Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:03
Reklama
Reklama

400 tysięcy złotych dostaną radni powiatu tomaszowskiego, bo.... dali sobie podwyżkę

Zażenowanie, to chyba nie jest właściwe słowo, które mogłoby opisać dzisiejsze głosowanie, w którym radni zdecydowali, że dadzą samym sobie podwyżki. Każdy z samorządowców dostanie o 1400 zł więcej co miesiąc. Mnie, jako radnemu jest wstyd, tym bardziej, że wiem jak "praca" radnych na co dzień wygląda. Pecunia non olet... mawiał Wespazjan. Chociaż w tym przypadku pieniądz mocno czuć.... biedą. Radni biedę klepią na samorządowych posadach, więc im się należy... podwyżka... To, że za 3 spotkania w miesiącu, trwające łącznie 3-5 godzin otrzymywać będą więcej niż inspektorzy w niektórych merytorycznych wydziałach... to nie ma znaczenia i nie wywołuje poczucia wstydu u nikogo poza mną. Chociaż po głosowaniu kilku radnych mówiło mi, że chciałoby być tak niezależnymi, jak ja

Trzeba zacząć od tego, że projekt uchwały o podwyżkach diet radnych wprowadzono niejako ukradkiem, zaskakując wszystkich, już w czasie sesji. Zarząd Powiatu złożył autopoprawkę dotyczącą rozszerzenia porządku obrad. Zaproponował przyjęcie uchwały zgodne, z którą nowe wynagrodzenia radnych wynosić będą 

1) dla przewodniczącego rady – 204 % kwoty bazowej,  
2) dla wiceprzewodniczących rady - 176,5 % , 
3) dla przewodniczących komisji, - 176,5 %  
4) dla wiceprzewodniczącego komisji – 166,5 % 
5) dla pozostałych radnych 161,5 % 

Obecnie jest to 1.789,42 zł. Łato obliczyć, że diety oscylować będą między 2890 zł a 3650 zł

Jest to o tyle kuriozalne, że ostatnie półtora roku, to nie była żadna samorządowa praca ale jej karykatura. Sesje i komisje w trybie zdalnym zwoływano często tylko po to, by zainkasować diety. W dodatku można było w sesjach uczestniczyć siedząc w domu, lub przebywając na urlopie za granicą. Przecież wszyscy wiemy, że covid na wakacjach w ciepłych krajach nie obowiązuje. 

W sumie to może nawet radnym nie należałoby żałować, gdyby byli faktycznie aktywni, ale szokujące jest to, że 80 procent głosujących nie czyta uchwał za którymi podnosi rękę. Nie wierzycie? Naprawdę tak jest. Aktywność ogranicza się do złożenia wniosku o kawałek chodnika raz do roku w okresie tworzenia budżetu. Na stronach powiatu widnieje wykaz interpelacji i wniosków. 17 na 23 radnych przez 3 lata nie złożyło żadnej. Dwoje... po jednej. Na sesjach i komisjach niewiele mają do powiedzenia. Naprawdę tęsknię za członami mojej komisji z ubiegłej kadencji, którym chciało się cokolwiek robić. I organizowałem posiedzenia po kilka razy w miesiącu. Nikt nie narzekał.  

Za to rewelacyjnie aktywni potrafią być przy załatwianiu osobistych profitów i bonusów i gdy robią tło w trakcie konferencji prasowych organizowanych przez starostę Węgrzynowskiego. 

Koalicja czy opozycja... czy one  ogóle istnieją. W lokalnych (nie tylko tomaszowskim) samorządach są one budowane jedynie na pokaz, a gdy przyjdzie do głosowania we własnych sprawach nagle wszyscy mówią jednym głosem, a mnie jest zwyczajnie wstyd. Tak jak było mi wstyd dzisiaj, gdy atakował mnie Marek Parada, kiedy nie godziłem się na podwyżki dla radnych. Wyszło n to, że jestem jeden paskudny populista. Sprawiedliwie muszę napisać, że chyba jako jedyna moje stanowisko i punkt widzenia podzieliła Martyna Wojciechowska, która niestety nie wzięła udziału w głosowaniu. A szkoda...  Warto manifestować swój punkt widzenia nawet jeśli w ten sposób się komuś możemy narazić. Trudno.... 

Podwyżki bulwersujące są także z innego powodu. Właśnie omawialiśmy budżet powiatu na kolejny rok. Koszty stałe funkcjonowania Starostwa rosną niebotycznie. Ceny energii przerażają. Brakuje pieniędzy na wszystko. A my lekką ręką wydamy milion złotych na benefity dla członków zarządu powiatu (o tym w olejnym artykule)  i radnych. W budżecie nie znalazła się ani złotówka na inwestycje w ochronę zdrowia. Dopiero wspólnie z Piotrem Kagankiewiczem wnioskowaliśmy o 2 miliony złotych na projekt nowego bloku operacyjnego. Czy wniosek się utrzyma, to się okaże 

Poza tym jak spojrzeć prosto w oczy pracownikom w starostwie? Tutaj inspektor w wydziale merytorycznym zarabia 2.200 zł na rękę. Czy to nie wstyd? Czy ktoś myśli, że oni nie wiedzą, że radni, tacy jak Tomasz Zdonek, wykazujący niską aktywność, łapią kolejne fuchy w samorządowych jednostkach, które zapewne załatwia im Starosta, ponieważ potrzebuje by wciskali przycisk "za" na ekranach swoich tabletów. Nauczyciel i tu i tam, specjalista od promocji gdzie indziej. Czy jest jakiś poziom kompromitacji samorządu, przy którym wszyscy powinniśmy powiedzieć zdecydowane: dość! 

PS

Warto też zaznaczyć, że podwyżki dostaniemy z wyrównaniem od sierpnia. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Robol 23.12.2021 13:29
A czy ktoś z tych radnych - bezradnych pomyślał o pracownikach szkół nie będących nauczycielami, o których się zawsze zapomina ? Nie są traktowani jak pracownicy starostwa, a o podwyżce mogą tylko pomarzyć.

Tomaszów 30.11.2021 08:02
Czy ma ktoś informacje, jakie podwyżki dostali prezydenci w Inowrocławiu i Gdańsku? Żeby nie było, że tylko pisiorkibsobie podnoszą :)

Justyna 28.11.2021 19:04
SKANDALICZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech będą pochwaleni?!

Wyborca 25.11.2021 12:59
Można jednocześnie pracować w kilku szkołach i innym miejscu ? Można w trakcie roku szkolnego prowadzić lekcje z gorących piasków i pięknej rafy ,zimowych stoków i cudnych Bałkanów ? Można być wybieranym na radnego miasta nie będąc jego mieszkańcem ? Można udawać opozycjonistę głosując za wszystkimi pomysłami władzy . Stoję przy mikrofonie nich mnie który przegoni . Można zadać jeszcze kilka pytań ?

25a 25.11.2021 11:09
Obiecałeś złote góry przy korycie same knury .

Ewa 25.11.2021 10:15
Zupelny brak godnosc. Nie ma nikogo odwaznego, zeby wzal sie za oczyszczenie stajni Augiasza?

slawek 25.11.2021 09:56
czy ktoś oprócz Pana Mariusza głosował przeciw??

Ujazd 29.11.2021 08:21
Z tego co mi wiadomo nie głosowało 2 radnych z gminy Ujazd p. Wojciechowska i p. Piwowarski, tak ci którym tak mocno wypominał wynagrodzenia p. Wójt Pawlak, mineły 2 lata i tu jest dowód, że to jednak przyzwoici ludzie!A teraz pan wójt niech się zrobi czerwony!

Niech 25.11.2021 09:40
mi któryś przyjdzie z ulotką, to dostanie...w ulotkę.

? 25.11.2021 07:06
ale gnuj ale syf - dla nas inflacja+drożyzna+rejestracja ciąż+nowe niskie podatki a dla nich mleko i miód podwyżki prawie 2 x . Kto dostał w tym lub zeszłych latach podwyżkę 160 % pensji ????

Gość 24.11.2021 23:00
Najpierw zrujnowali gospodarkę, teraz przyznają sobie gigantyczne podwyżki, które dla przeciętnego Polaka to kosmos. Ciemnemu ludowi dadzą 200 zł podwyżki brutto i jeszcze będą wmawiać że tak dobrze jak jest teraz to nigdy nie było. No ale przecież te podwyżki im się poprostu należą. Czy oni naprawdę nie mają wstydu?

Beata 24.11.2021 22:54
Bo te piniądze im się po prostu należom!!!

Gość 24.11.2021 22:52
Toż to szok, w końcu udało się dojść do porozumienia ponad podziałami partyjnymi. Szkoda tylko, że ta jednomyślność dotyczy ich portfeli. Wstyd i hańba.

Gość 24.11.2021 22:45
Panie Mariuszu, czy w związku z tym że Pana "wynagrodzenie" też wzrośnie co tak bardzo Pana zbulwersowało, możemy liczyć na to, że będzie Pan regularnie, co miesiąc przekazywał równowartość swojej podwyżki na lokalne organizacje charytatywne?

r
MS 24.11.2021 23:00
Nie. :D ciągle coś z żoną wspieramy ale nie na takiej zasadzie, że wspieramy jakieś organizacje. Ja dzieciaki, żona psiaki, tak się podzieliliśmy. Kiedyś fundowaliśmy z moją mamą stypendia dla dzieciaków. Fajne wyrosły nasze podopieczne :D W każdym razie o nas się nie martwcie

Somsiad 24.11.2021 22:16
Tłuste koty z wolborza rządzą nami. Wogóle mogli być wybiersni jak mieszkają w wolborzu ?

Gość 24.11.2021 22:11
Brawo pani prezes, przepraszam pani przewodnicząca. Brak wstydu, przyzwoitości. Dno dna.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama