Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 22:20
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Karetki trafią na kołki? Tomaszowskie pogotowie pod znakiem zapytania

Tomaszowskie Centrum Zdrowia może już niedługo stracić Pogotowie Ratunkowe. Apetyt na jego przejęcie ma Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego. Nic dziwnego, bo mamy do czynienie z łakomym kąskiem, który dla naszego szpitala generuje pokaźny zysk. Pomysł bulwersujący, ponieważ obecnie tomaszowskie pogotowie świadczy usługi w ramach konsorcjum, którego liderem jest właśnie WSRM. Tomaszów nie jest odosobniony. W podobnej sytuacji są też inne podmioty lecznicze, wchodzące w skład konsorcjum. Zdaniem dyrektorów tych szpitali mamy do czynienia z próbą wrogiego przejęcia, dokonywaną przez dyrektora Krzysztofa Janickiego. W dodatku dokonywaną za polityczną aprobatą władz wojewódzkich. Przed podobnym zagrożeniem ostrzegaliśmy już we wrześniu ubiegłego roku. Umowa konsorcjum miała dobiec końca 31 grudnia. Ze względu na covid została przedłużona do końca czerwca br. Pozostaje pytanie: jakie działania podjął Zarząd Powiatu Tomaszowskiego w tej sprawie?

Czy Tomaszów straci Pogotowie Ratunkowe? /aktualizacja/

W miniony poniedziałek w sprawie problemów ze stacją ratownictwa medycznego obradowała komisja zdrowia rodziny i spraw społecznych rady powiatu tomaszowskiego. Radni liczyli, że uzyskają komplet rzeczowych informacji od Starosty Mariusza Węgrzynowskiego. Po raz kolejny się przeliczyli.... Starosta z radnymi rozmawiać najwyraźniej nie chce

- Kierując zaproszenie na posiedzenie komisji wyraźnie wskazałem, że ze względu na ważny interes społeczny mieszkańców naszego powiatu a także na fakt, że plany WSRM mogą wpłynąć znacząco na kondycję finansową należącego do powiatu Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, należy obecność Starosty na posiedzeniu komisji traktować, jako sprawę wysokiej wagi i priorytetową.  Niestety po raz kolejny się przeliczyliśmy, ponieważ Starosta Węgrzynowski jeszcze raz uciekł od rzeczowej dyskusji. Tym razem sprawa jest poważna, bo dotyczy zabezpieczenia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców. na posiedzenie komisji poprosiłem też o kopię ewentualnej korespondencji w tej sprawie, jaką Zarząd mógł prowadzić z innymi instytucjami. nie otrzymaliśmy praktycznie nic, więc przyjmujemy, że żadna korespondencja nie była prowadzona. To mało poważne zachowanie. Widać, że od zdrowia mieszkańców dla Starosty ważniejsze są pomysły partyjnych nominatów. I nie ma znaczenia, że są one dla mieszkańców Tomaszowa zwyczajnie szkodliwe.

mówi przewodniczący komisji, Mariusz Strzępek

Starosta Węgrzynowski rejteruje, ale broni nie składają dyrektorzy szpitali, które obecnie wchodzą w skład konsorcjum. Przygotowali pisma do lokalnych samorządów z prośbą o wsparcie. 

- Od 2009 roku, kiedy powstało Tomaszowskie Centrum Zdrowia, mimo różnego rodzaju wewnętrznych sporów, wszystkim zależało na rozwoju tego szpitala. Dzisiaj mamy sytuację taką, że dochodzi do próby wyeliminowania TCZ z konsorcjum świadczącego usługi ratownictwa medycznego. Na początku tej kadencji cieszyliśmy się, że udało nam się rozszerzyć obszar działania naszej spółki na kolejne powiaty. Zakupiliśmy nawet cztery nowe karetki. Teraz ktoś próbuje nam tę działalność zawęzić. 

- mówi Piotr Kagankiewicz, przypominając, że celem powołanego w 2018 roku konsorcjum było  świadczenie usług zespołów wyjazdowych ratownictwa medycznego na terenie województwa łódzkiego. Żaden z podmiotów wchodzących w jego skład nie było w stanie samodzielnie tego celu realizować. Podkreśla też, że są one jedynie częścią systemu, w skład którego wchodzą również szpitalne oddziały ratunkowe. Te drugi nie są tak rentowne, jak pierwsze. Nic dziwnego, że Wojewódzka Stacja nie jest zainteresowana równoczesnym przejęciem SOR-ów. 

Problemy z WSRM i nowym dyrektorem pogłębiły się, kiedy inni członkowie konsorcjum zanegowali 5 procentowe opłaty, liczone od wielkości kontraktu, jakie Stacja naliczała im za obsługę dyspozytorni. Dyrektorzy szpitali uznali, że skoro od 1 stycznia dyspozytornia przeszła razem z finansowaniem w gestie wojewody, pobieranie opłaty nie ma żadnego uzasadnienia. Tym bardziej, że obniżono wartość kontraktu w przeliczeniu na poszczególne karetki.  Wspomniane 5 procent, to kwota rzędu 3 milionów złotych w skali pół roku. 

Zdaniem dyrektorów placówek oburzającym jest, że WSRM już teraz odwiedza okoliczne gminy szukając stacji dla swoich karetek na terenie naszego i innych powiatów. Uważają, że w ten sposób Krzysztof Janecki łamie zapisy zawartej umowy. 

- Działania dyrektora Janeckiego trwają już od kilku miesięcy. OD kilku miesięcy dochodzą nas słuchy, że zamierza zlikwidować pogotowia wchodzące w skład konsorcjum. Dotyczy to pogotowia w Tomaszowie Mazowieckim, które przejęło nowe rejony, powiaty brzeziński i łódzki wschodnim. Aby obsługiwać te powiaty Starostwo poniosło niemałe koszty, chociażby w postaci zakupu nowych karetek. 

- mówi prezes Wiesław Chudzik. 

- Naszym zespołom ratunkowym wiele osób zawdzięcza życie. Nasi ratownicy są doskonale wyszkoleni i przygotowani, stale się szkolą i doskonalą. Znają świetnie topografię terenu. Nie mamy się czego wstydzić. Trzeba pamiętać, że w dochody szpitala wkalkulowane są przychody z zespołów wyjazdowych. 

- dodaje Krzysztof Kuchta,  

Radni z komisji zdrowia rodziny i spraw społecznych złożyli wniosek o zwołanie w trybie pilnym sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu, na której przegłosują stanowisko w sprawie utrzymania w strukturach Tomaszowskiego Centrum Zdrowia zespołów wyjazdowych ratownictwa medycznego, 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Praaa 18.02.2021 13:05
Słyszałem też że dużo osób pozwalniało sie z pracy. Ciekawe dlaczego?

Ja 19.02.2021 08:32
Nie bój , nie bój, "naczelnik" ma stosy podań na miejsce każdego, komu nie pasuje ;D....

...) 23.02.2021 08:40
to niech te podania prześle do WSRM Łódź

$ 18.02.2021 09:01
Po pierwsze,, nasz,, starosta to tylko chyba pionek? bo fakt faktem nie widać u niego zaangażowania. Statuetki czy nadawanie tyt zasłużonemu p Maciarewiczowi to nie niest praca na rzecz powiatu czy tam pośrednio i miastu. I czemu,, ta,, pani ciągle jeździ i bywa z Panem starostą? Pilnuje go czy taki lans? Boli kiedy inni oddawali życie, poświęcali się a,, następcy,, jeden po drugim mają to za nic. Nic się nie zmieni póki nie zmienimy tych ludzi na stołkach. Bierni ale wierni, to jest rozpacz.

Obserwator 17.02.2021 21:43
Reasumując jedyne co powiatowi wyszło to "centrum" animacji na farbiarskiej. Czy ktoś zna inne sukcesy ?

00000 000 18.02.2021 22:34
W zakresie obsady ivetatyzacji ?

Paweł 17.02.2021 21:17
"Radni liczyli, że uzyskają komplet rzeczowych informacji od Starosty Mariusza Węgrzynowskiego. Po raz kolejny się przeliczyli.... Starosta z radnymi rozmawiać najwyraźniej nie chce" Skoro starosta nie chce rozmawiać No to może czas tego niedojde usunąć ze stanowiska głosami wszystkich członków rady? Druga sprawa że z niczym sobie nie radzi. Jedyne co potrafi to nosić baldachim na Boże Ciało i lansować się przy Macierewiczu i innych nieudacznikach! Naszemu miastu potrzebny jest starosta z jajami który będzie dążył do poprawy naszego powiatu a nie partyjny kacyk!

Powerbank 17.02.2021 19:12
Panie Redaktorze, a może Pan się zainteresuje co tam się dzieje w tym pogotowiu? Tym ze większość ratowników nie może się doczekać przejścia pod skrzydła WSRM ? Tym ze pewien pan zastraszył większość ludzi w pogotowiu zabierając nocne dyżury, albo wysyłając na odległe podstacje albo wyzywając od idiotów . Może Pan się zainteresuje tym, że jak się uszkodzi karetka w podstacji w Kurowicach to przez 12 godzin nikt nie podstawia zastępczej? Może Pan się zainteresuje ile jest nie obstawionych dyżurów na karetkach S ? Może się Pan zainteresuje, jakie są braki na karetkach zarówno sprzętowe jak i wyposażeniowe, bo pewien Pan traktuje wszystkich jak złodziei? Może ten folwark pana FIU FIU się wreszcie skończy? . Może ten Janecki z Lodzi robi najlepszą rzecz dla wszystkich 8 podstacji TCZ. P.S. Ratownicy pytają gdzie jest ich Miód? FIU FIU do tej pory nie oddał.

młody ministrant 17.02.2021 14:28
Bzdura. Nie trafią na kołki, tylko będą eksploatowane przez nowego właściciela, który przejmie leasing albo odkupi od powiatu. Może nawet załogi przejmą.

. 17.02.2021 16:39
Wsrm ma swoje karetki. Nikt nic nie będzie przejmował po tcz. Nie wiesz, nie pisz.

master 17.02.2021 19:17
pewnie ze odkupi !!

Krzysiu 17.02.2021 11:33
Prawda jest taka że w funkcjonowaniu pogotowia nic się nie zmieni dla mieszkańców, tylko przyjdzie inne kierownictwo.

Franek Kimono 17.02.2021 19:18
Wszyscy byle nie fu fu

Maćko z Bogdańca 17.02.2021 09:02
No tak, przychody z pogotowia są wkalkulowane w dochody szpitala. Zwłaszcza po to, żeby łatać straty na oddziałach, a nie rozwijać pogotowie. Panie Chudzik, chyba dawno Pan nie był w karetce. Jeśli tak to zapraszam, niech Pan zejdzie na podwórko. Jesteśmy w tym obdrapanym budyneczku na dziedzińcu szpitala. Pozna Pan po takich białych samochodach z napisem "AMBULANS".

Malarz 17.02.2021 12:17
Obdrapany to był przed Zarychtą, później był malowany i dach zrobiony. Chyba że już go zmazaliscie...

Grzesiu 17.02.2021 18:46
Były konferencje przed budynkiem, to znajdzie :-)

Olo 17.02.2021 08:46
W takim razie - po co to lądowisko było robione ? - po co posłowie PIS ze starostą te karetki kupowali ? - po co k...wa po co ? - wszystko z powiatowego budżetu żeby później oddać rządowi ? - czy oni na głowy poupadali ?

Bolo 17.02.2021 18:41
To już spieszę z odpowiedzią, Lądowisko, przyda się dalej bo wypadki jak były tak i będą. Karetki się sprzeda i Starostwo wraz ze Szpitalem jeszcze na tym zarobi. W mojej ocenie OLO to najważniejsze, aby nowa, niezawodna karetka do Ciebie przyjechała, a czyja ona jest to chyba mniej istotne.

Olo 01.03.2021 06:42
Byle nie z pawulonem to będzie got

ERka 17.02.2021 06:57
Bez obaw. Karetki będą, tak jak były. A że za usługi, kasa z NFZ popłynie do innej kieszeni, to niech się inni martwią. Obyśmy tylko zdrowi byli.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama