Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 08:57
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Piłka nożna

RKS Lechia – Gerlach Drzewica 3:1
RKS Lechia – Gerlach Drzewica 3:1

22 sierpnia (sobota) piłkarze KP RKS LECHIA w drugiej kolejce ligi okręgowej podejmowali zespół Gerlach Drzewica wygrywając pewnie 3:1. Bramki strzelali: 1:0 Klaudiusz Ząbecki (15’), 1:1 Jarosław Tąder (40’), 2:1 Michał Nowacki (48’), 3:1 Kamil Szymczak (53’).

25.08.2009 08:25    4
Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej
Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej

Podobnie jak w latach ubiegłych, na boisku tomaszowskiego OSiR rozgrywany jest Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej. Jest to już 28 edycja tej imprezy, której głównymi organizatorami są Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Dzielnicowy Ośrodek Kultury.

03.07.2009 10:36
Niewidomi walczą o mistrzostwo
Niewidomi walczą o mistrzostwo

XI Mistrzostwa Europy osób niewidomych i słabowidzących w kręglach możemy uznać za otwarte. Powitanie reprezentacji z krajów Europejskich odbyło się dzisiaj rano w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1. Później zawodnicy udali się do tomaszowskiej kręgielni by wziąć udział w sportowej rywalizacji, która potrwa do niedzieli.

02.06.2009 16:48    1
Prezydent ligi nie załatwi - Tydzień z prezydentem cz. 2
Prezydent ligi nie załatwi - Tydzień z prezydentem cz. 2

Dlaczego tomaszowski sport "kuleje"? Z jakiego powodu nasi piłkarze nie są jeszcze w III lidze? Czy istnieje zainteresowanie naszym miastem ze strony inwestorów? O tym wszystkim w drugiej części rozmowy z prezydentem miasta Rafałem Zagozdonem.

20.01.2009 07:00    17
Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej
Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej

Organizatorami 27 WAKACYJNEGO FESTIWALU PIŁKI NOŻNEJ „EURO 2008” był Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji i Dzielnicowy Ośrodek Kultury. W festiwalu wzięły udział 23 zespoły reprezentując bez wątpienia wszystkie dzielnice naszego miasta a także kilka przyległych miejscowości powiatu tomaszowskiego.

12.07.2008 23:02    1
REKREACJA Z TKKF i OSiR
REKREACJA Z TKKF i OSiR

1 lipca wystartował 27 WAKACYJNY FESTIWAL PIŁKI NOŻNEJ „EURO 2008” do którego zgłosiły udział 23 drużyny, czyli ok. 300 amatorów tej dyscypliny.

01.07.2008 00:21
XXVIII Sesja Rady Miejskiej
XXVIII Sesja Rady Miejskiej

W dniu dzisiejszym odbyła się XXVIII Sesja Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego. Kilkanaście punktów obrad, w tym zmiany w budżecie oraz Wieloletni Program Inwestycyjny. Wniosek Prezydenta Miasta o wprowadzenie do porządku obrad uchwały dotyczącej zasad korzystania z Herbu Miasta został przez wnioskodawcę wycofany i skierowany do omówienia w komisjach problemowych.

26.06.2008 19:58    5
Lechia Tomaszów VS Widzew Łódź
Lechia Tomaszów VS Widzew Łódź

Już jutro (7.06) o godzinie 15.00 z okazji 85-lecia Lechii Tomaszów na stadionie jubilatki odbędzie się mecz oldbojów tomaszowskiego klubu z oldbojami Widzewa Łódź.

06.06.2008 15:20    9
Zakończyły się rozgrywki Halowej Ligii Szóstek Piłkarskich
Zakończyły się rozgrywki Halowej Ligii Szóstek Piłkarskich

To już XVI edycja Turnieju. W sobotę odbyło się wręczenie nagród poprzedzone rozgrywkami o Puchar Ligii. Głównym sponsorem Pucharu była firma Lipiński Dachy.

10.02.2008 12:07    6
Pierwsze miejsce drużyny NaszTomaszow.pl
Pierwsze miejsce drużyny NaszTomaszow.pl

W sobotę odbyła się ostatnia Kolejka Halowej Ligi Szóstek Piłkarskich.

04.02.2008 01:10    6
Kolejny wygrany mecz!
Kolejny wygrany mecz!

Zakończyła się 8 kolejka Halowej Ligi 6-tek Piłkarskich. Kolejny zwycięski mecz drużyny NaszTomaszow.pl. Portalowa drużyna pokonała 4:0 trzecią do tej pory drużynę Monolitu.

31.12.2008 15:19    7
Drugie miejsce drużyny NaszTomaszow.pl
Drugie miejsce drużyny NaszTomaszow.pl

Mamy wicelidera! W sobotę 22 grudnia odbyła sie 7 kolejka HLSzP. Nasza drużyna wygrała swój kolejny mecz 4:2 i dzięki odpowiedniemu układowi tabeli i wynikom innych spotkań awansowała na 2 miejsce.

23.12.2007 21:10    12
Drużyna NaszTomaszow.pl
Drużyna NaszTomaszow.pl

Od kilkunastu lat w Tomaszowie organizowana jest „Halowa Liga 6-tek Piłkarskich”. W tym roku to już XVI edycja turnieju. Portal nasztomaszow.pl ma również swoją drużynę o tej samej nazwie. Z uwagi na fakt, że bierze ona w Turnieju udział po raz pierwszy gramy w III Lidze.

18.12.2007 16:01    9
2:0 na dobry początek dla Lechii
2:0 na dobry początek dla Lechii

Piłkarze tomaszowskiej Lechii na początek sezonu pokonali Omegę Kleszczów 2:0.

05.04.2007 15:41    2
Lechia dla innych dyscyplin
Lechia dla innych dyscyplin

Walne zgromadzenie członków klubu piłkarskiego Lechia zadecydowało absolutną większością głosów, że klub rozszerzy działalność na inne, poza piłką nożną, dyscypliny sportu.

05.03.2007 16:29    1
Nasza dziewczyna w Turcji
Nasza dziewczyna w Turcji

Trener kobiecej reprezentacji kobiet do lat 19 Robert Góralczyk ogłosił skład kadry na dwa wyjazdowe mecze z Turcją (Stambuł, 20 i 22 luty). Znalazła się wśród nich zawodniczka Tomaszowskiego zespołu MUKS Dargfil.

03.02.2007 15:50    1
Tomaszów w pigułce
Tomaszów w pigułce

Zestawienie różnych informacji związanych z Naszym miastem.

15.12.2006 00:23
Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka Wystarczy nie kraść! Tak krzyczała na wiecach była Premier polskiego Rządu Beata Szydło. Równocześnie sprawując swoją funkcję pełnymi garściami czerpała z profitów władzy, bo... jej się to "po prostu należało". Niestety wszystko należy się politykom na każdym szczeblu władzy, od samorządów w małych gminach, po posłów, senatorów i członków tzw. Rady Ministrów. Czasami ma się wrażenie, że ludzie ci są niczym małe dzieci, które dorwawszy się do zabawek, wykorzystują je ponad miarę, a często w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Nic dziwnego, że szybko ulegają one zepsuciu, szczególnie, gdy są używane do bicia innych dzieciaków w piaskownicy. W powiecie tomaszowskim jest dokładnie tak samo. Starosta Węgrzynowski przez 3 lata swojego rządzenia napsuł co tylko było możliwe, bo jego misją nie jest zarządzanie a chrystianizacja prostego i ciemnego ludu, który już dawno został ochrzczony i deklaruje na co dzień bardzo konkretne wyznanie, nawet jeśli jego przesłania nie do końca rozumie. Tak zresztą, jak nie pojmuje go sam Mariusz Wegrzynowski. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie, ale oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać. Wszak ludzie wybrali i ludzie wiedzieli kogo wybierają. Ja mogę się mylić, bo może faktycznie politykom można pozwalać na więcej, przecież nikt nie ma pretensji do clowna w cyrku, kiedy ten ochlapie go bitą śmietanąIlość komentarzy artykułu: 30Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka
Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji? Ostatnia sesja Rady Powiatu Tomaszowskiego miała tragikomiczny charakter. Pytanie, jakie stawiam w tytule jest nieco abstrakcyjne i przyznaję, że odpowiedź na nie może wielu osobom może przysporzyć sporo kłopotów. Dlaczego? Otóż w mojej ocenie wasalizacja oparta na korupcji, strachu i cynizmie takie właśnie samorządowe getto tworzy. Trzeba przyznać, że starosta Mariusz Węgrzynowski doskonale radzi sobie na swojej funkcji. O ile do zarządzania samorządem można mieć tysiące zastrzeżeń, to w zjednywaniu sobie radnych okazał się mistrzem. W tle zawsze są pieniądze i to one leżą u podstaw wiernopoddańczych zależności oraz strach przed ich utratą. Samorządowe niewolnictwo nie ma barw partyjnych. Korumpowani są zarówno radni związani z PiS, jak i Platformą Obywatelską. Rekordzista z partii Donalda Tuska w ciągu trzech lat zdołał załatwić sobie aż 4 posady w jednostkach podległych samorządom. W jednej z nich nich urzędnicy właściwie go nigdy nie widzieli i nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie: czym pracownik w ogóle się zajmował. Zapytania kierowane do wójta kończą się zazwyczaj bredzeniem na temat RODO. Nie zawsze są to fuchy samorządowe. Wykorzystując swoje partyjne kontakty starosta jest w stanie załatwić robotę w instytucjach rządowych lub podległych samorządowi wojewódzkiemu. Chyba nie muszę pisać, że kompetencje nie mają tu żadnego znaczenia. Ilość komentarzy artykułu: 24Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji?
Komentarze
Autor komentarza: ŻmijaTreść komentarza: W ZUS, szpitalu i KRUS znacznie więcej, a podobno wszyscy mają takie same brzuchy, haha, salowe 900 zł czyżby szpital był na plusieData dodania komentarza: 26.09.2022, 07:27Źródło komentarza: Pracownicy Starostwa dostają podwyżkiAutor komentarza: MSTreść komentarza: Jeśli ktoś jedzie do Władysławowa, to znaczy że ma prawo łamać wszelkie zakazy? Prawo tworzone jest nie przez przypadek. Ma ono zapewniać stosowanie się do norm społecznych, które zapewniają nam bezpieczeństwo. Z tego między innymi powodu nieprawdziwe jest powiedzenie "znalezione nie kradzione". Jeśli ktoś się do nich nie stosuje, to sam siebie stawia poza nawiasem i jest osobą aspołeczną. Jeśli w jakimś miejscu jest zakaz wjazdu ciężarówek, to jest on ustawiony z konkretnego powodu. Skoro widać na moście ograniczenie tonażu, to znaczy, że ten most nie jest w stanie go udźwignąć a jazda po nim spowoduje uszkodzenie, które spowoduje z kolei wyłączenie mostu z użytku i co za tym idzie ograniczenia dla wszystkich osób, które z niego korzystają a w konsekwencji konieczność jego naprawy ze wspólnej kasy. Grupa ludzi niszczy wspólną własność, jest uciążliwa dla innych osób, by zaoszczędzić na paliwie. Czego tu można nie rozumieć? Musicie jeździć "przez Szczecin" bo sami most na Brzustówce uszkodziliście.Data dodania komentarza: 26.09.2022, 07:19Źródło komentarza: Nic sobie nie robią z obowiązujących zakazówAutor komentarza: Bury i OgieńTreść komentarza: Historia kołem się toczy. Przyznał złoty medal Misiewiczowi "za zasługi ... ", i teraz sam otrzymał order "za zasługi ..."Data dodania komentarza: 25.09.2022, 21:44Źródło komentarza: Tomaszowianie lubią MacierewiczaAutor komentarza: AgataTreść komentarza: Pracują ze mną ukraińcy pod Tomaszowem w firmie produkcyjnej. Na stanowiskach robotniczych, mają wykształcenie wyższe: jeden jest 40 latkiem z zawodem nauczyciela prac ręcznych i kultury?, drugi około 40 lat pracownikiem redakcji gazety...po studiach kierunkowych? trzeci około 22lat...zapytany podaje jest ...???coś jakby hydraulikiem przemysłowym??...po studiach kierunkowych. czwarty około 22lat...po studiach nauczyciel gimnastyki. Zapytałem jakiego jęz. uczyli się w szkołach na Ukrainie, odpowiadali: rosyjskiego nigdy w szkole czy na studiach nie mieli, niemieckiego nie mieli i nie znają, angielskiego...tak tak...i nie wiem co to znaczy? Mam 50 lat, gdy powiedziałem im co potwierdzone, że mówię po rosyjsku i niemiecku i uczę się angielskiego ( oto mnie zapytali) powiedzieli mi abym uczył się ukraińskiego??? odpowiedziałem im, że tego jęz. po prostu nie lubię poza tym mieszkam w Polsce??? co oni chcieli???Data dodania komentarza: 25.09.2022, 21:29Źródło komentarza: Demografowie: ponad połowa uchodźców z Ukrainy ma wyższe wykształcenieAutor komentarza: ObsTreść komentarza: Co by było gdyby wszyscy zgodzili się z teza Macierewicza , że to był wybuch.Czy coś to zmienia ,czy on jest w stanie ukarać te osoby? Pojedzie do Rosji albo wyśle pana Ziobrę żeby aresztował zleceniodawcę ( może nawet podejrzanego Putina) ?To co Ci ludzie uskuteczniają w tej komisji i prezydent i premier popierający to nawet ciężko zdefiniować nie używając niecenzuralnych słów.Data dodania komentarza: 25.09.2022, 21:10Źródło komentarza: Tomaszowianie lubią MacierewiczaAutor komentarza: JarolebTreść komentarza: Jedź na wczasy do Władysławowa przez Szczecin to zrozumiesz.. .Data dodania komentarza: 25.09.2022, 20:41Źródło komentarza: Nic sobie nie robią z obowiązujących zakazów
Twój Sklep Medyczny - Kamizelka stawu barkowego SP-2181 Wykonana z innowacyjnej, ultralekkiej, oddychającej pianki obszytej dwustronnie delikatną tkanina przyjazną dla skóry. Materiał charakteryzujący się dużą absorpcją potu oraz efektywnym odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz. Zapewnia doskonałą stabilizację i unieruchomienie pooperacyjne stawu barkowego.Zalecana przy urazach okolicy obręczy barkowej wymagających odciążenia lub unieruchomienia. Stosowana przy kontuzji obojczyka, ramienia oraz złamaniach w obrębie obręczy barkowej, złamaniach górnej kości ramiennej bez przemieszczenia, zwichnięciach i skręceniach stawu barkowego i łokciowego. Stosowana w procesie doleczania chorób zapalnych, zwyrodnieniowych i urazów stawu ramiennego jak również doleczanie uszkodzeń stożka rotatorów (zespołu mięśnia nadgrzebieniowego). Ogromna zaletą materiału z którego wykonana jest kamizelka jest fakt, iz pomimo wielokrotnego przyklejania/odklejania rzepu materiał nie "mechaci" się. Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji wyrobu, istnieje możliwość indywidualnego, łatwego i precyzyjnego dopasowania kamizelki do ciała pacjenta. Dzięki zapinaniu na rzepy umożliwia precyzyjnie ustawienie pozycji zabezpieczonej kończyny. Uniwersalna na prawe lub lewe ramię. Rozmiar: (mierzyć: obwód wokół klatki piersiowej) S: 60 -70cm; M: 70 – 80cm; L: 80 – 90cm; XL: 90 – 105cm, XXL: 105 -120cm; XXXL: 120-135cm Zapraszamy Do Twojego Sklepu Medycznego na ulicę Słowackiego 4.Strona www: http://www.med-sklep.plData dodania ogłoszenia: 28.05.2016Twój Sklep Medyczny - Kamizelka stawu barkowego SP-2181
Reklama
a