28 marca o godzinie 18:35, dyżurny policji otrzymał informację, iże na ulicy B. Joselewicza prawdopodobnie pijana kobieta opiekuje się dziećmi. W domu policjanci zastali 30-latkę oraz 4 dzieci w wieku 7,8,9 i 10 lat. Kobieta został zbadana na zawartość alkoholu, miała 1,2 promila. Do czasu wytrzeźwienia kobiety dziećmi zajął się znajomy matki. O dalszym losie tej rodziny zdecyduje sąd rodzinny.
29.03.2017 18:45
(aktualizacja 22.08.2023 02:28)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Nilu
03.04.2017 16:38
Przecież Polki mają rodzić ! Nie bez powodu leki na potencję są bez recepty a tabletka dzień po , nie . Panom można wszystko , oni żadnej odpowiedzialności przecież nie ponoszą .
rozsądna
03.04.2017 15:46
Kobietom seks rozum odbiera, gdy nie doceniają swej klasy i niepowtarzalności upadają wtedy bardzo nisko. Cóż zatem; należy jedynie pochylić się nad tym przypadkiem i współczuć tej nierozsądnej kobiecie.
no tak
03.04.2017 16:47
Pewnie, pewnie! zawsze winna jest kobieta a ci samce to chodzące niewiniątka?
do@21
03.04.2017 18:44
"Kobietom seks rozum odbiera." Piszesz o sobie? A jaką ty masz klasę i niepowtarzalność? Uważaj, żebyś przypadkiem nie upadła bardzo nisko.
A co ona sobie z wibratorem te dzieci poczęła? Zawsze kobieta winna, chociażby była najbardziej kochającą matką. Dzieci zadbane, dopilnowane, nie maltretowane i nie wymagające już stałej 24 godzinnej opieki.
Czy matka ma być zakonnicą i nie wolno jej od czasu do czasu wieczorem wypić nawet piwa, jeżeli ma na to ochotę?
Nie wstyd ci babo wstrętna wypisywać takich bredni i wieszać psów na tej kobiecie? Najstarsze dziecko ma 7 lat i jakoś nie widać, żeby zanosiło się na więcej.
Czy ty wiesz jaką traumę przeżyły te dzieci, gdy do mieszkania weszła policja i badała ich kochaną matkę alkomatem?
Najlepiej, gdy każdy pilnuje swojej doopy, a nie interesuje się czyją i wypisuje głupoty. A tego donosiciela/kę napiętnowałbym ogólnym ostracyzmem.
Mirka
04.04.2017 07:53
Bardzo słuszna uwaga popieram. Ludzie widzą zło w innych a samych się idealizują i popadają w narcyzm.
z gwinta
30.03.2017 19:30
Myślę, że ilustracja do artykułu o "joselewiczowskiej elicie" zaprzecza faktom. Wątpię, by na ul. Berka Joselewicza piwo pito z takich kielichów. Z gwinta, to co innego. To akurat tam jest w normie. Taka tam panuje kultura. Picia.
Dorota
30.03.2017 16:50
Popieram wpis Pani Krystyny Prasek, nadgorliwość potomków ormowców przekracza przyzwoite granice i aż strach w tym mieście żyć.
Platforma Obywatelskich Donosów
30.03.2017 19:21
Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą. I donoszę na wszystkich i wszystko. Do Brukseli i na Policję w Tomaszowie. A jak!
Jowita
30.03.2017 14:47
Kastrować?! to stanowczy mój sprzeciw, kobieta potrzebuje mężczyzny jak powietrza, co my biedne byśmy poradziły bez dowartościowania nas ich męskością.
Róbta co chceta
30.03.2017 14:28
Ta matka zbyt dosłownie potraktowała słowa Jerzego Owsiaka: Róbta co chceta. Teraz zbiera plony swego braku rozsądku i słabości do chwili uniesień. Uniesień przesyconych erotyzmem. Przyjemności okazały się ulotne, szare życie z czwórką dzieci trwa i jeszcze długo trwać będzie. Cóż, life is brutal.
śmiech na sali
30.03.2017 14:19
Ale tą obecną trójką się interesuje, prawda? Bardzo prawdopodobne, że po czwartym dziecku jego ojcowska miłość nie osłabnie. Co miało niestety miało miejsce na Berka Joselewicza.
śmiech na sali
30.03.2017 14:12
Jeżeli jego wykastrować, to jej podwiązać jajniki. Jak sprawiedliwość, to sprawiedliwość! Wedle znanego przysłowia o psach, to gdyby ona nie dała, on by nie wziął...
do @ 7
30.03.2017 10:30
Nikt tutaj nie pisze, że jest samotną matką tylko, że "tatuś ma w nosie czy sobie radzi czy nie". Chciała i rodziła co roku, a nie wyrzucała na śmietnik. Nie rozumiem jaka "to nie jest normalna sytuacja". Mój sąsiad ma 3 córki i teraz przymierza się do czwartego dziecka, bo koniecznie chce mieć syna. To też nienormalne? Raczej ty jesteś nienormalny.
obiektywny
30.03.2017 10:09
Co nie zmienia postaci rzeczy, że samotna matka nie będąca wdową i czwórka małych dzieci rodzonych rok w rok to nie jest normalna sytuacja...
Chyba wiedziała, komu dawała
30.03.2017 10:04
To dziwne, że nie ma wzmianki o ojcu (ojcach) tej czwórki dzieci. Jedna z internautek pisze, że "tatuś ma w nosie czy sobie radzi czy nie". No to ja się pytam, czy ta niewiasta wiedziała co czyni, dając się rok po roku zapładniać jakiemuś nieodpowiedzialnemu samcowi - dzieciorobowi? Ciekawe, jaka przyszłość czeka te nieszczęsne dzieci? A tak w ogóle, to wystarczy przeczytać, gdzie ta sytuacja ma miejsce - ul. Berka Joselewicza. I wszystko jasne...
ORMO
30.03.2017 10:21
A co cię to obchodzi? Pilnuj swojej doopy, a nie czyjejś. Chyba to ty jesteś tym donosicielem i twoje urażone ego "samca alfy" teraz szczuje na tą kobietę?
Monika
30.03.2017 11:55
To nie wina matki tylko tych dzieciorobów, taki z ptasim móżdżkiem powinien być bezwłocznie wykastrowany. A kobiecie cóż się dziwić skoro cały balast opieki nad dziećmi tylko ona dzwiga. Chwila zapomnienia z takim fagasem kosztuje ją zbyt wiele ponad siły kobiece. Matczyne serce chroni te maleństwa a jej samej nie ma kto obronić, bo fagasowi tylko to jedno w głowie wykorzystać, zapłodnić i zostawić.
śmiech na sali
30.03.2017 14:17
Ale jeśli tej matce zabraknie na chleb dla dzieci, pójdzie na Cekanowską po NASZE - PODATNIKÓW pieniądze. Mierzmy siły na zamiary. W kwestii świadomego rodzicielstwa lepiej używać głowy do myślenia, a nie macicy i żołędzi. Chuć mija, owoce chuci zostają. Często na garnuszku MOPS-u...
Ś.p.
30.03.2017 10:46
Janusz Krupski, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem był żonaty z Joanną, miał siedmioro dzieci: Piotra, Pawła, Tomasza, Łukasza, Jana, Marię i Teresę.
Też uważasz, że był "dzieciorobem"? Masz mentalność chłopka roztropka.
śmiech na sali
30.03.2017 14:14
I co, zostawiał swoją żonę z siódemką dzieci na pastwę losu nie interesując się ich losem tak, jak to ma miejsce na Berka Joselewicza? Jakoś nie widzę związku. Jeśli ktoś dojrzał do rodzicielstwa, może mieć i piętnaścioro dzieci. Ci na Berka Joselewicza chyba nie dorośli. Niestety.
7, 8, 9, 10 lat
30.03.2017 09:58
To już nie są malutkie dzieci, którym trzeba zmieniać pieluchy i karmić butelką. Dzieci w tym wieku już potrafią same o siebie zadbać. Niedługo taki donosiciel do dzieci zaliczy 18-latka.
Godz. 18,35 to nie wczesny świt. Czy matka po kolacji i zagnaniu swojej trzódki spać nie ma prawa wypić sobie kielicha na poprawę humoru? Może jeszcze zakutać ją w islamską burkę, bo ona ma dzieci.
No cóż, ORMO zniknęło, ale ich członkowie jeszcze żyją i donosicielstwo mają we krwi. Podejrzewam, że matka pogoniła donosiciela-amatora na jej wdzięki i postanowił się zemścić. A może sam przyniósł ten alkohol, aby mu szybciej uległa, a ona wystawiła go za drzwi, bo nie wierzę, że piła do lusterka.
Dimos
30.03.2017 08:58
Faktycznie małe bobaski i pijana matka. Donosiciel wiedział jak upodlić kobietę. Kiedyś 10 latek był traktowany jako tania siła robocza dziś jako niemowlę. To patent na sąsiada. Ma dziecko 6-14 letnie to nie ma prawa ze znajomymi we własnym domu napić się bo już po 2 piwach będzie "pijany" i niezdatny do bycia we własnym domu z własnym dzieckiem. Hipokryci będą teraz zastanawiać się co zrobić z 4 dzieci...
Monika
29.03.2017 23:00
Znam ją osobiście i nie dam złego słowa powiedzieć może miała ciężki dzień a kiedy ma do cholery odreagować jak nikt kompletnie się nie interesuje .Tatuś ma w nosie czy sobie radzi czy nie .Dzieci zawsze czysciutkie zakupy zrobione a ona dodatkowo pracuje nie żyje na garnuszku państwa .
29.03.2017 23:05
No to trzeba jej pomóc. Zabawne jest to że wiele sąsiadów widzi z jakimi problemami zmaga się człowiek, a nie reaguje, nie proponuje pomocy. U mnie na osiedlu jest taka babcie co wnuczkę wychowuje i z sąsiadów obok pomaga starszej Pani np. kiedy trzeba (dziecko zadbane) dają dziecku obiadi, czy tez wezmą małą na spacer. Aż miło się patrzy.
Monika
30.03.2017 08:35
Święta prawda naprawdę jej ciężko widzę jak codziennie prowadzą cała 4 do szkoły później leci do pracy później po dzieci .Jestem osobą bezstronna bo pracuje w sklepie w którym robi codzienne zakupy i zawsze dzieci są na pierwszym miejscu .
.
Napisz komentarz
Komentarze