Jak Być W Centrum Uwagi W Te Walentynki ? I w całym 2014 roku ?
11.02.2014 14:20
(aktualizacja 23.08.2023 08:42)
Walentynki czyli święto zakochanych dotarło do nas zza oceanu i zachodniej Europy. Zagościło u nas na dobre. Czerwone serducha to ich znak rozpoznawczy.
Z okazji walentynkowego święta przygotowaliśmy fantastyczne walentynkowe podarunki zabiegowe – są to malutkie prezenciki dla KAŻDEGO. Możesz podarować go kochanej osobie lub zrobić przyjemność bliskiej Ci osobie. Pakiety upominkowe są pięknie zapakowane i gotowe do kupienia w Salonie kosmetycznym lub on-line w naszym esklepie www.atelier.info.pl
W gorącej walentynkowej ofercie przygotowaliśmy dwa pakiety
Pakiet: ”Kocham Cię”
Pakiet: „2 Godziny Totalnego Relaksu” pakiet we dwoje
Pakiet: ”Kocham Cię” – 60,00 zł
To cudowny masaż – najlepsza droga do odstresowania oraz poprawy kondycji skóry. Delikatny dotyk masażystki rozmasuje wszystkie spięte punkty ciała, powodujące ból, a składniki zawarte w stosowanych do tego preparatach nawilżą skórę, odżywią i zregenerują. Ich wspaniałe zapachy oraz dźwięki muzyki relaksacyjnej prowadzą zaś do kojącego zmysły odprężenia. Masaż wykonujemy z użyciem światła podczerwieni, która łagodzi stany zapalne, przyśpiesza regeneracje włókien kolagenowych oraz głęboko rozgrzewa przenosząc w stan błogiego relaksu.
pakiet: „2 Godziny Totalnego Relaksu” pakiet we dwoje – 180.00 zł
Aromatyczny, relaksujący, odprężający masaż całego ciała połączony z odżywczym zabiegiem na twarz. Zabieg wykonywany na ekskluzywnych kosmetykach firmy DECLEOR jest wyjątkowo skuteczny dla najbardziej wymagających cer. Wykonywany jest na dwóch osobach jednocześnie przez dwie masażystki w jednym pomieszczeniu. Pełną błogość zapewniają elementy uprzyjemniające takie jak dodatkowe źródło ciepła w okolicy krzyżowo-lędźwiowej, blask świec oraz dźwięk relaksacyjnej muzyki
Pakiety upominkowe można wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy od daty zakupu
Zamów Pakiet dla swojej ukochanej osoby TERAZ a otrzyma ona dodatkowy zabieg
Parafinowy na dłonie GRATIS
„Atelier Piękna i Harmonii „ Salon kosmetyczny Studio kształtowania sylwetki
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta. Miejsce w którym zadbają Państwo nie tylko o swój wygląd ale również o wewnętrzną harmonię przywracając dobre samopoczucie i energię życiową. Salon gwarantuje niezawodność zabiegów kosmetycznych przy użyciu kosmetyków czołowych firm światowych i nowoczesnej aparatury kosmetycznej. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów, jako jedyni w Tomaszowie specjalizujemy się w profesjonalnym modelowaniu sylwetki, Dla wygody klientów gabinet udostępnia przestrzeń 100 m kw. oraz jasne pokoje zabiegowe. Na miejscu znajduje się salka do ćwiczeń Treningu obwodowego z użyciem nowoczesnych urządzeń oraz trenerem fitness nadzorującym poprawność wykonywanych ćwiczeń, można skorzystać z maszyn wspomagających odchudzanie: bieżnia w podczerwieni i w podciśnieniu Body Space, elektrostymulacja komputerowa z podczerwienią Slim up, antycellulitowy i kształtujący sylwetkę masaż podciśnieniowy Endermologia LPG oraz najbardziej skuteczne obecnie na rynku urządzenie kawitacyjne do rozbijania tkanki tłuszczowej Med 2 contour
Ja juz zazyczylam sobie na dzien kobiet znow zabieg LPG chyba sie uzaleznilam od tych zabiegow !!! Robie i na twarz i na cialo, to jak wyglada skora i jak sie czlowiek po nich czuje jest nie do opisania, dziewczyny bardzo polecam, przed latem idelane, nie dosc ze efekty widoczne to jeszcze relaks.
goga
04.03.2014 09:51
Prawdziwe nasze polskie (słowiańskie) święto Zakochanych to Noc Kupały 23/24 czerwca. Te Walentynki to żadne święto tylko wymysł do bicia kasy - zwykła komercja i tyle
Klientka Atelier Piękna i Harmonii
14.02.2014 14:12
Jestem od 2 lat klientką salonu zawsze na zabiegi zapisywałam się sama. W tym roku na walentynki dostałam prezent niespodziankę od męża i tym razem nie były to bilety do kina jak co roku. Byłam zachwycona i bardzo się cieszę, że mój mąż pomyślał o tym co mi naprawdę potrzebne... chwila relaksu i odprężenia w miłej atmosferze. Myślę że o takich prezentach marzymy my kobiety...
inna
11.02.2014 20:08
A ja wolę nie obnosić się ze swoją miłością .
Nie robię nigdy niczego na pokaz.
anonim.B
11.02.2014 21:30
wydaje mi się że robienie przyjemności ukochanej osobie nie musi być na pokaz. A walentynki to odpowiedni moment, żeby uszczęśliwić ukochaną osobę:)
Napisz komentarz
Komentarze