Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 22:38
Reklama
Reklama

Prawym okiem: trudno w to uwierzyć? A jednak...

Od jakiegoś czasu zasypywany jestem informacjami dotyczącymi tomaszowskiego szpitala /ale nie tylko/. Nie ma w tym nic dziwnego, bo z jednej strony prowadzę jedno z najpopularniejszych w mieście mediów, z drugiej chyba jestem jedynym niezależnym radnym w Radzie Powiatu Tomaszowskiego. Oczywiście wszystkie te informacje staram się weryfikować i sprawdzać. Składam więc interpelacje, jako samorządowiec i wysyłam pytania jako dziennikarz. Efekt jest różny i niejednokrotnie już o tym pisałem. Dzisiaj o kolejnym bardzo konkretnym ale i ciekawym przypadku.

Tak się jakoś składa, że miałem przez ostatnie dwa lata, okazję poznać kilku dyrektorów i prezesów szpitali w naszym województwie. Czasem się ze sobą kontaktujemy, a jak potrzebuję skonsultować własną wiedzę to po prostu sięgam po telefon i dzwonię. Czasem ktoś też telefonuje do mnie i opowiada o tym i o owym.

 

Jednym z takich tematów były swego czasu podróże służbowe, udziały w szkoleniach, konferencjach itp. Oczywiście organizowanych w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach. Według moich rozmówców Tomaszów Mazowiecki bywał nadreprezentowany. Co to znaczy? Otóż to, że tomaszowska reprezentacja była jedną na najliczniejszych. W dodatku część wyjazdów miało charakter rodzinny, a więc mąż-żona lub żona-mąż itd.

 

Przyznam, że nic tak bardzo mnie nie brzydzi, jak nadużywanie swojej funkcji publicznej do celów prywatnych. Sam niedawno odmówiłem propozycji współzarządzania Tomaszowskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego w charakterze prokurenta, mimo że jestem zawodowym zarządcą nieruchomości. Uznałem, że z racji mojego funkcjonowania w samorządzie byłoby to (delikatnie ujmując) niezręczne. Obiekcji podobnych nie miał za to Starosta Kukliński, który fuchę w TTBS załatwił swojemu zięciowi. Mniejsza jednak o to...

 

W związku z tymi informacjami wystąpiłem więc do prezesa TCZ Krzysztofa Zarcyhty z zapytaniem w tej sprawie /podobne wysłałem do Zarządu Powiatu Tomaszowskiego - pisałem na ten temat w felietonie Prawym okiem: co ma do ukrycia Starosta Kukliński/. Odpowiedź, jaką otrzymałem możecie przeczytać poniżej:

 

 

Pytanie nasuwa się samo: jak dużo tych wyjazdów musiało być, że przygotowanie odpowiedzi miałoby zająć niesłychną wręcz liczbę czasu i zaangażowć niezdefiniowane w żaden sposób środki?

 

A teraz niespodzianka dla tych, którzy lubią zabawy obrazkowe pt. "wskaż 10 różnic". Pisałem wczoraj o tym, że młodym człowiekiem, który otrzymał intratną posadę w powitowej spółce ktoś manipuluje. I porównując oba pisma wydaje się, że mam rację. 

 

Pan Starosta stwierdził na ostatniej sesji, że ja Pana Krzysztofa Zarychtę nienawidzę i że są radni, którzy szpitalowi szkodzą. Wyraźnie przyspisuje własne uczucia i działania oraz zaniechania innym osobom. Wystarczy odpowiadać na zadawane pytania i nie byłoby problemu. Nie ma obowiązku bycia prezesem. Nie ma przymusu bycia starostą. Ja, Mariusz Strzępek osobiście Prezesowi współczuję. Przy małym doświadczeniu zawodowym i życiowym jest zwyczajnie manipulowany przez wiekszych niż on sam cwaniaków. Przez kogo? Sam musi to sobie przemyśleć. Uważam, że ktoś wpuszcza go w maliny. On sam z kolei jest bez wyjścia. Przy poziomie zadłużenia, jakie posiada musi tkwić i realizowwać zalecenia. Mówiłem to wielokrotnie i powtórzę jeszcze raz: formalna odpowiedzialność za szpital spoczywa na Zarychcie, jednak faktyczną ponosi starosta Kukliński i tylko on.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

04.07.2017 09:05
Zwykłe kopiuj-wklej i tylko zamiana nadawcy. Chodzi przecież o spójność przekazu ;) A serio... "opuśćmy kurtynę milczenia"

Księgowa 01.07.2017 17:44
Wy się lepiej zapytajcie pracowników szpitala jaki bałagan jest w aktach pracowniczych i nie przedłużonych kończących się umowach pracowników TCZ. Pytanie kiedy ci ludzie pękną i ogłoszą strajk, żeby zrobić porządek z "zarządzaniem" w TCZecie..

Widzę 27.06.2017 20:40
że szanowny pan nie rozumie, albo nie chce. Brak odpowiedzi to też odpowiedź.

slawek 27.06.2017 13:10
no tak nie wiem komu odpisywać?? Mój czy Rozumiem??, generalnie jadą dwie syrenki jedna zielona druga skręca w prawo. Przecież tu chodzi chyba o arogancję władz starostwa no nie?? Odpowiedziałem tylko, że PO nigdy w tym mieście ani w powiecie nie rządziła więc czego wyborcy (pis). Oczywiście możemy powiedzieć, że to wszystko to wina Tuska bo Pan Starosta Kukliński był kiedyś w PO i Pan Starosta Kagankiewicz też był z PO i pewnie tego wyborcy PIS nie mogli znieść czy mieli dosyć i teraz mamy Pana Kuklińskiego z PiS i Pana Kagankiwicza z koalicji z PiS, obu wybranych przez tych, którzy mieli ICH DOSYĆ.

Mój 27.06.2017 10:38
wpis dotyczył uwagi p.Gagi i ja też odniosłem się ogólnie. Skoro p.Sławek poczuwa się do obrony partii na polu samorządowym to powinien zwrócić uwagę, że tekst dotyczy władz powiatowych, nie miejskich. Aktualnie w obecnym Zarządzie Powiatu też macie swojego przedstawiciela tak jak i w Radzie Powiatu. Po co tam siedzą? Tylko po wypłatę? Może dlatego p.Strzępek zaczął się dystansować od kolegów z listy wyborczej. Teraz proszę mnie poprawić jeśli się po-myliłem.

Gaga 26.06.2017 08:40
Slawku super odp. Czysta prawda. Wszedzie dobra zmiana i dlatego idzie na dno wszystko czego oni sie dotkna

Rozumiem 26.06.2017 10:47
tę frustrację, ale kiedy do waszych partyjniackich główek dotrze, że ludzie nie głosowali na pis z wielkiej miłości, tylko dlatego, że mieli dosyć po.

slawek 26.06.2017 11:20
w Tomaszowie nie rządziła P.O. więc czego mieli dosyć?? w radzie była chyba koalicja PIS i SLD, a v-ce Prezydentem był Pan z PIS, który jest teraz szefem COS w Spale. Więc czego mieli dosyć??Prezydent Zagozdon nie był z P.O. to jego poprzednik Pan Kukliński był z P.O. (obecnie Starosta z PIS).

ComTM 26.06.2017 08:18
Takie sytuacje, jak opisana w artykule, na pewno nie budują zaufania do sprawujących władzę. Ale to nic, przed wyborami coś się obieca, kogoś się opluje, podkoloryzuje się rzeczywistość i ciemny naród kupi, tzn. pójdzie do urn i wybierze "reprezentantów". A tak naprawdę to boli, jak arogancko jesteśmy traktowani przez ludzi (i instytucje), którzy funkcjonują w oparciu o publiczne pieniądze, czyli nasze - z podatków! Na każdą władzę powinniśmy patrzeć m.in. przez pryzmat naszych pieniędzy, do bólu wymagać transparentności. To nie jest ich folwark, to jest publiczna służba na rzecz obywateli. Spróbujmy to wreszcie zrozumieć!

Dimos 26.06.2017 00:19
Prawdziwa cnota krytyki się nie boi

ABC lub odwrotnie 25.06.2017 18:13
Dla Kuklinowskiego . ,,Art. 230. Rozporządzenie prawem lub zaciągnięcie zobowiązania do świadczenia o wartości dwukrotnie przewyższającej wysokość kapitału zakładowego wymaga uchwały wspólników, chyba że umowa spółki stanowi inaczej. Przepisu art. 17 § 1 nie stosuje się.

ABC lub odwrotnie 25.06.2017 18:12
Ciekawy przypadek przepływów finansowych. Zarychtę zatrudnia Kukliński. Nie pamięta za jaką pensję. Zarychta ma kolosalne długi sięgające 0,5mln zł. Dyrektorem. ds. med. Jest Pan Słomka- lider konsorcjum lekarskiego na oddziale wewnętrznym. Przypomnę konsorcjum podpisało umowę trzy letnią wartą około 7 mln zł. (28%wart. kontraktu zNFZ).Kukliński taką wiedzę oczywiście posiada (wielokrotnie się wypowiadał publicznie na ten temat). Lekarze którzy pracowali na oddziale pracują teraz w konsorcium. Koszty obsługi lekarskiej na wew. rosną o ok. 50 % w stosunku do kosztów przed wprowadzeniem konsorcjum. Nadzór med. sprawuje Słomka czyli zleceniobiorca. Jakie były kulisy tej decyzji? Pewnie niebawem się dowiemy. Pełną władzę i wiedzę o szpitalu mają tylko trzy osoby: Kukliński, Zarychta i Słomka. Bardzo ciekawy Układ. Wszyscy inni są odsunięci od informacji. Na dzisiaj tylko tyle.

Slawek 25.06.2017 16:14
To o czym Pan pisze to jest właśnie "dobra zmiana" w wykonaniu PiS na naszym podwórku. Zobaczy Pan, że wpisy będą typu: ci wspaniali ludzie z PiS chcą coś zmienić w TM, a te komuchy, zdrajcy, gorszy sport im w tym tylko przeszkadzają. "Kisiel" pisał, że " jesteśmy już w czarnej dupie ale gorzej bo się do tego zaczynamy przyzwyczajać" i tak jest towarzystwo pisiostwo chce żebyśmy się przyzwyczaili do tego co wyprawiają. Swoją drogą wątek o zięciuniu w ttbs bardz ciekawy ale o zatrudnieniu zięciunia musiał wiedzieć Pan Prezydent Witko chyba? Bo to chyba spółka miejska i zarządzana przez spadochroniarzy/misiewiczów zatrudnianych tam przez Pana Prezydenta.

Ajdejano 25.06.2017 16:03
Elżbieta Stryjkowska i Kamila Stachecka: jeżeli faktycznie nie wiecie, co się dzieje...." w tym mieście" (p. Stachecka - powyżej), to może trochę ogarnijcie się dziewczyny i zacznijcie kumać, że jednak "cóś-tam" się w tym grajdole dzieje ?!?! A co Wy byście chciały ?!?! Słomki do oka ?!?!?! PS. Jest taki powiedzonko: złej baletnicy, wadzi rąbek u spódnicy !!!

Slawek 25.06.2017 19:26
A że niby co się takiego dzieje w tym mieście? Poza tym co się dzieje w starostwie. Co się dzieje w UM to nie wiemy bo tam jest chyba 27:1 lub chyba nawet 190:0 i nic nie wychodzi na zewnątrz.

pokręcony jak paragraf 25.06.2017 15:43
Pewnie obie odpowiedzi przygotowywał ten sam prawnik. Precietny człowiek tego bełkotu nie zrozumie.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skład:bawełna 80%, Prolen® Siltex ze srebrem 17%, Lycra® 3% Wielkości:35-37, 38-40, 41-43, 44-46, 47-49 (oprócz koloru białego i szarego)        (według ZN-JJW-P-005)Konstrukcja:Skarpetki nieuciskające Medic Deo® Silver to komfortowe skarpetki zdrowotne wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej z dodatkiem jonów srebra. Skarpety ze srebrem Medic Deo® Silver mogą dzięki temu służyć jako naturalne wsparcie w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń stóp i nóg!Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność - nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg.Dzięki działaniu przędzy z jonami srebra, wzmocnionemu apreturą antybakteryjną i antygrzybiczną Sanitized®, skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy są chronione przez miękką trójwarstwową dzianinę frotte. Opaska elastyczna na śródstopiu zapobiega przesuwaniu się skarpetki na nodze.Skarpetki nadają się znakomicie do aktywności fizycznej. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna - naturalna przędza najwyższej jakości.SKARPETKI ZAREJESTROWANE JAKO WYRÓB MEDYCZNYZ pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora 

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama