Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 19:48
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Na sygnale

Plantatorzy nad Pilicą

Plantatorzy nad Pilicą

Policjanci wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Niektóre z roślin miały wysokość ponad 2,5 metra. Łącznie zabezpieczono ponad 400 krzaków tej odurzającej rośliny i blisko 5,5 kg marihuany. Trwają ustalenia tożsamości właściciela plantacji. 12.07.2020 09:57    11    4
Fantastyczna akcja strażaków z Ujazdu

Fantastyczna akcja strażaków z Ujazdu

Jak informują druhowie z OSP Ujazd na wczoraj zaplanowane mieli przeprowadzenie kursu z zakresu pierwszej pomocy dla dzieci oraz właściwych zachowań w czasie pożaru. Okazało się, że po raz kolejny musili ratować ludzkie życie. Niestety tym razem się nie udało 10.07.2020 12:30    1    2
Nałogowy włamywacz

Nałogowy włamywacz

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który ma na swoim koncie liczne włamania do domków letniskowych i komórek. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, które sprawca zastawiał w lombardach. 20-latek łącznie usłyszał siedem zarzutów, za które grozi kara do 10 lat więzienia. 10.07.2020 10:47    1
Diler w rękach policji

Diler w rękach policji

Tomaszowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową, zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który posiadał torbę z 3 kilogramami białego proszku. Badanie testerem narkotykowym wykazało, iż jest to amfetamina. Na wniosek prokuratora, sąd wobec mężczyzny zastosował tymczasowy areszt. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia. 10.07.2020 10:25    1
Grzywna za kontrabande

Grzywna za kontrabande

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją przejęli nielegalne papierosy i tytoń jakie posiadał mieszkaniec Tomaszowa w zajmowanych przez siebie mieszkaniach i komórkach. Zabezpieczone wyroby tytoniowe nie posiadały polskich znaków skarbowych. Łączna wartość narażenia na uszczuplenie wpływów do Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wyniosła ponad 21,000 złotych. 02.07.2020 19:09
Pijak z "dożywociem" i narkotykami

Pijak z "dożywociem" i narkotykami

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali 36-latka, który kierował BMW pomimo dożywotniego zakazu sądowego. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Posiadał także różnego rodzaju środki odurzające. Mężczyzna miał już wcześniejsze konflikty z prawem. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 02.07.2020 15:32    5    6
Będą karać jeszcze dotkliwiej

Będą karać jeszcze dotkliwiej

Niewskazanie kierującego pojazdem sfotografowanym przez fotoradar już wkrótce nie będzie wykroczeniem. Wprowadzony zostanie nowy termin zwany deliktem administracyjnym. Grzywna nakładana na właściciela samochodu będzie dwa razy większa niż obecnie. 30.06.2020 11:25    3
Od tragedii o jeden mały krok

Od tragedii o jeden mały krok

Właściwa reakcja świadka oraz kreatywność i szybkie działanie tomaszowskich policjantów pozwoliły uniknąć tragedii. Mundurowi z parapetu otwartego okna na pierwszym piętrze kamienicy, zdjęli 2-letniego chłopca. Pod oknem był betonowy chodnik a upadek malucha mógłby zakończyć się tragedią. 29.06.2020 15:26    3    2
Wiatr przewracał łódki

Wiatr przewracał łódki

Policjanci z patroli wodnych coraz częściej muszą interweniować na wodach Zalewu Sulejowskiego. 28.06.2020 17:57    1
Świadek z dwoma promilami

Świadek z dwoma promilami

Do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim, przyjechał 35-letni motorowerzysta na przesłuchanie w charakterze świadka, i nie było by w tym nic nienaturalnego gdyby nie fakt, iż mężczyzna był nietrzeźwy a badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Teraz musi liczyć się z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Usłyszy zarzut, za który kodeks karny przewiduję karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 26.06.2020 15:34    3    6
Tragiczny w skutkach wypoczynek nad wodą

Tragiczny w skutkach wypoczynek nad wodą

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia , do którego doszło 20 czerwca 2020 około godziny 3 w nocy nad Zalewem Sulejowskim na zacumowanej w Bronisławowie łodzi. Z akwenu wyłowiono ciało 45-letniego mężczyzny. 21.06.2020 21:11    1    3
Zginął młody motocyklista

Zginął młody motocyklista

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 20 czerwca 2020 roku około godz. 10.00 w miejscowości Wiaderno. Zginął 23-letni motocyklista. 21.06.2020 11:42    113    8
Pierwsze utonięcie w tym roku

Pierwsze utonięcie w tym roku

Niestety mamy pierwszą ofiarę utonięcia w tym roku. 12 czerwca br. ok. godz. 16.00 w korycie rzeki Pilicy na terenie Tomaszowa Mazowieckiego utonął 30 letni mężczyzna. Jak informuje Policja, niewykluczone, że ofiara wchodząc do wody była pod wpływem alkoholu. 15.06.2020 16:11    3
Nastolatka z nożem w ręku

Nastolatka z nożem w ręku

Nastolatka groziła przypadkowo napotkanej kobiecie a następnie zamachnęła się trzymanym w ręku nożem kuchennym w kierunku jej głowy i klatki piersiowej. Została zatrzymana przez tomaszowskich policjantów. Usłyszała zarzut, za który grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu, najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie. 09.06.2020 13:55    7    3
Świadek ze zdjęcia i filmu pilnie poszukiwany

Świadek ze zdjęcia i filmu pilnie poszukiwany

Tomaszowscy policjanci proszą o pilny kontakt świadka zdarzenia z parkingu samochodowego przy ulicy Bursztynowej w Tomaszowie Mazowieckim. (świadek widoczny na załączonym nagraniu wideo – osoba z psem) 08.06.2020 12:55    1
Likwidacja kolejnego punktu gier na automatach w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego

Likwidacja kolejnego punktu gier na automatach w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Piotrkowa Trybunalskiego wykryli i zlikwidowali kolejny salon gier hazardowych oraz zarekwirowali cztery automaty. 03.06.2020 15:23    1    1
Kolejna gmina podpisała porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych

Kolejna gmina podpisała porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych

Bezpieczeństwo mieszkańców i turystów przebywających na terenie Gminy Tomaszów Mazowiecki zostanie wsparte dodatkowymi patrolami policyjnymi w ramach finansowania przez gminę służb ponadnormatywnych. 03.06.2020 10:30    3
Ofiary milczą za zamkniętymi drzwiami

Ofiary milczą za zamkniętymi drzwiami

46 240 złotych to kwota dotacji, jaką miasto Tomaszów Mazowiecki otrzymało z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację projektu pn. „Nie musisz się bać”. Środki pochodzą z programu osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie ‒ edycja 2020”. 02.06.2020 16:08    1
Służby ponadnormatywne w powiecie tomaszowskim

Służby ponadnormatywne w powiecie tomaszowskim

W myśl zawartego porozumienia pomiędzy Komendantem Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim a Starostą Tomaszowskim wystawione zostaną dodatkowe policyjne patrole, które zadbają o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców powiatu tomaszowskiego. 01.06.2020 16:37    9    4
Wandalem zajmie się Sąd

Wandalem zajmie się Sąd

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 20-latka, który uszkodził sygnalizator drogowy. Wartość strat oszacowano na 2.000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 01.06.2020 13:27    5
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Komentarze

Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Chłopie. Nie dziwię się, że obrałeś ksywkę jako :Zdziwiony". Czy Ty rzeczywiście nie rozumiesz tego, że ci, którzy niedawno zostali utopieni, będą robić wszystko , aby uwalić swoich następców?! Więc, koleś: nie wal głąba. Tu nie chodzi o żadną logikę, ale o totalną, lokalną wojnę lokalnych sitw. I to wszystko. Tak to trudno zrozumieć?! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:50 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Jednym słowem, wyrok sądu w drugiej instancji podtrzymuje wyrok sądu pierwszej instancji..... Bardzo dobrze, że chcecie obejrzeć akta sprawy. Skomentuję to krótko: niech żyje piotrkowsko-tomaszowski, lokalny zaścianek. I zapytam: co tu się, kur..., dzieje ?!?! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:29 Źródło komentarza: Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:15 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Młody człowieku: i tak, kur..., trzymaj !!! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:08 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Mariusz Strzępek Treść komentarza: Panie Janku, czas powiedzieć STOP. Ten człowiek robi to nie tylko na profilu, o jakim mowa, ale także próbował na tym portalu, całkiem anonimowo, ale jak Pan wie, mam tu nieco szerszy dostęp do danych użytkownika. Pana Goskę czekają też procesy cywilne i karne dotyczące znieważenia i stosowania pomówień. Wystąpiłem też o zakaz zbliżania się do mnie na odległość mniejszą niż 50 metrów. Ja wytrzymam jeszcze chwilę ten hejt. Już nie takich typów sprowadzałem na ziemię Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:02 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Szanowny Panie Mariuszu: no WRESZCIE Pan nie wytrzymał. Coraz częściej, a może nawet nagminnie zdarzają się nie tyle radni - przedstawiciele wyborców (tak powinno być), ale (niestety) zwykłe samorządowe i inne publiczne szuje i debile. Jedynym celem takiego debilowatego dziadostwa jest ich własny tyłek (czyli układziki) i ich własna kasiorka z tytułu pełnienia jakiegokolwiek mandatu publicznego. I dobrze by się stało, gdyby taki jeden z drugim, lokalny, zapyziały ciemniak i ćwok dobrze dostał po jajach. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:52 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama