Po raz ósmy w Tomaszowie Mazowieckim odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Bieg wystartował o godzinie 12 w parku miejskim Bulwary. Wzięło w nim udział ponad 300 osób. Bieg upamiętnia żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, które działało w latach 1944–1963 w przedwojennych granicach Polski.
04.03.2024 19:32
Organizatorzy wręczyli upominki najstarszej uczestniczce (Bożena Borkowska) i uczestnikowi (Andrzej Borkowski) Biegu. Upominki wręczono również najmłodszej uczestniczce (Gabrysia Sadowska) i najmłodszemu uczestnikowi (Julek Piechna). Pakiety startowe z pamiątkowymi medalami i tematycznymi gadżetami otrzymało pierwsze 150 osób, które zapisały się do udziału w Biegu.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji w obiektywie Dariusza Kwapisiewicza.
1/56
2/56
3/56
4/56
5/56
6/56
7/56
8/56
9/56
10/56
11/56
12/56
13/56
14/56
15/56
16/56
17/56
18/56
19/56
20/56
21/56
22/56
23/56
24/56
25/56
26/56
27/56
28/56
29/56
30/56
31/56
32/56
33/56
34/56
35/56
36/56
37/56
38/56
39/56
40/56
41/56
42/56
43/56
44/56
45/56
46/56
47/56
48/56
49/56
50/56
51/56
52/56
53/56
54/56
55/56
56/56
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze