Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 15:22
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Pijana matka z czwórką dzieci

28 marca o godzinie 18:35, dyżurny policji otrzymał informację, iże na ulicy B. Joselewicza prawdopodobnie pijana kobieta opiekuje się dziećmi. W domu policjanci zastali 30-latkę oraz 4 dzieci w wieku 7,8,9 i 10 lat. Kobieta został zbadana na zawartość alkoholu, miała 1,2 promila. Do czasu wytrzeźwienia kobiety dziećmi zajął się znajomy matki. O dalszym losie tej rodziny zdecyduje sąd rodzinny.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Nilu 03.04.2017 16:38
Przecież Polki mają rodzić ! Nie bez powodu leki na potencję są bez recepty a tabletka dzień po , nie . Panom można wszystko , oni żadnej odpowiedzialności przecież nie ponoszą .

rozsądna 03.04.2017 15:46
Kobietom seks rozum odbiera, gdy nie doceniają swej klasy i niepowtarzalności upadają wtedy bardzo nisko. Cóż zatem; należy jedynie pochylić się nad tym przypadkiem i współczuć tej nierozsądnej kobiecie.

no tak 03.04.2017 16:47
Pewnie, pewnie! zawsze winna jest kobieta a ci samce to chodzące niewiniątka?

do@21 03.04.2017 18:44
"Kobietom seks rozum odbiera." Piszesz o sobie? A jaką ty masz klasę i niepowtarzalność? Uważaj, żebyś przypadkiem nie upadła bardzo nisko. A co ona sobie z wibratorem te dzieci poczęła? Zawsze kobieta winna, chociażby była najbardziej kochającą matką. Dzieci zadbane, dopilnowane, nie maltretowane i nie wymagające już stałej 24 godzinnej opieki. Czy matka ma być zakonnicą i nie wolno jej od czasu do czasu wieczorem wypić nawet piwa, jeżeli ma na to ochotę? Nie wstyd ci babo wstrętna wypisywać takich bredni i wieszać psów na tej kobiecie? Najstarsze dziecko ma 7 lat i jakoś nie widać, żeby zanosiło się na więcej. Czy ty wiesz jaką traumę przeżyły te dzieci, gdy do mieszkania weszła policja i badała ich kochaną matkę alkomatem? Najlepiej, gdy każdy pilnuje swojej doopy, a nie interesuje się czyją i wypisuje głupoty. A tego donosiciela/kę napiętnowałbym ogólnym ostracyzmem.

Mirka 04.04.2017 07:53
Bardzo słuszna uwaga popieram. Ludzie widzą zło w innych a samych się idealizują i popadają w narcyzm.

z gwinta 30.03.2017 19:30
Myślę, że ilustracja do artykułu o "joselewiczowskiej elicie" zaprzecza faktom. Wątpię, by na ul. Berka Joselewicza piwo pito z takich kielichów. Z gwinta, to co innego. To akurat tam jest w normie. Taka tam panuje kultura. Picia.

Dorota 30.03.2017 16:50
Popieram wpis Pani Krystyny Prasek, nadgorliwość potomków ormowców przekracza przyzwoite granice i aż strach w tym mieście żyć.

Platforma Obywatelskich Donosów 30.03.2017 19:21
Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą. I donoszę na wszystkich i wszystko. Do Brukseli i na Policję w Tomaszowie. A jak!

Jowita 30.03.2017 14:47
Kastrować?! to stanowczy mój sprzeciw, kobieta potrzebuje mężczyzny jak powietrza, co my biedne byśmy poradziły bez dowartościowania nas ich męskością.

Róbta co chceta 30.03.2017 14:28
Ta matka zbyt dosłownie potraktowała słowa Jerzego Owsiaka: Róbta co chceta. Teraz zbiera plony swego braku rozsądku i słabości do chwili uniesień. Uniesień przesyconych erotyzmem. Przyjemności okazały się ulotne, szare życie z czwórką dzieci trwa i jeszcze długo trwać będzie. Cóż, life is brutal.

śmiech na sali 30.03.2017 14:19
Ale tą obecną trójką się interesuje, prawda? Bardzo prawdopodobne, że po czwartym dziecku jego ojcowska miłość nie osłabnie. Co miało niestety miało miejsce na Berka Joselewicza.

śmiech na sali 30.03.2017 14:12
Jeżeli jego wykastrować, to jej podwiązać jajniki. Jak sprawiedliwość, to sprawiedliwość! Wedle znanego przysłowia o psach, to gdyby ona nie dała, on by nie wziął...

do @ 7 30.03.2017 10:30
Nikt tutaj nie pisze, że jest samotną matką tylko, że "tatuś ma w nosie czy sobie radzi czy nie". Chciała i rodziła co roku, a nie wyrzucała na śmietnik. Nie rozumiem jaka "to nie jest normalna sytuacja". Mój sąsiad ma 3 córki i teraz przymierza się do czwartego dziecka, bo koniecznie chce mieć syna. To też nienormalne? Raczej ty jesteś nienormalny.

obiektywny 30.03.2017 10:09
Co nie zmienia postaci rzeczy, że samotna matka nie będąca wdową i czwórka małych dzieci rodzonych rok w rok to nie jest normalna sytuacja...

Chyba wiedziała, komu dawała 30.03.2017 10:04
To dziwne, że nie ma wzmianki o ojcu (ojcach) tej czwórki dzieci. Jedna z internautek pisze, że "tatuś ma w nosie czy sobie radzi czy nie". No to ja się pytam, czy ta niewiasta wiedziała co czyni, dając się rok po roku zapładniać jakiemuś nieodpowiedzialnemu samcowi - dzieciorobowi? Ciekawe, jaka przyszłość czeka te nieszczęsne dzieci? A tak w ogóle, to wystarczy przeczytać, gdzie ta sytuacja ma miejsce - ul. Berka Joselewicza. I wszystko jasne...

ORMO 30.03.2017 10:21
A co cię to obchodzi? Pilnuj swojej doopy, a nie czyjejś. Chyba to ty jesteś tym donosicielem i twoje urażone ego "samca alfy" teraz szczuje na tą kobietę?

Monika 30.03.2017 11:55
To nie wina matki tylko tych dzieciorobów, taki z ptasim móżdżkiem powinien być bezwłocznie wykastrowany. A kobiecie cóż się dziwić skoro cały balast opieki nad dziećmi tylko ona dzwiga. Chwila zapomnienia z takim fagasem kosztuje ją zbyt wiele ponad siły kobiece. Matczyne serce chroni te maleństwa a jej samej nie ma kto obronić, bo fagasowi tylko to jedno w głowie wykorzystać, zapłodnić i zostawić.

śmiech na sali 30.03.2017 14:17
Ale jeśli tej matce zabraknie na chleb dla dzieci, pójdzie na Cekanowską po NASZE - PODATNIKÓW pieniądze. Mierzmy siły na zamiary. W kwestii świadomego rodzicielstwa lepiej używać głowy do myślenia, a nie macicy i żołędzi. Chuć mija, owoce chuci zostają. Często na garnuszku MOPS-u...

Ś.p. 30.03.2017 10:46
Janusz Krupski, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem był żonaty z Joanną, miał siedmioro dzieci: Piotra, Pawła, Tomasza, Łukasza, Jana, Marię i Teresę. Też uważasz, że był "dzieciorobem"? Masz mentalność chłopka roztropka.

śmiech na sali 30.03.2017 14:14
I co, zostawiał swoją żonę z siódemką dzieci na pastwę losu nie interesując się ich losem tak, jak to ma miejsce na Berka Joselewicza? Jakoś nie widzę związku. Jeśli ktoś dojrzał do rodzicielstwa, może mieć i piętnaścioro dzieci. Ci na Berka Joselewicza chyba nie dorośli. Niestety.

7, 8, 9, 10 lat 30.03.2017 09:58
To już nie są malutkie dzieci, którym trzeba zmieniać pieluchy i karmić butelką. Dzieci w tym wieku już potrafią same o siebie zadbać. Niedługo taki donosiciel do dzieci zaliczy 18-latka. Godz. 18,35 to nie wczesny świt. Czy matka po kolacji i zagnaniu swojej trzódki spać nie ma prawa wypić sobie kielicha na poprawę humoru? Może jeszcze zakutać ją w islamską burkę, bo ona ma dzieci. No cóż, ORMO zniknęło, ale ich członkowie jeszcze żyją i donosicielstwo mają we krwi. Podejrzewam, że matka pogoniła donosiciela-amatora na jej wdzięki i postanowił się zemścić. A może sam przyniósł ten alkohol, aby mu szybciej uległa, a ona wystawiła go za drzwi, bo nie wierzę, że piła do lusterka.

Dimos 30.03.2017 08:58
Faktycznie małe bobaski i pijana matka. Donosiciel wiedział jak upodlić kobietę. Kiedyś 10 latek był traktowany jako tania siła robocza dziś jako niemowlę. To patent na sąsiada. Ma dziecko 6-14 letnie to nie ma prawa ze znajomymi we własnym domu napić się bo już po 2 piwach będzie "pijany" i niezdatny do bycia we własnym domu z własnym dzieckiem. Hipokryci będą teraz zastanawiać się co zrobić z 4 dzieci...

Monika 29.03.2017 23:00
Znam ją osobiście i nie dam złego słowa powiedzieć może miała ciężki dzień a kiedy ma do cholery odreagować jak nikt kompletnie się nie interesuje .Tatuś ma w nosie czy sobie radzi czy nie .Dzieci zawsze czysciutkie zakupy zrobione a ona dodatkowo pracuje nie żyje na garnuszku państwa .

29.03.2017 23:05
No to trzeba jej pomóc. Zabawne jest to że wiele sąsiadów widzi z jakimi problemami zmaga się człowiek, a nie reaguje, nie proponuje pomocy. U mnie na osiedlu jest taka babcie co wnuczkę wychowuje i z sąsiadów obok pomaga starszej Pani np. kiedy trzeba (dziecko zadbane) dają dziecku obiadi, czy tez wezmą małą na spacer. Aż miło się patrzy.

Monika 30.03.2017 08:35
Święta prawda naprawdę jej ciężko widzę jak codziennie prowadzą cała 4 do szkoły później leci do pracy później po dzieci .Jestem osobą bezstronna bo pracuje w sklepie w którym robi codzienne zakupy i zawsze dzieci są na pierwszym miejscu . .

Opinie

Dziś w kraju i na świecie. 28 czerwca – od Unii Lubelskiej po Poznański Czerwiec, od Wersalu po „OK Computer”

Dziś jest niedziela, 28 czerwca, sto siedemdziesiąty dziewiąty dzień roku. Słońce wzeszło o godz. 4.16, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Ireneusz, Józef, Leon, Lubomir i Paweł. Data dodania artykułu: 28.06.2026 08:47
Dziś w kraju i na świecie. 28 czerwca – od Unii Lubelskiej po Poznański Czerwiec, od Wersalu po „OK Computer”

Kilometrowa planetoida przeleci dziś obok Ziemi. Blisko? Tak. Groźnie? Nie

W sobotę, 27 czerwca, w pobliżu Ziemi przeleci duża planetoida 152637, znana także jako 1997 NC1. Obiekt ma według szacunków od 750 metrów do ponad 1,6 kilometra średnicy. Brzmi jak początek filmu katastroficznego, ale tym razem Bruce Willis może spokojnie zostać w domu. Europejska Agencja Kosmiczna potwierdza: przelot będzie bezpieczny. Data dodania artykułu: 27.06.2026 10:42
Kilometrowa planetoida przeleci dziś obok Ziemi. Blisko? Tak. Groźnie? Nie

Dziś w kraju i na świecie. 27 czerwca: od Trzciany i Kieślowskiego po Queen, Elvisa i pierwszy polski lot w kosmos

Dziś jest sobota, 27 czerwca, sto siedemdziesiąty ósmy dzień roku. Wschód słońca nastąpił o godz. 4.15, zachód o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Władysław, Maria, Jan, Joanna, Teresa, Maryla i Cyryl. Data dodania artykułu: 27.06.2026 10:10
Dziś w kraju i na świecie. 27 czerwca: od Trzciany i Kieślowskiego po Queen, Elvisa i pierwszy polski lot w kosmos

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Festiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026

Święto miasta pełne koncertów i atrakcjiFestiwal „A może byśmy tak do…Tomaszowa” – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2026 odbędzie się w dniach 26–28 czerwca 2026 roku. Przez trzy dni na mieszkańców i gości czeka bogaty program koncertowy, wydarzenia towarzyszące oraz liczne strefy aktywności przygotowane z myślą o całych rodzinach.Program wydarzeniaW piątek, 26 czerwca, obchody rozpoczną się o 19:00 przemarszem Tomaszowian z Placu Kościuszki ulicami miasta. Tego samego dnia o 20:00 w Parku Miejskim „Solidarność” wystąpią TM Orchestra i Maciej Balcar.W sobotę, 27 czerwca, na Tomaszowskich Błoniach zaplanowano koncerty od godziny 16:30. Na scenie pojawią się Kazzu, wokaliści MCK, Teatr Piosenki MCK, Chór Artis Gaudium, Sarius oraz Happysad.W niedzielę, 28 czerwca, również na Tomaszowskich Błoniach, od godziny 17:00 wystąpią Akcent Zenek Martyniuk, Michał Szczygieł z Zespołem oraz Fun Factory. Przed koncertami odbędą się także pokazy akrobatyki powietrznej przygotowane przez Fundację Astra Fly Academy.Dodatkowe atrakcjeW sobotę i niedzielę w godzinach 17:00–20:00 działać będą specjalne strefy na Tomaszowskich Błoniach oraz na Przystani. W programie znalazły się m.in. Strefa Przedszkolaka, Strefa Mieszkańca, Strefa Mundurowa oraz Strefa Sportu.W ramach wydarzeń sportowych zaplanowano także Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta oraz Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.Informacje organizacyjneWydarzenie skierowane jest do mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i wszystkich gości, którzy chcą wspólnie świętować dni miasta. Główne koncerty i atrakcje odbędą się na Tomaszowskich Błoniach, a inauguracja rozpocznie się przemarszem z centrum miasta. Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego, gdy rozstrzygano sprawę wygaszenia mandatu radnej Pauliny Sochy, usłyszeliśmy opowieść o fachowości, ratowaniu szpitala i rzekomo usuniętych danych po odejściu poprzedniej księgowej. Teraz do redakcji zgłosili się pracownicy działu finansowego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Twierdzą, że żadnych danych nikt nie kasował, a informacje przekazywane radnym są — ich zdaniem — nieprawdziwe. Przekazali redakcji zdjęcia zbiorów danych prowadzonych od 2019 roku. Sprawa wymaga pilnych wyjaśnień, bo w tle nie chodzi już tylko o mandat jednej radnej, ale o wiarygodność informacji, na podstawie których radni podejmują decyzje. Data dodania artykułu: Wczoraj, 18:41 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 1
Podróże nie zawsze uczą. Psycholog wyjaśnia, jak podróżować świadomie, by odkrywać ludzi, miejsca i siebie Dziś w kraju i na świecie. 28 czerwca – od Unii Lubelskiej po Poznański Czerwiec, od Wersalu po „OK Computer” Legenda o „ratowaniu szpitala” zaczyna pękać? Pracownicy finansów TCZ zaprzeczają słowom z sesji Rady Powiatu Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Dzień tych, którzy nie mają działu PR, ale mają telefon zawsze pod ręką Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: woody Treść komentarza: Jkim trzeba byc zadufanym w sobie miernota zeby byc Goskiem Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Kuria Treść komentarza: Ciekawe, co ten kat-e-heta wkłada do głowy tym dzieciom??? Daszing fru de snoł ... Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Halina S. Treść komentarza: Powinno się oznakować pasy na przejściu dla pieszych Źródło komentarza: Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Chłopie. Nie dziwię się, że obrałeś ksywkę jako :Zdziwiony". Czy Ty rzeczywiście nie rozumiesz tego, że ci, którzy niedawno zostali utopieni, będą robić wszystko , aby uwalić swoich następców?! Więc, koleś: nie wal głąba. Tu nie chodzi o żadną logikę, ale o totalną, lokalną wojnę lokalnych sitw. I to wszystko. Tak to trudno zrozumieć?! Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Jednym słowem, wyrok sądu w drugiej instancji podtrzymuje wyrok sądu pierwszej instancji..... Bardzo dobrze, że chcecie obejrzeć akta sprawy. Skomentuję to krótko: niech żyje piotrkowsko-tomaszowski, lokalny zaścianek. I zapytam: co tu się, kur..., dzieje ?!?! Źródło komentarza: Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama