Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:29
Reklama Twój Sklep Medyczny
Reklama

Będą dodatkowe patrole w Inowłodzu

Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman oraz Wójt Inowłodza Bogdan Kącki podpisali porozumienie w sprawie organizacji służb ponadnormatywnych funkcjonariuszy policji na terenie Gminy Inowłódz. Podpisane porozumienie pozwoli zapewnić dodatkowe patrole Policji, a tym samym podnieść poziom bezpieczeństwa mieszkańców Inowłodza i gminy.

20 maja 2020 roku w siedzibie Urzędu Gminy Inowłódz przy ulicy Spalskiej, Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman oraz Wójt Inowłodza Bogdan Kącki, podpisali porozumienie w ramach, którego na terenie Inowłodza oraz gminy, zwiększona zostanie ilość prewencyjnych patroli policyjnych poprzez uruchomienie systemu służb ponadnormatywnych.

Istotą porozumienia jest powołanie dodatkowych patroli Policji w ramach,  których policjanci w czasie wolnym od służby podejmować będą czynności mające na celu przeciwdziałanie przestępczości i popełnianiu wykroczeń oraz poprawę porządku publicznego. Policja dyslokuje służby ponadnormatywne na terenie gminy zgodnie z prowadzoną na bieżąco analizą zagrożenia przestępczością oraz zgłoszeniami zamieszczonymi na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Łącznie w ramach podpisanego porozumienia policjanci odbędą 24 służby, które jak pokazuje dotychczasowe doświadczenie wpływają na poprawę bezpieczeństwa i cieszą się dużym poparciem społecznym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

milicjant z ORMO 26.05.2020 14:34
Skoro jest za mało patroli, to może wystąpić o zwiększenie etatu danej jednostki. Jeżeli służba trwa 24 godziny, a później 48 godzin wolnego, to jak w tym czasie weźmie ponadnormatywną służbę, to zmęczenie będzie odsypiał na służbie normatywnej. Przecież mieli przywracać posterunki w małych miejscowościach ... i PKS ..... ;-D

Pawełek 26.05.2020 16:00
Etaty przecież są, tylko chętnych do pracy w Policji nie ma. Wakaty wolne czekają, a ludzie wybierają inną pracę. Pracują za większe lub te same pieniążki, ale w spokoju, bez narażania swojego życia. W woj. łódzkim brakowało ok. 500 policjantów - tyle było wakatów na koniec lutego 2020r. Posterunki przywracają tylko nie ma kto tam pracować.

Zawzięty pisior. 22.05.2020 20:32
Do "fikcjonariusz" : Tobie nikt nic nie może wytłumaczyć. Jeżeli nie rozumiesz tego, że samorządy mogą, a nawet powinny współpracować z rządem, a Ty jesteś zaciekłym antypisiorem - to właśnie dlatego Twój mózg jest strasznie zamulony i nic nie przyjmuje, jeśli coś jest nie po Twojej antypisiorskiej myśli. PS. My - pisiory i tak Was załatwimy, czerwoniaste krasnale.

fikcjonariusz 22.05.2020 16:06
Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi po co ta akcja? Znowu samorządy wyręczają Rząd. Pora może skonczyć z tą fiikcją.

Strong 22.05.2020 21:18
Po to, by ci nikt oczka nie podbił i noska nie rozkwasił w godzinach popołudniowo- wieczornych. A tak jest szansa, że oni temu zapobiegną. Będzie ich więcej. Ale jak nie lubisz takich akcji, to ciebie wyjątkowo mogą nie chronić. Nie ma przymusu. Tylko nie mów, że nie zrozumiałeś tego przesłania.

fikcjonariusz 22.05.2020 21:30
To oczywiście tworzenie fikcji. Patrole ponadnormatywne kiedyś natrafiły i na mnie. Policjanci chyba z Łodzi patrolowali Tomaszów w okolicach Kauflandu. Nie w nocy ani wieczorem nawet ale za dnia w samo południe. Ponadnormatywna norma została wyrobiona. Płakałem ze śmiechu, ale Policjantka prawie by się dała zaprosić na drinka po służbie, tylko koles z którym była chyba był zazdrosny. To sposób na to, by z jednej strony dać policjantom parę groszy legalnie dorobić, a z drugiej by załatać luki w stanie osobowym. I nie pitolcie mi, że dzięki temu jest bezpieczniej. Jak ktoś widział na mieście w nocy policjanta w ostatnich latach na pieszym patrolu, to szczerze gratuluję. Zapewne wracał po pracy i kielichu z kolegami do domu, bo akurat nie było radiowozu, żeby go odwiózł. Bezpieczeństwo wzmacnia miejski monitoring a nie jakies służby ponadnoramtywne, z których efektywności nikt nikogo nie rozlicza. I w ten sposób należy rozumieć zapis w ustawie o samorzadzie gminnym. Cała reszta to nadużycie i źródło praktyck o charakterze korupcyjnym. PS. Chronię się sam

Strong 23.05.2020 00:26
Fikcję i korupcję to masz w swojej głowie. Ale najważniejsze, że chronisz się sam jak przystało na f-sza - podoba mi się. Wakaty są wolne, dlatego nie ujrzysz już więcej policjantów w patrolu pieszym w nocy, jak to jeszcze bywało 15 - 20 lat temu (3-4 patrole wychodziły w rejon). Nie ma ludzi do tej pracy i nie będzie, dlatego muszą się posiłkować innymi z woj. łódzkiego - ci pracują jedynie, kiedy nie zabezpiecz. w swoich macierzystych jednostkach. Służby ponadnormatywne są b.skuteczne, jeżeli wykonują je policjanci z własnego terenu, już po swoich godz. lub na wolnym - ale ich nie ma !!! A twoje dyrdymałki i prywatne wycieczki do policjantów można odnieść do każdego zawodu, także nie zabłysnąłeś niczym. Nie pisz o efektywności takich służb, bo nie masz o nich żadnego pojęcia. Monitoring tak, ale jedynie jako dodatkowa pomoc tym służbom. Za nich monitoring nic nie załatwi - niestety.

fikcjonariusz 23.05.2020 09:53
Uwielbiam takie mądrale. 1. Zaczynając od korupcji. Znane są u nas w kraju przypadki, kiedy policjanci przymuszani są do przymykania oczu na przykład na pijackie wyczyny wójtów, burmistrzów, prezydentów, przez swoich przełożonych właśnie dlatego, że ci samorzadowcy finansują na rózne sposoby policję. W tym poprzez służby ponadnormatywne. W Tomaszowie jeden z włodarzy (nie obecnych) często się chwalił wsiadając za kierownicę po wódce, że nawet jak mu zbadają krew, to ktoś ją podmieni. 2. 15-20 lat temu te nocne patrole piesze też były fikcją. Znam takich ludzi, którzy większośc czasu przesiedzieli na zapleczu w knajpach albo w domach oglądając pornole z kaset video. Patrole zmotoryzowane spędzały czas w okolicach przystani i innych odludnych miejscach. 3. Byli ludzie do pracy, kiedy po 15 latach można było spitolić na wcześniejszą emeryturę. Żadne z nich były psy, co najwyżej bezzębne, bo żaden nie miał zamiaru się narażać, bo wiedział, że za chwilę i tak będzie niespełna 40 letnim emerytem. Szkoda było zdrowia. Niestety niechęć do pracy to prawdziwa plaga społeczna związana ze wzorcami budowanymi przez telewizję i oczywiście przede wszystkim rodziców. Obejmuje ona nie tylko policjantów ale też inne trudne zawody. W sumie trudno się dziwić, skoro laska, która jedyne co potrafi, to malować pazury, zarabia więcej niż pielęgniarka czy ratownik medyczny, ratujący życie. 4. Służby ponadnormatywne nigdy nie są skuteczne i nigdy takie nie będą, bo system jest do ***. I tyle. Policjanci mmogą legalnie dorobić nie stojąc na bramkach w dyskotekach 5. Monitoring niestety załatwia wszystko. bez niego wykrywalność zdarzeń znalazłaby się na zerowym poziomie. I to nie tylko ten miejski ale również prywatne kamery. 6. Tak zwane służby ponadnormatywne to w skali kraju setki milionów złotych rocznie. To są wydatki, które odciążają Budżet Państwa, a obciążają samorządy, które te pieniądze mogłyby wydac na inne cele . W samej stolicy to sa miliony złotych. nie ma to jak iść na łatwiznę. Generalnie to nie działania mające realny wpływ na bezpieczeństwo ale bardziej marketingowe i zwiąązane z ogólnym trendem. nie ma żadnych danych statystycznych dotyczących efektywności. można przejrzeć raportu i zestawienia roczne, które przygotowuje sama Policja

Strong 23.05.2020 21:02
To się wysiliłeś "nie mądrala". Stworzyłeś jako fikcjonariusz "najprawdziwszy obraz" w tym temacie. Monitoring załatwia wszystko, jak i ty załatwiasz wszystko, omnibus plus, rozbawiłeś mnie. Chyba, że ty tam pracujesz, o to już całkiem inna sprawa. Czyżbyś był jakimś niespełnionym f-szem, z powodu nie dostania się do szeregów braci policyjnej. Niestety nie wszystkim to wychodzi. 2, 4, 5, 6 -bzdury wyssane z palca. 1 -może za mało pił i miał taką fantazję jak ty. Jak już to sporadyczne przypadki. 2 -a robotę za nich robił monitoring :-)) 3 -policjanci nie odchodzili i nie odchodzą po 15 latach służby (b.słabe rozeznanie masz). Jeżeli chodzi o młodzieżówkę - to tak faktycznie jest. Chciałbyś, by policjant zarabiał mniej niż sanitariusz... - to wtedy już tylko ty musiałbyś stanąć na straży prawa i porządku publ. i bronić go własną klatą. Nie ma chętnych, bo zarabiają za mało. Na ścianie wschodniej jeszcze ujrzysz kilku chętnych. Centrum i zachód RP, zapomnij o ludziach w policji. Tam byle podjęta praca, a płacą więcej, i brak zmianowości, nocek, zagrożenia itd. Nikt teraz się nie będzie babrał w ludzkich problemach, gów..nie i z tałatajstwem za grosiki. Złóż papiery może cię przyjmą! Zostaniesz prawdziwym "psem z kłami", będziesz szarpał i zamiatał jak Boguś Linda, za gr ku chwale Ojczyzny, a i odejdziesz z monitoringu wtedy. :-))

Opinie

22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

22 czerwca to jedna z tych dat, w których historia nie idzie spokojnym krokiem przez kartki kalendarza, ale wchodzi na scenę jak orkiestra po pierwszym uderzeniu werbla. Jest tu królewski dokument i narodziny miasta, jest order za męstwo, który do dziś ma w polskiej pamięci ciężar większy niż metal, jest wojna, literatura, zimna wojna i muzyka, która raz brzmi jak country Krisa Kristoffersona, raz jak kolorowy manifest Cyndi Lauper z epoki MTV. Data dodania artykułu: 22.06.2026 08:27
22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper

Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

Najgroźniejsze kłamstwa nie przychodzą dziś w stroju szaleńca z aluminiową czapką. Przychodzą w estetycznym filmiku, w miękkim świetle, z uśmiechniętą twarzą influencera, wykresem wyrwanym z kontekstu i obietnicą, że „lekarze o tym nie mówią”. Od picia boraksu po porzucanie terapii onkologicznych – medyczna dezinformacja dawno przestała być tylko internetową ciekawostką. Stała się realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:54
Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją

John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

Są artyści, których muzyka brzmi jak zapis nutowy. I są tacy, których muzyka brzmi jak życie: kurz drogi, stukot pociągu, zmęczenie po pracy, nocne światło w oknie i głos człowieka, który więcej przeżył, niż chciałby opowiedzieć. John Lee Hooker należał do tej drugiej kategorii. Nie potrzebował orkiestry, popisów technicznych ani długich solówek. Wystarczały gitara, tupot stopy i głos głęboki jak stara studnia. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:35
John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność

21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Dziś jest niedziela, 21 czerwca, 172. dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.14, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Alicja, Alojzy, Marta, Rajmund, Rudolf, Alban, Marcja, Terencjusz oraz Demetria. Data dodania artykułu: 21.06.2026 10:19
21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia

Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

W Konfederacji znów słychać skrzypienie wewnętrznych zawiasów. Tym razem nie chodzi o program, głosowanie w Sejmie czy kampanię wyborczą, lecz o nowe stowarzyszenie europosłanki Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Ruch Biało-Czerwoni, zarejestrowany 3 czerwca, miał być — według deklaracji założycielki — przestrzenią działania dla ludzi, którym zależy na Polsce i na pomocy obywatelom pozostawionym samym sobie w sporach z urzędami, instytucjami i państwem. W praktyce inicjatywa stała się kolejnym testem dla delikatnej konstrukcji Konfederacji. Data dodania artykułu: 20.06.2026 12:17
Konfederacja przygląda się Ruchowi Biało-Czerwonych. Jedni widzą konkurencję, inni „miejsce do służby Polsce”

20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

Są takie daty, które wyglądają jak stary, wielowątkowy film. W jednej scenie rodzi się przyszły król Polski, w drugiej na Kremlu rozgrywa się krwawy dramat Dymitriad, dalej Aleksander Fredro ostrzy pióro, Górny Śląsk wraca do Polski, a z gramofonu płyną Beach Boys, Lionel Richie, Lady Pank i Kombi. 20 czerwca to dzień, w którym historia nie idzie równym marszem. Raczej tańczy — czasem poloneza, czasem żałobny marsz, czasem rockowy numer z lat 80. Data dodania artykułu: 20.06.2026 10:17
20 czerwca: dzień królów, komediopisarzy, śląskiej pamięci i muzyki, która wraca jak refren

19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

Dziś jest piątek, 19 czerwca, sto siedemdziesiąty dzień roku. Słońce wstało o godz. 4.13, zajdzie o godz. 21.00. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Gerwazy, Julianna, Michalina i Romuald. Data dodania artykułu: 19.06.2026 07:47
19 czerwca: od „Daru Pomorza” i Pawiaka po Opole, Faras i sejmowe głosowania. Co mówi nam historia?

LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników

LexisNexis Protégé™ Poland pomaga polskim prawniczkom i prawnikom sprawniej realizować złożone czynności prawne dzięki intuicyjnej automatyzacji i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji. Data dodania artykułu: 18.06.2026 14:31
LexisNexis wprowadza LexisNexis Protégé™ Poland i przyspiesza automatyzację zadań prawnych dla polskich prawników
Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Kino Konesera: Czytając Lolitę w Teheranie

Seans w ramach Kina KoneseraZapraszamy na pokaz filmu Czytając Lolitę w Teheranie w czerwcowym repertuarze cyklu Kino Konesera. To poruszająca opowieść inspirowana bestsellerową autobiografią Azar Nafisi, ukazująca kobiecą solidarność, odwagę i siłę.Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2026 roku w kinie Helios. To propozycja dla widzów ceniących ambitne kino, ważne tematy społeczne i wyjątkowe filmowe emocje.Po rewolucji islamskiej w Iranie, która miała miejsce w 1979 roku, ulice Teheranu patrolowane są przez obrońców moralności, a fundamentaliści przejmują kontrolę nad uniwersytetami. Kobiety muszą nosić hidżab, ich swobody są ograniczane, a lektura zachodniej literatury staje się aktem buntu. Taki stan rzeczy sprawia, że Azar Nafisi (Golshifteh Farahani), ambitna wykładowczyni literatury, rezygnuje z pracy na Uniwersytecie Teherańskim. Kobieta potajemnie zaczyna zapraszać do swojego domu grupę najbardziej zaangażowanych studentek. Razem czytają zakazane klasyki literatury zachodniej – „Lolitę” Vladimira Nabokova, „Wielkiego Gatsby’ego” F. Scotta Fitzgeralda, powieści Henry’ego Jamesa czy Jane Austen. Początkowo nieśmiałe młode kobiety stopniowo otwierają się – dzielą marzeniami, lękami, historiami miłosnymi oraz upokorzeniami związanymi z życiem w totalitarnym reżimie.Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Data rozpoczęcia wydarzenia: 22.06.2026
Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Noc pełna grozy w kinie HeliosZapraszamy na Maraton Horrorów organizowany przez sieć kin Helios w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe. W programie znalazły się mroczne i pełne napięcia seanse, które zapewnią widzom intensywne emocje aż do późnych godzin nocnych.Co w programie?Na plakacie zapowiedziano filmy: Rytuał Lily, Lalka (przedpremiera), Krwawe Polowanie oraz Poświęceni. To propozycja dla fanów kina grozy, którzy chcą przeżyć wyjątkową noc z premierami i przedpremierami na dużym ekranie.MARATON HORRORÓWNocne Maratony Filmowe zapraszają na noc, która dostarczy Wam ekstremalnych emocji i wspomnień na całe wakacje. W zestawie aż trzy premiery!Już 26 czerwca, zaraz po rozdaniu szkolnych świadectw, na dobry początek wakacji Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Horrorów! Ten przygotowany z myślą o Was zestaw filmów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego! Na początek pierwsza przerażająca premiera tego wieczoru, “RYTUAŁ LILY”! Po krótkiej przerwie, trzymający w obezwładniającym napięciu, przedpremierowy pokaz filmu „LALKA”. Dalej będzie jeszcze mocniej, bo kolejną premierą tej nocy będzie „KRWAWE POLOWANIE” i na koniec „POŚWIĘCENI”.Będzie to wyjątkowa, pełna grozy uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?RYTUAŁ LILY (napisy)Cztery przyjaciółki udają się do odosobnionego domu położonego głęboko w lesie, aby odprawić rytuał inicjacji nowej czarownicy i dopełnić krąg czterech żywiołów. Lily, blada i introwertyczna dwudziestolatka, która właśnie dołączyła do grupy, została wybrana na reprezentantkę żywiołu powietrza. Nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwy cel rytuału jest zupełnie inny – Lily ma zostać złożona w ofierze, a jej koleżanki pragną za jej pomocą przywołać uśpionego demona.LALKA (napisy)Macy udaje się na leśną wędrówkę ze swoim chłopakiem. W środku lasu para odkrywa upiorną kolekcję lalek i ich równie dziwaczną właścicielkę – ubraną w porcelanową maskę kobietę uzbrojoną w łopatę. Macy zostaje porwana i budzi się w drewnianym domu na odludziu. Od tej pory będzie musiała walczyć o życie z psychopatką, która traktuje ją jak swoją lalkę.Nakręcony na taśmie analogowej horror „Lalka” to przerażający, ultrabrutalny i krwawy hołd dla amerykańskiego horroru lat siedemdziesiątych – z „Teksańską masakrą piłą mechaniczną” na czele.KRWAWE POLOWANIE (napisy)Jest rok 1986. Świat pędzi ku krawędzi. W Czarnobylu dochodzi do najgorszej katastrofy nuklearnej w historii, a 20-letni Mike Tyson brutalnie nokautuje rywali, zostając najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej. Ameryka żyje popkulturą i wielkimi akcjami charytatywnymi, zupełnie nieświadoma tego, co czai się w jej mrocznym sercu. Tymczasem w Michigan sześciu twardych kumpli z Detroit zostawia za sobą fabryczny dym i rusza na głęboką północ. Cel: coroczny, święty rytuał męskiego braterstwa – alkohol, pot i polowanie na jelenie w odciętym od świata obozie.Jednak w tych starożytnych lasach krew wsiąka w ziemię głębiej, niż mogłoby się wydawać. Przez przypadek myśliwi budzą coś, co nigdy nie powinno zostać dotknięte. Ze snu powstaje potężny, krwawy duch rdzennych Amerykanów – prastara siła, która przybyła, by dokonać ostatecznej wendety za bezkarne morderstwa i zaginięcia indiańskich dziewcząt. W tym lesie reguły gry właśnie uległy zmianie. W ironicznym, brutalnym odwróceniu ról – ci, którzy przybyli tu zabijać, stają się zwierzyną.POŚWIĘCENI (napisy)Napięta relacja matki z córką zostaje wystawiona na przerażającą próbę, gdy umiera ojciec rodziny, a pogrążona w żałobie matka zatrudnia tajemniczego nieznajomego, by przywrócił jej męża do życia. Kiedy brutalne wskrzeszenie wymyka się spod kontroli, obie kobiety muszą zmierzyć się ze swoimi różnicami, walcząc o życie – i o siebie nawzajem.Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  Data rozpoczęcia wydarzenia: 26.06.2026

Polecane

MCK zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2026/2027. Muzyka, teatr, taniec, plastyka i sport 22 czerwca w historii. Virtuti Militari, Hubal, Konwicki, Barbarossa i głos Cyndi Lauper Wianki niesione falą Pilicy. Świętojańska tradycja wróciła nad rzekę Uczniowie ZSP nr 2 z Tomaszowa w projekcie UŁ. Technik reklamy najliczniejszą grupą i z sukcesem na akademickiej scenie Mapa, kompas i charakter. 25 BKPow na podium Mistrzostw 12 DZ w Biegach na Orientację Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Fałszywa nadzieja sprzedaje się lepiej niż medycyna. Ekspertki ostrzegają przed medyczną dezinformacją John Lee Hooker. Bluesman, który jednym riffem potrafił uleczyć samotność 21 czerwca w historii. Machiavelli, Sartre, Proces Szesnastu, socrealizm i rockowy oddech przesilenia Bezpłatne zajęcia o laktacji w Tomaszowie. TCZ zaprasza do Szkoły Rodzenia Przy Szkolnej na sprzedaż idzie nie tylko budynek. To adres z pamięcią Tomaszowa „Wewnętrzne krajobrazy” w MCK. Sztuka, która zatrzymuje na chwilę
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m² przy ulicy Niskiej

Cena: 435000 PLN Są mieszkania, do których wchodzi się z myślą o remoncie. I są takie, w których już od progu czuć spokój, światło i przestrzeń. Ta oferta należy właśnie do drugiej kategorii.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do życia – bez wielomiesięcznych remontów, nerwów i dodatkowych kosztów.Lokal zachwyca przemyślanym układem pomieszczeń oraz nowoczesnym standardem wykończenia. Jasne wnętrza, estetyczne detale i dobrze wykorzystana przestrzeń sprawiają, że mieszkanie będzie idealne zarówno dla pary, rodziny z dzieckiem, jak i osób szukających komfortowej inwestycji pod wynajem.Najważniejsze informacje:powierzchnia mieszkania: 53 m²cena: 435 000 złfunkcjonalny układ pomieszczeńmieszkanie gotowe do wprowadzeniabardzo dobra lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckimoferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnieDużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, komunikacja miejska oraz tereny zielone. To miejsce, które pozwala połączyć wygodę codziennego życia z ciszą i poczuciem prywatności.Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, dzięki czemu nowy właściciel może od razu poczuć się „u siebie”. Przestrzeń dzienna daje komfort zarówno odpoczynku, jak i spotkań z rodziną czy znajomymi. To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie oddają suche parametry – przyjemny klimat i poczucie domowego ciepła.Rynek nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim w ostatnich latach wyraźnie się zmienia. Coraz trudniej znaleźć mieszkanie, które łączy rozsądną powierzchnię, dobrą lokalizację i wysoki standard wykończenia. Ta oferta wyróżnia się właśnie takim połączeniem.
Reklama Twój Sklep MEydczny
Reklama
Reklama
Reklama

Wasze komentarze

Autor komentarza: Ajdejano Treść komentarza: Końcowe pytanie w tym materiale powyżej, to jest pytanie retoryczne, czyli bez odpowiedzi. Dlaczego bez odpowiedzi? Bo w tej sprawie nie zajmie stanowiska nikt: samorządowi krętacze-bonzowie, sąd i wszyscy inni samorządowi i rządowi oszuści, którzy tzw. elektorat wyborczy, czyli zwykłych ludzi, idących do wyborczych urynałów, traktują jak przygłupiastych baranów. Źródło komentarza: Ponad 202 tysiące ze szpitala i dieta radnej. Ile pieniędzy powinna zwrócić Paulina Socha? Autor komentarza: sb Treść komentarza: Szkoda, że Wojewoda nie może przyjrzeć się niektórym pracownikom szpitala co do ich stawek stawek godzinowych i ich godzin pracy. Źródło komentarza: Kolejni radni pod lupą wojewody? Pytania o miejskie spółki, szpital i prawo do mandatu Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Piszecie wyrok niski bo zgineły dwie osoby a co powiedzie na wypadek Majchszaka na A1 gdzie spaliły się 3 osoby i grozi mu 8 lat. To jest nie sprawiedliwe. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: zyga Treść komentarza: Co to za wyrok!!! Śmiech przez łzy! To jakaś kpina! Żadna sprawiedliwość! Polskie prawo jest śmieszne i sprzyja przestępcom... Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: Czaro Treść komentarza: Wyrok zbyt niski, to morderstwo, naćpany i pijany użył auta do zabicia. Nikt tym ludziom życia nie wróci. Źródło komentarza: Prawomocny wyrok za tragedię na Mostowej. 16,5 roku więzienia dla kierowcy, który zabił dwie siostry Autor komentarza: ETM Treść komentarza: Antoni do broni Źródło komentarza: Antoni Macierewicz z zarzutami. Chodzi o słowa o „agentach rosyjskich” w SKW
Reklama
Reklama

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą formularza. Możecie dołączyć zdjęcia i inne załączniki. Podajcie swojego maila ułatwi to nam kontakt z Wami
Reklama