Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 07:57
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Od plotki do Sądu

Sprawa pomówień w stosunku do właściciela firmy Deko Smaku znajdzie swój finał w Sądzie. Właściciele przedsiębiorstwa najprawdopodobniej złożą w tej sprawie prywatny akt oskarżenia w stosunku do osób, które pod koniec ubiegłego roku naruszały ich dobre imię, pomawiając o działanie niezgodne z prawem. Najpoważniejsze z nich dotyczyły rzekomego handlu mięsem padniętych zwierząt oraz aresztowania właściciela, Piotra Dębca i jednego ze znanych tomaszowskich weterynarzy.

 

Plotką, którą obiegała miasto lotem błyskawicy, jako pierwszy zajął się portal NaszTomaszów.pl. Przez kilka tygodni sprawdzaliśmy docierające do nas różnymi drogami informacje. Efektem był artykuł Deko prawdy, Tona plotki a następnie jego uzupełnienie Deko prawdy, Tona plotki - Suplement.

 

Mimo, że rozwiewaliśmy w nich wszelkie wątpliwości dotyczące działalności firmy tomaszowskiego przedsiębiorcy atmosfera wokół jego osoby i działalności wciąż gęstniała a komentarze, jakie pojawiały się także na naszym forum nie dawały wiary zebranym przez nas informacjom.

 

Wiele naruszających dobra osobiste wpisów usuwaliśmy niejako „z urzędu”. Część zniknęła na wniosek osoby zainteresowanej. Zostaliśmy oskarżani o przekupstwo i inne niecne zamiary.  

 

Akcja zniesławiania trwała więc w najlepsze. Właściciele „Deko Smaku” wyznaczyli nawet nagrodę za wskazanie autora plotki, mającej na celu podważenie zaufania do prowadzonej przez nich firmy. Jak dotąd nie udało się go odnaleźć.

 

W ostatnich dniach tomaszowska policja wystąpiła do portalu o udostępnienie danych osobowych osób, których wpisy usunęliśmy na żądanie przedsiębiorcy i jego rodziny. W ten sposób funkcjonariusze spróbują dojść „po nitce do kłębka”.

 

Wielokrotnie przestrzegaliśmy, że w podobnych sytuacjach, jako administratorzy portalu nie mamy wyjścia i dane te na żądanie uprawnionych organów jesteśmy zobowiązani przekazywać. Tak samo będzie też i tym razem.

 

Warto pamiętać, że nawet jeśli żadna z tych osób, nie była źródłem rozpowszechnianej w mieście plotki, to i tak większość z nich dopuściła się naruszenia dóbr osobistych co wiąże się z odpowiedzialną tak karną jak i cywilną.

 

Zachęcamy też do uważnego czytania regulaminu serwisu 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jank 21.02.2014 11:05
i jeszcze jedno z zyczliwosci dla firmy i jej wlascicieli: nalezy obecnie skupic wszelkie dzialania na odzyskaniu pełni zaufania swoich klientow, co powoli następuje, sam, na przekór innym nieprzekonanym, chodzę ostanio na obiady wyłącznie do w/w firmy, z mysla wsparcia ich dzialan, chociaz z pracy nam dosyć daleko a konkurencję pod nosem, dzialania represyjne (byc moze nawet w niektórych wypadkach uzasadnione) przyniosą raczej negatywny wydźwięk w oczach klientów ... a obecnej chwili czarny PR nic dobrego nie przyniesie... przydałaby sie współpraca z agencją PR która pomogłaby odbudować pozytywny wizerunek osobiscie na miejscu wlasciciela wynająłbym prywatna agencję detektyweistyczną...i szukał wśród tych krórym wspomniane wydarzenia przyniosły prrofit ekonomiczny lub którzy mieli motywy osobiste ...

jank 21.02.2014 10:25
rozumiem ze policja szuka sprawców plotki, bo to ona jest skutkiem kleski w/w firmy i ch wlascicieli ... plotka pojawiła się znacznie wcześniej niz artykuł na NT, czyli wpisy są skutkiem artykułu który jest skutkiem plotki niż jej zródłem i przyczyną... co da policji sprawdzanie skutków skutków plotki ... zdrowy rozsądek podpowiada ze aby znalezc zródło plotki nalezy go szukać znacznie wczesniej... (chyba ze na forum sa osoby które stworzyły plotkę - ale to chyba naciągane rozumowanie) nawet sam wlasciciel w/w firmy potwierdzil ze plotka i jej dla niego skutki pojawiły się znacznie wczesniej niz artykul, bo artykuł odnosi sie do wpisu wlasciela na stronie internetowej firmy w sprawie tresci i skutkow plotki...

niestety 21.02.2014 08:40
jeśli oskarżony w sprawie z art. 212 Kk nie przyzna się do zarzucanego mu czynu bardzo trudno jest doprowadzić do skazania. Oskarżony może kłamać i robić teatr na sali rozpraw a Sąd komu da wiarę, no oskarżonemu, przecież on taki biedny.

19.02.2014 09:09
Z tym zastrzeżeniem, że dostawca nie ma obowiązku monitorowania treści każdego wpisu. Usuwanie komentarzy odbywa się więc na wniosek. W tym celu przy każdym komentarzu znajduje się odpowiedni formularz, z którego właściciele firmy skorzystali. Śledzę na bieżąco orzecznictwo w sprawach dotyczących komentarzy internetowych. Sprawa udostępniania numerów IP osobom prywatnym nie jest jednoznaczna. Od dłuższego czasu oczekuje ona na unormowanie. Dlatego wyroki zapadają różne. Warto też pamiętać, że sam numer IP nic nikomu nie powie. Co najwyżej wskaże on kolejnego operatora tym razem dostawcę internetu. I sprawa zaczyna się od początku. Tak czy inaczej w końcu wniosek o udostępnienie danych osobowych wychodzić będzie od Policji, której przeprowadzenie czynności zleca z kolei Sąd, lub która uruchamia procedury z urzędu, w zależności od charakteru sprawy. W omawianym temacie zapowiada się co najmniej kilkanaście aktów oskarżenia w stosunku do wielu różnych osób. Czy ostatecznie zostaną one złożone, to zależy już od przedsiębiorcy. Wielokrotnie już uprzedzałem, że sprawy tego rodzaju są skomplikowane. W dodatku ciężar dowodowy wyjątkowo leży po stronie oskarżonego.

jank 18.02.2014 20:28
na dzień dzisiejszy jest jak jest - a zmienione prawo nie może dzialac wstecz wiec jeśli zmieni się prawo - to będzie dotyczyć wpisów od momentu zmiany prawa...

jank 18.02.2014 20:14
dane jeśli zostaną udostępnione to tylko policji i prokuraturze... i jeśli policja nie postawi ściganych z urzędu zarzutów to tak zostanie rodzina Dębiec nie może dostać takich danych ani od policji ani od administratora forum -jeśli nie doszłodo popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu...

18.02.2014 20:20
I tak i nie. Aby móc złożyć prywatny akt oskarżenia konieczne jest ustalenie jego adresata. Policja występuje do nas o nieudostępnianie danych. Osobom prywatnym takich danych nie udostępniamy ale na wniosek uprawnionych służb jesteśmy do tego zobowiązani. Z tego, co słyszymy sytuacja ma się zmienić i teraz każdy będzie miał możliwość wystąpić do dostawcy usług internetowych o przekazanie danych osobowych.

Rzadko obserwujący 19.02.2014 08:34
To ma Pan złe informacje, o adres IP do dostawcy usług internetowych może wystąpić każdy czyj interes prawny został naruszony a dostawca nie może odmówić w sytuacji uzasadnionego wniosku. Co wiecej dostawca jest zobowiązany do usuwania treści naruszających dobre imię. Analizując komentarze pod artykułem dot. Przedsiębiorcy działającego pod firma Deko Samku, należałoby dojść do wniosku, ze dostawca nie wywiązywał sie z tego obowiązku, dopuszczając do publikacji pomówień ... Kij ma dwa końce jak Pan widzi. Na marginesie bardzo sie cieszę z zapowiedzi spraw z oskarżenia prywatnego, bo tam prawda moze znajdzie swoje pole do popisu, zdaje się, że ostatnio Jurek Owsiak w takiej sprawie gorzko pożałował występów w sadzie, gdzie to on musiał się mocno tłumaczyć i udowadniać jak jest o mało nie przyplacajac utrata zdrowia psychicznego ...

Sokrates 18.02.2014 15:55
Pomyślałeś? nie mów. Powiedziałeś? nie pisz. Napisałeś? nie podpisuj. Podpisałeś? - nie dziw się.

iii 12.02.2014 13:46
To miasto jest żałosne jak i jego mieszkańcy, wszyscy wszystko o każdym wiedzą, plotkują i zazdroszczą ale co u siebie to nie wiedzą! Sąsiada podwórko najlepiej obgadać a na swoim trzymać syf jak gdyby nigdy nic.

07.02.2014 12:18
No proszę jak od razu wszyscy zrobili się grzeczniejsi

07.02.2014 09:41
Ale będą jaja jak pod hejtami będą ukrywać się znajomi i pracownicy. Ja jestem za ujawnieniem danych :) Jak udało by się trafić do autora spisku to myślę, że 100.000zł odszkodowania zastąpi słowo "przepraszam".

05.02.2014 13:58
Co niektórzy wpadają w pułapkę komentowania co popadnie i jak popadnie i teraz mogą mieć "ciepło". Potwierdza się zasada by ważyć słowa gdy się ich używa zwłaszcza krytycznie, natomiast niestety jest też drugie dno takiego postępowania, mianowicie strachem zabija się dyskusję publiczna już u samych podstaw. Chyba nie tędy droga...

zakalec 05.02.2014 16:46
Najpierw P.Strzępek zaprosił do dyskusji w 1 komentarzu Deko prady Tona plotki a teraz masz babo placek ....

SG 05.02.2014 09:50
Zawsze tak jest, że gdy pojawią się podejrzenia to otoczenie "wiesza psy" na podejrzanym. Kiedy te podejrzenia okazują się bezpodstawne to wszyscy Ci "uprzejmi" zdają się tego nie zauważać. W tym przypadku o podsycanie ognia podejrzewałbym raczej "lokalnych miłośników zwierząt i jedzenia szczawiu" niż konkurencję... a może i jednych i drugich

Agnieszka 05.02.2014 09:30
Jak mówi stare przysłowie, że w każdej plotce tkwi ziarno prawdy... ale mówi się też że wyjątek potwierdza regułę i oby przypadek Państwa Dębców był takim właśnie wyjątkiem. I wcale nie chodzi tu o dobre imię tych przedsiębiorców, ale o nasze żołądki, które z ich sklepu produkty zjadały. Oczywiście, że zgodnie z obowiązującym prawem dobrego imienia narażać na zniesławienie nie można, ale do wyrażania opinii w demokratycznym kraju rownież mamy prawo i nikogo policją zastraszyć nie można, bo jak w ubiegłym tygodniu Sąd Najwyższy orzekł, takie straszenie rownież jest przestępstwem. Opiniujmy nie krzywdząc, a najlepiej dbajmy o swoje imię sami, bo wówczas i samo się ono przed atakiem obroni. Pozdrawiam.

jank 21.02.2014 10:37
dosc istotny argument o ile plotka ktora dotyczylaby spraw obyczajowych, finansowych czy zwykłej ludzkiej zawisci = powinna byc jednoznacznie traktowana przez prawo o tyle plotka która dotyczy spraw bezpieczenstwa zdrowia i zycia spolecznosci powinna brać pod uwagę fakt że spolecznosc mogla jej uelgac w obawie o wlasne zdrowie i zycie - a jej rozpowszechnianie tez moglo wynikać zobaw o wlasne i cudze zdrowie i zycie - nie bylo oficjalnego dementi wladz publicznych w formie oficjalnego komunikatu wladz publicznych oipublikowasnego we wszstkich lokalnych srodkach masowego przekazu to tak jak z wybuchem w Czarnobylu - ludzie z obawy o wlasne zycie i zdrowie przekazywali sobie informacje - nie myslac o tym zeby czekac na oficjalne potwierdzenie wladz ... gdyby dzis wybuchla plotka o epidemii w tomaszowie dżumy - to tez bysmy czekali az bedzie oficjalne potwierdzenie ? - nalezy wiec odróżnic celowe wywolywanie plotki z zamiarem zniszczenia w/w firmy od dzialan ludzi wywowlanych panika uzasadnionymi strachem przed utratą zdrowia i zycia swoja i bliskich czy znajmych -

dr Forester 05.02.2014 09:14
krótko mówiąc ... "ktoś plotkuje o "kimś,czymś" na temat "czyjś,czegoś" na "kogoś,coś" ... i tak bez końca, samo życie ....

łukaszng 05.02.2014 08:41
Tomaszowska zawiść...facet osiągnął jakiś sukces w tym przeklętym mieście i pewnie konkurencji się to nie podobało. A szkoda bo jest mało tak przedsiębiorczych ludzi w tym mieście.

zniechęcony 05.02.2014 10:43
no cóż , tomaszowskich przedsiębiorców to wykańcza Urząd Miasta wydając zezwolenia na budowę zbyt dużej ilości sklepów wielkopowierzchniowych. Przedsiębiorcy tomaszowscy nie mają takiej ilości wolnego kapitału , aby móc tak intensywnie inwestować w swój rozwój. A jak ktoś choć ociupinkę postara się rozwijać , to od razu ma pokazane gdzie jest jego miejsce tym zapyziałym mieście.

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama