Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:56
Reklama
Reklama
Sport:

Piłka nożna

Lechia Tomaszów: Zwycięstwo na własnym boisku

Lechia Tomaszów: Zwycięstwo na własnym boisku

Po jednodniowej nieobecności na szczycie tabeli IV ligi piłki nożnej, Lechia Tomaszów wraca na pozycję lidera. W rozegranym dzisiaj meczu z drużyną Zawiszy Pajęczno, Tomaszowianie zwyciężyli 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Stańdo, Dolot i Nowacki. Największą niespodziankę w ostatnich spotkaniach ligowych sprawiają zawodnicy WOYa Bukowiec, którzy od początku obstawiani byli, jako główni pretendenci do awansu. W tej chwili z dorobkiem 14 punktów zajmują 5 miejsce w tabeli. Tegoroczne rozgrywki po ośmiu kolejkach wydają się bardzo wyrównane. Żadnej z drużyn nie można określić mianem "dominatora" , tak jak to było w przypadku ubiegłorocznego lidera, czyli Omegi Kleszczów. Tak więc... wszystko się może zdarzyć 18.09.2011 14:55    14
Piłka nożna: tomaszowski akcent ekstraklasy

Piłka nożna: tomaszowski akcent ekstraklasy

Czy w naszym mieście, młodzi piłkarze mogą liczyć na zaistnienie w prawdziwym footballu? Raczej niewiele osób odpowie pozytywnie na to pytanie. Tomaszowska Lechia sprowadza do gry obcokrajowców, nie daje szansy młodym talentom, które uciekają, gdzie tylko można w poszukiwaniu rozwoju i bardziej zaawansowanej bazy treningowej, której u nas niestety brakuje. Czy Tomaszów może być „trampoliną” do ekstraklasy? 17.09.2011 22:55    12
Słaby piłkarski weekend

Słaby piłkarski weekend

Nie był to udany weekend dla młodzieżowych grup z Tomaszowa. Praktycznie wszystkie mecze nasi piłkarze przegrali, ale po kolei… 11.09.2011 16:49    4
Piłkarska sobota

Piłkarska sobota

Prawdziwym fuksem można nazwać wczorajszy mecz, jaki rozegrała tomaszowska Lechia z drużyną łódzkiego UKS SMS. W doliczonym czasie gry Polit uratował trzy punkty, zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa. Lechici wciąż grają bezbarwnie. Nie pomagają kolejne zmiany trenerów. Czy po słabych spotkaniach należy spodziewać się następnej. Póki co jednak udało się wejść na prowadzenie w tabeli. Na jak długo zależy od dzisiejszego meczu, jaki rozegra WOY Bukowiec z Pilicą Przedbórz. Warto pamiętać też, że zespół Wojciechowskiego ma do rozegrania jedno zaległe spotkanie. 11.09.2011 11:11    8
Puchar Polski: w środę V kolejka

Puchar Polski: w środę V kolejka

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie rozlosował pary V rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Lechia Tomaszów stoczy pojedynek z Tęczą Janków 08.09.2011 20:10
Wymęczone zwycięstwo

Wymęczone zwycięstwo

Piłkarzom tomaszowskiej Lechii, po całkowicie bezbarwnej grze, udało się jednak wygrać z zajmującym siódme miejsce w tabeli zespołem WKS Wieluń. Nasza drużyna zdołała tym samym wskoczyć na drugie miejsce ligowej klasyfikacji. Na jak długo? Trudno powiedzieć, ponieważ tę samą liczbę punktów mają KS Paradyż oraz Włókniarz Pabianice. Bramkę dla Tomaszowian zdobył w pierwszej odsłonie nowy piłkarski nabytek, zakupiony od Startu Radziejów, Mariusz Kowalski. 07.09.2011 20:05    4
4 do 0 i 0 do 4 UKS Trójki i Lechii

4 do 0 i 0 do 4 UKS Trójki i Lechii

Bardzo dobrze rozpoczęli sezon 2011/2012 w wojewódzkiej lidze juniorów starszych piłkarze UKS „Trójki” Tomaszów. W inauguracyjnym spotkaniu na własnym boisku podopieczni Wiesława Żmudy rozgromili Mechanika Radomsko aż 4 do 0 (1-0), natomiast znacznie gorzej zaprezentowali się piłkarze Lechii, którzy przegrali 0 do 4 (0-1) z UKS SMS Łódź. W najbliższej kolejce obydwa nasze zespoły grają na wyjeździe. UKS Trójkę podejmuje UKS SMS Łódź, a Lechię 1923 - WKS Wieluń. 05.09.2011 21:10
Dwa zwycięstwa, remis i porażka

Dwa zwycięstwa, remis i porażka

Ze zmiennym szczęściem rywalizowali nasi piłkarze i piłkarki podczas trwającego weekendu. Podopieczni Aleksandara Majića zremisowali 2 do 2 w Zgierzu z miejscową Borutą. Mecz, to dwie odmienne odsłony. O pierwszej wszyscy powinni jak najszybciej zapomnieć, natomiast w drugiej nasi piłkarze wyszli na murawę z wyraźną wolą walki o zwycięstwo. 03.09.2011 23:03    5
Juniorzy Trójki Tomaszów w Lidze Wojewódzkiej

Juniorzy Trójki Tomaszów w Lidze Wojewódzkiej

Bardzo dobre informacje napłynęło do nas ze Zgierza. Podopieczni Wiesława Żmudy oraz Pawła Dębca w dwumeczu barażowym okazali się lepsi od MKP Boruty Zgierz. Tomaszowianie walczyli o awans do Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Drużyna UKS TRÓJKA Tomaszów Mazowiecki zdobyła o jedną bramkę więcej i triumf młodych tomaszowian stał się faktem. Serdecznie gratulujemy. 01.09.2011 18:34
5 bramek w spotkaniu pucharowym

5 bramek w spotkaniu pucharowym

Lechia Tomaszów zwyciężyła wczoraj w swoim pierwszym meczu Pucharu Polski na szczeblu piotrkowskiego okręgowego związku piłki nożnej z drużyną LKS Lubochnia 0:5. Spotkanie rozegrano na boisku w Mniszkowie, w związku z zamknięciem przez OZPN boiska w Lubochni, za chuligańską burdę, w jakiej brali udział kibice LKS w ubiegłym tygodniu. O terminie kolejnego spotkania pucharowego powiadomimy naszych czytelników niebawem 01.09.2011 15:18    9
Zespół do sezonu jest przygotowany

Zespół do sezonu jest przygotowany

Niespodziewane zakończenie współpracy tomaszowskiej Lechii z trenerem Sławomirem Majakiem zaskoczyło zapewne wszystkich kibiców drużyny. Najbardziej jednak zaskoczony poczuł się sam zainteresowany, który uważa, że został potraktowany w sposób wyjątkowo poniżający. W rozmowie z portalem odpiera kierowane przeciwko niemu zarzuty 28.08.2011 22:34    14
Paradyż na tarczy, Lechia z trzema punktami

Paradyż na tarczy, Lechia z trzema punktami

Lechia Tomaszów odniosła drugie w tym sezonie zwycięstwo. Tym razem, na własnym boisku pokonała zespół KS Paradyż 1:0. Piłkę w siatce przeciwników umieścił Dolot. Zdaniem kibiców, gra tomaszowskiego zespołu nie zachwycała. Mimo wszystko udało się nam zdobyć trzy bardzo ważne w rozgrywkach punkty. 28.08.2011 13:05    4
Czy to cud?

Czy to cud?

Bardzo dobrze zaprezentowali się piłkarze tomaszowskiej Lechii w dzisiejszym spotkaniu z Sorento Zadębie Skierniewice. Był to bardzo udany debiut nowego trenera z Czarnogóry Aleksandara Majića. Lechia zdeklasowała Sorento aż 4 do 0. Bramki dla zielono – czerwonych zdobyli: Kacper Rakowski 55 min, Klaudiusz Król 67 min, Kamil Szymczak 89 min oraz Mariusz Kowalski 90 minuta. 24.08.2011 20:50    4
Pierwsze zwycięstwo w sezonie

Pierwsze zwycięstwo w sezonie

Już w drodze na mecz zastanawiałem się czy na trybunach będą kibice gości, czy też nie. Miałem nadzieję, że dotrą i jakimś sposobem uda im się wejść na stadion, bo mecz bez kibiców obu drużyn wiele traci. Tak się nie stało. Dobrze chociaż, że pojawili się piłkarze Polonii. Na szczęście na boisku stawili się też gracze i można było rozegrać kolejny na łódzkim stadionie mecz ekstraklasy. 23.08.2011 08:16    4
Zmiany, zmiany, zmiany

Zmiany, zmiany, zmiany

Tomaszowska Lechia ma już za sobą dwie kolejki w rozpoczętym niedawno sezonie IV ligi piłkarskiej. Niestety, dorobek w dwóch meczach jest dość mizerny, zaledwie jeden zdobyty punkt. Dodatkowo Lechia nie ma już trenera, ponieważ po niedzielnym meczu Zarząd Klubu postanowił podziękować za współpracę Sławomirowi Majakowi. 22.08.2011 21:46    16
Tylko jeden punkt na Nowowiejskiej.

Tylko jeden punkt na Nowowiejskiej.

Piłkarze tomaszowskiej Lechii zremisowali dzisiaj na własnym boisku z drużyną beniaminka IV ligi Włókniarza Pabianice. W pierwszej połowie toczył się wyrównany pojedynek. Naszym piłkarzom nie udało się jednak wykorzystać, dwóch prawie 100% sytuacji. Udało się to piłkarzom przeciwnika, którzy objęli prowadzenie na 0:1. 21.08.2011 21:58    26
Na początek... porażka

Na początek... porażka

Pechowo dla piłkarzy tomaszowskiej Lechii rozpoczął się nowy sezon rozgrywek IV ligi. W wyjazdowym spotkaniu ulegli beniaminkowi Włókniarzowi Moszczenica 1:0. Mecz był całkowicie bezbarwny a gra tomaszowian pozostawiała wiele do życzenia. Brakowało porozumienia na boisku, zgrania i woli walki. Środka w naszej drużynie praktycznie nie ma. To dopiero początek, pozostaje mieć nadzieję na przebudzenie, bo przecież jeden mecz nie przesądza o całym sezonie. Bez wątpienia faworytem w tym roku jest drużyna WOYa Bukowiec, która przejęła niektórych zawodników, wycofanej z rozgrywek III Ligi Ceramiki Opoczno. Wyniki pozostałych spotkań poniżej 14.08.2011 12:53    11
Lechia - Omega 1:2 - porażka przed sezonem

Lechia - Omega 1:2 - porażka przed sezonem

Omega Kleszczów jeszcze raz udowodniła, że jej awans do III ligi nie był przypadkowy. Wczoraj na boisku w Łękińsku pokonała drużynę tomaszowskiej Lechii 2:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Michał Nowacki. Był to już ostatni mecz sparingowy przed sezonem, który rozpocznie się już za tydzień. 07.08.2011 19:06    6
Kolejny sparing za nami

Kolejny sparing za nami

Piłkarze tomaszowskiej Lechii w przedostatnim przed sezonem sparingu pokonała (3:1) trzecioligowego Sokoła Aleksandrów. Sławomir Majak dopracowuje ustawienia i założenia taktyczne zbliżających się rozgrywek. Celnością strzałów w meczu popisali się: Mariusz Kowalski, Dawid Stańdo, oraz Krzysztof Chrzanowski. 04.08.2011 10:33    3
Nowy sezon, nowe nadzieje

Nowy sezon, nowe nadzieje

Jeszcze tylko jedenaście dni zostało do pierwszego w nowym sezonie meczu Lechii Tomaszów. Po rozczarowaniu, jakim zakończyła się runda wiosenna 2010/2011 w nowy sezon klub i kibice wchodzą z nowymi nadziejami oraz nowym trenerem Sławomirem Majakiem. 02.08.2011 16:24
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skarpetki zdrowotne frotte ze srebrem

Skład:bawełna 80%, Prolen® Siltex ze srebrem 17%, Lycra® 3% Wielkości:35-37, 38-40, 41-43, 44-46, 47-49 (oprócz koloru białego i szarego)        (według ZN-JJW-P-005)Konstrukcja:Skarpetki nieuciskające Medic Deo® Silver to komfortowe skarpetki zdrowotne wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej z dodatkiem jonów srebra. Skarpety ze srebrem Medic Deo® Silver mogą dzięki temu służyć jako naturalne wsparcie w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń stóp i nóg!Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność - nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg.Dzięki działaniu przędzy z jonami srebra, wzmocnionemu apreturą antybakteryjną i antygrzybiczną Sanitized®, skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy są chronione przez miękką trójwarstwową dzianinę frotte. Opaska elastyczna na śródstopiu zapobiega przesuwaniu się skarpetki na nodze.Skarpetki nadają się znakomicie do aktywności fizycznej. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna - naturalna przędza najwyższej jakości.SKARPETKI ZAREJESTROWANE JAKO WYRÓB MEDYCZNYZ pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów Honorujemy Tomaszowską Kartę Seniora 
Reklama Twój Sklep Medyczny

Komentarze

Autor komentarza: woody Treść komentarza: Jkim trzeba byc zadufanym w sobie miernota zeby byc Goskiem Data dodania komentarza: 28.06.2026, 09:17 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Kuria Treść komentarza: Ciekawe, co ten kat-e-heta wkłada do głowy tym dzieciom??? Daszing fru de snoł ... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 23:26 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu Autor komentarza: Halina S. Treść komentarza: Powinno się oznakować pasy na przejściu dla pieszych Data dodania komentarza: 27.06.2026, 20:53 Źródło komentarza: Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Autor komentarza: ixi Treść komentarza: Chłopie. Nie dziwię się, że obrałeś ksywkę jako :Zdziwiony". Czy Ty rzeczywiście nie rozumiesz tego, że ci, którzy niedawno zostali utopieni, będą robić wszystko , aby uwalić swoich następców?! Więc, koleś: nie wal głąba. Tu nie chodzi o żadną logikę, ale o totalną, lokalną wojnę lokalnych sitw. I to wszystko. Tak to trudno zrozumieć?! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:50 Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Jednym słowem, wyrok sądu w drugiej instancji podtrzymuje wyrok sądu pierwszej instancji..... Bardzo dobrze, że chcecie obejrzeć akta sprawy. Skomentuję to krótko: niech żyje piotrkowsko-tomaszowski, lokalny zaścianek. I zapytam: co tu się, kur..., dzieje ?!?! Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:29 Źródło komentarza: Pijany za kierownicą. Sprawa radnego Leona Karwata zakończona w sądzie. Redakcja występuje o akta Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: I jeszcze dorzucę. W młodości byłem ministrantem, ale totalnie nie cierpię takich świętoje..liwych hipokrytów. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:15 Źródło komentarza: Radny Szczepan Goska w prokuraturze. Zawiadomienie dotyczy stalkingu
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama