Pani Katarzyno, czemu Pani w wywiadzie z Prezesem nie zaprotestowała w sprawie oceny przez Prezesa powodu długich kolejek dla specjalistów, jakoby nimi były braki kadrowe. Pamiętać powinna Pani będąc pracownikiem Starostwa, jak radni PiS będąc w opozycji zapewniali, ze jak dojdą do władzy to kolejki znikną. Nie dali rady jak widać. Słuchając wypowiedzi Prezesa i utyskiwania na "stary" ulegający "częstym awariom" np. respiratorów, defibrylatorów, zachodzę w głowę czy leczenie w kierowany, przez tego menedżera szpitalu jest bezpieczne, czy NFZ nie zainteresuje się ty, skoro sami przyznajemy się tak publicznie do złej jakości sprzętu. Pozdrawiam, zdrowia pacjentom.
♥
16.11.2016 19:32
Dziwne jak cholera. Z jednej strony WOŚP z J.Owsiakiem wszem i wobec informuje, że tyyyle nowoczesnego sprzętu kupili dla szpitali, a z drugiej strony szpitale narzekają, że muszą pracować na sprzęcie pamiętającym króla Ćwieczka.
Pacjent
16.11.2016 20:15
Czy 30 letni sprzęt może się równać z nowym? Zawsze będzie gorszy, mniej nowoczesny. Czy to jakieś dziwne? Jako pacjent chcę być diagnozowany sprzętem nowej generacji a nie za czasów Gierka.
mieszkaniec
12.11.2016 21:51
Na temat szpitala i obsługi w szpitalu a także w karetkach wypowiem się na dniach jak ktoś opuści jusz niby ten szpital i mam jusz porównanie szpitala w piotkowie dzień do nocy
Medyk
16.11.2016 20:11
Pewnie że dzień do nocy. W Piotrkowie od 1 listopada zamknęli pediatrie a w TCZ działa i pacjenci przyjeżdżają do nas.
Napisz komentarz
Komentarze