Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:07
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Pijany gnał główną ulicą miasta

Wczoraj wieczorem około godz, 21:45 na ul. św. Antoniego doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 33-letni mężczyzna jadący samochodem marki Citroen stracił panowanie nad pojazdem a następnie zaczął dachować. Okazało się, że był pijany

Kierujący Citroenem jechał w kierunku ul. Mazowieckiej. Na wysokości sklepu DINO zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód marki Audi. W trakcie wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód przewrócił się na dach i zatrzymał za pobliskim przystankiem przy słupie energetycznym.  

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili stan trzeźwości uczestników zdarzenia.  Kierujący samochodem marki Audii był trzeźwy, natomiast kierujący Citroenem miał  1,7 promila alkoholu we krwi. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kacper 02.11.2019 12:34
Zalosna kara xd 2 lata pozbawienia wolnosci co to ma byc wroci z kicia i to samo zrobi tylko ze tym razem zabijajac 3 os itp

Twój kat 05.11.2019 01:52
Ciebie pierwszego

varan 01.11.2019 21:05
Kary są śmiesznie niskie. Za 99 km/h na "50" w terenie zabudowanym można dostać mandat w kwocie nawet 300 zł, maksymalnie 400 zł. Przecież to jest kpina, a wręcz zachęcanie do szaleńczej jazdy ! Taryfikator powinien przewidywać minimum 100 zł za każdy 1km/h powyżej prędkości dopuszczalnej. Ponadto pijani kierujący (powyżej 1 promila alkoholu) oraz jadący ponad 80 km/h w terenie zabudowanym powinni być traktowani jak przestępcy i mieć postawiony zarzut usiłowania zabójstwa - zamiast długoletniego więzienia lepszym rozwiązaniem byłyby drakońskie grzywny, jeśli doprowadzą do wypadku z osobami rannymi - rok, 2 lata więzienia i bardzo wysoka grzywna, a z ofiarami śmiertelnymi zarzut zabójstwa z premedytacją - bardzo wysoka grzywna i długoletnie więzienie.

Obywatel Pl 01.11.2019 15:10
Taki wątek czy napewno policjanci w takim przypadku powinni stosować postepowanie mandatowe. Wiadomo że to szybcie i zamyka sprawę. Ale czy chodzi o szybkie załatwienie takiej sprawy dla mnie nie. Kolizja tak na szybko kara finansowa powinna byc bolesna naprawa wszyskich zniszczeń decyzje bezwzglednie na nietrzeźwych sprawcow kolicji powinien wydawac Sąd nie 500 zl ale 5000 zl? Bezwledne obciazenie kosztami wszystkich napraw nawet porysowaniem nawierzchni drogi ......

Ciekawe? 01.11.2019 16:55
Wbrew temu co podaje inny portal slup energetyczny nie zostal naruszony. Po tym dachowaniu wlasciwie nie ma sladu. Gdybym nie znal tego miejsca bardzo dobrze to nawet nie zorientowalbym sie ze cos tam sie stalo. Jest kupka nowej - co ciekawe - czarnej ziemi przy slupie. Jakby ktos kupil w Dino ziemie do kwiatow i rozsypal to by zasypac olej. Zwykle to sie robi jasnym piaskiem... Na tej ziemi leza jakies drobne fragmenty samochodu. Plastiki takie. Wczoraj tam przykuconąlem i troche przeczesywalem te ziemie palcami, majac nadzieje ze znajde jakas gumę samochodową którą wkladam miedzy sztyce a mocowanie swiatelka rowerowego. Szczere powiedziawszy to trudno mi bylo nawet dopasowac odnalezione fragmenty do konkretnej czesci auta. Tak w wyobrazni. Jak na dachowanie to naprawde bardzo malo sladow. Nie jestem samochodziarzem, ale to frapujace, ze wazacy min.300 kg pojazd mozna tak latwo wywrocic... W naszej spolecznosci takie dywagacje byc moze brzmia smiesznie, no ale to tak samo jak "czepianie" sie Volkswagena o nadmierna emisje spalin i sciemnanie, ze produkt pierdzi mniejszym stężeniem.

Dino 01.11.2019 18:47
Co ty pitolisz słup jest złamany, zobacz jeszcze raz i przeproś że piszesz bzdury

woooooo 31.10.2019 20:25
zrobił dobrą reklamę firmie jak się jeździ nie swoim samochodem tylko służbowym to przecież nic go nie kosztuje

Mmmmm 31.10.2019 15:16
Brawo ty to jest przestępca zagraża sobie i innym ja już bym nie oddała prawa jazdy do końca życia pijaków za kulkiem trzeba tępić

Pk 01.11.2019 09:29
Zwlaszcza tych za kółkiem

Mmmmmm 01.11.2019 12:19
KÓŁKIEM

t 31.10.2019 14:37
Jeżeli wyprzedzał na tak krótkim odcinku (240 m między przejściami) to jaką musiał mieć prędkość w połowie tej drogi (chyba nie 50 km/h).

Jacek jak ci tam, to twoja wina 31.10.2019 15:19
bardzo niebezpieczne miejsce. Całą Strzelecka przechodzi do Dino. W tomaszowskich głowach jeszcze przez kilka lat to się nie zmieści, ale tu powinno być kolejne przejście. Także jeszcze z 10 lat załamywania rąk aż do czasu gdy do polityki wejdzie pokolenie (mądrzejszej części), dzisiejszych 20 latków. Na Sokratesa w warszawskim Wawrzyszewie (gdzie mieszkałem przez rok), też to ne jest długi odcinek pomiędzy przejściami. Wszędzie można się rozpędzić, dodatkowe przejścia by spowalniały jednak. No i powrót do sygnalizacji świetlnej przy Głowackiego. Która była tu, swoje zadanie spełniała, a tacy ludzie jak - jak ten zgred z PO, ten stary w brązowej marynarce w nieskończoność? Dzięki takim ludziom jak on polikwidowano to :( On tu nie mieszka, on sobie siedzi w Karolinowie, pozostała rodzina w Łodzi, guzik go obchodzi, że co pół roku ktoś tu ginie.

x 31.10.2019 15:30
Niech jeżdżą rowerami...

To ten 21.11.2019 08:26
Pedały góra

W
WuPe 31.10.2019 16:47
Dokładnie, tam przejście jest obowiązkowe. Tym bardziej, że to rejon starszych mieszkańców. Ludzie chodzą tam od lat i chodzić będą. Przejścia, wysepki, progi zwalniające w takich miejscach są niezbędne. Wspieramy MZK, nie samochody!

@WuPe 31.10.2019 20:56
Potrzebny jest jakiś lider. Najlepiej ktoś już znany lokalnej społeczności. No ale u nas tacy to samochodziarze bo auto w małych polskich miastach jest niezbędnym atrybutem elitarności :( No i cóż.... nie wiem. Bez poparcia kogoś znanego to w kij pierdział. Ludzie z Mazowieckiej nie mogą doprosić się przystanku przy blokach, gdy najbliższy mają pół kilometra dalej, za ruchliwym skrzyżowaniem. To była chyba najcenniejsza inicjatywa ostatniej edycji budżetu obywatelskiego. Nawet ktoś bardzo się starał - wisiały ogłoszenia na okolicznych przystankach. Wszystko na nic. Na zachodzie, a szczególnie w Niemczech gdzie burmistrz potrafi zaproponować zakaz wjazdu do centrum SUVom (ze względu na wysokość tych aut przypominających czołgi, a rozwijających nieporównywalne większe szybkości), o samochodach mówi się bez kompleksów, bez bałamutnego jęczenia, że czym dojadę do pracy itd. W moim najbliższym otoczeniu na osiedlu, jest babka, która nie widzi możliwości życia bez samochodu ze względu na 10-letnie dziecko, które podwozi z Sikorskiego na Wiejską... by po 10-20 minutach wrócić do chałupy... By było śmieszniej to są ludzie, którzy najczęściej narzekają na smog :) Jest moda, jest lans w tym kierunku. No drugim źródłem smogu dziś Polsce są właśnie samochody osobowe... I ja i ta moja sąsiadka chodziliśmy w tym samym wieku co jej dziecko, sami do szkoły. A ludzie po po wsiach nawet zimą przemierzali dużo większe odległości. Teraz wożą bachory samochodami, bo boją się zabicia przez inne samochody... To jest zaklęty kręgi. Jakaś mentalna klatka, z którą ludzie sami sobie nie poradzą. Moim zdaniem konieczne są działania odgórne, narzucane. Jak kiedyś w Warszawie ograniczenie do 50 km. Ileż było natrząsania się nad tym. Dziś działa. Warszawa jest dużo bezpieczniejszym miastem dla pieszych niż Tomaszów. Bez dwóch zdań. W centrum nie ma się poczucia jak tutaj, że musisz iść jak najdalej od ulicy, bo a nuż jakiemuś wariatowi omsknie się ręka na kierownicy i przy stówie na liczniku roztrzaska całe Twoje życie. Co? To życie jest mniej warte, bo ktoś nie ma samochodu? Czym to mierzyć? Wykształceniem? No to te pijaczki którzy w ostatnich dniach rozbijają samochody w Tomaszowie i okolicach to są zwykle robole. Może nawet bez matury. W Tomaszowie zwykłe codzienne czynności jak wyjście do sklepu kiedy trzeba przejść przez ulicę są koszmarem. Z roku na rok jest coraz gorzej. Nie wiem :( Wszystko co chciałbym zaproponować (w miarę anonimowo - by nie było podejrzeń o jakąś promocje samego siebie, ale też ze względy na bezpieczeństwo), postrzegane jest jako oszołomstwo. Progi zwalniające przy takim Dino, jeśli przejście dla pieszych jest zbyt radykalne, to moim zdaniem świetny pomysł. No co? Konieczność zwolnienia przy przystanku, przy ruchliwym wyjeździe z marketu to jest jakaś katorga? Chyba, że autem tak starym, że może przy tym zgasnąć. Odpalanie którego komuś pod oknem, bo 10 metrów od bloku, wydechem oczywiście w kierunku tego okna codziennie tuż po piątej rano, trwa 20 minut. Ja to mam na co dzień. No ale „nie udało mi się w życiu” bo nie mam samochodu z 5-9 tysięcy, którego właściciel jest niewiele młodszy od wraka. Klasy robotniczej do pomysłu nie przekonasz, bo samochód to jedyne co mają.

O niemieckej propozycji zakazu wjazdu dla SUVów 31.10.2019 20:57
Google: Echa wypadku w Berlinie. Część polityków chce zakazu wjazdu SUV-ów do centrów miast

@WuPe 31.10.2019 21:19
Pod każdym tekstem nt wypadku po pijaku pojawiają się za to komentarze narzekające na niskie kary dla sprawców. Jakby ktoś po pijanemu kalkulował czy dostanie 8 czy 18 lat, jakby ktoś planował rozpędzając się aaa tylko 8 to mogę zaryzkować :)) To jest zachowania impulsywne, bez myślenia o przyszłości. Albo „odebrać prawo jazdy dożywotnio”. Jeśli wsiada po pijaku, nie nie będzie ryzykował jazdy bez uprawnień? Obciążane więzień, i tak już przeludnionych, budżetu na który składamy się wszyscy. Nic więcej. To nie może być tylko ryzyko, a pewność - nie mogę pędzić, bo NA PEWNO jest próg. NA PEWNO zerwę zawieszenie itd.. NA PEWNO. Żadne „a może się uda, może się nie uda” Przynajmniej w tych miejscach najruchliwszych. Na początku będą korki, ale będzie wymuszało na ludziach przesiadanie się do autobusów, będzie presja na władze by o stan MZK nieustannie dbać bo będzie to transport wykorzystywany z musu. I nie tylko przez najuboższych, ale również przez rodziny które mają większy wpływ na rzeczywistość. Przede wszystkim odzywają się, coś proponują, interesują się.

Do@WuPe 01.11.2019 08:51
Kalkuluje tylko ty tego nie rozumiesz. Kalkuluje tylko nie w czasie jazdy tylko w czasie gdy zamierza pić i jechać. Kalkuluje czy jak straci prawko to jednocześnie nie straci roboty bo prawko bardzo często w robocie niezbędne. Niektórzy powtarzają ten bełkot z TV że to nieuchronność kary a nie jej wysokość ma wpływ na zachowanie. Brednie.....Pytam się dlaczego w Polsce nie można połączyć jednego z drugim? Wyłapywać piractwo drogowe i niech porządnie płacą za to co robią. Pieniądze z mandatów przeznaczać na poprawę bezpieczeństwa i infrastruktury komunikacyjnej (MZK).Gościu da***e na głównej ulicy miasta mandat dostanie taki jak na zachodzie za stłuczkę na parkingu. Gdyby Policja miała terminal to na pewno od razu by zapłacil kartą.......cyrk po prostu cyrk. Tacy goście mają finansować budowę progów spowalniających a nie wszyscy podatnicy.

do: Do@WuPe Dzisiaj, 08:51 01.11.2019 12:19
straci roboty bo prawko bardzo często w robocie niezbędne to nie jest prawda. W takich firemkach remontowo-budowlanych przyjmują jak leci. Szczególnie teraz. Masz czy nie masz prawka, jeśli potrafisz jeźzić no to jeździsz. Co do zachowań, badań żadnych nie masz, skoro nie spowodowałeś takiego wypadku, nie jeździłeś po pijaku trudno ci się odnieść czy zakłada możliwe konsekwencje czy nie. Moim zdaniem to są impulsy, nikt nie zabija na drodze intencjonalnie.

do@WuPe 01.11.2019 15:25
Jaki masz problem żeby wyłapywać piractwo i surowo je karać? Bo skoro krytykujesz ludzi którzy domagają się surowych kar to widocznie jakiś masz. A kary nie tylko musza być by odstrasząć ( co kwestionujesz) ale na przykład finansować poprawę bezpieczeństwa na drogach. Ja nie piszę o tym czy sprawca wypadku kalkuluje kare dopuszczając się jazdy po pijaku tylko o ludziach którzy nie piją lub nie wsiadają po pijaku właśnie żeby uniknąć konsekwencji. Zdecydowana większość ludzi pijanych samochodami nie jeżdzi Jeżeli uważasz że 51% ludzi po spożyciu prowadzi to chyba badania to musisz sobie zrobić sam. Chłopaszek zarabia 3500 dostanie 500 mandatu na pewno to baaaaaardzo odczuje. Jeżeli dopuszczono by jazde po spożyciu bez żadnych ograniczeń to uważasz że przestępczość drogowa by nie wzrosła bo to nie kary mają na nią wpływ? Ciekawa teoria.

Do dzisiaj 15:25 01.11.2019 16:34
Grosze sa z mandatow na drogi, ale nie kwestionuje ich wysokosci a jedynie chce zwrocic uwage, ze w przypadku kogos kto wsiada do samochodu po pijanemu, wysokosc potencjalnego mandatu nie ma znaczenia. W krajach gdzie wprowadzono surowe kary jezdzacych po pijaku nie ubylo. I to sa fakty. Na czym nam zalezy? Na eliminacji zagrozenia czy na wpychaniu kogos w zadluzenie, ktorego nigdy nie splaci? Juz skuteczniejszm bylby zakaz mozliwosci zarejestrowania samochodu na swoj PESEL po czyms takim, dzis mozna to zrobic nie majac prawa jazdy. Jeden rozbije za pol roku za 2000 kupi kolejny.

DO@WuPe 01.11.2019 17:33
Piszesz że nie kwestionujesz wysokości mandatow ...Ok. Ja uważam ze powinieneś. Jedno działanie o którym piszesz nie wyklucza podejmowania działań o których pisze ja lub jeszcze wielu innych. To się nie wyklucza.,, BRAK KARY W PRZESZŁOŚCI ROZZUCHWALA NA PRZYSZŁOŚĆ" Jak ktoś urządza sobie wyścigi po Tomaszowie i dostanie 200zł przy zarobkach 3000 to sobie nic z tego nie robi. W niektórych środowiskach jest to uważane za powod do chwały.

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę Żelechlinek ocala pamięć. Stare zdjęcia, listy i rodzinne dokumenty mogą stać się częścią historii gminy
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama