Pragnę zwrócić uwagę na problemy z jakimi muszą borykać się kierowcy samochodów ciężarowych poruszających się ulicami Szczęśliwą oraz Mireckiego. Dokładniej mówiąc, chodzi o wyjazd w drogę W713 w kierunku Opoczna. Znajdujący się na skrzyżowaniu budynek niemal całkowicie ogranicza widoczność. Mam świadomość, że skrzyżowanie będzie przebudowywane. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie to nastąpi. Kierowca, który dojeżdża do ulicy Mireckiego nie widzi czy z lewej strony nie nadjeżdża inny samochód. Kiedy w tym miejscu spotkają się dwie ciężarówki, droga jest zablokowana. Rozwiązaniem mogłyby być lustra, które poprawiłyby widoczność.
13.05.2015 19:47
(aktualizacja 18.08.2023 03:21)
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
pio
15.05.2015 21:25
Jeśli juz mowa o tym skrzyżowaniu proszę zobaczyć co sie dzieje kilka metrów dalej, a mianowicie wyjazd z ulicy Orlej w Szczęśliwa w lewo,tam dopiero są jaja, tam powinno stać lustro, aż cud że jeszcze tam nie było wypadku
Silv
22.05.2015 11:24
Jedno mnie zastanawia czemu akurat tam chcesz jechać w lewo ?
Z ulicy orlej możesz w łatwiejszy sposób pojechać w drugą stronę i wyjechać na mireckiego wyjazd jest trochę łatwiejszy niż ze szczęśliwej więc ? po co aby skrócić 20 m drogi ? jak jedziesz w stronę miasta to lepiej pojechać prosto i wyjechać na następnej przecznicy...
decyzję
14.05.2015 13:10
podejmę w 24 V , albo nie pójdę w ogóle , albo......., ale na pewno nie zagłosuję na Dukaczyńskiego
Żywy
14.05.2015 06:07
Tak samo powinno zostać zmienione skrzyżowanie Zawadzkiej i Orzeszkowej. Swoją drogą dałbym "nobla" temu debilowi co to projektował i karnego .... (cenzura) temu kto to zatwierdził. Pewnie projektant był np z Poznania i ani razu tam nie był... Ale dziwię się "naszym" decydentom za to że to przyklepali. A wystarczyło małe rondo takie jak na Legionów i Zielonej ...
Ehh ręce opadają...
Adek
13.05.2015 22:16
Lustro tam nie pomoże trzeba wybudować obwodnicę Tomaszowa i wszelki problemy znikną.
13.05.2015 20:58
A może skończyć ten temat przepychanki cenowej Naszych Urzędników z właścicielami domu narożnego po lewej stronie skręcając z ul,Szczęśliwej w Mireckiego .. I wtedy poszerzyć ten skręt w lewo na Białobrzegi ..... Tym bardziej że za jakiś czas ma być remontowana cała droga wojewódzka 713 i wtedy będzie okazja to naprawić .....
13.05.2015 21:05
Ten budynek został już kupiony
filonka
14.05.2015 12:32
..i co dalej ?czyżbyśmy czekali na przebudowę tak długo jak na wykup tego budynku?miasto z powiatem ,województwem,zarzadcą krajowych dróg dzałaja w tym samym państwie a każdy sobie rzepkę skrobie i nikt na tym nie korzysta,a kiedy wreszcie zniesiona zostanie opłata za parking na ul.14 Brygady,kiedy wreszcie kierowcy przestaną przekraczać 50 km/h ,kiedy mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w naradach Rady Miejskiej-regularnie np.raz w miesiącu?wiele pytań mi się nasuwa podejrzewam nie mnie jednej
ami
13.05.2015 20:08
ale ze względu na szerokośc jaką te pojazdy obejmują podczas skrętu to lustro zaraz by było wyrwane.
Jedynie gdzie to lustro miałoby jakotaki sens to usadowienie go naprzeciwko skrzyzowania czyli mniej więcej tam gdzie jest znak kierujący na opoczno
K2
13.05.2015 20:43
Kiedyś (dawno) właśnie było tam lustro, tam gdzie znak na Opoczno
xyz
13.05.2015 21:16
takie lustro już tam stało i to od 70-tych lat i to dość długo , nie wiadomo jednak dlaczego zniknęło, może po poszerzeniu w tym miejscu ul. Szczęśliwej , kiedyś było tam bardzo ciasno
Napisz komentarz
Komentarze