Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:37
Reklama
Reklama

Szaro, smutno, mokro.... tomaszowsko

Wiem, że już ktoś pisał w tej sprawie ale i ja już nie jestem w stanie dłużej znieść tomaszowskiego bałaganu. To, że na ulicach zalegają tony śniegu, którego nikomu nie chce się posprzątać, to jeszcze nic. Dziurawe ulice to prawdziwy koszmar. Warto zapytać kto i w jaki sposób tym całym cyrkiem zarządza. Najwyraźniej zabrakło dyrektora i jego rolę przejął któryś z klaunów, tyle że nam wcale nie jest wesoło.

 

Zacznę może od pierwszej sytuacji, której ostatnio byłem świadkiem. Widziałem jak na młodego chłopaka spadł z dachu olbrzymi kawał lodu. Na szczęście nie uderzył go bezpośrednio w głowę, bo być może lecące z wysokości 3 piętra sople, by go nawet zabiły. Skończyło się na sporym bólu pleców i ramienia. Pytam gdzie jest właściciel budynku? Gdzie jest straż miejska? Gdzie jest pan komendant? A panowie prezydent i starosta gdzie? Tego ostatniego to jeszcze rozumiem. Co go obchodzą drogi w Tomaszowie, kiedy on z Lubochni pochodzi. Do kogo należy wspomniana przeze mnie kamienica nie musiałem długo sprawdzać, bo na tabliczce z numerem budynku „jak wół” napisano: TTBS. I wszystko jasne, bo znowu rączka, rączkę myję. Kto by tam karał prezesa spółki, który wali w gałę razem z samym prezydentem.

 

Ktoś pisał niedawno, że nie miał jak wysiąść z autobusu PKS, bo kierowca nie miał się gdzie zatrzymać.  Gorzej bo w wielu miejscach po chodnikach nie da się w ogóle chodzić. Dlaczego? Bo stoi na nich mieszkanka topniejącego śniegu i wody. Może nie byłoby tak źle, gdyby dozorcy porobili odpływy wody z chodników. Trzeba czasem pomyśleć ale i potrzeba czasem nadzoru. Ale kto ma nadzorować i kto ma myśleć? Przecież należałoby ruszyć w teren. A wtedy można by sobie trzewiczki zamoczyć.  Brnąłem wczoraj przez taki chodniczek przy jednej z kamienic. Zgadnijcie Państwo jaki napis widniał na tabliczce adresowej.

 

Teraz trochę starszy temat, bo z końca ubiegłego roku. Świeżo wyremontowana ulica Jana Pawła II. Nie minęło wiele czasu, by została rozkopana. Nowa nawierzchnia, nowy podkład a już trzeba było wykopać w niej dziurę, by naprawić awarię wodociągową. Co to znaczy? Oczywiście ktoś nawalił. Projektant, wykonawca, czy może inwestor nie dogadał się ze wszystkimi dostawcami mediów, że remontuje drogę i może warto by wymienić stare instalacje.  Czy ktoś za to, brzydko mówiąc, beknie? Nie miejmy złudzeń. Winnego się nie znajdzie. 

 

Inna sprawa. Na części skrzyżowań zamontowane są łańcuchy i słupki zabezpieczające. Zdarza się, że nieostrożny kierowca taki słupek uszkodzi, zerwie łańcuch i odjedzie nie zawsze zauważony. Ich montaż jednak ma swój określony cel a jest nim jak rozumiem poprawa bezpieczeństwa pieszych. Dlaczego więc całymi tygodniami, ba miesiącami nikt nie kwapi się aby uszkodzone słupki naprawić wymienić i powiesić nowe łańcuchy? Odpowiedź jest prosta: bo tu nie ma gospodarza. Dziwi mnie to trochę, bo przecież tymi ulicami przemieszczają się radni, urzędnicy i inne mniej luba bardziej znane persony. Jeżdżą też patrole policyjne i strażników miejskich. Uszkodzenia nikogo nie interesują. Złamało się? A niech leży? Przyjdą złomiarze i posprzątają. Może po drodze do skupu złomu uda się ich zatrzymać i będzie kolejny wielki sukces naszych dzielnych policjantów.

 

W sumie może nie ma co narzekać. Może nie jest u nas tak źle. Życie się toczy i jakie znaczenie mają jakieś tam kałuże, dziury, spadające sople, połamane słupki? Po co naprawiać, skoro i tak za chwilę ktoś przyjdzie i popsuje? Po co się myć, przecież i tak przyjdzie nam się ubrudzić?

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Z błazna na króla 09.04.2013 10:30
w 15 lat

Kibic : 09.04.2013 10:27
ad @ 18. na kolana hołoto i proście, może Jego królewskość , bo już takiego odgrywa zechce odsłonić rąbek tajemnicy. Swoją drogą co za awans społeczny, czy ten tron będzie teraz dziedziczny?

08.04.2013 14:46
We Włoszech ostatnio również przez internet o mało nie wygrała jedna partia pod przewodnictwem znanego komika, więc u nas pewnie też by wyszło :)

08.04.2013 13:34
O mały włos prezydentem RP został niejaki p. Konanowicz. Zycie pokazuje że internet to potęga. Może podobną akcję wprowadzić na nasze podwórko. Gorzej nie będzie, ale przynajmniej śmieszniej. I tak ten cyrk za nasze składki.

Tomaszowianin 07.04.2013 22:30
Do @ 18: A myślisz że Pan Prezydent te wypociny czyta? Bo ja uważam że nie. Dobrze wie co się dzieje w " naszym mieście" jak miastem możemy się nazwać to po co jeszcze czytać. Znając odpowiedź powie że to bzdury bądź pomówienia. PANOWIE I PANIE PIKIETA PRZED URZĘDEM

kasia 07.04.2013 17:31
czas na zmiany prezydenta i starosty w yborach 2014 roku

Zmiennik 07.04.2013 17:03
Wywalic wszystkich, zamiesc, wymiesc, pozamiatac i zastanowic sie, czy w miescie sa w ogole TAKIE OSOBY, KTORE NADAJA SIE DO NORMALNEJ PRACY NA STANOWISKACH TAKICH JAK PREZYDENT, STAROSTA, WOJT, ORAZ ICH ZASTEPCY. ZEBY WYMAGALI OD SIEBIE, PRZESTRZEGALI PRAWA, WYMAGALI OD PODWLADNYCH A POTEM KARALI LUB NAGRADZALI. JESLI NIE MA GODZIWYCH KANDYDATOW, SZUKAC TAM, GDZIE SA. AKTUALNI - PREZYDENT I STAROSTA WRAZ ZE SWITAMI MUSZA ODEJSC!!! POWINNI ZROBIC TO SAMI, ZE WSTYDU, PODKULIC OGONY I NIE POKAZYWAC SIE NA TRONACH. JAK TEGO NIE ZROBIA, TRZEBA ZABRONIC IM WCHODZENIA DO PALACOW. USTAWIC PIKIETY I KONIEC GRY.

MRS 07.04.2013 13:52
Potrzeba Nam nowego Prezydenta Miasta. yyy... co ja piszę ? Potrzeba Nam nowego Prezydenta Miasta, nowych urzędników, nowego komendanta Policji ( razem z jego nowymi podwładnymi którzy będą zajmowali się poważnymi sprawami a nie siedzeniem sobie w autku pomiędzy jednym a drugim drzewem przy cemntarzu od strony ulicy Podleśnej) i oczywiście likwidacji Straży Miejskiej! Generalnie powtrzebujemy "NOWYCH", normalnych, znających się na tym co robią i przejmującyh się Naszym miastem LUDZI a nie "bydła", które tylko pieniądze potrafi liczyc! ehh... szkoda, że to marzenia ścietej głowy!

Skumbrie w tomacie 07.04.2013 13:34
Ludzie opamiętajmy się. Zamiast szydzić i wybrzydzać POPROŚMY WSPÓLNIE aby Pan Prezydent zechciał na tym portalu publicznie wypowiedzieć się w tej i wielu innych sprawach. Prośmy chórem, przy każdej okazji. W końcu chociaż taki dialog z władzą się nam należy. Panie Prezydencie uprzejmie proszę o publiczne i osobiste ustosunkowanie się do poruszanego problemu.

Sebastian K. Ruch Palikota 07.04.2013 13:26
To co się dzieje kazdy widzi ale niestety kiedy w mieście mamy takich włodarzy którzy dbają tylko o wizerunek własnej kieszeni a nie o wizerunek miasta ktore tak bardzo ''kochają'' to niestety sytuacja się bedzie powtarzać .Jak wszystkim wiadomo Tomaszów to miasto emerytów i jeżeli młodzi ludzie nie beda uczestniczyć w wyborach to Tomaszów bedzie miastem Partii Rydzyka dbającej o kase w portfelach włodzarzy kosztem miasta i mieszkańców Pozdrawiam Sebastian K.

koleś 07.04.2013 12:46
pamiętajcie! że Tomaszów budowany był dla żydów, oni nie przywiązywali uwagi do estetyki, nie drażniły ich dziury w chodnikach czy kałuże, nie chcecie żyć w mieście w spadku po koszernych? nikt was tu na siłę nie trzyma!

taka jedna 07.04.2013 12:24
W Tomaszowie jest masakra, ulice dziurawe, na chodnikach śnieg, wczoraj jechałam ulicą Polną, to za głowę się złapałam- dziura na dziurze i dziurą pogania.To przejście z ulicy Polnej na ulicę św. Antoniego w ogóle nie odśnieżone, idzie się masakrycznie młodej osobie, a co ma powiedzieć osoba starsza, bądź matka z wózkiem? Totalna porażka, Chcąc iść na spacer na Niebieskie Źródła nie da się. Cała ul.św. Antoniego w śniegu, przecież to podobno wizytówka miasta. Ścieżka oddawana do użytku z wielką pompą a nie ma kto teraz zadbać o nią?? Koło Gastronomika, Przyjaźni ślisko jak cholera- pytam się gdzie jest Straż Miejska? Jak do chodnika na końcu ul. Wodnej to potrafią się przyczepić, że odśnieżone a nie posypane a tutaj to co się pytam???!! Darmozjady... Szkoda słów! Tymczasem życzę miłej niedzieli przy słonecznej pięknej pogodzie!

MAX 07.04.2013 09:44
Rzeczywiście w Tomaszowie panuje ogólnie bałagan co widać na codzień. Ale autor się chyba trochę zapędził w tym "narzekactwie". Awaria może wystąpić wszędzie i jakby chcieć wymieniać całą podziemną infrastrukturę przed nową nawierzchnią to byśmy mieli 1 dobrą drogę na 5 lat.

06.04.2013 21:42
Poprzednio po liście otwartym jednego z czytelników do komendanta naszej Policji,ten natychmiast zareagował. Zobaczymy czy doczekamy się jakiejś reakcji ze strony pana prezydenta albo urzędu miasta po wpisach na portalu,no chyba że trzeba zatytułować ... LIST OTWARTY DO PANA PREZYDENTA. PS. Mam tylko nadzieję że jeśli ktoś raczy już odpisać to nie będzie w odpowiedzi,że na to i tamto nie ma pieniędzy.

zyc 06.04.2013 21:42
Nie rozumiem po co nam jest potrzebna ta Straż Miejska. Jak przyjdą ładniejsze dni wylegną na ulice. A w takie roztopy po co się pchać w miasto i zamoczyć buciki kupione za nasze pieniążki? A podreptaliby sobie ulicami miasta, wystawili mandaty za brak odśnieżonych chodników odpowiedzialnym osobom z zarządcami dróg miasta i starostwa włącznie. Nie jest dla mnie tłumaczeniem, że skończyły się pieniądze na odśnieżanie. Taki jest psi obowiązek wynikający z przepisów - i nie dotyczy on tylko prywatnych właścicieli posesji. A psim obowiązkiem strażnika jest strzec porządku w mieście i wystawiać mandaty nie przestrzegającym przepisów. Jeżeli tego nie robią tzn. nie należycie wykonują swoją pracę, a co za tym idzie powinni zostać ukarani z komendantem włacznie!!!!! Pomijam stan ulic po zimie bo na nie powinniśmy wpuścić teraz narciarzy, którzy są specjalistami od slalomu!! A za stanem chodników w mieście powinna z urzędu zająć się prokuratura bo korzystanie z nich zagraża zdrowiu lub życiu człowieka. Możnaby to podciągnąć pod art. 160 kk, ale wtedy trzeba złożyć doniesienie na miłościwie nam panujących

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama