Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:07
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Kronika policyjna:

Wypadek

Bum na Zgorzelickiej

Bum na Zgorzelickiej

Po raz kolejny nieuwaga oraz nie udzielenie pierwszeństwa przejazdu była przyczyną kolizji do jakiej doszło kilkanaście minut temu na ulicy Zgorzelickiej 23.03.2009 15:15    3
Śpioch w kadecie, szyba w McDonaldzie

Śpioch w kadecie, szyba w McDonaldzie

Cotygodniowa, weekendowa kronika policyjna, czyli wybrane zdarzenia, do jakich doszło w okresie ostatnich 3 dni. 23.03.2009 14:39    4
Zderzenie

Zderzenie

Do niebezpiecznego wypadku doszło kilkanaście minut temu w Nagórzycach, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Ośrodka Wypoczynkowego Borki. Usportowiony Ford Probe zderzył się z Oplem Astrą. Co najmniej jedna osoba została odwieziona do szpitala. 21.03.2009 16:29    98
Działo się wczoraj

Działo się wczoraj

Jak co dzień policjanci mieli pełne ręce roboty. O podpalonym Clio już dzisiaj pisaliśmy. Codzienne interwencje publiczne, pijani kierowcy, wypadki drogowe i pospolite złodziejstwa. 12.02.2009 11:38    1
Kolejny raz młodzi "rajdowcy"

Kolejny raz młodzi "rajdowcy"

W sobotę w godzinach porannych w miejscowości Lesisko kierujący fiatem CC na śliskiej nawierzchni jezdni nie zapanował nad pojazdem. W wyniku poślizgu zjechał na pobocze i ostatecznie doprowadził do dachowania pojazdu, który zatrzymał się w polu. 09.02.2009 11:42
Jeszcze raz K8

Jeszcze raz K8

Na tomaszowskim odcinku trasy K8 są miejsca , których notorycznie dochodzi do wypadków. Kilka miesięcy temu w wyniku wjechania na czerwonym świetle na skrzyżowanie w Zawadzie kierowca TiR-a zamordował młode małżeństwo. Wczoraj doszło do kolejnego, podobnego zdarzenia w tym samym miejscu. Na szczęście bez ofiar śmiertelnych. 27.01.2009 10:42    7
Weekendowa kronika policyjna

Weekendowa kronika policyjna

W ciagu minionego weekendu doszło do kilku mniej lub bardziej kolizji. Niestety jeden wypadek, z udziałem pieszego zakończył się tragicznie. 26.01.2009 09:00    3
Statystycznie

Statystycznie

W minionym roku wielokrotnie pisaliśmy o niebezpiecznych wypadkach i kolizjach, jakie zdarzały się na tomaszowskich drogach. Wspólnie z Policją przestrzegaliśmy przed brawurą i apelowaliśmy o rozsądek. Naraziliśmy się wielokrotnie na krytykę z powodu drastycznych zdjęć zamieszczanych na naszych stronach. Dzisiaj przyszła pora na podsumowanie. Bilans minionego roku nie przedstawia się w różowych kolorach. 23.01.2009 14:53    6
Działo się wczoraj

Działo się wczoraj

Wczorajszy dzień obfitował w różnego rodzaju zdarzenia, w których udział mieli policjanci z tomaszowskiej Komendy Policji. Zaczęło się od niebezpiecznego wypadku na skrzyżowaniu Warszawskiej i Ujezdzkiej. Dalej, jak zwykle „z górki” lub „pod górkę”, zależy oczywiście od punktu widzenia. 21.01.2009 13:55
12 osób rannych w wypadku Busa

12 osób rannych w wypadku Busa

Do niebezpiecznego wypadku doszło u nas około godziny 5 rano. Informację taką podał portal TVN24. 12 osób zostało niegroźnie rannych. Jedna z nich ma złamaną nogę, pozostałe trafiły na obserwację do szpitala. 20.01.2009 10:43    45
Millenijna Crush - test

Millenijna Crush - test

Wczoraj na ulicy Milenijnej 19 – letni „rajdowiec” wypróbowywał na przyzakładowym parkingu dzień wcześniej zakupionego VW Golfa. Niekontrolowany poślizg na pokrytym, rozjeżdżonym śniegiem parkingu zakończył się w tomaszowskim szpitalu. 19.01.2009 12:11    75
Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Wczoraj około godziny 19:30 na ulicy Warszawskiej w rejonie kościoła tuż przy przejściu dla pieszych 22 letni mieszkaniec Tomaszowa kierując Fiatem Punto potrącił 41 letniego mężczyznę, który najprawdopodobniej wtargnął pod jadący pojazd. 13.01.2009 09:44    13
Na odlocie

Na odlocie

Zapewne tak właśnie czuł się wczoraj 23-letni kierowca, który wczoraj wylądował swoim BMW w przydrożnym rowie. Na szczęście nie było kolejnej ofiary śmiertelnej. 16.12.2008 10:46    8
W poślizgu

W poślizgu

Na tomaszowskich drogach wciąż niebezpiecznie. Nieuwaga, niedostosowanie prędkości do panujących warunków i bezmyślność to najczęstsze przyczyny wypadków i kolizji. Wczoraj doszło do kilku kolejnych niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Tym razem obyło się na szczęście bez ofiar śmiertelnych 10.12.2008 10:53    1
Śmierć na skrzyżowaniu

Śmierć na skrzyżowaniu

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w dniu wczorajszym na skrzyżowaniu w Kolonii Zawada. TIR staranował samochód osobowy. 09.12.2008 13:23    64
Śmierć na drodze

Śmierć na drodze

Sekcja ruchu drogowego tomaszowskiej policji nie ma praktycznie ani jednego spokojnego dnia. Wielu kierowców nie dostosowuje prędkości do warunków panujących na drodze. Często też przecenia własne umiejętności w prowadzeniu samochodu. Najprawdopodobniej właśnie niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było powodem tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło dzisiaj rano w Liciążnej. 39-letni kierowca Fiata Sieny na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. 03.12.2008 13:47    3
Tomaszowska Temida

Tomaszowska Temida

Mówienie o Tomaszowie w sposób ironiczny, że nie jest najbezpieczniejszym miejscem na ziemi jest chyba nadużyciem. Uważamy, że nie jesteśmy w sposób szczególny dotknięci plagą złodziejstwa czy bandytyzmu. Patologie zdarzają się wszędzie i to w dużo większym nasileniu niż u nas. Nie dotyczy to chyba tylko... pijanych rowerzystów. 01.12.2008 12:40    3
Niebezpiezpiecznie na drogach

Niebezpiezpiecznie na drogach

Wtorek na tomaszowskich drogach miał niestety tragiczny bilans. Dwie osoby zginęły i kilka rozbitych samochodów. Jesienna aura, niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych, zmęczenie kierowców, a często tylko chwila nieuwagi mogą okazać się fatalne w swoich skutkach. 08.10.2008 09:52    8
Karambol na 713

Karambol na 713

Tuż przed godziną 15 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Jadący od strony Łodzi samochód marki Kia zjechał nagle na lewy pas ruchu i uderzył czołowo w nadjeżdżającego z przeciwka Volkswagena Passata. 07.10.2008 16:18    15
Śmiertelnie na drodze

Śmiertelnie na drodze

Niebezpieczeństwo na drogach stwarzają nie tylko nadpobudliwi, pozbawieni wyobraźni kierowcy. Często powodem nieszczęścia jest niefrasobliwość rowerzystów i pieszych. Wczoraj na drogach naszego powiatu zginęły kolejne dwie osoby. Tym razem sprawcami nie byli piraci drogowi. 25.09.2008 15:33    1
Reklama
Reklama
Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Cena: Do negocjacji Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientówWygodna pozycja siedzącaOchrona przed napięciami mięśniowymiOdciążenie kręgosłupaSeat Comfort to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia. Dostosowująca się do ciężaru użytkownika pianka z pamięcią kształtu umożliwia właściwą pozycję i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Dzięki temu odciążony jest kręgosłup, co niweluje odczucie zmęczenia podczas czynności wykonywanych na siedząco. W zajęciu prawidłowej pozycji pomagają dodatkowe wyprofilowania pod uda.Poduszka uniwersalna ze względu na swoją elastyczność i możliwość dopasowania do miejsca, w którym jest stosowana. Idealna do wykorzystania w domu, pracy, samochodzie lub na wózku inwalidzkim. Spód wykonany jest z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się i w przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów, doskonale działa ze śliskimi powierzchniami (np. metal, tworzywo sztuczne).Wskazania: Profilaktyka w powstawaniu odleżyn, przeciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, wymuszona długotrwała pozycja siedząca.Przeciwwskazania: Nie stwierdzonoKonserwacja: Pianka z pamięcią kształtu nie nadaje się do prania. Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowalny i może być prany w temperaturze do 30°C/ 86°F. Ze względu na sposób transportu, poduszka po wyjęciu z opakowania może mieć "zapach fabryczny". Aby zniknął, przed pierwszym użyciem, wystarczy przewietrzyć poduszkę.Skład:Poduszka: 100% PUPoszewka (góra i boki): 93% poliester, 7% spandex, z uchwytem z bokuPoszewka (spód): 100% poliester z kropkami antypoślizgowymiWymiary: 45X 37X9cmGęstość: 45kg/m3
Reklama Twój Sklep MEydczny

Komentarze

Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Data dodania komentarza: 22.06.2026, 18:14 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:58 Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 05:45 Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 20:32 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Data dodania komentarza: 20.06.2026, 09:44 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:22 Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama