.
W weekend 22–23 listopada 2025 roku Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim ponownie stanie się centrum ogólnopolskiego ścigania na łyżwach. Na torze rywalizować będą młodzi, niezwykle utalentowani łyżwiarze szybcy z klubów z całej Polski. Organizatorzy zapowiadają dwa dni pełne sportowych emocji, wysokich prędkości i widowiskowych wyścigów.
10–11 listopada 2025 Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim gościła blisko 150 młodych łyżwiarzy (7–13 lat) podczas Ogólnopolskich Zawodów „Tomaszów Maz. dla Niepodległej” i memoriału Marka Łakomskiego. Rywalizacja była ważnym startem sezonu, hołdem dla trenera i potwierdzeniem roli Areny jako krajowego centrum panczeningu.
Przed nami długi listopadowy weekend – tradycyjnie biało-czerwony dzięki obchodom Narodowego Święta Niepodległości. Obok głównych uroczystości czeka sporo wydarzeń dodatkowych i emocji sportowych. Sprawdź, co dzieje się w mieście!
Reprezentacja Polski w łyżwiarstwie szybkim zameldowała się na torze długim w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim i szlifuje formę przed pierwszym sprawdzianem sezonu – Mistrzostwami Polski na Dystansach, które odbędą się od 23 do 26 października. „Kadra melduje się na naszym lodzie” – poinformowała Arena w oficjalnym komunikacie, zapraszając kibiców na trybuny. Wstęp wolny, przewidziana jest też transmisja na YouTube.
3 października 2025 o 19:00 Arena Lodowa w Tomaszowie zamieni się w salę koncertową: hity grupy Classic zabrzmią w symfonicznych aranżacjach w wykonaniu TM Orchestra pod batutą Kamila Wrony. Bezpłatne wejściówki od 26 września; koncert będzie rejestrowany.
Kontrola Ministerstwa Sportu w Tomaszowie Mazowieckim zakończyła się wystąpieniem pokontrolnym, które nie wykazało poważnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu Areny Lodowej, ale nakazało uporządkować ewidencję i poszerzyć ofertę dyscyplin. Prezydent Marcin Witko zapowiada wdrożenie elektronicznego systemu statystyk i rozmowy ze związkami. Część internetowych zarzutów o „niewykorzystany potencjał” znajduje odbicie w zaleceniach, te o nadużyciach – nie.
Napisz komentarz
Komentarze
Przejdź do kategorii
Temperatura: 1°C Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Ciśnienie: 1024 hPa Wiatr: 3 km/h
Napisz komentarz
Komentarze