiutką nawierzchnią i lśniącymi znakami. Cóż, nie zawsze jest tak różowo jakby się wydawało Zarządowi Powiatu na konferencji prasowej numer 1000

Wybierzmy się więc na małą przejażdżkę. Wjeżdżamy w ul. Gen. Grota Roweckiego od strony ul. Warszawskiej i widzimy znak F-6 informujący nas o tym, że na najbliższym skrzyżowaniu w lewo i w prawo jest zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej powyżej 2,5 ton. Pozwolę sobie teraz pominąć to oznakowanie i odniosę się do nich później.

 

Adam Nawrocki001.jpg

 

Na następnym zdjęciu znowu mamy F-6 jest to znak przed skrzyżowaniem z ul. Smutną

 

Adam Nawrocki002.jpg

 

Tak, z kolei  wygląda oznakowanie ul. Smutnej. Tutaj widzimy jakąś sprzeczność gdyż powstaje pytanie: po co umiejscowiony jest tam znak C-5 nakaz jazdy prosto gdyż nie ma tam żadnych zjazdów, skrzyżowań.

Powinien być znak D-3, gdyż do nie dawna, czyli remontu była to droga jednokierunkowa. Ponadto wjazd od strony cmentarza nadal jest niemożliwy. Gdyby stało się tak, że ulica ta będzie dwukierunkową,  a tak się stało, bo tak stanowi projekt który został zatwierdzony i podpisany przez jednego urzędnika, który takie organizacje zatwierdza i nie zauważył błędu projektowego. No powiedzcie sami: jak można ustawić pod "prąd" znak STOP. Tak działają urzędnicy w powiecie.

Jest jeszcze jeden bulwersujący mnie znak B-18 ale tym zajmę się później.

 

 

Tutaj widać a raczej nie widać znaku F-6 czy nie można było tego znaku wstawić przed tym drzewem.

Zauważmy jeszcze że jedziemy od ul. Warszawskiej i cały czas jest przy krawężniku linia ciągła czyli nie wolno jej przekraczać i w takim wypadku powinny stać znaki B-36 zakaz zatrzymywania,  a tego właśnie na całym odcinku tej drogi brakuje.

 

Adam Nawrocki003.jpg

 

Na tym skrzyżowaniu z ul. Niemcewicza zapomniano wymalować przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego.

 

Adam Nawrocki004.jpg

 

Zbliżamy się do końca drogi z pierwszeństwem. Znak A-7 wstawia się do 25 metrów przed skrzyżowanie. Jeżeli są utrudnienia z tym związane, to powinna być pod znakiem tabliczka z odległością  do skrzyżowania.

 

Adam Nawrocki005.jpg

 

Teraz chciałem pokazać bardzo dobrze oznakowanie przejście dla pieszych z przejazdem rowerowym.

 

Adam Nawrocki007.jpg

 

A tak wygląda bardzo źle to zrobione. Czy widać różnice ?

 

Adam Nawrocki008.jpg

 

Zrobiłem to zdjęcie od strony ul. Spalskiej i jak widać drogowcy zapomnieli zdemontować znak informujący o objeździe.

 

Adam Nawrocki009.jpg

 

W naszym kraju obowiązuje ruch prawostronny. Dlaczego na wyspie montowane znaki C-9 nakazujące nam jechać zgodnie z strzałką. To tak, jak był i zakaz i nakaz równocześnie. To bez sensu. U nas mieście jak widzę to norma nie wiadomo dlaczego.

 

Adam Nawrocki010.jpg

 

Mamy wjazd w  ul. Spalską  z ul. Konstytucji 3 maja I widać brak znaku C-13/16 Droga dla pieszych i rowerów. Spójrzmy na lewo, gdyż niedawno zrobiony został tam chodnik wraz z dojściem do ulicy tylko dlaczego do tej pory nie ma tam przejścia dla pieszych a jeżeli ma nie być... 

 

Adam Nawrocki012.jpg

 

Dlaczego stoi tam znak Parking skoro na jezdni jest wymalowany pas wlączeniowy z strzałką ?

 

Adam Nawrocki013.jpg

 

Skręcają w lewo z ul. Gen.Grota Roweckiego w ul. Nowowiejską widzimy znak Parking z tabliczką która jest błędna gdyż  szary kolor wskazuje jezdnie a biały chodnik. Z drugiej zaś strony po co są te znaki? Po prawej stronie tego odcinka stoi znak B-36 zakaz zatrzymywania się przy krawężniku, więc z lewej można parkować pojazd oczywiście nie na chodniku bo ona ma niecałe ponad metr szerokości 

Dlaczego zostało zrobione zaraz za przejściem pole wyłączone z ruchu żaden przepis nam nie zabrania parkowania zaraz za przejściem dla pieszych na drodze jednokierunkowej.

 

Adam Nawrocki014.jpg

 

Jak widzimy, wjazd w ul. Niemcewicza gdzie nie ma wymalowanych pasów ale znak stoi na dodatek widzimy znak B-18 zakazujący wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej powyżej 2,5 ton zaraz ten znak omówię.

 

Adam Nawrocki015.jpg

 

Tutaj widzimy ul. Długą i znak B-18 z tabliczką pod tym znakiem, ale jak już wcześniej wspominałem omówię ten znak, który kilka razy na tym odcinku drogi występuję.

Znak B-18 „zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad ... t” stosuje się przed odcinkami dróg, których nośność jest niewystarczająca dla przejazdu pojazdów dopuszczonych do ruchu bez ograniczeń. Na znaku podaje się wartość wynikającą z rzeczywistej nośności obiektu lub drogi.

Co prawda nie sądzę aby drogi te miały tak małą nośność tylko ktoś w tym mieście i powiecie ma jakąś dziwną... na dodatek lubią sobie wstawiać tabliczki pod tym znakiem z napisem " Nie dotyczy docelowych wjazdów gospodarczych". Kiedy szukałem wszędzie informacji na ten temat, to nikt nie miał pojęcia co to znaczy ale widzimy jeszcze jeden zapis "dotyczy ruchu tranzytowego" i powiem wstyd mi za zarządzających drogami tak jak miejskimi powiatowymi ale również wojewódzkimi Szukając odpowiedzi doszukałem się że:

"Jeżeli istnieje potrzeba wyłączenia z zakazu pewnych uczestników ruchu lub rodzaju pojazdów, to należy stosować zwrot " Nie dotyczy..." Napisy powinny konkretnie określać rodzaj pojazdów lub uczestników ruchu."

Tranzyt to oznacza przewóz towarów lub ludzi między państwami .

Do tego dodam że, za znak B-18 nie ma prawa wjechać ani śmieciarka ani autobus ani inny pojazd nawet taki co wykonuje prace na drodze  

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji

w sprawie znaków i sygnałów drogowych

w & 33

1. Kierujący pojazdem wykonującym na drodze prace porządkowe, remontowe lub modernizacyjne może nie stosować się do zakazów wyrażonych znakami

B-1 " Zakaz ruchu w obu kierunkach" ,

B-3 "Zakaz wjazdu pojazdów silnikowych z wyjątkiem motocykli" ,

B-5 " Zakaz wjazdu samochodów  ciężarowych"

B-6 " Zakaz wjazdu ciągników rolniczych"

 B-7 " Zakaz wjazdu pojazdów silnikowych z przyczepami"

 podczas wykonywania prac na drodze lub dojazdu do miejsca ich wykonywania

znajdującego się na obszarze lub na drodze objętej zakazem, pod warunkiem używania żółtych sygnałów  błyskowych i zachowania szczególnej ostrożności.

 

Dlaczego w Tomaszowie stosuje się znaki B-18 zamiast B-5 ?

 

Adam Nawrocki016.jpg


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

tomaszowianin 15.01.2021 16:24
Pan nie może nadążyć za tym bałaganem i po co ciągle sygnalizuje, że opisze p. coś tam później. Później albo wcale. Ponad 2 lata temu miał p. zająć się oznakowaniem drogi rowerowej na św. Antoniego i inne. I co? Moje "wypracowania", zdjęcia i uwagi" i uwagi na te tematy zdążono już z gazety usunąć, bałagan pozostał. I nic. Panie, szkoda zdrowia i czasu. Napracuje(my) się i jeszcze usuną z gazety te zasadne opracowania. Może p. opracowania zostaną. Chociaż tyle satysfakcji. Bo zmian nie dokonają. Bo to "mądrzejsi" poza prawem tak wymyślili tak już zostanie. PS Cieszę się, że moje opracowanie na temat stanu technicznego mostu w Spale (z gazety wycięte) być może pomogło, bo podobno będzie remont. Dobre i to i tylko tyle.

no 08.01.2021 14:37
drzewa na grota, powinny być wycięte i nowe posadzone, kable powinny być schowane w ziemi a postawione maszty świetlne z bardzo mocnymi ledami. i nie takimi co na Barlickiego, tam jest ciemno jak w d.... .

M 08.01.2021 18:35
Tak, wszystko wytnijmy, w mieście, bo takie duże drzewa to chyba w rok czy dwa odrosną na nowo. Nie ? A nie czekaj, nowe duże drzewa będą za niecałe dwa pokolenia ludzkie więc tnijmy wszystko bo to drobiazg.

Mieszkanka Zagajnikowej 05.01.2021 11:06
Może teraz autora artykułu zainteresuje organizacja ruchu na ul Zagajnikowej. Otóż wjazd na ulicę jest utrudniony przez parkujące, wzdłuż ZOL, po obu stronach ulicy auta. Dalej przejazd slalomem wzdłuż bloku przy Zagajnikowej 5 , bo auta parkują tutaj wzdłuż jezdni, z uwagi na brak parkingu. Natomiast na równoległej ulicy Akacjowej jest zakaz zatrzymywania i parkowania. Przy tej ulicy usytuowanych jest kilka bloków bez parkingu. Dlaczego? Nie kursują tam autobusy MPK. Jak można rozwiązać ten problem? Wystarczy zmienić organizację ruchu z dwu na jednokierunkowy, wjazd od Zagajnikowej, a wyjazd przez Akacjową. I oczywiście umożliwić parkowanie na ul Akacjowej.

Adam N. 05.01.2021 21:09
W drugiej kolejności zajmę się tym osiedlem najpierw muszę opisać Ludwików.

1234 04.01.2021 18:45
Na ul. Smutnej nigdy nie było w tym miejscu jednokierunkowej. Wiem, bo jeżdżę tam od 15 lat :)

Abc 04.01.2021 20:31
Tylko ten krótki odcinek "na zakręcie" był jednokierunkowy. Od strony cmentarza nie można było dojechać do Grota Roweckiego. Natomiast mieszkańcy tych kilku domów mogli. A teraz jeden znak zaprzecza drugiemu. Dodam, że na czas remontu drogi, czyli kilka miesięcy, mieszkańcy ul. Smutnej do numeru 10 mogli wyłącznie wyjechać ze swoich domów, ale wrócić już nie mogli. Brak reakcji ze strony starostwa mimo kilku telefonów przez ten okres czasu. Parodia a nie starostwo powiatowe

***** *** 04.01.2021 14:34
To tak jest jak katecheci zajmują się zarządzaniem, piekarze budowaniem dróg, ludzie bez uprawnień adwokackich ministerstwem sprawiedliwości itp. To Polska kwieciem spływa!

&&& 04.01.2021 16:18
zawsze to lepsze, niż banda złodziei i przekrętów.Patrz , żeby ci kto nie wadził tych gwiazdek tam,gdzie ty wiesz, a ja rozumię.

X 04.01.2021 20:22
&&& Wróć do szkoły podstawowej uzupełnić braki z ortografii języka polskiego a później zwracaj innym uwagę

Obserwator. 04.01.2021 14:17
Budowom dróg za unijne pieniądze wykonuje mafia firm z okolic .

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep MEydczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama