Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 05:09
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Mamo, a gdzie moje koleżanki? Urzędnik zabrał do innej grupy, córciu

Pierwszego września przedszkolaki rozpoczęły nowy rok przedszkolny. Przed wieloma rodzicami pojawiło się wiele znaków zapytania. Mają one miejsce w związku z reformą szkolnictwa w naszym mieście.

Zespoły szkolno przedszkolne miały służyć maluchom, ich rodzicom, oraz kadrze prowadzącej. Już po pierwszych dwóch dniach całość można nazwać jedną wielką ściemą. Pomysł okqzał się idiotycznym.


Pierwszy duży minus to podział na grupy. Powrót córki do przedszkola po przerwie wakacyjnej był niesamowicie radosnym przeżyciem, gdyż córeczka stęskniła się za swoimi koleżankami, oraz kolegami.

 

Radość ta nie trwała jednak długo. Na miejscu okazało się, bowiem, iż część chłopców i dziewczynek z jej grupy została przeniesiona do innej. Pan Prezydent z kolegami z koleżankami partyjnymi dali upust swojej ignorancji dzieląc dzieci na: czterolatki, czterolatki – pięciolatki ( o tej grupie mowa), oraz pięciolatki. Według jakich kryteriów część czterolatków została wysłana do grona pięciolatków? Jaki sens ma taki podział? My rodzice nie mamy pojęcia.

Kolejną zmiana jest dość zabawna. Zespół Szkolno Przedszkolny, do którego chodzi córka łączy ze sobą Przedszkola z ulicy Niskiej, Strzeleckiej, Jałowcowej, oraz Szkołę Podstawową numer 12. Wspomniana zmiana polega na tym, iż kilka pań zwyczajnie „zamieniło” się placówkami. Słowo: zamieniło; puszczam w cudzysłów gdyż, znając życie istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostały tam zesłane.


Niestety najważniejszy w tym całym bajzlu jest jednak fakt, iż my rodzice nie mieliśmy nic w tej kwestii do powiedzenia.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

czarna 26.09.2015 16:43
Ja też się z Tobą zgadzam. I zastanawiam się, że taki Żegota nie pomyśli, że za kilka lat ktoś mu się za to odpłaci. A na emeryturze będą go ludzie w najlepszym wypadku omijać z daleka... Nosił wilk razy kilka...

brytan 25.09.2015 16:50
Czarnuszko! Zgadzam się z Tobą w 100% lecz weż pod uwagę, że do Waszego życia dorwała się po prostu polityka. Zacznijmy od tego, że Żegota nie powinien już być dłużej dyrem, lecz właził wszędzie Witce i dostał angaż na następne 5 lat, lecz musiała polec Pani Przedbora. Taki deal.

czarna 23.09.2015 20:17
No właśnie, bo nie jest miła jak tamta. Komu tamta przeszkadzała? Jakoś powoli to wychodzi... A poza tym tamta ma sporo zasług i działań. Ja się pytam , jeśli coś jest dobre to zmieniamy? I cały czas ciągle coś się działo, nowe rzeczy. Dbała o dzieci, rodziców, przedszkole jako budynek. Zrobiła bardzo wiele. I nie przestała. Nawet teraz, gdy musi pracować na grupie, po godzinach z rodzicami na klęczkach grzebie w ziemi i robi ogród dla dzieci, który zaczęła wcześniej. A nowa? Jakoś jej nie widzę... Zero inicjatywy. I niesympatycznie z nami, rodzicami, rozmawia. Ja ci nie bronię mówić, ale uważam, ze jak się chce wypowiadać to trzeba wiedzieć o czym.

silv 23.09.2015 15:05
Mam się nie wypowiadać bo mam inne zdanie niż ty ?? Ile zajęło ci sprawdzenie poprzedniej dyrektorki ? rok ? dwa ? czy może więcej ? nowa nie ma nawet miesiąca i już jest zła ohydna i nie wiadomo co jeszcze a oceniasz ją na podstawie czego ? 1 rozmowy ? bo nie była miła jak tamta... ?

