Na drogach powiatu tomaszowskiego miał miejsce wczoraj tylko jeden groźny wypadek. Miał on miejsce w Spale w godzinach przedpołudniowych. Cztery osoby zostały ranne i trafiły do szpitala po tym, jak zderzyły się czoło ford mondeo i opel vectra. Na szczęście tym razem obyło się bez ofiar śmiertelnych. Wszyscy pasażerowie o własnych siłach wydostali się z pojazdów.
Napisz komentarz
Komentarze