Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 08:02
Reklama
Reklama

Latarnia przewróciła się na dwóch chłopców /zdjęcia/

Na osiedlu mieszkaniowym w okolicach ulicy Granicznej przewróciła się latarnia stojąca przy ciągu dla pieszych. Latarnia zraniła dwóch chłopców. Jeden z nich trafił do tomaszowskiego szpitala. Na szczeście nic groźnego się nie stało. Na jutro w sprawie stanu technicznego lamp na osiedlu zwołany został sztab kryzysowy. - Co prawda lampy znajdują się na terenie spółdzielni ale pozostają one w gestii miasta. Robimy regularne przeglądy i wymagające tego regularnie wymieniamy. Kilka sztuk na tym osiedlu było w tym roku wymienionych. Ta, która się przewróciła nie była na liście urządzeń przeznaczonych do natychmiastowego demontażu. Jutro przeprowadzimy szczegółową inwentaryzację - wyjaśnia Joanna Budny z tomaszowskiego magistratu.

.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Lolek 06.09.2019 21:38
Jeśli slupy stoją na terenie spółdzielni od początku istnienia osiedla i służą mieszkańcom osiedla to dbać o nie powinna spółdzielnia a nie miasto. To nie ich słupy.

psiak 06.09.2019 09:50
wystarczy porównać latarnie tam gdzie nie mają dostępu psy, a tam gdzie podlewają amoniakiem non stop, różnica jest widoczna gołym okiem, trzeba być zamkniętym w sobie by takich rzeczy nie widzieć...

ArB 05.09.2019 21:40
Na bank psy... przecież nie koty

Antek 05.09.2019 20:58
Większość pisze, że to wina psów... Ale debile nie widzą jak w zimę śnieg jest odgarniany. A poza tym ciekawe który "mądry" zawsze chodzi po chodniku/betonie. A piwko pod chmurką i oddawanie moczu? No tak... Krzak, albo tam gdzie nikt nie widzi. Paranoja. Popieram wypowiedź Zdzisława.

Teleexpress 17.00 05.09.2019 17:24
Przed chwilą było o tym w Teleexpresie TVP. Czyli telewizja Kurskiego nie boi się trudnych tematów na temat PiS.

LOL 06.09.2019 07:12
Jakiego PiS? Lekarz potrzebny i to szybko. Informacja o latarni, która złamała się na dzieci. Ja p.... no idioci po prostu.

Krzysiek 05.09.2019 16:37
Jakim idiotą trzeba byc zeby zwalac wine na sikajace psy. Wilgoc od gleby, zalegajace hałdy sniegu wymieszanego z sola - to sa przyczyny korozji. Wystarczy element latarni wkopany w ziemie i wystajacy 30 cm ponad powierzchnie zabezpieczyc specjalna farba badz bejca. I po problemie. Ale lepiej czekac az komus na leb spadnie i tracic pieniadze na wymiane calych konstrukcji. Glupota i marnotrawstwo pieniedzy wladz miasta. A wy przeciwnicy psow zrzucajacy odpowiedzialnosc na mocz zwierzat puknikcie sie w glowy.

Janek 05.09.2019 20:49
Popieram wypowiedź Krzyśka. Słupki są wkopane w ziemię i dobrze niezabezpieczone. A wiadomo wilgoć idzie od dołu. Ale psy to "szczą" a koty płakają na latarnie. Pozdrawiam

Psiak 05.09.2019 15:48
Wszystko wina właścicieli psów, którzy pozwalają im lać gdzie popadnie, prowadzone bez kagańca i często bez smyczy...i tak się kończy...

ROZALIA 05.09.2019 20:46
Pewnie sam odawałeś tam mocz, a mówisz na psy. Wstyd!!!

A może komuś zależalo, by to było właśnie teraz? 05.09.2019 14:59
To chyba pierwsza latarnia w Tomaszowie która złamała się bez silnego uderzenia autem. Dziwne, że akurat tuż przed wyborami. Część pozostała w ziemi (zdjecia są na innym tomaszowskim portalu informacyjnym), jakoś równolegle zakończona. Gdy coś pęka w wyniku przeerdzewienia to obrzeża nie wyglają tak regularnie. Dobrze, że nikt nie zginął, ale przezcież, przy placu zabaw to mogło skończyć się tragiczniej.

Zdzisław 05.09.2019 20:45
Wybory nic nie mają do tego kolego/koleżanko. Przejdź się po całym mieście i 90% latarń tak wygląda. Chyba, że mieszkam w innym mieście Varszawka:-)

Varszawka 05.09.2019 20:55
Gdzie bywa jeszcze gorzej, bo slupy z betonu... Liberalne rzady wowszem wymieniaja, nawet to co doskonale jeszcze dziala (byle bylo nowe i "fajnie" wygladalo), przy glownych ulicach. Nowe konstrukcje sa na tyle trwale, jak krawezniki przy zatoczkach autobusowych. Pokruszone po 1-2 latach. Boli mne to i tu i w TM

LOL 06.09.2019 07:19
Hahahahaha. KGB przygotowało spisek przed wyborami. Zapewne swoje tłuste paluszki maczał w tym Schetyna. Klatka w nocy słup nadpiłowała, a Gajewski stał i dmuchał, kiedy w pobliżu znalazła się dwójka dzieciaków. Ty zapewne to wszystko widziiałeś z okna i sfilmowałeś. Teraz zwołacie komisje "słupieńską", której będzie przewodniczył Antoni M. i któa kosztowac będzie kilkadziesiąt milionów złotych, a więc więcej niż kosztują wszystkie latarmie w Tomaszowie. Na koniec zwołacie konferencje prasową i na przykładzie rozgotowanej parówki pokażecie, że słupy same z siebie się nie łamią i że do ich złamania potrzebne jest działanie siły o określonym natężenieu i kierunku. Czy wiecie już czemu nie wolno na PiS głosować? Bo ta partia reprezentuje takich właśnie ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie są chorzy psychicznie.

A może komuś zależalo, by to było właśnie teraz? 07.09.2019 17:54
No przed wyborami zwalili pomnik Jankowskiego w Gdańsku... Sekielski tam o 3 nad „przypadkowo” przechodził wszystko ładnie nagrał i wplótł do promocji swojego filmu w którym wprawdzie nie ujawnił niczego nowego (pokazał nam kilka parafii z drona - łącznie w całym 60 minutowym filmie z 15 minut :) ), no ale temat pedofili z Kościele kojarzonym z jedną opcją polityczną, był podniesiony tuż przed kampanią. Takie incydenty rozdmuchane na cały Kraj nie odbiorą 10-15 % ale 5 mogą. W wygrana PiSu nie jest przesądzona. Pamiętać należy, że tutaj albo będzie większość możliwa do utworzenia rządu. Czyli 5-10% ma znaczenie. Prezydent zareagował błyskawicznie, wycinają już teraz latarnie trochę pokazowo, także politycznie temat jest nośny.

Piesior 05.09.2019 10:39
Pieski pieski. A snieg ktory sie w zimie odwalało tez zrobil swoje. A byl z piachem i moze solą. Wiec nie tylko pieski

K2222 05.09.2019 08:48
Nawet w TVN 24 o tym mówili: https://www.tvn24.pl/tomaszow-mazowiecki-latarnia-zlamala-sie-i-spadla-na-dwoch-chlopcow,966939,s.html

Marcin 05.09.2019 05:17
co wypiszecie za głupoty komentarze sa nie na temat stała sie rzecz straszna dajcie rodzinie chłopców ktorzy ucierpli przez latanie robicie za dyme w komentarzach

Mieszkaniec 04.09.2019 23:26
W najbliższej okolicy wymieniono już kilka lamp,ale większość po wywrotkach. Nikt tego nie zgłasza dlatego że do tej pory nikogo nie trafiły.Warto sprawdzić jednak, może ktoś zgłaszał?

Kos 04.09.2019 22:30
Teraz poczekamy na spadający tynk z wieży kościoła ma placu Kościuszki.

? 04.09.2019 22:53
A co to jest wlasnosc miasta? Dlaczego mamy łożyć na remonty niemeckch kosciolow?

LOL 06.09.2019 07:19
Bo stanowią element pejzażu miasta i jego historiii

Michał 05.09.2019 06:46
Nie tylko tynk spada ale sygnaturka z krzyżem jest już mocno przechylona, przy większych jesiennych wichurach runie z impetem na betonowe płyty Placu. Fronton nieszczęsnej tej świątyni powinien być odgrodzony barierkami co najmniej na 5 metrów w bok.

psiaż 04.09.2019 20:40
wszystko wina psów, które podlewają, tak się dzieje wszędzie, wina właścicieli psów..

K2222 05.09.2019 07:22
I to jest racja, wszechobecne pieski, które siurają właśnie na latarnie i rośliny. U mnie za blokiem nasadzono kilka drzewek i wszystkie uschły, właśnie przez pieski. Wielu mieszkańców bloków ma teraz pieski, takie śliczne, małe. Idzie chłop jak dąb i prowadzi pieska na spacerek, komiczne to jest.

W.G. 05.09.2019 08:17
Moja sąsiadka też ma psa jak cielaczka chociaż sama drobniutka. Takiego stwora wyżywić to niezły wydatek dla tej samotnej w średnim wieku kobiety.

Janina 05.09.2019 11:10
Samotni potrzebują opiekunów i przyjaciół. A psu można bardziej zaufać niż człowiekowi który potrafi być wredny i przebiegły. Ja sama mam trzy pieseczki i wolno mi je mieć.

Lolek 06.09.2019 10:34
Jesteś samotna to zapisz się na Uniwersytet Trzeciego Wieku a nie dręczysz te psiaki przetrzymując je w blokowisku.

KK 05.09.2019 23:07
Moze zaspokaja ja, wiec na jedzenie nie skapi

rwd 04.09.2019 19:46
Jeżeli ta lampa nie była nie do wymiany to w jakim stanie są te do wymiany ?

Opinie

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

Dziś jest wtorek, 23 czerwca 2026 roku, sto siedemdziesiąty czwarty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.01. Imieniny obchodzą m.in. Anna, Jan, Józef, Maria, Wanda i Zenon. Data dodania artykułu: 23.06.2026 07:46
23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

23 czerwca w historii. Od Jazdowa i Kościuszki po K2, Brexit i muzykę wolności Zieleń zamiast betonu przy starostwie. Powiat Tomaszowski dostał pieniądze z programu „Łódzkie dla klimatu” Dni Tomaszowa: zmiana tras autobusów MZK na czas przemarszu mieszkańców Tomaszowski bieg pamięci. Co warto wiedzieć o historii imprezy imienia Bronisława Malinowskiego Lekarz rodzinny jak centrum dowodzenia. Opieka koordynowana obejmuje już 70 proc. pacjentów w Łódzkiem Freelancer w CEIDG — czy rejestracja pod wirtualnym adresem to dobry pomysł? MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Do Redakcji: mój wpis w tym temacie nie spodobał się redakcyjnej, jewropiejskoj cenzurze-inkwizycji ?! Przecież komuna (PODOBNO) już minęła - co?! Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: wermen Treść komentarza: Nie Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama