Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa

  • 14.05.2020, 18:09 (aktualizacja 21.05.2020, 17:40)
  • redakcja
Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa
Tomasz Zdonek po tym, jak przestał być prezesem miejskiej spółki Lechia SA, niezbyt długo poszukiwał nowego miejsca zatrudnienia. Znalazł je w oddalonym o 20 km Będkowie, gdzie fotel wójta zajmuje Dariusz Misztal. Zdonek, który jest rownocześnie mradnym rady powiatu tomaszowskiego będzie zajmował się promocją gminy. Wymagania w konkursie ogłoszonym przez wójta nie były zbyt wygórowane. Wystarczył 2 letni staż pracy, wyższe wykształcenie oraz nieposzlakowana opinia oraz niekaralność za przestępstwa z winy umyślnej. Poniżej publikujemy zakres oboowiązków, którym będzie musiał sprostać były prezes Lechii.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (329)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ucho Prezesa
Ucho Prezesa 26.10.2020, 15:30
Po imprezie grantowej w Prazkach wladza gminy Bedkow jest tak b. chora ze nie przychodzi do pracy.Jest calkowity zastoj w funkcjomowaniu .Mysle ze nalezy poinformowac wojewode bo komisarz potrzebny od zaraz .Za taxi w czasie imprezy w Prazkach robil bus gminy ,byl on tez karetka ratunkowa .
Statysta .
Statysta . 22.10.2020, 21:09
W minioną sobote w Prażkach kręcono film "Nie ma mocnych".Podczas pracy na planie awarii uległ jeden z aktorow grający jedną z głownych ról .Skutkiem tego ,krecenie przerwano i Pan D.M.zmuszony jest do pauzowania w innych zobowiązaniach kontraktowych Należy zyczyć mu zdrowia a przede wszystkim urazu na światło dzienne .😷🤥
Kinomaniak 😪
Kinomaniak 😪 21.10.2020, 22:27
W gminie Bedków kręcone jest nowe wydanie filmu "C.K. Dezerterzy" Rolę głównego bohatera powierzono D.K. znanego aktora komediowego niestety nie sprawdził sie w tej roli ,miala być komedia jest tragedia .Dodatkowo wyszło na jaw że jest on także reżyserem filmu .Jest to film wysoko budżetowy.,Miłośnicy kina stracili zaufanie dla swojego idola .
Samarytanin
Samarytanin 21.10.2020, 09:22
To co się dzieje w urzędzie gminy to po prostu jest skandal. Władza po prostu zdezerterowała.Brak osób decyzyjnych w pracy. Zero informacji iż jeden z głównych pracowników ma wynik dodatni w samym urzędzie oraz że są wyniki dodatnie w szkole. Aby takie informacje człowiek słyszał od pracowników w sklepie to jest po prostu dno, dna. Ja rozumiem że urząd jest mały i były by problemy kadrowe ale tutaj chodzi o zdrowie, powinni być wszyscy pracownicy wydelegowani na kwarantannę którzy miieli kontakt z osobą zarażoną a nie tylko "wybrani". Panie Dariuszu dlaczego boi się pan powiedzieć społeczeństwu o tym co się dzieje w gminie. Czyżby strach przed falą krytyki......
Ramzes
Ramzes 20.10.2020, 20:54
Wójt i dyrektor zachowali się b. nieodpowiedzialnie ,dezerterujac ze swoich placówek nie podejmując działan w związku z pojawieniem sie wirusa .Kapitanowie tonące statki opuszczaja ostatni ,jako pierwsze uciekają szczury ? Na coś takiego powinna zareagować rada zawieszając wymienionych i powiadmiajac wszystkie służby .Wojewoda prawdopodobnie ustanowił by komisarza .No tak ale Bedkow nie ma rady tylko grupę klakierow wspierającą władzę czyli Pinokia ,który jest b. twórczy w pomyśłach nie mających nic z rozsądkiem
Myślę że prezydium rady obudzi się ze swojeg błogostanu i zacznie działać .Oby nie było za PÓŻNO !🤒😷☠
Pan Marian
Pan Marian 20.10.2020, 12:02
Teraz wójt przykrył się pandemią. Tak bardzo lubił nawijać, lać wodę- o niczym , a teraz? .chyba skończyły się tematy. Nabałaganił i ucieka niby przed wirusem. GMINA BEZWŁADNA. Polityka zamarła. Mieszkańcy muszą jednak żyć dalej. Razem z dyrektorem dali nogę. Uciekinierzy. ŚMIECH. A dzieci w szkole? Tak miało być wszystko ok, pięknie. Chyba niektórzy przecierają oczy. Oby nie za późno.
Obserwator
Obserwator 20.10.2020, 01:38
Tak jest wydaje mi się że jeszcze przed końcem kadencji na będkowskim rynku a może nawet przed kościołem stanie pomnik Dariusza M. - WIELKI za zasługi. Brak samokrytycyzmu. Żeby samemu sobie dać odznaczenie to śmiech. Co to za zasługi . Chyba z dzieciństwa pamięta książeczkę -Jak Wojtuś został strażakiem. Jeśli ją przeczytał to rzeczywiście zasługa. Czy nikt tego nie widzi. Radni ocknijcie się.
będkowiak
będkowiak 20.10.2020, 12:15
Niech odbuduje chociaż część XIX wiecznych kamieniczek Będkowa to i pomnik mu wywalimy, bo zasłuży na to stokrotnie. Miasto Wł. Reymonta doceni dobrego gospodarza.
młody historyk
młody historyk 22.10.2020, 07:44
Miastem Będków był kiedy zamieszkiwało tu 2 tysiące Żydów, w ich rękach było rzemiosło i handel. Miasteczko (utraciwszy wcześniej prawa miejskie carskim ukazem) tętniło życiem do czasu II Wojny Światowej gdy zaczęła się tragedia rdzennej ludności żydowskiej, wywożonej przez okupanta niemieckiego koleją do obozu śmierci w Treblince, Po wojnie pozostało tu około 100 mieszkańców pozbawionych pracy u swych przedwojennych pracodawców. Miasteczko już nie zdołało podżwignąć się do stanu z przed wojny. Obecny marazm brak pomysłu na rozwój osady pozostawia Będków w stanie ubogiej wioski, z zacnym gotyckim kościołem pomnikiem dawnej świetności miasta Będkowa.
Widz.
Widz. 20.10.2020, 12:07
Owszem całkowity brak samokrytycyzmu. Żeby mógł swoje zdjęcia zamieścił by we wszystkich gazetach i odznaczył się . Jak narazie zasłużył na medal z kartofla.
Przeciwnik
Przeciwnik 19.10.2020, 22:54
D.M. do odbierania medali i wyprawiania imprez i wstawiania zdjęć z nim samym jest pierwszy tylko koronawirusa się boi albo po prostu tak łatwiej unikać niewygodnych rozmów. Pod przykryciem wirusa unika kontaktów z ludźmi, z którymi nie chce rozmawiać. Tak zachowuje się tylko tchórz...
Pan Zbyszek
Pan Zbyszek 17.10.2020, 13:43
Ma i Bedków swojego Misiewicza ,M .D.wymusił u prezesa OSP, K A .by wystapił z wnioskiem do kom. Pow odznaczenie dla niego .I dostał srebrny medal za cos tam .I aptekarz i stelmach maja cechę wspolną ,to PYCHA !!!!!!!
Polityk
Polityk 17.10.2020, 01:03
Promocja wielka. Tak miało być. Samochód czerwony z sikawką jest. Podejrzaĺem imprezę, która w części była na terenie otwartym ale nie widać tam było osób, którym należało też podziękować. Zdjęcia potwierdzają. Pycha wójta jest wielka. Ważne że jest BIBA. Widać to na zdjęciach. ZASŁUŻONY ha ha ha. Kiedy ten człowiek zejdzie na ziemię. Tak sobie zakręcił wokół palca niektórych, że coraz bardziej czuje się pewnie. Nie zakręceni widzą jednak, że to tak jak w kraju zbliża się do końca. I jaki BLEF wtedy wstawi.? Na których poprzedników zgoni.? Można to nazwać męskim językiem c... ale wtedy nie opublikują.
Kibol
Kibol 07.10.2020, 14:23
Na zakończenie sezonu wójt Będkowa zorganizował bieg przełajowy "z południa do centrum".Bezkonkurencyjnym okazał się M
. Tuzinek ,w nagrodę otrzymał stypendium od szkoły do ktorej przynależy .Zawodnik reprezentuje druzyne "Przedszkolaki i Starszaki" .Brawo dla Władzy i Zawodnika .😉💅
Błażej
Błażej 02.10.2020, 10:46
Jako mieszkaniec zaprzyjaźnionej gminy dodawałem już swój komentarz po oglądanej śmiesznej sesji rady gminy. Śledziłem pytania radnych / było ich niewiele - bo nie wolno pytać/ a szczególnie interesowały mnie odpowiedzi " władz". Dziwne -śledzę i ne pamiętam aby było coś o utworzeniu Domu Seniora czy coś w tym podobie. Wprawdzie jest to dla nas konkurencja ale. Jak oni to robią , że coś robią a później decydują. Nie boją się, że teraz wszyscy mogą to obejrzeć. Tak po turecku- od końca. Nic w tej gminie nie myślą. Kompetencja urzędników na marnym poziomie. wręcz TRAGICZNA.Myślą że wszystko zgonią na KORONAWIRUS. Ha Ha Ha...
ZOMO
ZOMO 01.10.2020, 00:35
Jeśli mogę w tym miejscy / jako radny zaprzyjaźnionej gminy /to chciałbym odnieść się do KGB. komentarz nie do końca celny. Pani Edyta jak i p Przewodniczący byli nauczycielami . Nic nie mającymi wspólnego z finansami budżetu , a o to chyba w tym wszystkim chodzi. Funkcja pani Marleny podlega pod p Skarbnik . To coś nie tak . Znowu brak logiki. Tutaj wg wójta musi być swój. Nic więcej się nie liczy. Myślcie trochę, bo sami się wkopujecie. Tłumaczenia są głupie...
Weterynarz
Weterynarz 30.09.2020, 21:00
Do p. Zniesmaczonego ,trafne okreslenie osobowości .Nie ma mózgu serca kości ani oczu ,jego grożna bron to parzydełka z jadem.To meduza ktorą połknął nasz "bohater"No i mamy rozwiązanie
Poszukiwany egzorcysta .🎊🚾👹
Ktytyk sztuki W. K.
Ktytyk sztuki W. K. 28.09.2020, 22:30
W drugim wątku wystąpiła statystka z Prażek popierająca w trwonieniu kasy przez wójta na jego ksiezycowe pomysły.Albo zazdrości koleżankom i chce coś ugrac dla siebie,albo nie orientuje się w realiach .Kobieto to zadanie ktore twój idol chce wykonac kosztować bedzie kilkaset tysięcy ,skąd kasa? Chyba że zrobicie to sposobem gospodarczym .Sprzęt jest 2 koparko -ładowarki , wywrotka piaskarka ,betoniarka ubijaczka zamiatarka itp. .Po wykonaniu i reklamie wyeliminujecie erbedim i bedzie front .Starostwa i tak nie oddłuzycie ale władze będą wam wdzięczne i pozwola na zatrudnienie swojego kolesia . Brawo wy .Starostwo przewiduje dług w wys. 80 mln zł.Może jeszcze coś wymyślicie ?
Zniesmaczony
Zniesmaczony 28.09.2020, 22:14
Pomijając przypadek p. M.K. zostaje jeszcze chamstwo jakie reprezentuje p. J.B. Jest przewodniczącym a jego zachowanie przekracza wszelkie normy przyzwoitości i dobrej kultury. Jego arogancję widać na każdym posiedzeniu rg. Po ostatnim incydencie z p. Sarniakiem (odnośnie rynsztoka) trochę się opanował ale widocznie wraca do swoich przyzwyczajeń. Ciekawe czy do swojej rodziny odnosi się z takim samym szacunkiem jak do osób od siebie starszych? Niestety ale ciężko wyzbyć się nabytych przez wiele lat takich cech jak prymitywizm czy po prostu prostactwo. Widocznie ma na to czyjeś przyzwolenie i większości radnych to nie przeszkadza. Pozostaje tylko jedno słowo WSTYD.
e-meryt
e-meryt 21.10.2020, 22:07
Kiedyś szefów rady zazdrościli nam sąsiedzi, dziś się nam współczują.
pouczony
pouczony 28.09.2020, 00:37
Komentarz do p.Krytyk sztuki. Kto cośkolwiek się orientuje to też to wie i widzi w tym nieprawidłowość.Trudno tym osobom a zwłaszcza wójtowi i przrodniczącemu zrozumieć. MOŻE JAKAŚ KONTROLA PODUCZY.drugą nieprawidłpwość sama pani Marlena powiedziała, że pełni funkcję intendenta i magazyniera. Czy to też jest prawidłowe. Jeśli tak to może być jeszcze kasjerem i księgową? Coś da się zauważyć, że w ten sposób wojt robi redukcję zatrudnienia. Dobre co?


Krytyk sztuki W.K.
Krytyk sztuki W.K. 27.09.2020, 20:40
Ten ponury dzien niedzielny postanowiłem poświecić kulturze ,myslę obejrze widowisko z dn. 23 bm.w sali gminy .Rodzaj sztuki komedia ,tworcy p.D .M .i J. B. Wystepują aktorzy i stattysci .Zainteresowaly mnie dwa wątki ,aktorki p.Sz. ktora sugerowala że p M.K. po zatrudnieniu w szkole powinna zrezygnowac z przewodniczacej K.R.ze względow etycznych .Droga p.Sz. tu nie chodzi o etyke ,naruszono prawo.K R.jest organem kontrolnym powolanym przez Radę do kontroli działalności wójta ,gminnych jedn.organ. (szkoła )i nikt z tego ciała nie moze tam pracować by nie wystąpilo zjawisko zwane korupcją Jak można kontrolować siebie ? antrakkt cdn
KGB
KGB 28.09.2020, 21:47
Kadencja rady 2010-2014 radną jest między innymi Pani Sz, natomiast przewodnicząca komisji rewizyjnej Pani Radna Szulc jednocześnie nauczycielka organu podległego gminie wtedy to nie było problemu???
seweryn
seweryn 27.09.2020, 17:30
Po kawalku wójt sprzedaje gminę. Ciekawe z której strony na następnej sesji. A może centrum tzn urząd.? Szczerze mówiąc już zrobił to częściowo ,bo zatrudnił spadochroniarzy z innych gmin. "Promocja " idzie NIEŹLE. Finanse KIEPSKIE.szkoła TĘTNI ŻYCIEM.......co jeszcze? Śmiech i łzy rozpaczy.
Optymista +
Optymista + 26.09.2020, 20:44
Sława Błocha ma coraz większy zasięg .Niedługo przebije Sebka P. Piszesz Mario że wójt powinien przywołać go do porządku ,ale tego nie zrobi bo się go boi .Boją się też radni.Praca w ormo ,milicji nauczyła go jak podporzadkować i uzaleznic od siebie ludzi : kwity weksle haki i inne straszaki .Czas przyniesie rozwiązanie .Mieszkancy Wykna twierdza ze na niego nie głosowali , kłamią biedacy bo sie wstydzą ze ich wybrańcem jest ZERO .Przyslowie mówi że żmija zdechnie od własnego jadu tylko trzeba dać jej czas .

Pozostałe