Interna znowu bez ordynatora!

  • 10.10.2019, 10:01 (aktualizacja 10.10.2019, 10:13)
  • Mariusz Strzepek
Interna znowu bez ordynatora!
Oddział wewnętrzny Tomaszowskiego Centrum Zdrowia znowu jest bez ordynatora. Kilka dni temu doktor Roman Bubiński zlożył rezygnację z tej funkcji. Obecenie jest w trakkcie trzymiesięęcznego wypowiedzenia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy powodem rezygnacji jest brak możliwości współpracy z zatrudnianym na oddziale białym personelem, w tym oczywiście z lekarzami.

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pracownik
Pracownik 11.10.2019, 16:50
A może ktoś się zainteresuje że w tym miesiącu ratownicy medyczni z pogotowia nie dostali premi.
p
p 12.10.2019, 16:11
A czy musieli, jakie to wybitne mieli zasługi.
p
p 10.10.2019, 19:51
Czy w tym kraju odpowiada personalnie za ten wielki bałagan w służbie zdrowia (czekamy na informacje jeszcze przed wyborami).
Ajdejano
Ajdejano 10.10.2019, 17:14
Do szefa samorządowej komisji zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszystkiego najlepszego: czy nam, obecnym lub przyszłym pacjentom tego TCZ ktoś wreszcie jasno i po ludzku wytłumaczy - co na tej internie jest grane ?!?!?!

Przecież całe TCZ oraz ta interna istnieją za kasę, nie bogatego wujka z "hameryki", tylko za NASZE PODATKI !!! Czyli, inaczej pisząc - to my jesteśmy sponsorami tego burdelu.
Rip
Rip 10.10.2019, 14:57
Wegrzynowski witko chudzik Debiec- grabarze TCZ
Posterunkowy
Posterunkowy 11.10.2019, 18:53
Starosta chyba nie jest świadomy co się dzieje ale reszta jest do odstrzału. To była zielona ekipa dobrze farbowana. Ale obrońca uciśnionych niejaki SA. tego chyba nie wie.
SA.
SA. 12.10.2019, 18:57
@Posterunkowy - Nie zauważyłem tu żadnych ucieśnionych, no może poza tobą. Ja wskazałem jedynie, iż nikt nie dostrzegał "jedynie słusznych" posunięć poprzednich fachowców odpowiedzialnych za TCZ, a obecnych chciałoby się już rozliczać. Z twojego wpisu wynika, że to raczej ty nie jesteś zbytnio w tym temacie. No cóż, bywa.
Pralat
Pralat 11.10.2019, 07:54
Niech wezmą się za Debca w końcu. To jest zgroza.
SA.
SA. 10.10.2019, 17:18
A wcześniejsi szefowie to co...? Saldo na plusie mieli, cud miód i malinka... tak? Buaha ha he ha dobre!
Do sa
Do sa 10.10.2019, 18:24
https://www.prawo.pl/zdrowie/z…

Może nawet taki tł.k jak ty zrozumie jak umie czytać ze zrozumieniem
do tł.ka  SA.
do tł.ka SA. 10.10.2019, 19:51
Pospolity cieciu no i czym żeś zabłysnął, bo pewnie ci się tak wydaje? Jedyni winni to ci wskazani u @Rip wyżej co? Nikt inny się do tego więcej nie przyczynił z poprzedniej wierchuszki? No to faktycznie tok rozumowania u ciebie ma niestety wieeele do życzenia. Ale to ty sam musisz do tegokiedyś dojść fachowcu od 7 boleści, bo nikt inny ci w tym nie pomoże.
obserwator
obserwator 10.10.2019, 14:38
A wypowiedzeń przybywa...teraz pielęgniarki będą masowo odchodzić...ale mają swoją "przełożoną"
pacjent
pacjent 11.10.2019, 10:33
i ciekawe jak one odejda, kto to popchnie do przodu, a pracują jak szalone
...
... 10.10.2019, 14:14
Może oni jakaś gwara tomaszowska gadają i inteligent z Łodzi się z nimi nie dogadal😛
SadMan
SadMan 10.10.2019, 13:01
Biedny doktor:/ wsadzony na minę przez kolegę. Jeszcze podpisał umowę z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia...:/
Mustafa
Mustafa 10.10.2019, 12:47
A może problemem jest brak odpowiedniej ilości zatrudnionego personelu (lekarzy i pielęgniarek) i brak reakcji dyrekcji na zgłaszane problemy???
Pivula
Pivula 10.10.2019, 12:29
Czy odda ponoć pobrane pieniądze za samą decyzję o pracy i przejście do TCZ???
Pigułka
Pigułka 10.10.2019, 12:10
.. Brak możliwości współpracy z zatrudnianym na oddziale białym personelem... Dobre żarty...
p
p 10.10.2019, 15:12
Może konkrety.
Wyborca rozliczy
Wyborca rozliczy 10.10.2019, 11:51
To było do przewidzenia. Ale dobry zespół i ordynator byli niepotrzebni wiec ich pogoniono.
c.o. Ordynator
c.o. Ordynator 10.10.2019, 11:42
Ale się człowiek natyrał. Szkoda chłopa. Powinni wypłacić odprawę za rok z góry, tak na otarcie łez i sobie znajdzie jakąś mniej wymagającą placówkę NFZ.

Pozostałe