Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:21
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Prawym okiem: każdy jest podejrzany a jak nie jest to i tak będzie

Przyznam, że po raz kolejny przeraziłem się dzisiaj nie na żarty. Nie na żarty, bo temat związany jest z funkcjonowaniem Policji, a nie po raz pierwszy działania tej formacji budzą moje zastrzeżenia.

Otóż moje przerażenie wywołała dzisiejsza informacja o młodym mężczyźnie zatrzymanym na ulicy, ponieważ funkcjonariusze uznali, że chłopak w podejrzany sposób się zachowuje. Został przeszukany i zbadany. Wcześniej nie był notowany. Policjanci nie znaleźli przy nim niczego zabronionego, więc postanowili zrobić mu przeszukanie w mieszkaniu.

Pomijam tu fakt, że w mieszkaniu coś tam w sumie znaleźli. Pytam tylko nieśmiało ale i z trwogą, czy każda osoba, która wyda się policjantom podejrzanie zachowująca się na ulicy, będzie poddana rewizji osobistej a w jej mieszkaniu zostanie zrobiony tzw. "kipisz"?

To ja od dzisiaj przestaję wychodzić na ulicę. Ktoś się uśmiecha pod nosem? To radzę przejrzeć swoje domowe komputery, bo może nawet nie wiedziecie a wasze dziecko używa programów P2P do ściągania z sieci nielegalnych filmów i muzyki a funkcjonariusze odwiedzą Was, bo im się zdawało będzie, że coś tam z Wami jest nie tak.

Okazuje się, że żyjemy w tzw. państwie policyjnym. Zresztą tkwimy w nim nie od dzisiaj. Kilka lat temu, pewien student, syn znanego tomaszowskiego polityka wygłupił się razem ze swoim kolegą, będąc po kilku piwkach wypitych na krakowskim rynku. Co zrobili? Ano nieco wstawieni spacerowali nad Wisłą. W pewnej chwili zobaczyli na brzegu rower wodny.

Studenciaki niewiele myśląc wsiedli i zaczęli pedałować. Do brzegu odholowała ich Policja. Właściciel (zapewne nakłoniony przez funkcjonariuszy) zgłosił kradzież. Efektem była rewizja w domu rodziców. Sposób myślenia prosty: skoro ukradli rower, to przecież w domu mogą mieć też inne "fanty".

Oczywiście wiemy, że funkcjonariusze potrafią być dyskretni i zachować tajemnicę służby. Właśnie dlatego dopiero po dwóch dniach całe miasto mówiło o tym, że tata i mama wychowali złodzieja a pewnie i narkomana.

Okazuje się, że można być przestępcą nieświadomym, bez zamiaru popełnienia przestępstwa. Kilka lat temu moje matka prowadząc sklep spożywczy spóźniła się o jeden dzień z zapłatą za zezwolenie na sprzedaż alkoholu. Skonfliktowany ze mną ówczesny prezydent kazał złożyć do prokuratury wniosek o ściganie.

To wtedy dowiedzieliśmy się, ze taka spóźnialska osoba, mająca legalne zezwolenie może być potraktowana w naszym kraju w taki sam sposób jak bazarowy handlarz wódą lub meliniarz sprzedających podrabiany alkohol.

Jaki materiał dowodowy był potrzebny tomaszowskim policjantom? Najbardziej potrzebne były odciski palców właścicielki firmy. To nie żart. W sprawie wynikającej z zapomnienia pobierano odciski palców, w haniebny sposób poniżając osobę, od której je pobierano.

Tak więc drodzy tomaszowianie, nie jestem w stanie zdefiniować Wam w sposób jednoznaczny, co oznacza sformułowanie "zachowywać się podejrzanie" albo w "podejrzany sposób" ale w czasie dzisiejszych obrad Rady Powiatu zaobserwowałem dziwne zachowania 21 radnych, którzy wzbudzali co rusz moje podejrzenia poprzez swój jednogłośny sposób głosowania, co ich postępowanie czyni chyba ewentualnie niejednoznacznym.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

red 15.02.2015 01:24
raczej powinni miec nakaz sadowy na przeszukanie mieszkania, chyba ze bylo podejrzenie utraty zdrowia badz zycia to co innego, ale takiej obawy chyba nie bylo. proceder byl bezprawny.....

126p 11.02.2015 16:35
Chłopaki z Ludwikowa(15/16/17/18/19lat) są podejrzani o kradzież złota, i pobicie, o którym nic mi, ani nikomu innemu nie wiadomo, ani o jednym ani o drugim.'policjanci' jeżdżą nam po uliczkach, i gapią się w okna.. śmiesznie to wygląda. :D

CZAK 11.02.2015 12:17
Ja proponuje zmienić komendanta, to i policja inaczej zacznie funkcjonować. Tyle co ja np. się nasłuchałem na jego temat to masakra. Gościu ma najwidoczniej nierówno pod sufitem skoro policja w naszym mieście zamiast pomagać to czeka na błąd i jak cie upoluje to kara. Gdzie tu sens i gdzie logika >?

Tomek 02.02.2015 17:11
mają prawo wylegitymować każdego... nie ma znaczenia czy ktoś zochowuję się podejrzanie czy też nie.

obiektywny 01.02.2015 22:17
naiwności droga! Nie ma przypadków w działaniach policji. Są tylko podpier...cze i podpier...ni! Najczęściej tak właśnie tępią konkurencję, w przypadku handlu prochami , fajami czy jakimś innym zajzajerem. Robią to pewnie anonimowo, jako "życzliwi". Są jeszcze 60ny, na których działalność po takich przysługach panowie policjanci przymykają oko.

Kasia 01.02.2015 17:44
Taki przykład jedziemy z mężem autem na przejażdżkę i skręcilismy gwałtowne za radiowozem poczym odrozu zostaliśmy zatrzymani i się musieliśmy tłumaczyć bo jak PanPolicjant stwierdził było to podejrzane i co teraz to też będą dom sprawdzać

weltmeister 01.02.2015 07:37
Zróbmy referendum i jeden dzień bez Policji :) Zobaczymy jakie będą opinie i komentarze po takim dniu :) o ile będzie miał kto komentować :)

odp. 03.02.2015 09:12
Widzisz człowieku sens tego co napisałeś? Myślisz ze kto napisze ze nie chce policji przez jeden dzień???? Tylko idiota, nawet bandzior wie ze przed innym bandziorem obroni go policja. Gratuluję pomysłu, daj bandytom prawo w ich ręce na jak to piszesz 1 dzień i schowaj się od razu bo skąd możesz wiedzieć ze po ciebie nie przyjdą. Policja była,jest,być musi. Takie mamy czasy ze do munduru nie wszyscy się nadają. Ps. Jest takie powiedzenie że jak się broi to się boi, może twój post ma takie podłoże?????

u 30.01.2015 19:28
Ludzie gdybyście choć trochę byli rozsądni to wiedzieli byście że tak musiało być kipisz był zaplanowany a ta historia która czytamy to poprośtu wymysł pani rzecznik. Tyle w temacie. Nie weszli tak poprośtu bo wiadomo że nikt by na to nie pozwolił

30.01.2015 15:58
Taki chory system w Polsce jest od zawsze. Łatwo każdego oskarżyć i poddać go sankcjom do aresztu włącznie ale już znacznie trudniej skazać. To niestety efekt zarządzania przy pomocy statystyki i nieprawidłowo pojmowanej skuteczności działań. Nie demonizowałbym akurat tu działań policji. W kontekście chorego systemu policjanci postąpili pewnie i logicznie. Jak ktoś jest "pod wpływem" a nie czuć alkoholu to mogą być narkotyki a jak narkotyki to albo kupił albo sam w domu produkuje. Prawo pozwala na rewizję "na legitymację", która to rewizja musi być później zatwierdzona przez prokuratora. Oczywiście takie działania można zaskarżyć i tu znowu policja dostaje bo prokuratorzy i sędziowie mają immunitet a policjanci nie. Kolejne przykłady przedstawione to jednak jakieś przestępstwa mniejszej wagi lub wykroczenia ale tak oczywiste, że Statystyka musiała zadziałać. Szkoda było, żeby nie wykazać się skutecznością jeśli wszystko było "czarno na białym". To jednak, że machina prawna działa źle nie jest winą najmniejszych trybików czyli policjantów. To system jest tak stworzony i chyba do twórców systemu powinniśmy mieć pretensje.

Ajdejano 30.01.2015 15:31
Do wpisu nr 12: No - dobra. Niech tak będzie. Ale nie to jest najważniejsze - kolego - kto to powiedział. Wiadomo, że był to zakuty komunista-przestępca, wypowiadający taką swoją opinię. I przecież chyba zorientowałeś się, że nie chodziło mi nie o to, kto tak powiedział, ale oto, że podobną zasadę zastosowali ci funkcjonariusze, których opisał p. Mariusz Strzępek. I lepiej byłoby, jakbyś odniósł się do takiego postępowania tych opisanych policjantów. Więc teraz mam wątpliwości: czy nie zakumałeś, o co mi chodziło w mym poprzednim wpisie, czy celowo zaciemniasz temat, zbaczając na boczny tor.

kiki 30.01.2015 12:13
Każdy młody z tego kraju ucieka bo permanentnie czuje się podejrzany, Bóg jeden wie o co i za co. Niestety wbrew głoszonej propagandzie o troskliwej opiece o swoich obywateli, państwo polskie wbrew zapewnieniom, w istocie rzeczy jest przeciwko każdemu obywatelowi potęgując politykę podejrzeń i prześladowania. Nie dziwota więc, że Polska się wyludnia i wymiera. Największym zagrożeniem dla obywatela jest komunistyczna nomenklatura i Urząd Skarbowy, który puszcza wszystkich w skarpetkach, chcących tworzyć potęgę gospodarczą i militarną Polski.

Ajdejano 30.01.2015 12:07
Szanowny Panie Mariuszu: przecież jest Pan raczej normalnym facetem i całkiem rozsądnym. Z pewnością zna Pan życie, historię - naszą polską i naszych różnych sąsiadów. Czyżby, naprawdę Pan nie wiedział, że policja jest u nas (w Polsce) jedną z ostatnich instytucji, która zapomni komunę i z której komuna zostanie wypleniona jak stonka z ziemniaków. Chociaż nie wiem, czy kiedykolwiek (jak stonka z ziemniaków) z tej instytucji zniknie ta czerwona zaraza i to wszechobecne tam bezmózgowie. Przecież doskonale wie Pan, że ich idol (ciągle żywy) - Josip Dżugaszwili (zwany Stalinem) mówił: dajcie mi człowieka - a paragraf na niego zawsze się znajdzie. I ci chłopcy tę dewizę stosują i będą stosować. Czy naprawdę spodziewa się Pan po policji czegoś więcej ?! Panie Mariuszu - trochę rozsądku!

Patom 30.01.2015 14:15
To nie słowa Stalina Ajdejano "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" - powiedzenie (maksyma) z okresu PRL, przypisywane prokuratorowi ery stalinowskiej w ZSRR, Andriejowi Wyszyńskiemu. Powiedzenie to zostało nazwane jednym "z najbardziej społecznie popularnych, przygnębiających i oddających powszechną bezbronność wobec niesprawiedliwego sądu powiedzonek charakteryzujących wymiar sprawiedliwości we WSZYSTKICH krajach rządzonych przez komunistów - Wikipedia

30.01.2015 09:13
A ja znalazłem dobrego bloga, jak gość załatwia niekompetentnych albo udających cwanych bankowców: http://samcik.blox.pl/2013/11/...o-sie.html

Jolka 30.01.2015 08:12
w newsie prasowym wyczytałam że Straż Miejska wlepiła mandat policjantom, dobre sobie http://niezalezna.pl/63677-str...-rowerowej

ComTM 30.01.2015 07:31
Ocena pracy Policji, tak samo jak jej praca, nie jest łatwa. Z jednej strony oczekujemy skuteczności w walce z przestępczością i działań prewencyjnych, a tak można nazwać przeszukanie (ze skutkiem pozytywnym) mieszkania podejrzanego... Z drugiej strony niemal każdy sam doświadczył lub zna przypadki aroganckiego, nieuzasadnionego nadużycia władzy przez jakiegoś policjanta. Trudno nie zgodzić się z autorem, że takich przypadków jest coraz więcej. I nie ma co się dziwić, gdyż jest to oczywisty skutek rosnącej arogancji władzy w ogóle, chyba na każdym szczeblu jej sprawowania. Tylko, że jakoś przyzwyczailiśmy się do tego, że obywatel jest dla "władzy" a nie odwrotnie. Mam nadzieję, że do czasu...

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama