Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:48
Reklama
Reklama

Krytykuje to.... co sam robi. Adrian Witczak wśród tłustych kotów

Nienawiść i hipokryzja to wyznaczniki współczesnej polskiej polityki. Partyjni działacze pobudzają negatywne emocje wyborców, bo na nich najłatwiej zbijać polityczny kapitał. Te emocje są nie tylko z premedytacją pobudzane ale i regularnie podgrzewane. Często przybierają wręcz formy zaszczuwania. Podjudzanie jest niestety dosyć skuteczne. Zło wypiera dobro, niczym chwasty porastające ogrodowe rabaty. Wyplenić je nie jest łatwo, bo okazują się bardziej żywotne niż wrażliwe rośliny, wymagające stałej pielęgnacji.

W Tomaszowie chyba nie ma drugiej osoby, która rozsiewałaby nienawiść, niczym trawnikowy perz, w stopniu podobnym do radnego Adriana Witczaka, który wiele miesięcy temu wziął sobie na cel Wacławę Bąk, która pełniła funkcję prezesa Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Nękanie przybierało różne formy, łącznie z tym, że radny potrafił w dniu pogrzebu bliskiej osoby dokonywać "najazdu" na spółkę i wszczynać awantury o to, że prezeska, prokurentka, księgowa i kilka innych osób wybrało się po godzinie 13, na pogrzeb. Zaszczuwana Prezeska w końcu odeszła na emeryturę. Adrian Witczak nie krył satysfakcji, że doprowadził do jej odejścia, poczytując to sobie za zasługę. Cóż... innych zasług radnego w czasie pięcioletniej kadencji nie można jakoś dostrzec. 

Okazało się w ostatnim czasie, że Wacława Bąk do spółki wróciła. Tym razem jako prokurent. Decyzję o jej powtórnym zatrudnieniu podjął zapewne Prezydent Marcin Witko. Czym była spowodowana? Należałoby o to zapytać samego Prezydenta, albo obecną Prezes, Lucynę Pietrzyk. Faktem jest, że tak dużą spółką, z licznymi problemami, setkami nieruchomości, tysiącami lokatorów, nie da się zarządzać jednoosobowo. Potrzebny jest wiceprezes lub prokurent. Ten drugi dla spółki  jest tańszy. Dlaczego akurat pani Wacława Bąk? Może dlatego, że przez kilka lat zdążyła już spółkę poznać. Tak więc w ostateczności dwie panie zamieniły się miejscami. Wynagrodzenie prokurenta w przypadku TTBS reguluje regulamin wynagradzania. Wynosi ono około 7 tysięcy brutto, czyli w przybliżeniu 4 tysiące "na rękę". 

Powrót Wacławy Bąk do TTBS, dał radnemu Witczakowi okazję do kolejnych mało wybrednych ataków. Kopiując wzorce zachowań swoich partyjnych kolegów ucieszył się, że znalazł i w Tomaszowie "tłustego kota", którego można podsunąć swoim zwolennikom do obrzucania błotem. Swoim zadowoleniem podzielił się oczywiście na Facebooku, zaznaczając przy okazji, że mieszkańcy będą płacić z powodu powołania prokurenta wysokie czynsze w swoich mieszkaniach. Trudno nie odnieść wrażenia, że wpis pełen jest pogardy i ma formę podjudzania. Co się działo w komentarzach nie muszę chyba nikomu mówić. Niemal natychmiast pojawili się stali na jego profilu "ludożercy". Większość opinii jakie znajdujemy jest w takim samym nienawistnym tonie. Trudno się dziwić, bo radny swój facebook pilnie nadzoruje, a wpisy zwracające uwagę na fakt, że jego partia również pełna jest tłustych kotów po minucie znikają. 

Wpis jest o tyle skandaliczny, że sam Adrian Witczak do podobnych tłustych kotów się również zalicza. Pod koniec ubiegłego roku został między innymi powołany do Rady Nadzorczej MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W ZDUŃSKIEJ WOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Zduńskiej Woli. Prezydentem w tym mieście jest działacz Platformy Obywatelskiej, Konrad Pokora. Co prawda w spółce jest tylko jeden członek zarządu, ale za to aż dwóch prokurentów. Jednym z nich jest na przykład Jolanta Zięba Gzik, peeselowska radna sejmiku województwa łódzkiego a wcześniej członek zarządu tego województwa. Jeszcze wcześniej była dyrektorką domu kultury w Zduńskiej Woli. Z wykształcenia: pedagog. Cóż... zawsze można skrytykować "prezeskę od pedagogizacji" w Tomaszowie. Będę jednak sprawiedliwy. Panią Jolantę miałem okazję kiedyś poznać i okazała się niezwykle miłą i pomocną w moich sprawach osobą. 

W radzie nadzorczej zduńskowolskiej spółki zasiada pięć osób. Przemysław Kulda to przedstawiciel załogi. Maciej Riemier to człowiek liderki PO, Hanny Zdanowskiej, zatrudniony w urzędzie miasta Łodzi na stanowisku dyrektora. Z kolei nazwisko Michała Pabicha znajdziemy na listach wyborczych Koalicji Wyborczej w ostatnich wyborach sejmowych. 

W samorządach kierowanych przez PO, czego doskonałym przykładem jest także Łódź, spółki i instytucje aż pękają w szwach od działaczy partyjnych. Są one pompowane partyjniackim aktywem do granic możliwości. W kierownictwach spółek, zarządach i radach nadzorczych trudno znaleźć kogoś, kto nie byłby związany z tą właściwą opcją polityczną. Zdanowska czy wspomniany prezydent Zduńskiej Woli zatrudniają nie tylko lokalnych działaczy, ale jak widać zaspokajają potrzeby aktywu partyjnego z całego województwa. Przykładem są u nas radna miejska Barbara Klatka i radny wojewódzki Arkadiusz Gajewski, którzy są na intratnych posadach właśnie Łodzi. Ten ostatni zresztą również zasiadał w kilku radach nadzorczych (obecnie w Rawskich Zakładach Wodociągów i Kanalizacji).

Czy wobec tego zachowanie i wpisy Adriana Witczaka można nazwać inaczej niż hipokryzją? Chyba nie można. Radny sugeruje, że powołanie Wacławy Bąk skutkuje wysokimi czynszami dla lokatorów czynszówek. Poważnie? To ja tylko przypomnę, że czynsze te ustala rada miejska, w skład której ten właśnie radny wchodzi. Za to można byłoby zadać pytanie, czy zatrudnianie działaczy partyjnych w spółce zajmującej się ściekami i zaopatrzeniem w wodę ma związek z cenami wody i ścieków w tamtym mieście? O ile dla gospodarstw domowych są one nieco niższe, to dla przedsiębiorców ich wysokość jest na dużo wyższym niż u nas poziomie. Adrian Witczak w sumie jest właściwym kandydatem do rady nadzorczej spółki zajmującej się wodą i ściekami. Ma do tego niepodważalne kompetencje. Jak nikt inny zna się przecież na laniu wody


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bolo 26.11.2024 19:54
Czy na tego lewackiego gnojka nie ma mocnych?

Darek 10.11.2023 22:16
Przepraszam bardzo. Kk tiscwue któż to taki ten "Witczak"🤔Kurcze nie znam typa😉Język chama zaś znam

Klaudiusz 14.09.2023 13:05
Mariusz co ty gadasz chyba w innym mieście żyjesz. TTBS to najgorsza spółdzielnia w PL. Wyzysk, walące się balkony ,grzyb i pleśń na ścianach. Chodzisz prosisz i nic.

TM 12.09.2023 20:03
Biali czerwone serduszka a pog nimi flaga Niemiec,tfu folksdojcze

Ajdejano 24.08.2023 17:17
Szanowny Panie Mariuszu. Bardzo dobrze, że pokazuje Pan zdjęcia tej mściwej twarzy tego lokalnego ćwoka, czyli tzw. "polityka" od siedmiu boleści. To twarz wyrachowanego cwaniaczka, beż krzty sympatii i szacunku dla otoczenia. Niech się ludziska napatrzą na tę gębę tego mściwego, złośliwego i bezmózgiego "społecnika" i niech (kur.... ich mać) głosują na niego.

Ajdejano 29.08.2023 10:55
Moja dodatkowa wredna wrzutka do mojego powyższego wpisu. To zestawienie (powyżej) tych dwóch twarzy: mściwej i nienawistnej twarzy tego, który w chamski sposób przyczynił się do usunięcia ze stanowiska p. Wacławę Bąk oraz spokojnej, uśmiechniętej twarzy tej Pani, to kolejny pański majstersztik - Panie Mariuszu. I to jest to, o co nam chodzi. Pozdrowienia od wredusa.

Znajomy 30.11.2024 21:18
Ludzie,czego oczekujecie od człeka z ciężkimi zaburzeniami zdrowia

Decydujący argument etyczny 24.08.2023 14:46
”Panią Jolantę miałem okazję kiedyś poznać i okazała się niezwykle miłą i pomocną w moich sprawach osobą.” Argument bezdyskusyjny. Jest na pewno „dobrą z natury” osobą. Skoro załatwiła. Szkoły są złe bo jest płaszczyna gdzie z grubsza wszyscy podlegają tym samym kryteriom. To samo wojsko, w ogóle wszystkie instytucje ufundowane przez społeczeństwo i regulowane jakimiś zasadami. Wojsko? A damozjady. Dobrze jest tam gdzie na ucho, „przy pifku” można „coś załatwić”. A najlepsi są ci kórzy zawsze się z nami zgadzają.

mieszkaniec 24.08.2023 15:56
Kto to jest Pani Jolanta ?

Ajdejano 01.09.2023 13:55
Napisz do radia Erewań, to się dowiesz.

Tomaszów 24.08.2023 12:59
Przed wyborami serduszka biało czerwone se przyczepiają,a po wyborach to barwy czarno-czerwone z błyskawicą, tęczowe i cholera wie jakie .A tych w barwach biało czerwonych Polaków co biorą udział w marszach niepodległościowych nazywają faszystami! POpaprancy!

Tosia 22.08.2023 07:21
Pan radny teraz w wyborach razem z byłym agentem Benem , brakuje tylko TW Roberta .

Ajdejano 28.08.2023 19:37
Temu radnemu nie przeszkadza nic. Tylko po to, aby "się wybić" na jakiegoś ważniaka, nawet gdzieś, w jakieś gminie lub, nie daj Panie Boże , w Sejmie RP. Gdyby tacy "specjaliści" z Tomaszowa, np. od rad nadzorczych w Zduńskiej Woli, mieli cokolwiek znaczyć w Sejmie RP i w naszym grajdole, to ja dziękuję bardzo za taką demokrację!!!

Ajdejano 29.08.2023 00:43
Mój wredny dopisek do mojego, równie wrednego wpisu powyżej, odnośnie Zduńskiej Woli: pozdrowienia dla radnego wojewódzkiego A. Gajewskiego. A ci z po pier..... o nepotyzmie i o partyjnym kolesiostwie u pisiorów... Pozdrowienia od zawziętego pisiora ze skłonnościami narodowca.

Poligtykier 21.08.2023 18:26
To wejdžmy teraz w oświadczenia majątkowe z lat kadencji Witczaka. Młody, niewielki fachowiec a dochody roczne ponad 300 tys. Kužwa to gdzie tak dobrze czy bieda nauczycielska, czy ta mizerna rada, no jak to i zeznanie nie wspólne. Co tu grane młokosku? Chcemy wiedzieć. Wyprasuj koszule i wytłumacz ludziom. Niech elektorat zna prawdę

Głos w sprawie 31.08.2023 09:52
Wieści głoszą, że w tej szkole jako nauczyciel więcej od dyrektorki zarabia.

Tomasz Mazowiecki 22.09.2023 15:19
Jeśli jest szanowanym nauczycielem to, dobrze wykonuje swoją pracę to jak najbardziej powinien zarabiać odpowiednie pieniądze, brak jest nauczycieli którzy właściwie wykonują zawód, mają autorytet .Nie mam nic przeciwko aby zarabiał więcej od dyrektorki.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep MEydczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama