Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 22:18
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Czy ulica Dąbrowska stanie się wreszcie... ulicą

W ubiegłym tygodniu zwracaliśmy uwagę na ciężarówki, które wioząc piasek z kopalni w Białej Górze rozjeżdżają drogi na terenie gminy Wolbórz. Tamtejszy Burmistrz grozi Starostwu Powiatowemu, że wystąpi o naprawienie szkód na drogę sądową. Równie poważna sytuacja jest też w innych miejscowościach na terenie powiatu tomaszowskiego oraz w samym mieście. Część kierowców próbuje jeździć drogą przez Brzustów. Mieszkańcy zaczynają protestować.

Objazdy dla pojazdów ciężarowych poprowadzono też kompletnie nie przystosowaną do ruchu pojazdów ciężkich ulicą Dąbrowską. Jest to obecnie najbardziej obciążony ruchem ciąg komunikacyjny, który łączy powiat tomaszowski z piotrkowskim, wzdłuż którego powstają nowe i liczne osiedla mieszkaniowe.  Każdego dnia dzieją się tu dantejskie, budzące strach sceny. 

Wzdłuż drogi nie ma chodników. Jest za to cmentarz z nie nadającym się do użytkowania parkingiem. Ciężarówki zmuszone są więc wymijać parkowana wzdłuż lasu samochody. Ponadto dwa ciężarowe samochody nie są w stanie się na tej drodze wyminąć (co widać na zdjęciach - rozjeżdżone pobocza).  

Dąbrowska od lat nie może doczekać się solidnej przebudowy. Po jednej jej stronie mamy tereny należące do miasta. Po drugiej stronie znajduje się gmina wiejska Tomaszów. Oba samorządy tereny podzieliły na działki budowlane, które chętnie kupują mieszkańcy (nie tylko) Tomaszowa, by na nich budować swoje domy i się osiedlać. Płyną w to miejsce nie tylko pieniądze związane z inwestycjami ale także udziały w podatkach. 

Dodatkowo na zdegradowanych terenach po dawnej cegielni powstaje też duże osiedle mieszkaniowe. Koniecznym jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury technicznej. W tym między innymi drogi.   


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

~DO 14.03.2021 23:10
Mogliby chociaż pomyśleć o jakimś poboczu przy Dąbrowskiej A tak ,las i sterczące pnie, albo rowy po obu stronach. Nawet jakby się człowiek uparł to ciężko przejść. Miejsca na szerszą ulicę, wraz z porządnym chodnikiem i ścieżką rowerową jest dużo. Wystarczy że po stronie lasu wyczyściliby kawałek terenu. Piesi maszerują ulicą w stronę Dąbrowy bo innej możliwości nie ma. Jak dojdzie kiedyś do potrącenia to ludzie przejżą na oczy.

Jolanta 15.03.2021 11:06
1. kosztorys I wariant (pobocze 500 mb): 1) równiarka 5 dni pracy - 5X10X200 zł/h=10 000 zł 2) koprakołądowarka 5 dni pracy - 5X10X100 zł/h=5 000 zł 3) samochód 5 dni pracy - 5X10X100 zł/h=5 000 zł Tylko 20 000 zł i mamy pobocza i bezpieczeństwo. Ale nic nie wskóramy bo za mało radnych tam mieszka czy to miejskich czy powiatowych ! 2. Proponują oddać za darmo jakąś nieruchomość przy Dąbrowskiej Obajtkowi to i asfalt i chodniki zrobią - w sumie oficjalnie za darmo.

Ajdejano 15.03.2021 13:28
W swojej firmie, do kosztorysowania jakichkolwiek robót - z pewnością bym ciebie nie zatrudnił. Może juz nie bierz więcej tych prochów - co ?

Krzysztof 11.03.2021 09:28
Proszę Państwa nowa droga nie powstanie tam przez najbliższe 100 lat. W artykule jest napisane, że tereny po obu stronach drogi należą do dwóch gmin Miejskiej Tomaszów Mazowiecki i Wiejskiej Tomaszów Mazowiecki. Przecież zamiast się dogadać obie gminy ze sobą, będą się teraz przepychały. Ale działki chcą obie tam sprzedawać. Do puki jedna z tych gmin nie zniknie (czyli do puki się one nie połączą) To się w tym rejonie Tomaszowa nic nie zmieni. Zobaczcie drogę z drugiej strony miasta, łączącą Tomaszów z drogą do Spały, ta przy oczyszczalni ścieków, od tablicy oznaczającej koniec Tomaszowa Mazowieckiego zaczynają się górki i dołki. Tej drogi też nie ma kto naprawić.

Wiktor B. 11.03.2021 10:10
Dawniej droga do Wiaderna to była droga do nikąd, większy ruch był tu gdy przemierzała Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Obecnie są to prężnie zaludniające się tereny dla tomaszowian, domki jednorodzinne a niebawem bloki mieszkalne. Należałoby dołaczyć te tereny do obszaru miasta i drogi planować jako drogi miejskie, bo inaczej rzeczywiście za sto lat nie powstanie tu konkretna arteria!

Ajdejano 10.03.2021 15:57
Najogólniej biorąc, Miasto Tomaszów Mazowiecki jest w zakresie komunikacji samochodowej pod kreską. Mogłoby być lepiej, gdyby miasto współpracowało ze starostwem. Takiej współpracy nie ma - niestety. Dlaczego tej współpracy nie ma ? To jest proste, jak świńska kita. Przecież, normalny Prezydent Miasta Tomaszowa nie będzie pisał podania do (zawziętego i niekompetentnego katechety) Starosty Tomaszowskiego o jakąkolwiek współpracę w zakresie rozwiązania komunikacji naszego miasta z całą Polską. Starosta-katecheta ma takie problemy w głębokim poważaniu. A Jego troska o ułatwienie życia mieszkańców powiatu ? Wynosi: ZERO !!!

siostra Apostazja 10.03.2021 21:20
Przecież na początku kadencji, w świetle jupiterów i święconej wody podpisali jakiś gniot o wzajemnej współpracy. Nawet wszyscy bili brawa :-D)

Ajdejano 11.03.2021 19:55
Do "siostry Apostazji": może rzeczywiście (wątpię) jesteś tą siostrą ( być może - niejednokrotnie przełożoną), jednak czuwaj siostro ( niejednokrotnie przełożona), aby nasi lokalni ćwokowie (zwłaszcza ten lokalny, powiatowy katecheta) nie robili nas - ich wyborców w karolka.

kierowca 09.03.2021 19:07
Ta wylotówka powinna być dwupasmowa, od ulicy Zielonej przez Dąbrowę do węzła Tomaszów w Zawadzie na S-8

Ajdejano 11.03.2021 19:58
Dobrze, że Ty jesteś tylko kierowcą, a nie projektantem...

Psikuta bez s 09.03.2021 15:43
Gdzie mój komentarz?

Psikuta bez s 09.03.2021 14:48
NARESZCIE LUDZIE!!! Doczekalismy sie obwodnicy to nic że przez Opoczno. Chciałabym w tym miejscu podziękować naszym rzadzacym za tą obwodnice czyli jak sie chce to można. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów

Głow 09.03.2021 10:44
Czy ktoś z rządzących mógłby zająć się ulicą KONSTYTUCJI 3 MAJA, ulica ta jest całkowicie zapomniana, nie remontowana od lat, po tegorocznych mrozach mieszkańcy tej ulicy przez tydzień borykali się z brakiem wody, gdyż rury non stop pękały, nawierzchnia wygląda jakby spadł grad bomb, nie wspomnę o chodnikach po których przejście grozi urazem.

xxx 09.03.2021 13:14
nie ma kasy na utrzymanie istniejących ulic a mnóstwo nowych chcą budować gdy miasto się wyludnia - w tym obwodnice i mosty im się marzą !!!

Reńka 09.03.2021 19:01
Przydałby się też mostek od Konstytucji przez Park Solidarności w kierunku na Osiedle Browarna. Byłaby to urocza droga do Galerii czy Kauflanda dla mieszkańców naszej dzielnicy.

ciekawy 11.03.2021 10:12
od kiedy osiedle Browarna jest dzielnicą Tomaszowa ?, hmmm

Inwestor 09.03.2021 10:18
to wszystko już odkryte tylko nie ma komu robić: UCHWAŁA NR XXXV/321/2016 RADY MIEJSKIEJ TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO z dnia 31 października 2016 r.: ... W zakresie inwestycji dotyczących infrastruktury technicznej do zadań własnych gminy należą: - budowa gminnych dróg, ulic, mostów, placów (w tym jezdni i chodników), oświetlenie ulic; - budowa wodociągów i urządzeń zaopatrzenia w wodę oraz budowa kanalizacji. ... 6. Budowa lub rozbudowa (w miarę potrzeb) infrastruktury technicznej wymienionej w pkt. 2 i 3 będzie umieszczona w odpowiednich programach inwestycyjnych. W ślad za tym, poszczególne zadania inwestycyjne dotyczące infrastruktury technicznej będą sukcesywnie umieszczane w zadaniach rzeczowych budżetu miasta na kolejne lata. (moje: ja się pytam gdzie to jest w planach - proszę mi pokazać te plany !) 7. Finansowanie realizacji inwestycji w zakresie infrastruktury technicznej odbywać się będzie przy pełnym lub częściowym udziale środków budżetu miasta,

mieszkaniec 09.03.2021 07:18
Tu powinna być szeroka jezdnia z chodnikami po obu stronach, na razie chociaż do cmentarza a póżniej do osiedli mieszkaniowych na Dąbrowie.

Kiedyś szczęśliwa mieszkanka 08.03.2021 21:11
A ten bałagan na budowie na tetenie cegielni ktoś widział.??????? A to co tam jest zwiezione ..... jakieś opny czy też kólka z gumy ... to podobno są odpady niebezpieczne ...

Piotr 09.03.2021 13:16
straż miejska woli staruszki z masłem gonić przy rynku lub zza roga łapać za przejście kilka metrów od zebry - na takie działania idą podatki -> średnio po kilkaset zł rocznie

STARUSZKA 10.03.2021 12:37
Piotr nie przesadzaj , nikt nie goni staruszek !!!

Piotr 10.03.2021 13:41
Goni obserwuję na placu Kościuszki szczególnie w słoneczne ciepłe dni targowe !!!

Zosia 08.03.2021 20:13
Nic nie wybudują - wystąpiłam do ZWiK o warunki przyłączenia i napisali że do 2035 r. mają nas w głębokim poważaniu. Też chyba wystąpię do sądu z miastem bo co innego jest w MPZP a co innego kreuje miasto tzn. nic nie robią. Prąd robi PGE i to cała infrastruktura a jak dom postawiony to kasuje miasto 26 zł z hakiem za osobę na miesiąc za śmieci, podatek od działki 40 pare groszy za metr kw. 80 pare za dom na rok. Jeszcze szambo i studnię muszę stawiać bo nie ma komu rury z wodą poprowadzić!!!

Zmierz sobie temperaturę. 12.03.2021 13:58
Z opłatą za odpady zgadzam się, ale to nie 26 zł z hakiem tylko konkretnie 26,50 zł./łebka. Podatek za grunt to 0,42 zł/m2, a budynek 0,75 zł/m2. Policz sobie mnożąc ilość m2 przez podane wyżej stawki, a wyjdzie ci ciut więcej niż 80 zł/rok - powyżej 4 razy więcej. Planowany jest katastrat, czyli podatek od wartości nieruchomości. Będzie płacz i zgrzytanie zębów, jak zresztą w całej UE. PGE nie robi energii elektrycznej, to jest zadanie elektrowni. Szambo i studnię się kopie, a nie stawia. Dolicz jeszcze koszt i remonty (koszt samego pogłębienia studni w ubiegłym roku to 700 zł) podłączenia tego szamba i wody do domu (jedyny + to to, że masz czystą krystalicznie wodę w kranie bez żadnych dodatków). A co do tej rury z wodą, to będziesz mieć doprowadzoną tylko do płotu, a reszta na twojej głowie, oczywiście musisz mieć mapki i pozwolenia na te wykopki. Za oczyszczanie szamba też trzeba płacić. Podejrzewam, że przydał by ci się jeszcze gaz ziemny. Podprowadzą pod sam płot, ale też reszta na głowie właściciela (oczywiście mapka i zezwolenie też). Nadmienię jeszcze, że niedługo (jeszcze nie w tym roku) cena gazu poszybuje do góry o około100%.

Mieszkaniec Dąbrowskiej 08.03.2021 19:12
Od kilku lat na ulicach Legionów i Dąbrowskiej jest horror motoryzacyjny. Kilkaset jeśli nie około tysiąca ciężarówek codziennie mija mi dom w którym pękają ściany.Nikogo to nie interesuje.Obecnie jest kilka ubytków asfaldu które to potęgują wibracje. Może dzięki artykułowi coś się zmieni, bo już tylko pozostanie wyjść na "ulice"

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej S8 pod Tomaszowem odblokowana. Volkswagen uderzył w tył autobusu szkolnego Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama