Nieuwaga i wymuszenie pierwszeństwa były przyczyną groźnie wyglądającej kolizji, do jakiej doszło wczoraj około godziny 15 na drodze krajowej K8 na wysokości zakładów Ceramiki Paradyż. Kierująca samochodem osobowym kobieta wjechała wprost pod nadjeżdżający od strony Warszawy samochód ciężarowy. Tym razem uczestnicy zdarzenia mieli duzo szczęścia. Nikomu nic się nie stało. Skończyło się na pogiętej blasze. W wyniku zdarzenia Ciągnik siodłowy wraz z naczepą spadł z przydrożnej skarpy. Sprawczyni kolizji oraz jej pasażerka trafiły do tomaszowskiego szpitala z lekkimi obrażeniami. Na drodze przez ponad godzinę trwało usuwanie skutków zdarzenia.
17.02.2010 14:02
(aktualizacja 12.12.2025 10:29)
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Łuki
19.02.2010 13:09
Kasia mówisz że więcej wypadków powodują mężczyźni i zgodze się z tobą ponieważ więcej po naszych drogach jeździ mężczyzn a nie kobiet!!!
Bogna
18.02.2010 20:06
Kasia yes, yes, dobrze im tak, dobrze im dołożyłaś. Widziałaś aby się dwie kobiety kierowce kłóciły - nie a facetów wywijających sobie środkowymi palcami wiedziłam wielu.
tomaszowianin
18.02.2010 15:29
kobiety powinny się zająć pieluchami, gotowaniem obiadów i sprzątaniem mieszkania,
do tego jeszcze pranie itp.
Jeźdźenie samochodem nie jest waszą mocną stroną, więc odpuście te komentarze, zajmijcie się tym, co umiecie dobrze, a nie tym co myślicie, że robicie poprawnie......
varan
18.02.2010 11:23
3@ - a gdzie niby jest ta naczepa ?
4@ - myslę że wystarczy odpowiednio wcześnie, tzn jeszcze przed rozpoczęciem hamowania, zasygnalizować zamiar skrętu, bo niestety niektórzy najpierw max wyhamowują a dopiero póżniej włączają kierunek - gdy widzę coś takiego to mi się z kolei nóż w kieszeni otwiera ;) nie mówiąc już o sytuacjach gdy egoiści w ogóle nie korzystają z pomarańczowych światełek.
kasiatm
18.02.2010 10:19
najlepiej wszystko zgonić na kobiety. a wy faceci popisujecie sie jacy to z was kierowcy i więcej wypadków jest dzięki wam a nie nam kobieta. co do egzaminów tak samo nas traktują jak was.
P A W
17.02.2010 22:58
www - to prawda że kobieta wymusiła pierwszeństwo ale zobacz kiedyś z jaką prędkością jadą tam ciężarówki. Prawie codziennie dojeżdżam tamtędy do pracy i wierz mi kiedy we wstecznym lusterku widzisz na dwóch pasach pędzące za tobą tiry a ty musisz zwolnić żeby skręcić w prawo na "ślimaka" to włos się jeży na głowie. Może kiedyś włożą fotoradar do pustego masztu i wreszcie będzie tam bezpieczniej, a fotoradaru z tego co zaobserwowałem w życiu tam nie było.
Imię i nazwisko, pseudonim.
17.02.2010 21:58
O co ci chodzi wielki expercie ? przecież to jest dobrze sformułowane.. Przypier####asz się.
www
17.02.2010 18:16
Przykro mówić, ale niestety kobiety jeżdżą słabo. Może i jeżdżą wolno ale technicznie słabo. Sam miałem możliwość parokrotnego uniknięcia kolizji dzięki przewidzeniu że jedzie kobieta i może być bardzo różnie. Na egzaminach powinno się wymagać tak jak od mążczyzn, nie patrzeć na łzy i płeć, bo to jest życie i zdrowie
eXpert
17.02.2010 16:18
Czy człowiek piszący ten artykuł, nie mógł się najpierw dowiedzieć co to jest "ciągnik siodłowy z naczepą"? Razi mnie niekompetencja lub po prostu lenistwo przed wklejeniem tekstu na stronę...
Napisz komentarz
Komentarze