Młodzi aktorzy, ukazując galerię ludzkich wad, zwrócili uwagę na potrzebę odrodzenia tego, co piękne w człowieku. Pokazali, że należy przyjąć do swojego serca wartości, które objawiają się w narodzonym Jezusie, czyli dobroć, pokorę, prostotę, cierpliwość. Oczywiście w przedstawieniu nie zabrakło tradycyjnych treści z udziałem postaci z betlejemskiej groty, w której bije źródło czystej miłości do drugiego człowieka.
Inscenizacja wzbogacona została wyjątkową scenografią podkreślającą świąteczną atmosferę. W radosny klimat zbliżającej się uroczystości wprowadziły nas także przepiękne kolędy w wykonaniu chóru szkolnego.




















![Dziś w kraju i na świecie ([niedziela, 1 lutego]) Dziś w kraju i na świecie ([niedziela, 1 lutego])](https://static2.nasztomaszow.pl/data/articles/sm-4x3-dzis-w-kraju-i-na-swiecie-niedziela-1-lutego-1769893141.png)





















































Napisz komentarz
Komentarze