Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa

  • 14.05.2020, 18:09 (aktualizacja 21.05.2020, 17:40)
  • Mariusz Strzepek
Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa
Tomasz Zdonek po tym, jak przestał być prezesem miejskiej spółki Lechia SA, niezbyt długo poszukiwał nowego miejsca zatrudnienia. Znalazł je w oddalonym o 20 km Będkowie, gdzie fotel wójta zajmuje Dariusz Misztal. Zdonek, który jest rownocześnie mradnym rady powiatu tomaszowskiego będzie zajmował się promocją gminy. Wymagania w konkursie ogłoszonym przez wójta nie były zbyt wygórowane. Wystarczył 2 letni staż pracy, wyższe wykształcenie oraz nieposzlakowana opinia oraz niekaralność za przestępstwa z winy umyślnej. Poniżej publikujemy zakres oboowiązków, którym będzie musiał sprostać były prezes Lechii.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (248)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Edward.G
Edward.G Wczoraj, 21:30
Ja do Jacka. Chyba nie wiesz co Twój umysł wymyślił, nie panujesz nad nim . Skąd te dzieci i kto ma wozić. Której babci będzie się chciało dreptać do sąsiedniej wsi. Rodzice nie mają czasu. Która babcia ma uprawnienia aby dowozić, pilnować, sprzątać....itd. ktoś kto to wymyśla nie zastanawia się co potem. Ile to kosztuje dopóki nie zarośnie. Pomysł spóźniony. Trzeba było obejrzeć zarośnięte place zabaw w sąsiedniej gminie i pójść po rozum PANI RADNA P M. To samo jest chyba w całej Polsce z Orlikami. Wydajcie te pieniądze na pożyteczny cel. Nie po to aby wydać. Widzę że przyjeliście zasadę. WSZYSCY MAJĄ A JA NIE MAM. Droga w Wyknie przehandlowana wstyd. Zróbcie Radni coś porządnego. RADNI dajecie się robić w ......
Jacek
Jacek 2 dni temu, 21:40
Proszę się nie czepiać,plac w Sługocicach nie zarośnie .Jest tam duzo dzieci ,można dowozic przedszkolaki .Od strony Brzustowa rodzice mogą kolejno dowozić.Nadzor nad placem kolejno kgw rada soł. ,osp.Bhp ,higiena pielęgniarka od Giermaziaka swiatło solary .Da się ,da sie .Nie przeszkadzać!!!
Tadeusz Ż .
Tadeusz Ż . 2 dni temu, 14:04
Wielką głupotą jest że ta kasa pójdzie na plac zabaw .Podróżując widzi się jak plac zarastają chwastami .Ten planowany bedzie poza wsią ,kto będzie prowadzał dzieci od strony Brzustowa ?Kto bedzie pilnował przed dewastacją ?Wirus kto będzie odkażał sprzet ,,pilnował masek i mycia rąk .Pasowało by plac był oswietlony .Kto bedzie utrzymywal porządek konserwacje itp.Ludzie zrobcie sobie droge dojazdową do pól ,bo gruby i chudy kasę z tej puli zajehali na drogę w Wyknie myśląc że ciemny lud to kupi .
Dariusz k.
Dariusz k. 10.08.2020, 00:16
Ja do Leona. Nie wiedziałem że Radna przez tak krótki okres kadencji tak dużo TYTUŁÓW już osiągnęła. To pani M P .To że skłóciła wieś to chyba najważniejsze. Osiągnęła co chciała. Teraz mieszkańcy a raczej mieszkanki będą jej posłuszne. Będą robiły to co GÓRU nakaże. Sprytna jest bardzo. Ciekawe jak PRAWIDŁOWO wykorzysta kasę. Takimi cwaniakami obstawia się wójt. PODESZŁA nieźle mieszkańców. Teraz musi być częstym gościem u wójta. Pewnie mąż zadowolony. Oj jak to wygląda. ŚMIECH. Płaszczenie na sesji.
Leon Oko .
Leon Oko . 09.08.2020, 12:40
P. Tomasz K .pisał że radna ,sołtys wkrotce prezes kgw w przyszłosci szef osp doradca wladzy gminy celebrytka (mąż się cieszy )skłóciła wieś .To nie prawda mieszkancy sa zadowoleni że własnym sprytem wydoiła kase gminy 50.000 na b.wazną dla Slugocic inwestycje .Tego jeszcze nikt nie zrobil.
Życzliwy Tobie ,Zawiedziony .
Życzliwy Tobie ,Zawiedziony . 04.08.2020, 05:54
Stanisławie jestes BE nie dziękujesz nie reagujesz ,to jest połmetek mojego przekazu.Szkoda mojego czasu wstrzymuję komentowanie.Nie wiem czy sie zmienisz i swoje wywody będziesz opierał na faktach .
Pamiętaj ż mózg to nie brwi jak nie ma nie narysyjesz .Cha cha cha cha cha ....
Dionizy B.
Dionizy B. 03.08.2020, 21:17
Życzliwy Tobie. Chyba teraz " doładowałeś do pieca". Chyba to jest cel tej polityki. Tak ma być im więcej stołków tym mniej dyskusji " między swymi". To prawda. Każdy jest zadowolony- ze swoich. Coś tam robią. Gniazdka mają uwite, a i za co też mają napewno wygórowane pensje.. Tego nie widzi nikt kto nie chce. CIESZĄ SIĘ PEWNIE Z KORONAWIRUSA. Nie można było wchodzić. Siedzieli jak u P. Boga za piecem. Teraz z przyzwyczajenia brak interesantów a może znów będą obostrzenia i zamkną drzwi. Tylko żeby znowu nie musieli brać kredytu, bo braknie kasy. TAK WYGLĄDA OBECNA WŁADZA. Radni nie widzicie. Na sesjach widać tylko Wasze opuszczone głowy. Żeby nie trzeba było rehabilitacji Waszych kręgosłupów , bo mózgów się nie da.
Życzliwy Tobie .
Życzliwy Tobie . 03.08.2020, 06:26
Stanisławie ,Cygan już pisał o korytach ja tez chce coś dodac .Brzydko określasz stanowiska etaty ale taki już jesteś prymityw .Napisze jak to wygląda : sekretariat był jeden etat teraz dwa koryta ,biuro rady był jeden etat teraz dwa koryta ,stanowisko po J.B. jeden etat teraz TRZY koryta .Sekretarz i Skarbnik w porównaniu do poprzdników to mają żłoby ,ta ostatnia ma dodatkową porcję siana w postaci dodatku specjalnego Tak chciał Ojciec E .Zlote koryto ma tzw. Promotor .Cdn.
CYRYL  .K.
CYRYL .K. 03.08.2020, 01:03
Do p. Stanisława. Jeśli tak jest teraz super to na którą inwestycje gmina zaciągnęła kredyt?. Przecież poprzednik tylko zadłużał i robił. Obecny jak widać zadłuża nie robiąc nic. Ważne że wciąż jeździ nabijając swoją kiesę. Zatrudnia spadochroniarzy i tych co sąsiednie urzędy się pozbyły. Tym wszystkim czyli swoim wynagrodzenie według potrzeb. LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ ZA GŁOWĘ. CO TU SIĘ DZIEJE. KIEDY RADNI OBUDZĄ SIĘ.
Rodowita
Rodowita 02.08.2020, 19:33
Radny S sam został po odejściu radnego J. Więc siła złego na jednego. Ale nikt nie komentował że gmina kredyt wzięła... A przecież taka zadłużona.... Taka biedna..
Na co brakło?? Remont w budynku gminy taki drogi???
Czesław K.
Czesław K. 02.08.2020, 11:22
Odp.do p. Stanisława. Dziwne jest to pana ha ha ha i częste be be. Myślę że napisał pan żeby pisać. Trzeba rzeczywiście dojrzeć prawdę. Myślę że komentarzy nie piszą Ci co odeszli , bo to co słyszałem to mają się b dobrze i żałują że odeszli tak późno. Czy obecny Wójt może sie poszczycić? Żadnej inwestycji. Szczyci się mostem w Prażkach- w tym miejscu uszczuplił kasę gminy dla starostwa. Lubi natomiast POKAZY- WYSTĘPY. A tu pech- koronawirus. Na tym polega działalność wójta no i oczywiście ci co wiszą przy tym samym korycie muszą mieć odpowiednie pensje. Tak obracane są publiczne pieniądze. A CO TO NIE MIAŁO BYĆ. Miejsca pracy, hala sportowan parkingi , "TARGOWICA" / i tu brak wiedzy historycznej/ .....itd. STANISŁAWIE przetrzyj oczy i rusz głową.
Życzliwy Tobie .
Życzliwy Tobie . 02.08.2020, 11:01
Stanisławie ,skoro wiesz o złodziejstwie za Kolodziejczyka to zgodnie z przepiem art.304par.1 K P K twoim moralnym i etycznym obowiązkiem jest powiadomic odpowiednie słuzby .Ciekawe co zrobisz cha , cha , cha ..A może te bzdury to po to by dostac od Misztala KORYTO ?cha ,cha cha .Cdn.
CYGAN J.
CYGAN J. 01.08.2020, 01:16
Jeśli można do p. STANISŁAWA. Krytykuje pan osoby , które komentują. Widać nie umie pan odczytywać sensu i treści. Nie wiem czy piszą to osoby odsunięte " od koryta' ja do nich napewno nie zaliczam się.o ile wiem, to nikt nie był odsunięty tylko sam odszedł patrząc na to co się będzie działo. Chwała im za to. Normalni tam nie pracują.Ten styl i wroga atmosfera do każdego jest chorobą nieuleczalną. Nawet skład Rady wciąż jest niepełny.o czy to świadczy ? Kto nie chce pracować jak zagra wójt to nie pracuje. Taką ma potrzebę aby wszyscy byli skłóceni.obstawia się ludzmi tak samo aroganckimi i bez kompetencji. Stanisławie rozejrzyj się wokoło. To że sobie wójt ściele gniazdko urzędu to nie jest praca wójta. Konkretów nie widać. To jest żle oceniane.
Źyczliwy Tobie
Źyczliwy Tobie 31.07.2020, 21:08
Stanisławie kto powiedział źe w urzedzie za Kołodziejczyka pracowały warczące Panie .Nie doswiadczylem nie słyszałem
Moze ty jako petent zachowaleś sie niewłasciwie arogancja nachalność,nieprzyzwoite komentarze nieswiezośc itp.Nasze Panie zawsze uprzejme kompetentne miłe
Podobnie jest za Misztala za wyjątkiem niekompetencji Pań z wyzszej polki .Zdaza sie odczuc nastrój zakładu pogrzebowego jak szef sobie nie radzi .cdn
Źyczliwy Tobie .
Źyczliwy Tobie . 31.07.2020, 14:24
Stanisławie dwa razy czytałem twój komentarz i pomyslałem ktoś z innego terenu nieznający realiów naszej gmiy ,niech sobie pisze .Ale pozniej myśle nikt obcy niezrozumiałym językiem bedzie nas ustawiał .Będzie kilka wyjaśnień :gmina jechał na kredytach --gmina ktora inwestuje chcąc pozyskac dotację musi mieć wkład własny mając slabe dochody zaciąg kredyt .Chcesz kupic traktor (urządzenie zastepujące konia )by skorzystać z dotacji musisz teź mieć wklad nie masz kasy w skarpecie idziesz do banku .KPW.Wkrótce c.d.n.
cezary G.
cezary G. 31.07.2020, 01:52
Ja do pana Stanisława. Chyba już nie pamięta p. Kto rozpętał tą wojnę. To właśnie poczynania i niekompetencja wójta a w dodatku arogancja przewodniczącego sprawiły, że mieszkańcy zaczęli pisać to co czują. Przecież na sesję nie ma wstępu, a pan S jako jedyny cokolwie odzywa się.Od tematu p.Z -promotora zaczęło się, bo tak ważną osobę xatrudnił wójt.chwalenie dnia przed zachodem słońca nie ma sensu. Pan chwali raczej przed wschodem. Laniem wody daleko nie zajedziemy. Inwestycje tylko są planowane. Z czego tu sie cieszycz i czym szczycić. Gmino podnieś się z kolan.
Własciciel Maksa .
Własciciel Maksa . 30.07.2020, 20:48
Ja do Stanisława , polityka mnie nie interesuje .Widac ze jest Pan kynolog .Pisze P .źe małe psy sa b. szczekliwe , moj buldozek 20 cm w kłebie wcale nie szczeka .Czy to zaleźy od rasy , czy dotyczy mieszancow ? Czytając P. wpis pomyslałem ze jest P.takim kundelkiem naszczekał się nie wiedząc o co chodzi .
Wladyslaw
Wladyslaw 30.07.2020, 16:05
Oj boli Was ze ten S. trafnie ocenil sprawozdanie za 2019 r. Sprawozdanie to opracowala pracownik U. G .z Ujazdu .Z jego tresci wynika ze to byl zly rok dla gminy Bedkow.Potwierdza to fachowy upubliczniony komentarz .Oto kilka przykladow z wielu ,duzy wzrost wydatkow biezacych -zjawisko przejadania budzetu ,z 14 planowanych inwestycji wykonano 0 ,wzrost wynagrodzen w stosunku do 2018 o 20 procent ,pieniadze z tzw. korkowego wydano niezgodnie z przeznaczeniem ,koszty adminstracyjne wzrost do 2018 o 35 procent , podroze sluzbowe wzrost o ponad 60 proc.itd ,itd Stachu starczy czy jechac dalej .Mysle ze ktos jeszcze Ktos cos dopowie .Czesc .
Stanisław
Stanisław 30.07.2020, 11:39
Ha Ha Ha jacy obrońcy zrzędzącego radnego S się odezwali, jakiż on aktywny, elokwentny, poruszający arcy ważne tematy...same zalety. Prawda jest jednak inna, pan S specjalne zamula, jest przedstawicielem totalnej opozycji, cokolwiek by wójt nie zrobił, będzie źle. Kiedyś to było super, gmina jechała na kredytach- super, wójt widmo-jeszcze lepiej, budynek gminy- wizytówka wyglądająca jak wczesno-komunistyczny grajdoł z warczącymi paniami - no rewelacja, złodziejstwo i państwo w państwie, wtedy to było coś Ha Ha Ha. Wtedy to byliśmy sławni, ale nie tak jak to się któremuś komentującemu wydaje, w ościennych gminach uchodziliśmy za żenadę, wystarczy popytać mieszkańców, a nie kilku odsuniętych od koryta opozycjonistów. Czepiacie się wszystkiego i wszystkich, wszystko źle, Żałosne to. Wójt-be, przewodniczący - be, radni - be, coś zrobione, remontowane- be Ha Ha Ha, Wasze komentarze to wycie odsuniętych od koryta. Nie potraficie pogodzić się z faktem, że ludzie chcieli zmian, dlatego głosowali na Misztala a nie na poprzednika, gdyby było tak super to wójtem by był Kołodziejczyk i jego rada, ale nie jest!, następne wybory pokażą co ludzie , normalni mieszkańcy myślą o teraźniejszym wójcie i jego pracy. A wy tylko plujecie, a i tak nic to wam nie da, wstyd. Ha Ha Ha. Pan S pewnie pęka z dumy czytając ujadanie na wójta...im mniejszy pies tym głośniej szczeka.
Maurycy
Maurycy 29.07.2020, 06:38
Jak to dobrze ze sa takie osobniki jak ten pietrus nie majacy polaczenia jezyka z mozgiem .Chcac dolozyc S. dolozyl sobie i tym co go wynajeli .Poprzez pojawiajace sie komentarze ujawnil co wyprawia wladza wBedkowie .Bedkow bedzie slawny w Polsce szkoda ze inaczej .

Pozostałe