Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa

  • 14.05.2020, 18:09 (aktualizacja 21.05.2020, 17:40)
  • Mariusz Strzepek
Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa
Tomasz Zdonek po tym, jak przestał być prezesem miejskiej spółki Lechia SA, niezbyt długo poszukiwał nowego miejsca zatrudnienia. Znalazł je w oddalonym o 20 km Będkowie, gdzie fotel wójta zajmuje Dariusz Misztal. Zdonek, który jest rownocześnie mradnym rady powiatu tomaszowskiego będzie zajmował się promocją gminy. Wymagania w konkursie ogłoszonym przez wójta nie były zbyt wygórowane. Wystarczył 2 letni staż pracy, wyższe wykształcenie oraz nieposzlakowana opinia oraz niekaralność za przestępstwa z winy umyślnej. Poniżej publikujemy zakres oboowiązków, którym będzie musiał sprostać były prezes Lechii.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (110)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Spolka ZOO Czeresniak i wspol. wyprowadzki i wywozy.
Spolka ZOO Czeresniak i wspol. wyprowadzki i wywozy. Wczoraj, 21:00
Wojt na przewodniczacego wybral osobe by dyscyplinowala radnych , niewazna merytorycznosc. Kupil sobie bulteriera , to droga rasa ,ale skuteczna , co widac na sesjach .Ale mam nadzieje ze to peknie ....
Robol
Robol Wczoraj, 07:55
Taki mamy klimat. A gdyby tak działacze pracowali a zarobki były tylko i wyłącznie finansowane z subwencji dla partii? Czy byłby wtedy porządek i działacze rozliczaliby działaczy?
 robol
robol 2 dni temu, 19:44
to teraz radna czy radny będzie przywieziony w teczce z Moszczenicy czy z Ujazdu lub Tomaszowa
T.m
T.m 2 dni temu, 13:20
Prosze spojrzec na sasiednia gmine Pawlak regularnie od lat zwalnia(zmusza do rezygnacji)niewygodne mu osoby zatrudniajac osoby anty starosta,lub z zaprzyjaznionego Opoczna i nikt afery nie kreci.
M.bek.
M.bek. Wczoraj, 08:34
Do t.m. czytaj więcej i że zrozumieniem. Żaden wójt Pawlak też. Nie zatrudniłby spadochroniarza i to jeszcze z taką przeszłością. Wszyscy inni nowo zatrudnieni też do sprawdzenia. Przyjęci bez konkursu - sami z protekcji. NIE CHCE SIĘ NA TO PATRZEĆ.
Do T.m
Do T.m 2 dni temu, 15:48
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM , chodzi o osobę którą zatrudnia ( T Z JEGO PRZESZŁOŚĆ )
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 2 dni temu, 07:26
Myślę, że temat nadaje się do Uwagi lub Interwencji.
Takie osoby trzeba pozbawiać stanowisk publicznych. Swoją drogą ciekawe jak postępują prace w Prokuraturze i czy ta sprawa wogóle była zgłoszona.
Sorawiedliwa
Sorawiedliwa 2 dni temu, 14:36
Tak dokładnie , to trzeba zgłosić do UWAGA TVN. Ja się tym zajmę
Andrei
Andrei 2 dni temu, 02:02
Oj dajcie misztalowi spokój, dopiero 1,5 roku jest, inwestycje nie robi sie z dnia na dzień, nieraz na pozwolenie trzeba czekać pół roku, więc może do końca kadencji cos zrobi
ALEX
ALEX 23.05.2020, 07:00
Dziwne to troszkę. Licznik komentarzy zwiększa się ale przeczytać nie można albo można odczytać a w krótkim czasie ginie. Co się dzieje czy tutaj słynna "trøjka" z Będkowa też dotarła. Też tutaj miesza? Myślałem że jak piszemy to do odczytania. NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ. PÓJDĄ PO ROZUM DO GŁOWY
Ayax
Ayax 22.05.2020, 23:00
Ciekawe , który Radny czy Radna następny do odlotu
Wøjt jest wielki i nie boi się tego . Przyjmie spadochroniarza. Gorzej jak braknie mu powinowatych. Będzie RADA BEZ RADNYCH
ewenement . Bezradni to oni są już teraz ale i tak są jakby ich nie było. To wszystko zrobił reżim. Ale JAJA i wielki śmiech.
Ares
Ares 22.05.2020, 22:53
Widzę,że każdy kto pisze dołoży coś ciekawego i pewnie nieznanego tematu dla mieszkańców. Sesji r.gm brak bo chyba så oszczędności.właściwie po co mają być kiedy przed sesją wiadomo jakie będą wyniki głosowania. Tu widać że mają gorzej niż ja miałem w wojsku. Policja to policja. Tematu i treści nie znają ale wiedzą jak mają głosować. Co ten wójt i przewodniczący zrobił z mózgami tych osób. A może coś otrzymują... Radni to co widzimy otrząśnijcie się od wpływu wøjta i policyjnego przewodniczącego. Wygląda to strasznie .WSTYD OGROMNY.


Nieśmiła
Nieśmiła 22.05.2020, 22:40
Brawo, Pani Radna. Jestem pełna uznania. Nie można pozwolić sobą pomiatać. Rzeczywistość w naszej gminie skrzeczy. Większość to już widzi, ale karawana jedzie dalej.
prognostyk
prognostyk 22.05.2020, 15:46
wybitny otacza sie wybitnymi - skarbnik /kuzynka starosty /,sekretarz / zona kolegi / promotor /kolega starosty / i. t. d .
Iloraz
Iloraz 22.05.2020, 13:07
PIĖKNIE się dzieje. Nikt z takim wójtem a jeszcze bardziej z takim policyjnym przewodniczącym nie chce pracować. Despotyczne, arogancki drwiący z uśmiechem . Tak, tak, wszystko widziałem podczas sesji chyba że zawiedzie sprzęt wideo. Kiedyś nie było diet albo znikome ale trzeba było mieć uznanie i był to zaszczyt.
Teraz z taką władzą to kara choć pod policyjnym skrzydłami. Podejrzewam, że na miejsce wolnych funkcji radnych będą zsyłani z Tomaszowa, moszczenicy czy z Piotrkowa. A może z łapanki? TRAGEDIA. Radni zastanówcie się w co się zagrzebališcie.
wyborcy
wyborcy 22.05.2020, 11:46
Radna musiala odejsc bo nie byla z Moszczenicy .
Rambo
Rambo 22.05.2020, 10:00
To co w tej gminie sie dzieje to jeden wielki cyrk
Ixi
Ixi 22.05.2020, 00:00
Czy ktoś zauważył jak taki jeden pan T.Z. rozpętał wojnę w Internecie. Właściwie to pomógł, bo inaczej wójt ani radni nie dowiedzieli by się o swojej nieudolności. Wójt o cwaniactwie a radni o swojej niewiedzy, o swojej biernej postawie o swoim poddaniu się wójtowi. Ludzie opamiętajcie się.co wy robicie z tą gminą. Poproście o kontrolę, OTRZĄŠNIJCIE SIĘ bo może być za próżno.
.
Mysliciel
Mysliciel 21.05.2020, 20:12
Panie Wójcie, już pora na utworzenie stanowiska Dyrektora Do Spraw Zabawy. Pan Tomasz, wówczas będzie się mógł znakomicie wywiązać ze swoich zadań. Z pewnością znajdzie się jeszcze jeden spadochroniarz, który gdzieś się zawiesił.
zniecierpliwiony
zniecierpliwiony 21.05.2020, 11:17
Promocja Będkowa, to nawet nie kpina, bo jakże się śmiać z tego czego nie ma. A radni – kółko wzajemnej adoracji - czysta amatorszczyzna. To im dedykuję słowa ballady Młynarskiego legendy polskiej piosenki: „Niech ta myśl im wzrok rozpromienia, niech zatrą ręce, że tyle jest jeszcze do spieprzenia, a będzie więcej”
ANA
ANA 21.05.2020, 01:44
Już minęły chyba dwa tygodnie a promocji NIET. Wójt utworzył takie stanowisko bo brak mu pomysłów do bajeru. W pierwszym chyba miesiącu swojej kadencji wybrał się wójtem roku bo kupił sobie głosy. Wybrał się sam. Teraz gdy obiecanych -"targowicy", wielu dróg, miejsc pracy, i......
Potrzebuje promocję. Ciekawe za ile i ile kasy wyprowadzą z gminy. Hahahaha. To do zaślepionych radnych.
Robol
Robol 21.05.2020, 01:31
Pan "poważny" dobrze zauważył działania wójta kierowane zagrywkami politycznymi.od samego początku było to widać. BAJER w kampanii wyborczej, niby zmiany " czystki" w urzędzie. Przecież to tak się nazywa żeby wsadzić swoich zesłańców , pociotków i tych którym obiecał. TYLKO NAIWNI RADNI TEGO NIE WIDZĄ. To oni powinni działać ale to nieudaczniki klakierzy. .wpatrzeni w wójta jakby zjawę ujrzeli. Widać to nawet na sesjach. Milczą aby nie było wpadki. Ale JAJA. ŚMIECH na całą Polskę. Najgorzej że WSTYD.
Poważny
Poważny 20.05.2020, 19:54
Hmm ciekawe czy wszyscy pracownicy urzędu takie zakresy zadań mają?? Zapewne nikt nam nie odpowie ale nie powiem stanowisko pierwsza klasa. Od razu widać, że stworzone tylko na potrzeby Pana T. Z. Osobiście myślałem, że nowy wojt chce naprawdę cos zmienić i zrobić ale widocznie to tylko polityczne zagrywki, żeby za jakiś czas pójść 'wyżej'.

Pozostałe