czarna 13.09.2015 17:03
Przedszkole nr 2 - jesteśmy po zebraniu. Nowa wice w porównaniu do poprzedniej dobrego wrażenia nie sprawia. Na zebraniu chyba nie wiedziała za bardzo o czym mówi. Zastanawiam się, co przeszkadzało urzędowi w starej dyrektorce? A może była niewygodna dla dyrektora szkoły p. Żegoty? Przedszkole miało opinię jako jednego z najlepszych w mieście. W końcu to też zasługa dyrektora? Rodzice byli zadowoleni z opieki, dużo się działo. Czemu to miało służyć? O jakim podniesieniu jakości opieki nad dziećmi mówimy?

silv 17.09.2015 13:07
Czyli oceniasz dyrektorkę tylko na podstawie tego, że nie przyjęła na tobie dobrego wrażenia ? Może poczekaj z ocenianiem kogoś chociaż pół roku.. Pamiętaj, że jeśli ktoś jest wyjątkowo miły to nie zawsze musi być tak pięknie jak mówi...

czarna 17.09.2015 22:09
A ty uważasz, że jak coś jest dobre to należy to zmieniać? Po co? Ja się pytam komu przeszkadzała poprzednia dyrektor? Bo my, rodzice z przedszkola byliśmy zadowoleni. A najbardziej dzieci. Sam powiedziałeś/łaś "jak ktoś jest wyjątkowo miły to nie zawsze musi być tak pięknie jak mówi", Ale to chyba o nowej? Bo poprzednią sprawdziliśmy po tym co w przedszkolu się działo. i jaka była atmosfera. Poza tym widać nawet różnicę w doświadczeniu- i wiekiem i zawodowym. Zresztą, o czym mowa. Jak nie wiesz o czym mówisz to się nie wypowiadaj. Nauczycielki też chwaliły starą dyrektorkę.

silv 11.09.2015 00:25
Hm tylko wiesz, jeśli dziecko po takiej zmianie ma dostać nie wiadomo jaką traumę to ja wolę sobie nie pomyśleć co będzie w przyszłości... Już teraz widzę matki, które szukają pracy swojemu 18 latkowi bo synuś taki zaradny... synuś to ale jakoś sam nic nie robi... Czy tak ma wyglądać przyszłość, że dziecko dostanie 1 i zaraz pójdzie do rodzica a na drugi dzień rodzic przylezie do szkoły z awanturą bo jakim prawem jej dziecko taką ocenę dostało... Czy na prawdę tego oczekujecie od swoich dzieci ? Tak ma wyglądać przyszłość ?

żaba 05.09.2015 22:12
no niestety możemy tylko mówić, na dodatek w powietrze. zespoły są utworzone, bo taki jest nakaz ministerstwa. szukając oszczędności - li tylko. i miejsc dla przyszłych trzylatków i czterolatków, które gdy nadejdzie "wiadomy moment", otrzymają prawo dostępności do przedszkoli. gdzieś je trzeba będzie ulokować. to się wtedy w ramach zespołu przerzuci do jakiejś sali w szkole - bo ten sam zespół i rodzice będą mogli sobie wtedy protestować. wszystko już dawno załatwione "po cichu" odgórnie. OBLIGATORYJNIE. kochani rodzice skupiają się teraz na sześciolatkach w szkole, a nie wiedzą, że do niej pójdą przyszłe pięciolatki. ale i tak wciśnie się im ciemnotę, że to oddział przedszkolny w tym zespole! taaa, więcej religii w szkole to ciemnocie łatwiej wcisnąć kit.

brytan 04.09.2015 19:32
Panta rhei. Zgoda, lecz dzieci są szczególnie wrażliwe na wszelakie zmiany.TE zmiany nie są spowodowane naturalnymi zdarzeniami (śmierć, emerytura, załamanie, likwidacja itd.) lecz przez radosną twórczość Witusia. Po jednych dzieciach spływa to jak po kaczkach, a inne będą miały trałmę na całe życie (zdjęcie tyułowe celne) Kilka miast, które połączyły podstawówki z przedszkolami szybko się z tego wycofały (ciekawe dlaczego?) PS Panie przedszkolanki też bardzo przeżywają to niespodziewane i brutalne rozstanie ze SWOIMI dziećmi!!!

matka 04.09.2015 18:09
a dopiero zobaczymy, jaka będzie praca i atmosfera w szkołach i przedszkolach, jak "nowi" zaczną wprowadzać swoje zmiany! bo moim zdaniem to dopiero początek. odbije sie to bezpośrednio na nauczycielach, ale pośrednio na naszych dzieciach. już się zaczyna. w przedszkolu, do którego chodzi moja córka nastroje minorowe, nauczycielki tylko kiwają głowami. chodzą zmęczone i zestresowane. a było inaczej w poprzednich latach...

Tata 04.09.2015 08:57
Zdecydowanie zgadzam się z autorem/ką tego artykułu. Mój syn też z niecierpilością czekał na powrót do swoich kolegów. Jego cierpliwość została wynagrodzona 95% wymianą środowiska.....SUPER!!! a co do tych wszystkich malkontentów którzy wytykają zbyt "DUŻY PARASOL ROZTACZANY NAD DZIEĆMI" to życze Wam powodzenia w swojej ocenie, Dla mnie dobro mojego dziecka jest najważniejsze, do tego płace za pobyt dziecka w przedszkolu i wymagam od zarządzających placówką aby moje dziecko czuło sie w nim komfortowo.

silv 03.09.2015 14:02
Hm jakiś czas temu część osób narzekało, że dzieciaki mają za duże grupy, potem, że za małe potem znowu, że nauczyciele nie będą miały gdzie pracować... itd co chwile jakieś narzekania czy ktoś w ogóle pomyślał o ogóle czy tylko o sobie i swoim położeniu...

Ada 03.09.2015 11:46
Musimy się przyzwyczaić, do feudalizmu i agentury. Teraz we wszystkich instytucjach będą szpiedzy i donosiciele. W imię jedynie "słusznej linii" będziemy się bali odezwać, bo nawet naszych dzieci nie uchronimy od konsekwencji naszego ewentualnego buntu. Układanki stanowiskowe i grupy tzw. interesu (GTW) są szczególnie widoczne i wyjątkowo obrzydliwie w tak małych społecznościach jak nasza. Czas się pakować, bo przyszłości dla normalnych ludzi to tu niestety nie ma.

ton 03.09.2015 09:25
Przecież to było pewne że jak dojdzie PiS do władzy to tak będzie. To jest partia jak zamknięta kasta i nic się tu nie zrobi. Tak jak w Kościele jest system hierarchiczny tak i w PiS. Prezydent miasta jest tylko figurantem i ma naprawdę mało do powiedzenia. Musi wykonać polecenia z góry. Trzeba było na nich nie głosować i już. Teraz trzeba w tym tkwić i koniec, aż do następnych wyborów...

Mama 03.09.2015 09:06
W jedynce podobnie. Jedna z trzecich klas została rozdzielona, uczniowie w kilkuosobowych grupach trafili do równoległych klas. Zmiany wychowawców również w innych klasach. Jak dzieci w szkole mają czuć się bezpiecznie???

cc 03.09.2015 13:17
A wcześniej takich rzeczy nie było? Mi w podstawówce 3 razy wychowawce zmieniali. Bez przesady!

silv 03.09.2015 14:13
Tak było zawsze, ale teraz zmieniła się władza więc trzeba jej dołożyć i ponarzekać, w podstawówce miałem zmienioną klasę 2 razy i 4 razy wychowawcę i jakoś nikt nie płakał jak to jest źle tylko było powiedziane, że tak musi być i nic się na to nie poradzi ...

obserwator 03.09.2015 08:56
ciekaw jestem kto posprząta po tej chałturnej orkiestrze i po następnych wyborach wyrzuci to towarzystwo awansowane z klucza partyjnego ,kościelnego i rodzinnego na śmietnik lokalnej historii

Opinie

26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

Dziś jest piątek, 26 czerwca, sto siedemdziesiąty siódmy dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.15, zajdzie o 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Dawid, Jan, Jeremi, Jeremiasz, Paweł i Pelagia. Data dodania artykułu: 26.06.2026 08:23
26 czerwca w kraju i na świecie. Od Batorego i „nocy paskiewiczowskiej” po ONZ, Teleexpress, The Clash i szkolne świadectwa

24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

24 czerwca w historii. Matejko, protesty 1976 roku, Orlęta Lwowskie i dzień, w którym muzyka gra od Jeffa Becka po Tears For Fears Data dodania artykułu: 24.06.2026 09:51
24 czerwca w historii: Matejko, Czerwiec ’76, Orlęta Lwowskie i muzyczne legendy rocznicy

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?

Zakończenie roku szkolnego powinno być świętem uczniów, nauczycieli i rodziców. Powinno pachnieć wakacjami, świadectwami, kwiatami niesionymi trochę z wdzięczności, a trochę z tradycji. Powinno być momentem, w którym młody człowiek słyszy: „dobrze pracowałeś, odpocznij, idź dalej”. Tymczasem coraz częściej szkolna sala gimnastyczna zaczyna przypominać nie tyle miejsce edukacji, ile scenę objazdowego teatru politycznego. Z dekoracją z biało-czerwonych flag, z mikrofonem w ręku, z obowiązkowym przemówieniem i z tą dobrze znaną lokalną przypadłością: polityk musi być wszędzie, nawet tam, gdzie nikt go nie zamawiał. Data dodania artykułu: Wczoraj, 14:59 Liczba komentarzy: 4 Liczba pozytywnych reakcji czytelników: 5
Samochody z USA z bogatym wyposażeniem - dlaczego wersje amerykańskie często różnią się od europejskich? Zdrowie ile cię trzeba cenić ?!! Dyskopatia Prognoza pogody na 27 i 28 czerwca. Tomaszów pod czerwoną lampą upału Ponad milion złotych na ratowanie zabytków w powiecie tomaszowskim. Od Krzemienicy po Inowłódz Rowerem do Skansenu i Grot. Tomaszów Mazowiecki z nową inwestycją turystyczną za 120 tysięcy złotych Jaki hotel SPA w łódzkiem wybrać na weekendowy relaks Ponad 6,2 mln zł z KPO dla szpitala onkologicznego w Tomaszowie. Dane, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo pacjentów Kiedy najlepiej umówić wymianę opon w Warszawie Czerwony pasek, czyli polska szkoła w krzywym zwierciadle. Nagradzamy oceny, a potem udajemy, że nie o oceny chodzi Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Jaki hotel blisko Łodzi wybrać na spokojny wypoczynek Ruszył nabór do Akademii TMF Tomaszów Mazowiecki. Małe kroki, wielkie piłkarskie marzenia
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Zdziwiony Treść komentarza: Niech mi ktoś wytłumaczy, jak można glosować za udzieleniem bądź nie absolutorium Zarządowi powiatu, który powołano w tym roku i nie realizował budżetu, będącego przedmiotem oceny Rady za ubiegły rok. Jak mnie pamięć nie myli przez cały rok budżetowy 2025 Zarząd powiatu był inny i to oni powinni być oceniani. Źródło komentarza: Koalicja Węgrzynowski - Jodłowski nie udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Autor komentarza: Pit Treść komentarza: W koncu madry artykul. Zgadzam sie w 100% Bycie radnym, miejskim czy powiatowym, to sluzba mieszkancom. Dlatego do samorządu powinniśmy wybierać ludzi z doświadczeniem zawodowym, niezależnych finansowo, mających własne firmy. Niezależnie od barw partyjnych. Źródło komentarza: Kruk krukowi mandatu nie wygasi. Sprawą Pauliny Sochy zajmie się wojewoda Autor komentarza: Monika Treść komentarza: Nie mają kompetencji czy kwalifikacji ale plecy u rozdającego posadki, by przytulać co miesiąc ogromne wynagrodzenie jak na Tomaszów. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: woody Treść komentarza: poprosze o taka analize dla UJAZDU Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: JuZek Treść komentarza: A żem myślał, że Pan Mariusz jesr na L4. Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy? Autor komentarza: Leon Treść komentarza: Sam się wprosił, aż się zapocił. Był w kilku szkołach (biegiem). Cieszta się, że Macierewicza nie przyprowadził :-) Źródło komentarza: Szkoła czy polityczna scena? Uczniowie, czy publiczność dla partyjnych działaczy?
Reklama
Reklama
Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Profilowana poduszka do siedzenia SEAT COMFORT

Cena: Do negocjacji Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientówWygodna pozycja siedzącaOchrona przed napięciami mięśniowymiOdciążenie kręgosłupaSeat Comfort to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia. Dostosowująca się do ciężaru użytkownika pianka z pamięcią kształtu umożliwia właściwą pozycję i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Dzięki temu odciążony jest kręgosłup, co niweluje odczucie zmęczenia podczas czynności wykonywanych na siedząco. W zajęciu prawidłowej pozycji pomagają dodatkowe wyprofilowania pod uda.Poduszka uniwersalna ze względu na swoją elastyczność i możliwość dopasowania do miejsca, w którym jest stosowana. Idealna do wykorzystania w domu, pracy, samochodzie lub na wózku inwalidzkim. Spód wykonany jest z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się i w przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów, doskonale działa ze śliskimi powierzchniami (np. metal, tworzywo sztuczne).Wskazania: Profilaktyka w powstawaniu odleżyn, przeciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, wymuszona długotrwała pozycja siedząca.Przeciwwskazania: Nie stwierdzonoKonserwacja: Pianka z pamięcią kształtu nie nadaje się do prania. Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowalny i może być prany w temperaturze do 30°C/ 86°F. Ze względu na sposób transportu, poduszka po wyjęciu z opakowania może mieć "zapach fabryczny". Aby zniknął, przed pierwszym użyciem, wystarczy przewietrzyć poduszkę.Skład:Poduszka: 100% PUPoszewka (góra i boki): 93% poliester, 7% spandex, z uchwytem z bokuPoszewka (spód): 100% poliester z kropkami antypoślizgowymiWymiary: 45X 37X9cmGęstość: 45kg/m3
Łóżko rehabilitacyjne  Elbur PB 533DB

Łóżko rehabilitacyjne Elbur PB 533DB

Z pełną ofertą możecie zapoznać się odwiedzając nasz punkt zaopatrzenia medycznegoTomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz montaż gratisCzy łóżko rehabilitacyjne można otrzymać od nas niemal za darmo? Tak. Pomożemy załatwić wszelkie formalności  Na zdjęciu: Obudowa PB 533 DB w kolorze orzech, z dwoma wkładami PB 521 wraz z okrągłymi podstawami łóżka.Obudowa PB 533 DB wraz z wkładami PB 521, to nasza propozycja rozwiązania umożliwiającego korzystanie z łóżka przez oboje partnerów przy zachowaniu wszystkich jego istotnych funkcji. To jedyne w swoim rodzaju łóżko umożliwia stałe wsparcie i obecność opiekuna/partnera, co stanowi istotny czynnik w rekonwalescencji i opiece nad chorym.Więcej informacji Kolory standardowe: Kolory niestandardowe*:DETALE PRODUKTU:1. Aplikacje z drewna bukowego4. Indywidualne sterowanie leżami2. Możliwość konfiguracji z barierką składaną5. Podwójny system podnoszenia3. Różne wymiary leża 6. Okrągłe podstawy łóżkaOPCJE:zmiana długości i szerokości leża • zmiana kolorystyki • możliwość zastosowania okrągłych podstaw kółPODSTAWOWE DANE TECHNICZNEBezpieczne obciążenie robocze330 kgMaksymalna waga użytkownika2 × 140 kgRegulacja wysokości leża:od 39 do 80 cmRegulacja segmentu oparcia pleców:0 ÷ 70°Regulacja segmentu oparcia podudzi:0 ÷ 20°Wymiary zewnętrzne długość × szerokość:206 × 165 cmPrześwit pod łóżkiem:ok. 16 cmCiężar całkowity:

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama