Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa

  • 14.05.2020, 18:09 (aktualizacja 13.07.2021, 13:15)
  • redakcja
Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa
Tomasz Zdonek po tym, jak przestał być prezesem miejskiej spółki Lechia SA, niezbyt długo poszukiwał nowego miejsca zatrudnienia. Znalazł je w oddalonym o 20 km Będkowie, gdzie fotel wójta zajmuje Dariusz Misztal. Zdonek, który jest rownocześnie mradnym rady powiatu tomaszowskiego będzie zajmował się promocją gminy. Wymagania w konkursie ogłoszonym przez wójta nie były zbyt wygórowane. Wystarczył 2 letni staż pracy, wyższe wykształcenie oraz nieposzlakowana opinia oraz niekaralność za przestępstwa z winy umyślnej. Poniżej publikujemy zakres oboowiązków, którym będzie musiał sprostać były prezes Lechii.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (407)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do boju do boju
Do boju do boju 04.11.2021, 10:02
Gratulacje Tomku !
Powodzenia i sukcesów zawodowych na nowej ścieżce kariery.

Chociaż ładne gacie macie,
z Tomkiem nigdy nie wygracie.
młoda
młoda 25.11.2021, 11:51
Jest lubiany kochany szanowany! A ty zazdrośniku kim jesteś? siedzisz nic nie robisz i żółć ci się przelewa z utyskiwania nad swym marnym losem!
Bezstronny
Bezstronny 14.10.2021, 17:03
Bez względu na to czy popieram tego wójta czy też nie, to uważam że obowiązują pewne zasady moralne, których u tych komentujacych nie ma. Kazdy z nich powinien ponieść za to odpowiedzialność i mam nadzieję, że tak jak PROKURATOR zajął się sprawą hejtu na lekarza, zajmie sie również tymi znieważeniami. A gdzie w tym wszystkim jest administrator tej strony???? Tylko na tej wsi sie tak dzieje, wstyd.
Bezstronny II
Bezstronny II 03.11.2021, 21:40
Sama prawda, plucie jadem, hejterstwo, znieważanie , kłamstwa i obrażanie to specjalność "komentujących" tę stronę. Nic merytorycznego. To obraz opozycji będkowskiej. Wstyd co sobą prezentują...tylko na tej wsi tak się dzieje.
Rodo
Rodo 08.10.2021, 01:37
Tak jest . Wszyscy to widzą. Piszą bądź czytają a wójt i radni śmieją się z tego i mają to wszystko " w głębokim poważaniu". Ja myślę że kiedyś prawda wyjdzie na jaw. Dlaczego nigdy my zwykli mieszkańcy nie wiemy co na sesji jest głosowane.? - suche treści uchwał. Brak jakiejkolwiek dyskusji. Tak DYKTATOR każe i tak ma być. GRZECZNI RADNI tylko klaszczą. Do gazety podał bzdury, którymi się chwali. CZŁOWIEKU OPAMIĘTAJ SIĘ. Czy jakakolwiek treść z artykułu była poruszana na sesji. Po co jest ta śmieszna Rada. Oni nawet chyba nie wiedzą jak się nazywają. Chyba jadą na prochach dawkowanych przeb sesją.
Honor
Honor 06.10.2021, 00:52
Słusznie Krzysztof ni zauważył że wójt potwierdza teraz swoje zaległości i niewiwiedzę z matematyki jeszcze z podstawówki. Nie wiadomo czy w tym wcieleniu nadrobi to ale ma kasę to o. Rydzyk mu pomoże. Radni natomiast tak wpatrzeni, zaślepieni opuszczają tylko głowy i przytakują. Czarne owce. Myślenie logiczne i sumienie ma się własne, a oni poddali się takiej tempej osobie. Jak to możliwe. Wiadomo, że każdy radny coś skorzystał bądź skorzysta ztego poddaństwa ale gdzie sumienie? ZASTANÓWCIE SIĘ I OBEJRZYJCIE którąś z sesji. ŚMIECHU WARTE!!!!!!!!!!!!!!
Też sympatyk PIS
Też sympatyk PIS 04.10.2021, 00:08
Coś dzieje się . Strona ukazała się. Czy ktoś chce dowiedzieć się o sobie dobrego? Pochlebstwa? Wójt czy Pleban? Chyba żaden z nich. Obaj prowadzą tą samą politykę. Dobry pic i bajer, wychwalanie się nawzajem. Kiedy przejdziemy do normalności.
Nie z Pis-u
Nie z Pis-u 03.10.2021, 19:21
Radość że strona wróciła. Troszeczkę więcej prawdy można się dowiedzieć. Wiem że piszą też Ci co nie mogą powiedzieć nic głośno. Za chamstwo przewodniczącego na sesji tylko się wstydzą. Ale jemu chociaż powie się prosto to jak nieociosany milicjant nie zauważy. Niereformowalna, tragiczna rada.
Krzysztof ni
Krzysztof ni 03.10.2021, 15:04
Chyba okres wakacji sprawìł, że była cisza na tej stronie. Gmina i jego władze nie zmieniły się oprócz zmian kadrowych. Uciekają jak z tonącego statku. LUDZIE RATUJCIE TO. WSTYD. Ważne że wòjt leje wodę. Wkopuje się publicznie. Trzy kwartały rozliczył we wrześniu. Czyżby też nie znał się na kalendarzu? Wrzesień to jeszcze trzeci kwartał. Wydatki ma dużo większe niż dochody. Podobno nie bierze nigdy kredytów. Nie zadłuża gminy. JAK ZWYKLE MA ZALEGŁOŚCI Z MATEMATYKI. Trudny facet a radni zaślepieni w niewiedzy.
Sympatyk PIS .
Sympatyk PIS . 29.06.2021, 21:42
Jest dużo komentarzy o zachowaniu przew. rady i pomyslach jego "likwidacji" .Myślę że najlepszym sposobem jest przedstawienie sprawy strukturom woj. PIS jak zachowuje się ich czlonek .Mysle ze reakcja bedzie natychmiastowa i gościu poleci!!
Promotor ale nie zakładnik Mariusza z powiatu.
Promotor ale nie zakładnik Mariusza z powiatu. 29.06.2021, 21:29
Dariuszek Kłamczuszek ma wiele wad ,ale psycholog z niego super .Wybrał sobie odpowiednich radnych .Widać ich działanie na sesjach .Wynika z tego ze jak rada słabiutka to "mocny " wójt .Trzy fakultety procentują i nadal się uczy jak duda.
Cel
Cel 30.06.2021, 01:51
Oj wydaje mi się że te fakultety to z dziedziny kłamstwa. Kłamie na każdym kroku. Kadencja się skończy a jego studia " w lesie ". Wielkie kłamstwo.co tu gadać. W ministerstwie szkoła nie potrzebna- dobpry bajer., a to już ma
Marcel
Marcel 29.06.2021, 12:31
Gdzie jest promotor gminy. Czy ktoś go zna, czy widział / króliczka/? Co on takiego robi. ?. WRAŻENIE? Czy coś jeszcze? Pajac zatrudnił pajaca i skaczą razem. Gmina z humorem w promocji. Takiego dziadostwa jeszcze nie było.
Erazm
Erazm 28.06.2021, 10:54
Jestem mieszkańcem Łodzi. Latem jestem b.często na terenie gminy. Widzę co się dzieje. NIC. Tragiczna zmiana wójta względem poprzedników. PAJAC. Widzę że dobrał się w parę z miejscowym proboszczem. On nic nie robi. Proboszcz zlikwidował msze św. niedzielne. Razem będą teraz mieć luzik. Na mszę na którą właśnie latem przychodzili m innymi "działkowicze" zlikwidował. Następny PAJAC. Tak dba się o gminę i parafię.
będkowianka
będkowianka 28.06.2021, 14:53
W Chłopach Reymonta przygotowaliby wóz z gnojem aby wywieść złoczyńców. A dzisiaj tylko pogadać można i biedny Władzio Reymont przekręca się w grobie ...
Korektor .
Korektor . 27.06.2021, 21:57
Koment.Chwileczko przecież p. Magdzie nie chodzi o wójta tylko szefa rady .Wojt nie dręczył by swoich bliskich .Odwołac tego nieudacznika ,co dokucza bliznim mogą tylko jego wyborcy ale oni widząc co robi z bliskimi sie go boją .A dziwne jest to ze nikt nie przyznaje się że na toto głosowal.
Michał
Michał 28.06.2021, 10:45
Nawet jako przewodniczącego nie chcą go zwalić. Taki mają prykaz radni. Nie wolno im się odezwać nawet są skłonni wydrapać oczy za jakieś złe słowa. Jakiego środka dodaje im wójt że są tak posłuszni . Ciekawe. To jest siła persfazji. Ale chyba do czasu. Może kiedyś obudzą się. Oby nie za późno.
Baca
Baca 27.06.2021, 18:38
Mariolu znalazłem tekst pasujacy do " bohatera" --' róznica miedzy zwierzetami a ludzmi jest taka że zwierzęta nie pozwalają aby na czele ich stada stał IDIOTA.
Chwileczkę Magdo
Chwileczkę Magdo 27.06.2021, 13:18
Skoro tak dobrze znaliścicie jego wyczyny w przeszłości, to pytam się:"Kto go na tego wójta wybrał?
Kosmici, czy też garbate aniołki?
Chyba raczej wy mieszkańcy Będkowa City.
Do kogo macie pretensje? Zebrać się do kupy i usunąć wójta nie potraficie.
Igor
Igor 28.06.2021, 01:31
Oj chyba ktoś nie zna procedury zealenia ze stołka wójta. Nic nie będzie jeśli nawet zbierzemy się do kupy. Tą kupę musi przyjąć rada na czele z policjantem tyranem, a to jest nie możliwe. Oni są w jednej osobie. Głosują jak jeden- z małymi wyjątkami. Tu nieszczęść będzie więcej. To wszystko do czasu.
Wszystko jest możliwe
Wszystko jest możliwe 28.06.2021, 11:26
Nawet usunięcie wójta ze stołka. Tylko trzeba pomyśleć jak, a nie użalać się nad swoją głupotą, którą popełniliście w czasie wyborów.
Pamiętacie serial "Chłopi" i jego zakończenie?
Jagna też była nie do ruszenia, a jednak wieś sobie z nią poradziła.
Magda
Magda 26.06.2021, 22:49
P. Marleno ten człowiek od lat pacholęcych łamie przykazania Boskie .Bicie kobiet w sklepie ,popisy jako ormowiec , "dobry " milicjant ,naduzywał wladzy jako policjant .Sodowa uderzyla mu do dyni jak zostal przew.Rady Gminy .A to co wyrabia z Rodzicami to cos okropnego .Żeby miał choć trochę honoru powinien złozyc mandat i zejść z tego terenu .Ale jako szef rady ma duża kase i tego nie zrobi .Wojt go nie nakloni bo sie go boi .Radni tez nie wyknają ruchu bo wiekszosć to rodzina .Trzeba czekac tylko zeby to nie skonczyło sie tragedją.M
Kolega z Moszczenicy
Kolega z Moszczenicy 25.06.2021, 15:18
O zgrozo czytam to jak komedię. Jeśli to prawda to skąd taką radę wytrzasnęliście. Tym bardziej wójta -to komediant ,oryginał. Bez szkoły, wiedzy , a aspiracje na ministra. Tak się pnie bo w naszym rządzie większość takich. Kłamie na każdej sesji. Oglądałem i nie wiem czy sie śmiać czy prosić o rozum dla niego. RADNI OCKNIJCIE SIĘ.
śfagier
śfagier 25.06.2021, 17:49
Rodzinka na swoim a co ci przeszkadza, wakaty obstawione bo każdy chce żyć godnie a i dzieciom skapnie.
Raj .
Raj . 21.06.2021, 14:13
Szalony pies z Wykna ma załozoną niebieską obroze .Ponadto ma odpracować u wójta 20 godz. społecznie przy gnoju i sianie
🤭👎
Marlena
Marlena 24.06.2021, 00:18
Dlaczego tyko 20 godz. Taki podły , wściekły AZOR powinien 2000 godz. Wyć, bo szczekać szczeka cały czas. Podłe stworzenie. Kiedyś los się odwróci i zobaczy jak to dobrze znęcać się nad najbliższymi. Okropne-
Marysia
Marysia 20.06.2021, 18:49
Raport o stanie gminy. Nikt nawet nie wie co to z czym to się je. Ważne że wójt zaprosił na bibę za udzielenie absolutorium . To jest właśnie raport i sprawozdanie za rok ubiegły. Ciekawe w której jeszcze gminie takie numery przechodzą. Śmiech i pośmiewisko.
Palikot
Palikot 18.06.2021, 21:50
Sprawozdanie bez komentarzy.Czy przyczyną tego jest to ze pomazańcom Pinokia ABSOLUTorium kojarzy sie z wytwórnią super wodki .Tak jak labolatorium np.
Patriota
Patriota 18.06.2021, 12:44
W nasxej radzie gminy przewaga jest kucharek więc co kucharka może wiedzieć o budzecie gminy i jego wykonaniu wójt daje znać jak trzeba głosować i wszystko pozamiatane
Patriota BIS
Patriota BIS 24.06.2021, 00:29
To prawda. To Lenin powiedział, że kucharka też może być ministrem. Teraz kucharka musi mieć tylko głośne nazwisko. Poprostu musi być NASZA i wszystko będzie ok. Super rządy łyżką i widelcem. Wałkiem rządzi przewodniczący w domu i na sesji. POŚMIEWISKO.

Pozostałe