Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa

  • 14.05.2020, 18:09 (aktualizacja 21.05.2020, 17:40)
  • redakcja
Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa
Tomasz Zdonek po tym, jak przestał być prezesem miejskiej spółki Lechia SA, niezbyt długo poszukiwał nowego miejsca zatrudnienia. Znalazł je w oddalonym o 20 km Będkowie, gdzie fotel wójta zajmuje Dariusz Misztal. Zdonek, który jest rownocześnie mradnym rady powiatu tomaszowskiego będzie zajmował się promocją gminy. Wymagania w konkursie ogłoszonym przez wójta nie były zbyt wygórowane. Wystarczył 2 letni staż pracy, wyższe wykształcenie oraz nieposzlakowana opinia oraz niekaralność za przestępstwa z winy umyślnej. Poniżej publikujemy zakres oboowiązków, którym będzie musiał sprostać były prezes Lechii.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (360)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gerwazy
Gerwazy 11.03.2021, 11:37
Hejterować to wy umiecie bo dajecie przyzwolenie do zatrudniania w urzędzie nie z naszego terenu
Anonimek
Anonimek 27.03.2021, 07:04
A jest gdzies zakaz zatrudniania osób spoza gminy ?
Dobry glina .
Dobry glina . 10.03.2021, 20:52
W dawnych westernach występował wódz Indian Szalony Koń .Fikcja fakt ,nieważne .Natomiast faktem jest że w Wyknie gm.Bedkow " działa " Szalony Pies .Różnica między nimi jest taka ,że Koń walczył z wrogiem a pies tłucze swoich ( dosłownie )
Psa usprawiedliwia to że jest policjantem ,szefem rady gminy i najwazniejsze przyjacielem wójta .Interweniuje policja ,ciekawe jaki final .???🤔👎
będkowiak
będkowiak 10.03.2021, 14:47
Kiedy Będków dawne miasto, doczeka się lepszych dróg aby dojechać do marketów Tomaszowa. Dzisiaj do Brico ciężko było dojechać a każdy chce coś kupić nawet będkowiak.
Robol
Robol 09.03.2021, 19:04
7 marca pani radna dziękowała panu wójtowi za przyjęcie synowej do pracy w urzędzie gminy w podziękowaniu wydała bal na którym býł pan wójt
Danuta B.
Danuta B. 10.03.2021, 13:35
Kapusiem jesteś, że informujesz hejterstwo gdzie wójt bywa prywatnie po pracy, w niedzielę? To był bal z okazji Dnia Kobiet, na który to, wójt został zaproszony, a nie bal dziękczynny. Jeśli Ciebie tam nie było, to nie pisz głupot i nie siej jadu, a jeśli tam byłeś , to nie kłam. Takich zakłamanych komentarzy jest tu mnóstwo, wszyscy wszystko wiedzą najlepiej...oczywiście z cichego kącika w swojej chatce. Wtedy można żmijowy jęzor rozwinąć i pluć na wójta, na radę...przecież każdy anonimowy. Wstyd kapusiu.
Wielebny
Wielebny 10.03.2021, 20:19
Oj Danuto głupiaś Ty oprócz nepotyzmu Pirkowej ujawniłaś przrestępstwo .Organizowac bal w czasie pandemi wobec zaostrzen władzy !? O obecnosci wojta i miejscu imprezy nie wspomnę .Do przedszkola dziciuchy !!!👎⁉️💩👹
Stosunki
Stosunki 10.03.2021, 10:36
feudalne w Będkowie;) A na poważnie, to ręce mi dawno opadły...
Wyborca
Wyborca 25.02.2021, 20:54
Rolniku -społeczniku ,i Ty imienniku muzykanta od hula - hopu Marczuka czy jakoś tam ,mam nadzieje ,ze wspomnany. w komentarzach Maliniak nie jest tym serialowym.Ten z 40-latka to przecież nie samowity gadulec.Radnym bardziej pasuje.porównanie do stworzeń niemych.Takich jak nietoperze ,ropuchy gekony ,dżdżownice itp.Myśle ze postawa radnych zmienila by sie gdyby wójt pogonil Błocha, ale sie go boi.Ale cierpliwości.Jest takie powiedzenie"każda żmija zdechnie od wlasnego jadu tylko trzeba dać jej troche czasu " .ha ha ha ha ha .
Rolnik były radny .
Rolnik były radny . 22.02.2021, 20:43
W składzie aktualnej rady jest dwoje radnych ,reszta to tzw.słupy z drewna malinowego.Pojedynczy maliniak jest słaby.Ale zebrane w pęk to już jest silna miotła ,ktora na rozkaz naturszczka Blocha potrafi dołożyc niepokornym .Maliniaki obudzcie się ,zacznijcie myśleć ,nie dajcie się upokarzać.Wasi Wyborcy coraz glosniej mówia ze popełnili błąd wybierając was.R
Zenon s.
Zenon s. 23.02.2021, 22:05
Rzeczywiście MALINIAKI. Popieram. Ale żeby przez dwa lata niczego się nie nauczyć? Umieją tylko przytakiwać. Dwoje Radnych co kumają reszta pajace tak jak pisał poprzednik. Podejrzewam że do końca kadencji nic się nie zmieni. Maliniaki i buraki bo dla wójta brak określenia.
Alicja
Alicja 21.02.2021, 22:28
Dobry wójt to taki, który pracyje a nie chwali się nie znając się nawet na cyfrach. Trzeba coś zrobić żeby móc porównywać się do poprzedników. Jak do tej pory to nawet "spadochroniarz" z promocją nie daje rady. Właściwie gdzie on jest - mało kto go zna- nawet współpracowmicy. Podejrzewam, że na liście płac jest znany. Kadencji czas leci . Efektów brak a gmina w rankingu nie może juź niżej spaść . RATUNKU
Marek z.
Marek z. 19.02.2021, 20:47
Ja też dodaję swój komentarz nt kabaretu nie sesji. Sesja bez przegłosowanego porządku obrad. Przewodniczący widać że policjant, bo stosuje swoje prawo.radni takie zaślepione owieczki. Wszyscy głowy w dół.przewodniczący tak jak i wójt przez dwa lata nic nie doczytali. Poprostu " ciemna masa" kiedyś chyba dorwie Was jakaś kontrola. Prawie połowa kadencji radni stołki obiecane mają . Z tych obietnic wójt wywiązuje się, gorzej z tymi dla mieszkańców. Dobry pic. Głupoty i kłamstwa przedstawia na sesji a radni przytakują. Teraz to już nie pytają o nic bo wiedzą , że nie wolno. Sesja bez porządku, pytań , wolnych wniosków...- DYKTATURA , ŚMIECH. JAK TE PAJACE. - ocknijcie się, a najlepiej obejrzyjcie obrady. Sesja nadzwyczajna i do końca wójt nie odpowiedział dlaczego. Ha ha ha.
JÓZEF
JÓZEF 20.02.2021, 07:06
Ja podpowiem dlaczego sesja nadzwyczjna-. Tak bardzo są nieogarnięci w tematach pracy urzędu, że nic nie jest w terminie. Robią sesje nadzwyczajne bez powodu. Przeciż 80 % kadry to stażyści w tym zakresie. Sam wójt zwołuje sesję a nie zna tematu uchwały . Opowiada bajki o nazewnictwie zgodnie z kodeksem a nie tłymaczy o co chodzi w uchwale. TĘPE GŁOWY. Gada po to żeby gadać. Rzeczywiście Pajace.
Karol z.
Karol z. 18.02.2021, 01:37
Dawno nie oglądałem takiej sesji. Ze względu na wiek i rodzaj pracy widziałem wiele. Wójt powinien chociaż raz wysłuchać to co mówi. Najpierw że na jego wniosek zwołana sesja, a gdy ma trudności z odpowiedzią na pytnie to tylko jest gościem. Człowieku gdzie Twoje miejsce? Zajmij się tym co powinieneś robić. Przez dwa lata nic nie nauczyłeś się, a bajerowanie to nudne. Tylko rodni przyklaskują, bo muszą.
Rolnik i byly radny..
Rolnik i byly radny.. 17.02.2021, 18:50
15 b.m.odbyła się sesja R.G.w Będkowie z niezrozumiałych powodów nazwa "nadzwyczajną" ??. Biegli ustalając zasady funkckjonowania samorządow ustalili 3 rodzaje sesji : zwyczajna nadzwyczajna i uroczysta - ulubiona przez tzw.przew.rady.Wczoraj ten osobnik wynalazł nastepny rodzaj sesji - niezwykła .Oto przyklady : nie przyjęto porządku obrad co czyni ze sesja jest niewazna .Zapytany przez radnego o nadzwyczajnosć sesji on organizator posiedzenia sygnujący powiadomienie swoim podpisem ,każe udzielic wyjasnienia Wójtowi ktory jest gościem rady .Dziękuję cdn
.
Zadowolony?
Zadowolony? 31.12.2020, 20:38
Tylko się cieszyć. Będziemy mieli tężnie. A gdzie modernizacja ogrzewania.
klakier
klakier 10.12.2020, 12:27
Jest super, więc o co ci chodzi.
Pragmatyk
Pragmatyk 26.11.2020, 17:29
Dla
czeo nikt nie kometuje czy prawda w oczy kole
Robol
Robol 14.11.2020, 21:31
Panie wojcie kiedy w ośrodlu zdrowia będa zatrudnieni specjaliści i spełni obietnice wyborczą bo w urzędzie juz pan pozatrudniał swoich
Robol
Robol 14.11.2020, 20:19
Czy w naszym urzędzie załatwia się prace tylko dla wybranych radnych ,bo pan wójt wymienia pracowników z lepszych na nieuk,,,,,,,,,,
Hipokryzja
Hipokryzja 13.11.2020, 20:50
Kadrowy misztal jeżdził do Woli na placki i inne smakołyki i to wyjasnia .
wku..y
wku..y 07.11.2020, 12:11
Wiecie, że synowa radnej dostała pracę w urzędzie a moja córka nie!
Escobar
Escobar 28.03.2021, 22:25
Za to w banku dostala
Domyślny
Domyślny 07.11.2020, 21:37
Spóźniła się, widocznie słabsza była, nie przeszła stos. kwalifikacji, może też inne wykształcenie kierunkowe np. fryzjerka...
Ot co, bez zdziwienia.
Mal
Mal 08.11.2020, 18:23
Swoją drogą ciekawe czym sie zajmuje? Może znowu dodatkowe stanowisko utworzono na potrzeby Wojta tak jak dla P. Zdonka...
Ucho Prezesa
Ucho Prezesa 26.10.2020, 15:30
Po imprezie grantowej w Prazkach wladza gminy Bedkow jest tak b. chora ze nie przychodzi do pracy.Jest calkowity zastoj w funkcjomowaniu .Mysle ze nalezy poinformowac wojewode bo komisarz potrzebny od zaraz .Za taxi w czasie imprezy w Prazkach robil bus gminy ,byl on tez karetka ratunkowa .
Olaf
Olaf 11.02.2021, 11:33
Durniu, karetka była bo człowiek zasłabł...ale hejterstwo wie lepiej
Ucho Prezesa
Ucho Prezesa 17.02.2021, 14:24
Idioto łolafie dziekuje za komentarz potwierdzający że władza dała w Prażkach czadu .Dzięki ci.😀😱👋
Statysta .
Statysta . 22.10.2020, 21:09
W minioną sobote w Prażkach kręcono film "Nie ma mocnych".Podczas pracy na planie awarii uległ jeden z aktorow grający jedną z głownych ról .Skutkiem tego ,krecenie przerwano i Pan D.M.zmuszony jest do pauzowania w innych zobowiązaniach kontraktowych Należy zyczyć mu zdrowia a przede wszystkim urazu na światło dzienne .😷🤥
Kinomaniak 😪
Kinomaniak 😪 21.10.2020, 22:27
W gminie Bedków kręcone jest nowe wydanie filmu "C.K. Dezerterzy" Rolę głównego bohatera powierzono D.K. znanego aktora komediowego niestety nie sprawdził sie w tej roli ,miala być komedia jest tragedia .Dodatkowo wyszło na jaw że jest on także reżyserem filmu .Jest to film wysoko budżetowy.,Miłośnicy kina stracili zaufanie dla swojego idola .

Pozostałe