Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 17:30
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Sport:

Piłka nożna

TKKF: Faworyci idą łeb w łeb

TKKF: Faworyci idą łeb w łeb

45. Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM” – sezon 2014/2015 31.03.2015 22:55
Dobre występy drużyn z powiatu Tomaszowskiego

Dobre występy drużyn z powiatu Tomaszowskiego

Za nami 13 kolejka piotrkowskiej ligi okręgowej. Stal Niewiadów zmierzyła się z liderem rozgrywek Zjednoczonymi Bełchatów. Zespół LKS Lubochnia pojechał do Mierzyna na mecz z ostatnim w tabeli Ludowym Klubem Sportowym. 30.03.2015 20:54
Kawaleria rozstrzelała kolejnego rywala

Kawaleria rozstrzelała kolejnego rywala

W meczu 11 kolejki piotrkowskiej klasy "A" piłkarze Kawalerii zmierzyli się z Syrenką Zakościele 30.03.2015 20:44    3
Bez schematu: Winny nie tylko kierownik

Bez schematu: Winny nie tylko kierownik

Nasze forum pod artykułami związanymi z Lechią grzmi po piątkowej decyzji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, który zweryfikował zwycięstwo Lechii 3:2, jako walkower tym samym odbierając punkty ligowe zielono - czerwonym. 30.03.2015 19:32    25
Kibicuj razem z nami

Kibicuj razem z nami

W Sieradzu było nas jeszcze niewielu, ale bez wątpienia doping z klatki dla kibiców przyjezdnych był na najwyższym poziomie nie tylko pod względem przyśpiewek, ale także kultury. Ten dzień spędzony w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze zapamiętamy na długie lata. 30.03.2015 01:25
Odrobić stracone punkty

Odrobić stracone punkty

W niedzielę o godzinie 11 piłkarze Lechii rozegrają mecz 20 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Na obiekt przy ulicy Nowowiejskiej przyjedzie zespół Polonii Warszawa. 27.03.2015 20:20    7
RKS Lechia traci punkty przy zielonym stoliku

RKS Lechia traci punkty przy zielonym stoliku

Piłkarze Lechii pokonali Wartę Sieradz w meczu 19 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Niestety nasza radość z trzech punktów trwała kilka dni. Mecz został zweryfikowany i klub z Nowowiejskiej został ukarany walkowerem 0:3. 27.03.2015 11:56    16
Kapitalne widowisko w Sieradzu

Kapitalne widowisko w Sieradzu

Za nami dziewiętnasty występ seniorów Lechii w sezonie 2014/2015. Tym razem nasza drużyna pojechała do Sieradz, na mecz z miejscową Wartą. Kibice, którzy wybrali się na dzisiejszy pojedynek z pewnością nie żałowali. 22.03.2015 21:23    8
Kawaleria rozpoczyna rundę rewanżową

Kawaleria rozpoczyna rundę rewanżową

W sobotę o godzinie 15 piłkarze Wojskowego Klubu Sportowego rozpoczną rundę rewanżową w piotrkowskiej Klasie "A" 20.03.2015 19:32
Po trzy punkty do Sieradza

Po trzy punkty do Sieradza

Już w sobotę o godzinie 15 piłkarze Lechii rozpoczną swoje drugie spotkanie rundy rewanżowej piłkarskiej trzeciej ligi. Tym razem naszych piłkarzy czeka wyjazd na trudny teren do Sieradza. 19.03.2015 12:56    11
Panczeniści v.s. Piłkarze czyli po co nam stadion?

Panczeniści v.s. Piłkarze czyli po co nam stadion?

13 marca na łamach naszego portalu pojawił się artykuł przedstawiający wizję budowy nowego obiektu dla piłkarzy. Tekst wzbudził sporo kontrowersji i wywołał mocno emocjonalną dyskusję na temat potrzeby takiej inwestycji. 17.03.2015 23:48    13
Liniowy się nie popisał.  Nieprawidłowy gol Sokoła

Liniowy się nie popisał. Nieprawidłowy gol Sokoła

W niedzielnym spotkaniu seniorzy Lechii zremisowali z Sokołem Aleksandrów 1:1. Lechiści mają prawo czuć się zawiedzeni, gdyż bramka dla gości padła z pozycji spalonej. 16.03.2015 23:17    6
(FOTO) Podział punktów na Nowowiejskiej

(FOTO) Podział punktów na Nowowiejskiej

W dniu dzisiejszym o godzinie 11 seniorzy Lechii zainaugurowali piłkarską wiosnę w trzeciej lidze. Na boisku przy ulicy Nowowiejskiej zajmująca trzynaste miejsce tomaszowska ekipa na stadionie głównym przy ulicy Nowowiejskiej rywalizowała z siódmym zespołem rozgrywek Sokołem Aleksandrów. 15.03.2015 19:52    14
Zwycięstwo Lechii w turnieju w Bełchatowie!

Zwycięstwo Lechii w turnieju w Bełchatowie!

Chłopcy z rocznika 2005, trenujący w Akademii Piłkarskiej Las Vegas ,wzięli udział w ostatnim już turnieju halowym przed rozpoczynającą się rundą wiosenną. 15.03.2015 19:43    2
III LIGA: Szalony mecz w Grodzisku! Radomiak bez cienia wątpliwości

III LIGA: Szalony mecz w Grodzisku! Radomiak bez cienia wątpliwości

Trzecia liga łódzko – mazowiecka wznowiła rozgrywki. Piłkarze nie zawiedli i w sześciu zaplanowanych na sobotę spotkaniach obejrzeliśmy aż 27 goli! 14.03.2015 20:44
III LIGA: Już w niedzielę inauguracja z Sokołem

III LIGA: Już w niedzielę inauguracja z Sokołem

W najbliższą niedzielę o godzinie 11 piłkarze Lechii rozpoczną rundę wiosenną piłkarskiej trzeciej ligi. Na obiekt przy ulicy Nowowiejskiej zawita siódmy zespół trzeciej ligi Sokół Aleksandrów. 13.03.2015 00:54    1
III liga: Faworyci wygrywają

III liga: Faworyci wygrywają

Wyniki ostatnich już gier sparingowych trzecioligowców przed wznowieniem rozgrywek piłkarskiej trzeciej ligi. 08.03.2015 22:52
Lechia powalczyła z GKS Bełchatów

Lechia powalczyła z GKS Bełchatów

Za nami ostatni sparing Lechii przed wznowieniem rozgrywek piłkarskiej trzeciej ligi. W dniu dzisiejszym zielono-czerwoni zmierzyli się z GKS Bełchatów. 08.03.2015 22:09
ROCZNIK 2005 ZAGRAŁ W WIDOK CUP 2015

ROCZNIK 2005 ZAGRAŁ W WIDOK CUP 2015

Podopieczni Akademii Piłkarskiej Las Vegas z rocznika 2005 wzięli udział w dwudniowym halowym turnieju organizowanym przez Widok Skierniewice. 08.03.2015 19:58    2
Lechia na ostatniej prostej przed ligą

Lechia na ostatniej prostej przed ligą

Już za tydzień, rozgrywki wznowi piłkarska trzecia ligi. W trwający weekend Lechia zaplanowany miała dwie gry sparingowe. Pierwsza z nich odbyła się w sobotę. 07.03.2015 23:44    1
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Cena: Do negocjacji Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientówWygodna pozycja siedzącaOchrona przed napięciami mięśniowymiOdciążenie kręgosłupaSeat Comfort to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia. Dostosowująca się do ciężaru użytkownika pianka z pamięcią kształtu umożliwia właściwą pozycję i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Dzięki temu odciążony jest kręgosłup, co niweluje odczucie zmęczenia podczas czynności wykonywanych na siedząco. W zajęciu prawidłowej pozycji pomagają dodatkowe wyprofilowania pod uda.Poduszka uniwersalna ze względu na swoją elastyczność i możliwość dopasowania do miejsca, w którym jest stosowana. Idealna do wykorzystania w domu, pracy, samochodzie lub na wózku inwalidzkim. Spód wykonany jest z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się i w przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów, doskonale działa ze śliskimi powierzchniami (np. metal, tworzywo sztuczne).Wskazania: Profilaktyka w powstawaniu odleżyn, przeciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, wymuszona długotrwała pozycja siedząca.Przeciwwskazania: Nie stwierdzonoKonserwacja: Pianka z pamięcią kształtu nie nadaje się do prania. Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowalny i może być prany w temperaturze do 30°C/ 86°F. Ze względu na sposób transportu, poduszka po wyjęciu z opakowania może mieć "zapach fabryczny". Aby zniknął, przed pierwszym użyciem, wystarczy przewietrzyć poduszkę.Skład:Poduszka: 100% PUPoszewka (góra i boki): 93% poliester, 7% spandex, z uchwytem z bokuPoszewka (spód): 100% poliester z kropkami antypoślizgowymiWymiary: 45X 37X9cmGęstość: 45kg/m3
Reklama

Komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:15 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Młody człowieku: i tak, kur..., trzymaj !!! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:08 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Mariusz Strzępek Treść komentarza: Panie Janku, czas powiedzieć STOP. Ten człowiek robi to nie tylko na profilu, o jakim mowa, ale także próbował na tym portalu, całkiem anonimowo, ale jak Pan wie, mam tu nieco szerszy dostęp do danych użytkownika. Pana Goskę czekają też procesy cywilne i karne dotyczące znieważenia i stosowania pomówień. Wystąpiłem też o zakaz zbliżania się do mnie na odległość mniejszą niż 50 metrów. Ja wytrzymam jeszcze chwilę ten hejt. Już nie takich typów sprowadzałem na ziemię Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:02 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Szanowny Panie Mariuszu: no WRESZCIE Pan nie wytrzymał. Coraz częściej, a może nawet nagminnie zdarzają się nie tyle radni - przedstawiciele wyborców (tak powinno być), ale (niestety) zwykłe samorządowe i inne publiczne szuje i debile. Jedynym celem takiego debilowatego dziadostwa jest ich własny tyłek (czyli układziki) i ich własna kasiorka z tytułu pełnienia jakiegokolwiek mandatu publicznego. I dobrze by się stało, gdyby taki jeden z drugim, lokalny, zapyziały ciemniak i ćwok dobrze dostał po jajach. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:52 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: woody Treść komentarza: ZAMIAST TANCOWANIA INWESTOWAC W HISTORIE KASY NIE ZA BOGATO Data dodania komentarza: 27.06.2026, 09:27 Źródło komentarza: Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Cytat ze wstępniaka grubym drukiem: "...polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał." To jest sedno opisanej sprawy. Ta lokalna, niby "samorządowa" sitwa, To jest antyspołeczne dziadostwo, które nawet uczniom podczas zakończenia ważnego dla uczniów każdego roku szkolnego, potrafi obrzydzić sens takiej ważnej dla tych uczniów uroczystości. I przyłażą takie miernoty , takie totalne zera i obrzydzają życie uczniom, nauczycielom i rodzicom tych uczniów. To jest kompletne, moralne DNO!!! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 00:58 Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama