Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 10:29
Reklama
Reklama

Uderzenie w AK to uderzenie w serce Polski

Oskarżenie żołnierzy Armii Krajowej o antysemityzm to nic nowego, to stary zabieg komunistów pragnących zohydzić w oczach społeczeństwa Polskie Państwo Podziemne walczące nie tylko z najeźdźcą niemieckim, ale i sowieckim.



Dopuszczenie do emisji filmu „Nasze matki, nasi ojcowie” uprawnia do sformułowania tezy, iż zarząd TVP zachował się jak przedstawiciel okupanta w podbitym kraju, nie jak władza reprezentująca interesy narodu. Za mocne słowo? Niewykluczone, że tego właśnie terminu użyliby żołnierze AK wobec odpowiedzialnych za wyświetlenie w Polsce filmu zawierającego m. in. scenę, w której żołnierze Polskiego Podziemia zamykają wagony transportowe wiozące Żydów do obozu zagłady.

W ten sposób zostali oszkalowani ci, którzy ryzykując własnym życiem uratowali w czasie Powstania Warszawskiego Żydów uwięzionych w niemieckim obozie koncentracyjnym - „Gęsiówce”, ci, którzy dostarczali broń do getta, co umożliwiło żydowskim powstańcom stawienie zbrojnego oporu Niemcom, wreszcie ci, przed którymi drżeli polscy złodziejaszkowie pragnący „dorobić się” na grabieżach mienia pożydowskiego. AK nie tolerowała tego rodzaju zachowań, ponieważ reprezentowała cywilizację chrześcijańską, brzydzącą się barbarzyństwem.

Brylantem w koronie Armii Krajowej jest oczywiście Rotmistrz Witold Pilecki, który dobrowolnie dał się uwięzić w niemieckim obozie zagłady w Auschwitz, aby tam organizować ruch oporu i zdobyć cenne dla wywiadu AK informacje. Tacy to byli ci nasi „antysemici”.

A my jesteśmy im coś winni. Oni nie szli walczyć dla siebie, ale myśleli wtedy o nas. I nie walczyli o Polskę tchórzliwą, pogrążoną w marazmie, relatywizmie ani materializmie. Składali przysięgę na Krzyż, „W obliczu Boga Wszechmogącego i Najświętszej Marii Panny Królowej Korony Polskiej”.

Dlatego możemy darować sobie infantylne rozważania w rodzaju „a może to dobrze, że TVP pokazała ten film, bo w ten sposób dowiemy się, jakie to Niemcy robią nam numery”. O tym, jakie robią numery, wiemy dobrze z historii. Tę wiedzę dostaliśmy gratis, nie musieliśmy w celu jej pozyskania kupować za własne pieniądze propagandowych seriali niemieckich.

Zamiast toczyć jałowe dyskusje nad mniejszym bądź większym złem, jakie spowoduje emisja filmu „Nasze matki, nasi ojcowie”, pora najwyższa wyciągnąć jeden wniosek – nigdy nie doszłoby do tego rodzaju skandalu, gdyby nie nasza obecna władza. Smoleńsk i to, co stało się potem pokazał, że ludzie rządzący dziś Polską zgodzą się na przyjęcie każdego upokorzenia.

Swoją drogą, gorzko brzmią dzisiaj ironiczne pytania, jakie stawiano po emisji czołówki „Wiadomości” TVP z 9 maja. Niektórzy zastanawiali się wtedy, czy wobec takiego hołdu złożonemu Związkowi Sowieckiemu, drugi nasz niegdysiejszy okupant nie poczuje się urażony. Rozważano, jaką czołówkę zaprezentują nam „Wiadomości” 1 września. Nie przypuszczaliśmy, że o zachowanie zasady parytetu władze TVP zadbają już wcześniej.

 

Agnieszka Żurek, wPolityce.pl

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Rysiu 01.07.2013 10:27
niedługo rocznica Powstania Warszawskiego, ciekawe jak to z kolei ośmieszą niektóre media?

AK-47 27.06.2013 21:38
Dojście Hitlera do władzy i późniejsze zbrojenia Niemiec finansował nie tylko kapitał żydów amerykańskich.....niemieckich żydów również. Ma to związek z pierwszą częścią mojej wypowiedzi dotyczącej działania żydowskiej synagogi i sytuacji w niemczech samych żydów na kilka miesięcy przed końcem wojny!!! Może się to wydawać absurdem taka sytuacja....a jednak!

j.p. 27.06.2013 20:51
AK- piękna patriotyczna młodzież, dlaczego dzisiaj nie uczy się patriotyzmu tylko integracji z niemcami

olo 28.06.2013 09:45
i wtedy tępiono cyklistów i pederastów a dzisiaj ich się promuje

Krystyna 27.06.2013 15:30
odpowiadam na pytanie; ,, Kto współfinansował (dobrowolnie!) dojście Hitlera do władzy a później zbrojenia Niemiec?", żyd jest wszędzie tam gdzie jest pieniądz! to ich złoty cielec... zawsze pieniądze pochodzące z ,,dojenia" transferuje się latami do innego państwa, w tym przypadku do USA, jeżeli nadarzyła się okazja zarobienia bardzo dużych pieniędzy przez inwestycje w zbrojenia Rzeszy, to dlaczego kapitał z N.Y. -miałby być nie zwielokrotniony, tu nie wchodzą w grę uczucia kiedy w perspektywie są biliony USD, te same pieniądze szły póżniej na dozbrajanie Rosjan gdy Hitler stawał się przegranym bankrutem, bo interes musiał dalej się kręcić...etc,etc.

AK-47 27.06.2013 13:20
Wiosną 1945 roku w jednym z miast niemieckich (bodajże Drezno ale nie jestem pewien, po prostu nie pamiętam czy o nie chodzi) działa synagoga żydowska do której uczęszczają miejscowi Żydzi! a jedynymi szykanami jakie ich spotykają ze względu na pochodzenie jest cotygodniowe meldowanie się na posterunku policji! I jeszcze pytanie : Kto współfinansował (dobrowolnie!) dojście Hitlera do władzy a później zbrojenia Niemiec?

Krystyna 27.06.2013 13:16
to nie szyderstwo, czy antysemityzm; staram się tylko być obiektywna odczytując poprawnie fakty, tj. przyczyny naszych nieustannych klęsk i narodowego padołu! ileż już pokoleń przelało niewinnie krew a dlaczego? bo Polak ma serce dobre, szlachetne i ufne! dlatego tak często wpadał i wpada w sidła! a w jakie sidła? to już niech każdy sam sobie w swym rozumowaniu odpowie...

radza 27.06.2013 12:40
Przegina Pani i to mocno, nie wiem czy to jest taka poza szyderstwa bo poważnie to tego wpisu traktować nie można. Szkoda że takie teksty ośmieszają próby sensownej dyskusji o złożoności relacji polsko-żydowskich.

Krystyna 27.06.2013 12:17
no i wszystkiemu winni żydzi, rozpracował tych szkodników już Hitler i dlatego tak Niemcy ich znienawidzili, warto poczytać sobie książki obcojęzyczne o degradacji gospodarczej Niemiec przez żydowskich speców od finansów! to wytłumaczy też niektórym dlaczego tak entuzjastycznie powitano ,,wybawiciela" z nędzy, bo Hitler dawał pracę, przejrzystość prawną, wprowadził porządek zamiast korupcji i zakłamania. I do dzisiaj Niemcy cenią sobie swój kraj, nikt nie emigruje za pracą, chętnie kupuje się własne niemieckie produkty nakręcając tym samym wewnętrzny popyt, a tym samym dobrobyt ogółu Niemców. To tak na marginesie tych naszych klęsk, upadków, kryzysów bez końca.

Krystyna 25.06.2013 20:39
szkop szkopem zostanie i żaden wygładzający ich film tego nie zmieni, a od kiedy agresor staje się niewinny? takie filmy niech puszczają sobie zamiast dobranocek. My Polacy po wojnie zostaliśmy na stertach gruzów, ograbieni do cna a teraz wychodzi na to że tymi pokrzywdzonymi byli faktycznie Niemcy. Super! aby tak dalej

Litwos 25.06.2013 12:51
Żero a ty z jakiej nacji rasowej się wywodzisz ? Baumanów , Goldsteinów czy jakiś Kwietniów albo Styczniów ? Powiem Ci kobieto/mężczyzno , że znam trochę żydów i każdy uważa nas za bydło. Rasa Panów , rozumiesz ? To gdzie tutaj miejsce na tolerancję ?

łysy 25.06.2013 13:12
słuszna racja! żydzi zawsze uważali Polaków za gorszą nację, za tych których można spokojnie wykiwać, Polak od dawien dawna lubił się zabawić, dobrze zjeść i wypić a żydki i na tym zbijali interesy przez stulecia. A kto zasilał ,,wywiad Szwedów" przez najazdem na Polskę? może ktoś wie? że tak im gładko poszło bo wszystko wcześniej już wiedzieli.

młody historyk 25.06.2013 21:04
faktycznie w Inowłodzu było dużo żydów i zamek bombardowany przez Szwedów zamienił się w gruzowisko a Synagogi nie naruszono

Żero 25.06.2013 20:53
No właśnie zarówno genetycznie jak i duchem jestem Polakiem. Ze wsi takim. Ale to dopiero tacy jak Ty i Łysy robią mi smród w oborze i stereotyp prymitywnego Polaka antysemity pogłębiają. A, że już siły nie mam na tę Waszą retorykę, to Was obśmieję tylko i pozdrowię szczerze i serdecznie. z nadzieją, że nikomu za krzywy nos domu nie spalicie. :) NARA!

Żero 24.06.2013 15:39
Dobrze, że ten film poszedł w TVP. Jeśli mamy o czymś dyskutować, to musimy wiedzieć o czym. Jeśli mamy się przed czymś bronić, to też musimy wiedzieć przed czym. Dzięki emisji w TVP mogłem ten film zobaczyć i przekonać się na własne oczy, jak wygląda jeden z przejawów budowania nowej świadomości skierowany do niedouczonego pokolenia facebooka. Kiedyś historię pisali zwycięzcy. Dziś piszą ją bogaci. Nową historię, która za kilkadziesiąt lat zamieszka w głowach żyjących w dostatku "europejskich" ignorantów. I już nie będziemy pamiętać kto napadł, a kto został napadnięty. Kto Żydów nie lubił, a kto Ich zagazowywał. Kto to byli naziści i czy Hitler był Niemcem, czy Nowozelandczykiem.

AK-47 24.06.2013 15:22
Przed wojną antysemityzm w Polsce nie miał podłoża rasowego (jak niemiecki) a jedynie ekonomiczne.Przykładem może tu być ruch narodowy gdzie podczas okupacji jego zbrojne struktury w postaci NSZ-u bezpardonowo zwalczały wszelkie formy kolaboracji w tym wydawania Żydów w ręce Niemców.Polskie Państwo Podziemne za szmalcownictwo, donoszenie na Żydów, i współpracę w tym zakresie z Niemcami karało śmiercią! To jedynie w Polsce za pomoc Żydom Niemcy karali śmiercią nie tylko tego który pomagał ale całą rodzinę. Wiedzieli bowiem, że Polacy będą Żydom pomagać z uwagi na wiarę chrześcijańską ( jakże się nie mylili). Chodziło o zastraszenie.Polityka Polskiego Państwa Podziemnego była jednoznaczna: Za donoszenie kara śmierci! Nieważne czy na żyda, białorusina, ukraińca...albowiem byli Oni przede wszystkim obywatelami polskimi i należało im dać ochronę . "Nasze Matki, nasi Ojcowie"- Tytuł tego serialu najlepiej zobrazowałaby fotografia tłumu Niemców z wyciągniętymi w górę rękoma w geście ówczesnego ich pozdrowienia na paradach lub na widok ich wodza Adolfa! Takich fotografii w necie można znaleźć setki jeśli nie tysiące.Fotografia dymiącego krematorium w Auschwitz a pod spodem podpis: To dzieło: "Waszych Matek, Waszych Ojców"! Fotografia z egzekucji i podpis: Tak walczyli "Wasze matki, Wasi ojcowie"!.......

heniek 24.06.2013 08:48
oj, gorący temat ale podgrzewany chyba przez te 30% polaków o których tu wspomniano

taka prawda 23.06.2013 17:31
bo temat żydostwa jest bardzo gorący wśród polaków, przy każdym spokrewnionym temacie się pojawia, to bracia koszerni od wieków przysposabiali Rzeczpospolitą dla siebie jak nową Ziemię Obiecaną, przed ostatnią Wojną Światową udział żydów w ludności niektórych miast był przeważający;np. nieopodal; Przedbórz, Sulejów, Nowe Miasto n/Pilicą... zresztą wg. szacunków niektórych uczonych wśród obecnych mieszkańców ziem polskich ok. 30% wywodzi się, czy płynie w nich krew żydowska.

Peter 23.06.2013 16:17
Nikt tego nie neguje, podobnie tego, że istniała rywalizacja na tle ekonomicznym...tylko jak to się ma do zakłamywania historii w filmie?

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc 23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama