Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 20:14
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Bloku operacyjnego nie będzie. Wniosek szpitala nie przeszedł oceny formalnej

Okazuje się, że Tomaszowskie Centrum Zdrowia nie wzbogaci się o nowy Centralny Blok Operacyjny. Wniosek na dofinansowanie tej inwestycji, wartej 30 milionów złotych TCZ złożył kilka miesięcy temu. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy wniosek ten nie przeszedł nawet oceny formalnej.

Pierwsze sygnały o tym, że wniosek jest wadliwie sporządzony docierały do nas jeszcze zanim on został złożony. Osoby, które miały okazję się z nim zapoznać i znają się na przygotowywaniu dokumentacji związanych z unijnymi dotacjami twierdziły od początku, że nie ma szans aby uzyskał on pozytywną opinię komisji oceniającej. Mimo to wniosek złożono a Starosta Kukliński zdążył się już tym faktem w mediach wielokrotnie pochwalić.

Kolejny sygnał dotarł do naszej redakcji dwa tygodnie temu. Nasze źródła ze szpitala twierdziły, że z urzędu marszałkowskiego przysłano do TCZ pismo w którym żądano sprostowania uchybień formalnych. Z tego co nam wiadomo było ich ponad 70.

- W odpowiedzi na maila otrzymanego od Pana w dniu 10 maja 2017 roku, w związku ze złożonym zapytaniem odnośnie wniosku o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, pragnę poinformować, iż wszystkie uchybienia formalne zidentyfikowane przez członków Komisji Oceny Projektów dokonujących oceny formalnej zostały uzupełnione oraz skorygowane przez Wnioskodawcę. Odnośnie rodzaju wykazanych braków formalnych pragnę poinformować, iż dotyczyły one  w większości korekty zapisów wniosku o dofinansowanie, jak też dokonania wyjaśnień co do treści wybranych załączników. Odpowiedź wraz z uzupełnieniami została odesłana w wyznaczonym terminie do dalszej weryfikacji i podjęcia przez Komisję kolejnych działań - odpowiedział na nasze zapytanie Prezes Krzysztof Zarychta.

Dzisiaj Zarząd Województwa Łódzkiego opublikował listę projektów, które pozytywnie przeszły ocenę formalną. Tomaszowa Mazowieckiego na niej nie ma. Jest dwadzieścia innych. Łączna wartość wnioskowanego dofinansowania to prawie 400 milionów złotych. Znajdują się tutaj tacy "giganci" jak Szpital im. Kopernika w Łodzi ale i Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach. Niektóre z placówek złożyły po kilka wniosków, które zostały pozytywnie zweryfikowane. Co do tomaszowskiego najwyraźniej komisja oceniająca miała inną opinię niż prezes Zarychta i uznała, że jednak nie wszystkie błędy formalne zostały wyeliminowane.

- To olbrzymia kompromitacja. O bloku operacyjnym słyszymy od dwóch lat. Było więc dużo czasu, by do aplikowania o środki się przygotować. Mało tego. Wiedzieliśmy od dłuższego czasu ile będzie pieniędzy do rozdysponowania i że będzie niezwykle trudno. Od samego początku miałem wrażenie, że na inwestycjach w szpitalu nikomu nie zależy. Nowy prezes nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu. Miałem okazję wysłuchać konferencji prasowej, jaką zorganizował wspólnie ze starostą bodajże w lutym. Powiem krótko: ten młody człowiek wygadywał głupstwa. Zwyczajnie bredził. Opowiadał o tym, że będzie budował aptekę, kiedy do remontu są niemal wszystkie szpitalne oddziały. Żeby opowiadać takie pierdoły trzeba być kompletnie oderwanym od rzeczywistości - ostro ocenia Przewodniczący Komisji Zdrowia, Rodziny i Spraw Społecznych Mariusz Strzępek, dodając, że jedynym honorowym rozwiązaniem dla Krzysztofa Zarychty jest złożenie wypowiedzenia i to w trybie natychmiastowym. 

Warto zwrócić też uwagę, że to kolejny projekt przygotowany przez TCZ, który nie przeszedł oceny formalnej. Poprzednim był wniosek o dofinansowanie budowy lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego brak skutkuje niższym stawkami za leczenie pacjentów na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym 

PS

Co ciekawe, bezproblemowo ocenę formalną przeszedł Szpita Powiatowy w Radomsku, którym kieruje poprzedni Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Piotr Kagankiewicz. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

obserwator 09.06.2017 10:48
WSTYD to to, że nikt nie pisze jak przez osiem lat rządow Kaganka ten szpital popadł w ruine - nie pamiętacie ze przez pół roku nikt nie chciał być prezesem i ten chłopak ciagnał szpital jako prokurent - jakoś nie było chętnych by to prowadzić - zenada

Salowy Basen 03.06.2017 17:52
Pan prezes już wylądował u siebie na podwórku pewnie limuzyną bo zarobek ma spory to po co nam jego zdaniem LPR lepiej nie mieć lądowiska taka prawda według Pana K.Zarychty młodego pupilka PIS.

janeck 24.05.2017 15:22
Nawiązując do tego nieszczęsnego lądowiska, przepisy są moim zdaniem całkowicie absurdalne. Idea działania śmigłowca polega na tym, że może on operować w nawet bardzo niesprzyjających warunkach. Czy kiedy wyślemy gdzieś śmigłowiec do wypadku, oczekujemy, że jest w tym miejscu profesjonalne, wybudowane za grube miliony lądowisko dla helikopterów? Rozumiem, wylać trochę betonu, namalować linie, zainstalować dobre oświetlenie i obowiązkowo ten kolorowy rękaw pokazujący kierunek i siłę wiatru. Nie rozumiem czemu lądowisko spełniać musi jakieś wyśrubowane kryteria, skoro i tak helikopter musi lądować w zasadzie wszędzie. Chodzi zatem tylko o to żeby odpowiednie kliki się nakradły. Wiadomo, jak coś kosztuje miliony, to nawet kilka procent z tego to już są sumy warte pochylenia się nad nimi.

KLOS 24.05.2017 13:00
Ja napiszę tak. Prezes Zarychta jak i inni mu podobni siedzą na po obstawianych posadkach. Jak by jeden czy drugi miał swoją firmę to by chyba nie zarobili na życie i szybko by splajtowali. Gdyby mieli własne firmy ... ale nie będą ich mieli bo do tego trzeba mieć rozum i ciężko pracować. Pozwolę sobie jeszcze na jeden komentarz. Miałem niebywałą '' przyjemność '' osobistej rozmowy z p Zarychtą. Odnoszę wrażenie że rozmawiałem z osobą zarozumiałą i zadufaną w sobie. Po za tym podczas rozmowy unika kontaktu wzrokowego co u osoby piastującej wysokie stanowisko odbieram jako nietakt i brak ogłady. Szkoda szpitala, szkoda pacjentów, szkoda straconego czasu. Tacy ,,misiewicze,, nie są dobrą wizytówką dla PIS. To tak dla informacji min p Prezydenta Miasta. Pozdrawiam

kowal 23.05.2017 22:57
a po co ten blok operacyjny skoro tu nie ma wykwalifikowanych lekarzy.

Ordynator Lubicz 23.05.2017 22:45
Pora zrobić referendum odwołać Pana Zarychtę a na jego miejsce wstawić Misiewicza to jest chłop po fachu wszystko wie najlepiej akurat z Panem Kuchtą pracują w radzie to i tu a karetki będą robić puste przebiegi jak robiły bo nadzoru zero .

Ajdelano 23.05.2017 18:50
Patrzaj Pan, a mógł teścia poprosić. Napisałby odręcznie i na pewno by przyznali.

Ziutek 23.05.2017 22:23
A który to teść?

... 23.05.2017 18:46
no jacek i placek formalnie na tym zdjęciu.....

xmen 23.05.2017 12:19
bo prezio w kulki gra, ręka w kieszeni ręka ręce podaje

Jan Badura 23.05.2017 11:41
Żal mi was ludzie, obserwuję wątek tomaszowskiego szpitala odkąd młodszy z braci wskoczył na stanowisko i jest gorzej z dnia na dzień. I co najgorsze nikt nic z tym nie zrobi. Gdzie jest NIK, gdzie są służby?

ciekawy 23.05.2017 11:33
A jak tam kontrol NFZ. W Łodzi mówią, że jeszcze takiej masakry nie widzieli. Wstyd. To jest kolejna bajka. Jeszcze jedno, czy już wiadomo ile konsorcium Słomki zgarnęło za nadwykonania, i jaki jest wynik. Prezes z Kuklińskim mówili na konferencji że ponad 2 mln.

Salowy Basen 23.05.2017 11:29
Panie prezesie Zarychta kolej aby Pan dobrowolnie odszedł z funkcji prezesa tomaszowskiego szpitala i przywrócili Kagankiewicza a Pana kierujemy na dół do kapliczki w białą albę służyć księdzu .

Bogdan G. 23.05.2017 11:08
A gdzie ci krzykacze pisowscy ze strony miejskiej tomaszowpl, no gdzie? Tam tak fajnie a jak cacy, tor lodowy rośnie, zaraz nowy stadion będzie, a drogi jakie to budują, a kapliczki, a tu ta sama swołocz o zdrowie ludzi nie może zadbać. "Dojna zmiana" upycha swoich gdzie może, nowych Misiewiczów w Spale COS przybywa jak grzybów po deszczu. Prezes TCZ, jak był z poprzednia dyrekcją za pan brat to się nie wychylał teraz sra na nich, niech popyta co oni mówią o jego wiedzy, to zamilknie. Już się nie mogę doczekać jak was będą następcy rozliczać/

wlodek 23.05.2017 10:33
Co by tu jeszcze spieprzyć panowie co by tu jeszcze- dobra zmiana w akcji!!!!!!!

radek 23.05.2017 10:19
Dość tego!!!!!!!!!!!! Niech ktoś zrobi wreszcie porządek z tym nieudacznikiem prezesem.

Emilka 23.05.2017 10:36
Siła wyższa! nikt nic nie zmieni. Nie ważne czy jest aptekarzem czy innym specem. Ważne że duża kasa co miesiąc spływa na konto.

Opinie

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu.

Dzisiejsze głosowania nad udzieleniem absolutorium i wotum zaufania dla Starosty Powiatu Tomaszowskiego trudno nazwać inaczej niż... cyrkiem. Ostatecznie, Dariusz Kowalczyk zarówno jednego, jak i drugiego nie uzyskał, bo... Mariusz Węgrzynowski i radni PiS zagłosowali przeciwko budżetowi, który sami... realizowali. Z kolei radni Koalicji Obywatelskiej wstrzymali się od głosu (co de facto oznacza również głosowanie przeciw), mimo że wcześniej budżet i jego zmiany przyjmowali właściwie bezdyskusyjnie. Węgrzynowski przy okazji potwierdził, że odwołanie go było jak najbardziej uzasadnione. Dyskusja toczyła się głównie wokół peanów na własną cześć, wygłaszanych przez Węgrzynowskiego. Data dodania artykułu: Wczoraj, 16:49 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 4
Auto prywatne czy z komisu — co wybrać? Tomaszów Mazowiecki wymienia System Informacji Miejskiej. Nowe oznakowanie obejmie blisko 1000 punktów Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Żar nadciąga nad Tomaszów. NFZ ostrzega: upał może zabić Nowe ekopracownie w Tomaszowie. Dwie szkoły z dofinansowaniem na nowoczesne wyposażenie Jak zapewnić dziecku opiekę w wakacje, gdy rodzice pracują? Sprawdźcie ofertę półkolonii! Wianki popłynęły Wolbórką. Biesiada Świętojańska połączyła tradycję, muzykę i rodzinną zabawę Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Filmowy początek wakacji w Heliosie. Supergirl, Minionki, horrory i wielkie powroty na ekran Biznesowe spotkanie na wysokości: jak nowoczesny taras widokowy w Warszawie robi wrażenie na klientach? 24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy Tomaszowskie Lato wybrzmiało po raz dziewiąty. Grand Prix dla Katarzyny Łapińskiej
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jeśli ktoś interesuje się losami swojej SM to nie głosuje przez pełnomocnika tylko osobiście przychodzi na zebranie i świadomie podejmuje decyzję. Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Marek Treść komentarza: Prezes który nie jest nawet członkiem Spółdzielni wypowiada się jakby był udzielnym księciem ,a SM to jego własność. A to tylko menedżer wynajęty przez członków. I nikt więcej. Kampania na Walne tylko dla swoich ekipy trzymającej władzę to jawne już łamanie wszelkiej przyzwoitości. Ale najlepszy hit to pracownicy Przodownika dzwoniący i pukający po ludziach by przyjść i im robotę ratować, bo im teraz tak dobrze i miło :) . Powariowali niektórzy w tej Spółdzielni :) Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Mieszczuch Treść komentarza: Mozna dodać zapytanie. Jaka kwota została wydana na kolorowa kartke, która dostarczona została do mieszkańców spółdzielni z nazwiskami obecnej rady i systemem głosowania? Źródło komentarza: Pełnomocnictwa w „Przodowniku” przyjęte po interwencji. Mieszkańcy zdążą jeszcze przed Walnym Zgromadzeniem Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Pan Ogórek jest najpobozniejszym z pobożnych a tu takie coś! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Tego totalnego bełkotu (dla innych - wielkich mundrości) , napisanego powyżej nie chciało mi się doczytać do końca. W kolegium humanum za taki tekst można byłoby tytuł magistra otrzymać. W czasach słowiańskich nie byłoby takiej dyskusji, bo wtedy: nie było debilowatych radnych, nie było zafajdanej ekologii i zafajdanych Wód Polskich, nie było przestępczego wprowadzania na dziko ścieków komunalnych i ścieków przemysłowych, nie było wprowadzania do gleby i do wód gruntowych milionów ton nawozów sztucznych i innych chemikaliów. I z tych, wyżej wymienionych powodów, w rzekach i w zbiornikach wodnych nie ma tej ekologicznie czystej wody, a znajduje się totalny syf. I znajdzie się taki debilowaty radny, który gra w tę samą trąbkę, co równie debilowaci ekolodzy. Niech pojedzie w taki świętojański wieczór (wieczór Kupały) gdzieś na wieś do mieszkańców takiej wsi. Tam takiego debila szubko nauczą rozumu przy pomocy wideł, a jeszcze w dodatku wrzucą debila do wody i każą debilowi zjeść te antyekologiczne wianki. Źródło komentarza: Wianki na Wolbórce, polityczna szpilka i rzeka, która naprawdę woła o pomoc Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama