Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:20
Reklama
Reklama

Czy decyzja radnych A. Witczaka odbierze miastu środki unijne?

Po ostatniej sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego, kiedy to radni Koalicji Obywatelskiej nie przyjęli sprawozdania finansowego za ubiegły rok w internecie pojawił się prawdziwy wysyp komentarzy radnych, którzy przekonywali swoich wyborców, że rzekomo nic się nie stało, a nie przyjęcie dokumentu nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. Podkreślali własna niezależność (której wzmocnieniu chyba służyła partyjna dyscyplina) oraz fakt, że radny może głosować tak, jak chce.

 Rzeczywiście z tymi głosowaniami to tak jest, ale powinien posiadać przynajmniej minimum wiedzy, związanej ze sprawowaniem mandatu. Gdyby  radni ją posiadali, wiedzieliby, że ustawa o finansach publicznych obliguje ich do przyjęcia uchwały. W samorządzie prawo czytane jest "na wprost". Można działać jedynie w ramach obowiązujących przepisów. Sprawozdanie można odrzucić albo uchwały nie przyjąć z ważnych powodów merytorycznych. To był pierwszy taki przypadek w historii tomaszowskiego samorządu. Wszelkie tłumaczenia są nie tyle naiwne, co z góry kłamliwe. O pomyłce nie ma mowy, bo radni KO dokładnie tak samo głosowali w Powiecie. Wstyd i kompromitacja, którą zainteresowały się też krajowe media. 

Okazuje się, że konsekwencje mogą być poważniejsze niż może się to radnym Koalicji Obywatelskiej wydawać. Dzisiaj rano, w czasie konferencji prasowej mówił o tym Prezydent Marcin Witko oraz urzędnicy zajmujący się miejskimi finansami i inwestycjami. - Bez zatwierdzenia sprawozdania nie możemy ubiegać się o środki unijne. Jest ono dokumentem, który należy dołączyć do wniosku, by móc spełnić wymogi formalne. Przygotowujemy się między innymi do aplikowania o 60 milionów złotych, za które chcemy wymienić część taboru autobusowego - mówił Prezydent, przypominając, że miasto musi być wiarygodne także dla instytucji finansowych, udzielających nam kredytów na inwestycje. brak zatwierdzonego sprawozdania finansowego wpłynie też na marże banków, które nie będą dyskutować o politycznych wyborach i decyzjach radnych. Koszt może to być od 8-15 milionów złotych.  Zdaniem M. Witko decyzje radnych mają związek z obsesyjnymi zrachowaniami lidera partii.

Prezydent zapowiedział zwołanie sesji nadzwyczajnej i powtórne głosowanie nad sprawozdaniem finansowym. nie jest jednak pewien jaka będzie decyzja RIO oraz wojewody w sprawie ponownego procedowania uchwały. Dzisiaj ma się zebrać kilkunastoosobowe kolegium Izby i wydać opinię w tej sprawie. Istotnym problemem jest to, że uchwała nie została faktycznie podjęta. RIO nie ma czego tak naprawdę uchylać. należy też przypomnieć, że opinie zarówno RIO jak i Komisji Rewizyjnej były w sprawie sprawozdania pozytywne, a radni nie przedstawili żadnych rzeczowych argumentów. 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Andrzej Kiermas 04.04.2025 13:48
Żałosna staje się ta nasza polityka od krajowej po gminną. Chaos, bałagan brak znajomości prawa i przepisów oraz powszechne politykierstwo. Od zawsze byłem zdania, że wszystkie funkcje z wyboru należy ograniczyć do dwu kadencji. Jak patrze na tych wiecznych radnych , posłów czy senatorów to głęboko się zastanawiam kto na nich głosuje, przecież wielu z nich jest tak żałosnych.

Jaś 18.12.2024 17:07
dziady popaprane

Panie Adrianie Witczak 29.06.2024 10:37
Mam pytania: Czemu w tym roku zagraniczne korporacje zwalniają ludzi i przenoszą z Polski swoje biznesy? Jak z perspektywy sejmowej ocenia pan przeniesienie portu przeładunkowego z Gdańska do Hamburga? Czemu syn pana Tuska zamieszany w aferę Amber Gold zajmuje się infrastrukturą na Pomorzu jako "specjalista"? Gdzie moje pieniądze z OFE? Jak chce pan walczyć z bezrobociem i uciekaniem wykwalifikowanej kadry z Polski? Kiedy ustabilizuje się sytuacja na granicy? Ile realnie kosztowała pana kampania wyborcza? Kto ją sponsorował? Czy zamierza pan promować i wspierać wszystkich chrześcijan, a może tylko wybranych? Mam oczywiście więcej pytań, ale skieruję je na pana biuro poselskie, myślę, że pan odpowie.

Ajdejano 29.06.2024 15:54
Ten, nie daj Boże, poseł nie odpowie na żadne zadane pytanie. Ten poseł, kiedyś poklepany po pleckach (jak kobyła po zadzie) przez Trzaskowskiego, jest specjalistą tylko od robienia różnych partyjniackich przekrętów w terenie przeciwko PiS-owi.

Fan Club Posła którego mrówka niosła 28.06.2024 14:31
ŻĄDAMY DOSTĘPU DO BAŁTYKU I DROGI EXTERYTORIALNEJ Z TOMASZOWA DO GDAŃSKA POSEŁ TO ZAŁATWI !!!!

Ajdejano 28.06.2024 21:52
Brawo!!! Za moment te nasze żądania wobec tego, tzw. posła z Tomaszowa będziemy eskalować!!!

Polak 26.06.2024 21:53
Ci radni to jakaś pomyłka

waldek 28.06.2024 08:16
ponoć mają wolną wole i głosują wedle sumienia, tyle oficjalnie ale czy nadużywanie alkoholu może doprowadzić do załamania wlasnej woli, zawsze to nałóg? czy tańce z szklanką w ręku to oznaka wolności czy zniewolenia, uzależnienia ? a więc kto polewa? i za czyje? radny też człowiek zaraz będzie taki głos, ale zapytam jeszcze raz wolna wola czy pańska wola?

Mieczysława Goździk-Belina 26.06.2024 18:08
A ja kolejny raz pytam:czy ktoś zainteresuje się wreszcie skąd pan W.miał kasę na kampanię?Teraz podskakuje jak wesz na grzebieniu. A pan K.to temat na odrębną opowieść. Kiedy pisałam tekst "Miałeś chamie złoty róg..."do ówczesnego"Echa Tomaszowa"(nie ukazał się),chciałam uświadomić mieszkańcom miasta,że trzeba interesować się sprawami samorządu lokalnego.Słyszałam wtedy"polityka nas nie interesuje".Skutek...Wartościowi ludzie odsunęli się w cień,a jeśli jakaś jednostka się zaplącze,to jest poniewierana przez karzełki. Tomaszowianie,coście uczynili😢😠

...) 27.06.2024 09:58
liczę na to że "pan" W sam opublikuje rozliczenie z kampanii...i utnie wszelkie spekulacje...wieemm wieemm... żartowałem..

Sylwia 28.06.2024 08:03
opublikuje ale zdjęcia z młodymi chłopcami z kampusu ....

obywatel TM 28.06.2024 11:15
Rozliczenie tego pana jest potrzebne jak oddech świeżym powietrzem czy łyk krystalicznie czystej wody. Zatem czekamy...

Ajdejano 26.06.2024 14:30
Szanowny Panie Mariuszu. We wstępniaku na stronie pierwszej napisał Pan tak: "Okazuje się, że w tomaszowskiej Radzie Miejskiej prym wiedzie radny, który jak twierdzi, doskonale zna się na finansach, jednak zabrakło mu czasu, by zacząć studia. Nikt nie wie z czego żyje i czym się zajmuje, poza tym, że przegrywa sądowe sprawy i lubi chodzić na licytacje komornicze. Jak wynika z oświadczenia majątkowego ma gigantyczne długi. Wie wszystko lepiej niż osoby z wieloletnim doświadczeniem, setkami szkoleń i studiami kierunkowymi. " Jednak nie napisał Pan, o kogo chodzi. Podejrzewam, że chodzi o P. Kucharskiego, społecznego i samorządowego szkodnika. Tylko taki, zadufany w sobie pajac może opowiadać totalne bzdury. Pozostali z po, to totalne, bezmógie towarzystwo, na poziomie "0" w tematach finansowych, społecznych i samorządowych, łącznie z tym, pożal się Boże, posłem. Więc nie dziwię się, że takie ekonomiczne i finansowe zero i tak wystaje ponad to po-wskie - również grupowe zero. No, mają społeczne i samorządowe przygłupy radochę, jak cholera. Bo weszli na nogę Prezydentowi Witko. Tylko na tyle ich stać - totalnych, społecznych i samorządowych szkodników. Takich chcieli ich wyborcy-głupole, to ich mają. Zawsze będę mówił: debilowaty elektorat= debilowaci wybrańcy.

t 26.06.2024 17:09
Może trochę nie.na temat. Czy radny ma jakiś honor. Na facebook można spotkać różne poparcia dla biur turystycznych, różnych firm, zakładów, reklam leków i innych (może z tego tytułu otrzymują pieniądze) ...

...) 27.06.2024 10:01
skąd się biorą te czerwone łapki??

s 27.06.2024 12:20
Należy przypuszczać, że radni i ich rodziny.

Tomaszów 26.06.2024 13:06
Uśmiechnięta Polska,pinindzy mi ma i nie będzie,wystarczylo pół roku!ale rodziny radnych po porozsadzany na stołkach ,etatach i o to właśnie chodzi!a my obywatele mamy być uśmiechnięci!zdejmują krzyże,zakazują lektur z polskimi bohaterami czytać,robią wystawy zdejmij mundur przeproś matkę(Wrocław)podczas gdy nasi pogranicznicy traca zycie,zakuwają żołnierzy w kajdany,w muzeum ll wojny światowej w Gdańsku zdejmuje obrazy Pileckiego, Kolbe,niemieccy policjanci zwierza nam nielegalnych imigrantów.Wystarczylo pół roku !!!

Ajdejano 26.06.2024 14:39
To jest Polska, która jest życzliwie i usłużnie uśmiechnięta wyłącznie do potomków hitlera. To jest Polska wroga do wszystkiego, co polskie. Chcieli porąbani wyborcy ryżego donka, to go mają. Znam takich czerwonych emerytów, którzy mówili: wolelibyśmy nawet nie mieć wyższych emerytur, aby tylko PiS nie rządził. No to doczekali się swojego "el dorado".

zasmucony 26.06.2024 14:48
>pinindzy mi ma i nie będzie< Wszystko znacząco drożeje a łowcy promocji załamani bo od lipca kolejne znaczące podwyżki cen pożywienia. Nie wspominając już o wodzie czy energii elektrycznej. Nawet w lumpeksach już drożyzna. Bida z nędzą pod pachę z kostuchą przez kraj pędzą. Tylko ci z szerokimi barami są ustawieni a nawet gardzą tymi co sobie już radzić nie potrafią.

Jadzia 26.06.2024 18:36
Przez 8 lat nie odłożyłeś?to się smuć!

...) 27.06.2024 10:04
Jadziu pewnie odłożył ale przez rok2024 pewnie wszystko straci

konsumentka 27.06.2024 13:00
Powinien też się modlić aby marketów nie pokasowali bo gdzie będzie ten ,,szybki start" na promocje z gazetki.

Tomaszów 27.06.2024 20:58
Uwielbiam te czerwone łapki wtedy mam pewność ,że boli i trafia:),a ja napisałem tylko jak jest :)

Bartek z Niebrowa 28.06.2024 08:08
Tomaszów Wolny od witczoka !!! dosć hućpy, dość krętactw, dosć dojenia mieszkanców z kasy, dość .......

Opinie

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

18 czerwca: od Zieleńców i Waterloo po McCartneya, „Solidarność” i wielką politykę w Brukseli

Są daty, które nie przechodzą przez kalendarz po cichu. 18 czerwca należy właśnie do nich. To dzień bitew, procesów, wyborów, wielkich artystów i politycznych decyzji, które potrafiły zmieniać bieg historii. Od szarży pod Zieleńcami, przez klęskę Napoleona pod Waterloo, po czerwcowe wybory 1989 roku — historia znów zagląda nam przez ramię. A w tle grają Paul McCartney, King Crimson, Wawele, Maanam i Vera Lynn. Data dodania artykułu: 18.06.2026 13:20
18 czerwca: od Zieleńców i Waterloo po McCartneya, „Solidarność” i wielką politykę w Brukseli
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę Żelechlinek ocala pamięć. Stare zdjęcia, listy i rodzinne dokumenty mogą stać się częścią historii gminy Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW Autor komentarza: Zainteresowana Treść komentarza: Co z wykupem mieszkań w TTBS? Źródło komentarza: Tomaszowskie TBS ogłasza przetargi na najem lokali użytkowych. W ofercie adresy przy Piłsudskiego, Warszawskiej i Stolarskiej Autor komentarza: Edek Treść komentarza: Mieszkam na południu Tomaszowa i chce S12 w wariancie południowym. Najlepiej ze zjazdach na ul. Jana Pawła 2 w okolicy grot żeby sie szybko wjeżdżało i wyjeżdżało z miasta do Łodzi. Źródło komentarza: S12. Droga, o którą Tomaszów walczy od lat. Rozwój, protesty i rachunek za planistyczny chaos
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama