O zwycięstwo, z mistrzem
W niedzielę o godzinie 11 w Nowym Mieście Lubawskim, piłkarzy Lechii czeka pojedynek 22 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Rywalem podopiecznych Bogdana Jóźwiaka, będzie wciąż aktualny mistrz rozgrywek, zespół Finishparkiet.
06.04.2018 13:01
1
Komentarze