Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 03:35
Reklama
Reklama

Przy dworcu kolejowym w Tomaszowie Mazowieckim powstanie nowy parking

Do końca przyszłego roku przy dworcu kolejowym w Tomaszowie Mazowieckim w woj. łódzkim na powstać nowy parking samochodowy na 88 miejsc - zapowiedział w poniedziałek minister infrastruktury Dariusz Klimczak. Inwestycje tego typu mają przyczynić się do zwiększenia liczby podróżujących koleją - ocenił. W konferencji prasowej brał udział także prezydent Marcin Witko

Budowę nowego parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie tomaszowskiego dworca kolejowego ogłosił w poniedziałek w Tomaszowie Mazowieckim minister infrastruktury Dariusz Klimczak. Inwestycję za ok. 1,5 mln zł będzie można zrealizować dzięki podpisaniu porozumienia między spółkami PKP SA, do której należy teren dworca i PKP PLK, która ma realizować budowę.

"Codziennie zatrzymują się tu 44 pociągi, z tego dworca korzysta ok. tysiąca pasażerów. Dziś mamy tu zaledwie kilkanaście miejsc parkingowych i wiele osób, które podróżuje koleją z Tomaszowa Mazowieckiego, musi szukać miejsca dla swojego samochodu + na dziko+, parkować na chodniku, czy na trawie. Dlatego ten parking jest bardzo potrzebny i długo wyczekiwany" – powiedział Klimczak.

Poinformował, że w ramach pierwszego etapu inwestycji parking będzie miał 88 miejsc, w tym cztery dla osób z niepełnosprawnościami.

Jak wyjaśnił Maciej Kaczorek z zarządu PKP PLK, do rozpoczęcia realizacji inwestycji potrzebne było porozumienie obu kolejowych spółek. "Wynikało to z uwarunkowań właścicielskich. Właścicielem nieruchomości jest bowiem PKP SA, a jednostką zarządzającą terenem przystankowym są Polskie Linie Kolejowe i w ramach dobrej współpracy podpisaliśmy porozumienie, które umożliwia nam dostęp do tego terenu i budowę parkingu" – tłumaczył dyrektor ds. strategii i rozwoju PKP PLK.

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko zadeklarował chęć utrzymania i zarządzania parkingiem. Przyznał, że władze miasta długo zabiegały o jego powstanie oraz zwrócił uwagę, że z dworca korzystają nie tylko mieszkańcy miasta, ale całego powiatu oraz turyści. Inwestycje wpisują się idealnie w "Piątkę dla Tomaszowa" ogłoszoną kilka miesięcy temu przez Prezydenta 

Parking ma być bezpłatny. W planach jest także modernizacja budynku dworcowego i peronów, co może rozpocząć się w 2026 roku. Koniec prac ma nastąpić najpóźniej do końca 2030 roku. Szef resortu infrastruktury wskazał, że inwestycja w Tomaszowie Mazowieckim ma być przykładem dbania o potrzeby pasażera, co ma przyczynić się do zwiększenia liczby podróżujących koleją w Polsce. Klimczak zachęcał władze obu kolejowych spółek do zawierania podobnych porozumień oraz współpracy z samorządami dotyczących innych dworców i przystanków w całym kraju.

"Robimy wszystko, żeby zachęcić ludzi do korzystania z kolei. Do tego potrzebujemy zapewnienia im odpowiednich warunków. To nie tylko wygodny, często kursujący pociąg, zatrzymujący się na wyremontowanych stacjach. Musimy patrzeć też na osoby, które muszą dotrzeć na stację samochodem i ruszyć dalej pociągiem. Chcemy, by każdy dworzec miał odpowiednią liczbę miejsc parkingowych. Pora od A do Z służyć pasażerom. Jeśli chcemy zaprosić do korzystania z kolei i zrezygnowania z transportu kołowego, musimy zapewnić odpowiednie warunki i dbać o każdy detal" – powiedział Klimczak. 

Z kolei dyrektor Marcin Skorupiński zapewnił, że nie są to ostatnie dobre wiadomości dla Tomaszowa Mazowieckiego. Minister przygotowuje kolejne ważne inwestycje w naszym mieście i regionie. 

Program Przystankowy w woj. łódzkim

W województwie łódzkim Program obejmuje 15 lokalizacji. Podróżni korzystają już z nowo wybudowanych przystanków: Tomaszówek, Jedlicze koło Zgierza, Zgierz Rudunki oraz ze zmodernizowanych przystanków Stare Grudze, Zaosie i Żakowice Południowe. W marcu rozpoczęła się budowa przystanku Łódź Zarzew. Na etapie projektowania są przystanki Głowno Północne i Izabelów niedaleko Zduńskiej Woli.

W styczniu br. podpisane zostały umowy na budowę 6 przystanków: Nowa Brzeźnica, Ważne Młyny, Pieńki Dubidzkie, Strzelce Wielkie, Wistka oraz Biała na linii między Częstochową a Chorzewem Siemkowicami. Zakończenie prac planowane jest w pierwszym kwartale 2025 r.

Rządowy Program dla lepszej komunikacji kolejowej

Celem „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025” jest przeciwdziałanie wykluczeniu komunikacyjnemu, promowanie ekologicznych środków transportu oraz wspieranie polskiej gospodarki. Zaplanowane zadania inwestycyjne umożliwią podróżnym dostęp do kolejowej komunikacji wojewódzkiej i międzywojewódzkiej. W skali całego kraju w ramach Programu Przystankowego przewidziano budowę lub modernizację 207 przystanków kolejowych (dodatkowe 107 jest na liście rezerwowej). Na ten cel przeznaczono ponad 1 mld zł. Zaplanowano także realizację ponad 100 parkingów przy istniejących i nowo budowanych przystankach. Kwota przeznaczona na budowę parkingów to 74,31 mln zł. Obecnie zakończono budowę miejsc parkingowych w dziewięciu lokalizacjach, w pięćdziesięciu jeden trwają prace budowlane, a dla dwudziestu ośmiu toczą się postępowania przetargowe.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Tomaszów 25.05.2024 14:51
Czy to jest ta koalicja ko-pis?;)

Ella 21.05.2024 15:11
Wyremontowac dworzec, kasa, sklepik, poczekalnia, wyrazne tablice, lawki na zewnatrz, chodniki. No tak w skrocie.

Xxd 21.05.2024 12:28
To moja konferencja. Jutro znowu idę do pracy. Będą pracował 8 gdz. Zrobię to co mam zrobić w pracy. Czekam na oklaski i achy i echy. Po pracy wracam do domu.

niebinarny don kicha 24.05.2024 15:02
twoja konferencja ma sie nijak do hiliajfu, bo ja nie robie i mam kase, leże pije piwo i ukrainka mieszka ze mną i jest fajno, za pieniądze z celówki kupiłem poszerzcz zwieracza i bede klaskał na szpaku

bolo- piżmak 25.05.2024 14:55
co za czasy nieroby się śmieją z tych co robią a to dopiero początek tego cyrku, homo śmieją sie z hetero, po śmieje się z pisu , a Polacy na to wszystko pracują , szczyt głuoty !!!

zyga 21.05.2024 08:24
Przeciez tam jest atrapa dworca, jaki to jest dworzec, to jakieś robienie sobie jaj...

Andrzej 25.05.2024 09:24
Po prostu trzeba zainwestować w tym rejonie a budynek przystosować i unowocześnić by spełniał warunki dworca PKP.

pasażer 21.05.2024 07:07
Dworzec świadczy postrzeganiu Tomaszowa przez pasażerów. Nieraz słyszę że to miasto to WIELKA WIOCHA, nie ma kas biletowych i informacji na dworcu, nie ma sklepiku gdzie można byłoby kupić chociaż napoje. Zróbcie najpierw porządek z dworcem!

obywatel TM 22.05.2024 06:28
Ci co powinni to zrobić pewnie zgonią na innych, to nie my to oni powinni zająć się Dworcem.

xyz 20.05.2024 22:07
I to jest Dobra Zmiana.

Lataika 13 20.05.2024 20:21
Co to za polityka tego miasta????? wyremontujcie najpierwej dworzec doprowadźcie do ładu a dopiero później parkingi róbcie...co za półgłówki tym rządzą...

Mariusz Czójka vel Czujnik 22.05.2024 06:25
poczekaj aż piękny pan sprzeda dworzec to dopiero zatęsknisz za czasami że ktoś chciał coś zrobić pozytywnego, jeżeli czegoś nie ogarniasz swoim małym rozumkiem to nie pluj na innych

zadowolony 22.05.2024 09:30
Racja Piękny Pan tu rządzi i wie co robi. Za duży gmach i to jest problem tego dworca.

Aga 23.05.2024 07:15
Raczej problemem tego Dworca jest to że jest zabytkiem a w Tomaszowie o zabytki nie dba się. Chociażby dla przykładu ruina Kościoła Św. Trójcy na Placu Kościuszki czy dwa pałacyki na Barlickiego.

bolo- piżmak 23.05.2024 11:30
z czego taki zadowolonyś? że dupczą was bez mydła?

Mariusz Czójka vel Czujnik 23.05.2024 14:36
widocznie to towarzystwo lubi ale już niedługo ładny panicz pokaże swoje prawdziwe oblicze ....

Koga 20.05.2024 19:46
Czekamy na dopasowanie przyjazdów miejskich autobusów tak żeby można było zdążyć na pociąg. Śmieszne....

Mizeria 20.05.2024 17:44
A czy na obrzeżach parkingu przewidziano miejsce na "OGORKI"?

Ja 20.05.2024 13:55
Może do czasu wybudowania parkingu chociaż naprawić nawierzchnię przy przejściu od parkingu przy postoju taxi do wejścia na perony. Dziury. Kałuże . Wyłupane kostki brukowe. 🫣

Karol W. 20.05.2024 18:16
Niejeden pasażer skręcił tu nogę czy zbił kolano, przejście na perony wymaga pilnej naprawy panie włodarzu miasta.

8* 21.05.2024 10:04
Co najmniej żeby wyglądało tak jak na Ludwikowie

zadowolony 21.05.2024 10:42
Ludwików jest teraz najpiękniejszą dzielnicą miasta od kiedy nasz prezydent wyremontował tu chodniki i jezdnie. Mamy też najliczniejszą sieć MZK i dogodne połączenie z całym miastem.

Zibi 21.05.2024 17:16
Ale czy Ludwkow potrafi to docenić.?

tom 20.05.2024 13:47
Fajnie jakby powstał dworzec. To co jest to jakaś kpina i jaja...

QWERTY7654 20.05.2024 20:30
Spoko triport ci pełowcy zrobią,

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama